BK-MDMA SINTĒZES VIENKĀRŠA UN ĀTRA METODE.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Sveiki, šeit pievienoju vienkāršu un vienkāršu bkmdma sintēzi ar procesa un gatavā produkta fotogrāfijām.
1-Pirmām kārtām tika atnestas divas plastmasas mucas aptuveni 25 litru tilpuma un mucā iekšā 2,5 litros DCM (dihlormetāna) tika izšķīdināts precīzi 500 g izcilas kvalitātes C.A.S: 52190-28-0 un ar elektrisko urbjmašīnu ar mazliet maisīšanas betonu tika maisīts līdz pilnīgai prekursora izšķīdināšanai, tas neaizņēma vairāk kā dažas minūtes.

2- tagad pievienoja 1 litru metilamīna dažādās porcijās ar ātrumu 250 ml ik pēc 10 minūtēm. Nevienā brīdī netika novērots temperatūras pieaugums, jo pirms reakcijas sākuma visi reaģenti bija auksti, reakcijā netika izmantots karstums. kad tika pievienots viss metilamīns, to maisīja 40 minūtes, līdz vairs nebija vērojami metilamīna gāzes izgarojumi.

3 - 50 minūtes pēc reakcijas sākuma maisīšanu pārtrauca un dažas minūtes gaidīja, līdz nošķīra 2 slāņus: bāzi un un no metilamīna un vēl palikušā produkta ūdens slāni; šim nolūkam izmantoja citu plastmasas cilindru, un ūdens slānis tika atdalīts jaunajā cilindrā, lai no tā vēlāk ekstrahētu daļu produkta, kas palika ūdens slānī. Šim nolūkam izmantoja etilacetātu. Katru reizi trīs reizes ūdens slānim pievienoja 100 mililitrus etilacetāta, un tas tika savākts, lai to pievienotu citam tambo, kur tika rezervēta bāze.

4- Kad 3 ekstrakcijas bija apvienotas ar bāzi tajā pašā turbā, bāzi attīrīja, šim nolūkam pievienoja bagātīgu ūdeni un maisīja kopā ar bāzi, un, kad ūdens bija atdalīts, visu ūdeni iztukšoja no otras turbas, tādējādi atstājot tīru metilona bāzi pirmajā mēģenē. Šo tīrīšanas procesu atkārtoja vismaz trīs reizes, līdz bāze vairs neizdalīja metilamīna smaku. Tagad bungai, kurā atradās bāze, pievienoja labu sauju magnija sulfāta, un to atstāja 20 minūtes žāvēties, šajā laikā to izmantoja, lai atbrīvotos no tīrīšanas ūdens, kas nogulsnējās otrā spainī. Kā redzams, visa sintēze tiek veikta, izmantojot tikai 2 plastmasas spaiņus un parastu mūrnieka urbi ar urbi javas un cementa sajaukšanai, kā arī ar labu ūdens avotu ražošanas vietas tuvumā.


5 - metilona hidrohlorīda veidošanās, šim nolūkam tika sagatavots pietiekams 36 % HCL daudzums vārglāzē ar nedaudz auksta acetona, vēlreiz tika ieslēgta elektriskā urbjmašīna un bāze tika pastāvīgi maisīta, un hcl tika pievienots nelielās porcijās un mērīts ph, līdz tika sasniegts ph 5, tajā brīdī pārtrauca pievienot vairāk HCL, bet bāze tika maisīta vēl nedaudz ilgāk, kad apturējām urbjmašīnu, novērojām daudz hidrohlorīda gan peldoša, gan uz sienām, kuba dibena un piestiprināta pie urbja.


6 - filtrēšanas process. Šim nolūkam atkal paņēma otru kubu un uz tā uzlika filtru, stingri piestiprināja ar pinceti un visu šķīdumu filtrēja, atstājot filtrā iesprostotu metilonu. Kubu un caurumu, kurā bija metilons, noskrāpēja un labi nosusināja. to aizdedzināja un izžāvēja gaisā, lai iegūtu 90 % sausa prekursora faktiskās masas.


7 - atkārtota kristalizācija . 490 g metilona HCL tika pakļauti rekristalizācijai ar ūdeni un acetonu proporcijā: uz katru gramu HCL 1,5 ml destilēta ūdens un 1 ml acetona, kas izveidoja dažus skaistus kristālus un tajā pašā laikā attīrīja tā tīrību, lai sasniegtu labu tīra bkmdma kristāla procentuālo daudzumu.
 

Attachments

  • vrh3Uu65TH.jpeg
    vrh3Uu65TH.jpeg
    3.1 MB · Views: 920
  • 0X7PfqWpSc.jpeg
    0X7PfqWpSc.jpeg
    3.2 MB · Views: 549
  • nmruQUViZM.jpeg
    nmruQUViZM.jpeg
    4 MB · Views: 509
  • LkDQEInp57.jpeg
    LkDQEInp57.jpeg
    2.8 MB · Views: 503
  • 7AhWKzkyVX.jpg
    7AhWKzkyVX.jpg
    3.8 MB · Views: 506
  • HQbnjcyo8J.jpg
    HQbnjcyo8J.jpg
    3.1 MB · Views: 495
  • bHlhQqDVtZ.jpg
    bHlhQqDVtZ.jpg
    2.7 MB · Views: 501
  • CnZlKL9z6S.jpg
    CnZlKL9z6S.jpg
    335.7 KB · Views: 484
  • VakztjSOrE.jpg
    VakztjSOrE.jpg
    2.7 MB · Views: 544

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Kopējais laiks, lai pabeigtu visu procesu 2 stundas, lai veidotu hcl..(atkārtotas kristalizācijas laiks ir dienas, lai izveidotu kristālus).
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
kur video no tā... vai jūs varat to izveidot un dalīties šeit....
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
u ir tīmekļa vietnē u mainīt tikai IPA un u izmantot acetonu vienkārši
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Vai varat dalīties ar saiti, lai to apskatītu ?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kā meklēt brīvpieejas
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Istabā cik daudz ir temperatūra
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Kubā redzama brīva bāze, bet attēlā ir pievienots hcl, un bāze mainās uz tumšāku krāsu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Tagad temperatūra manā valstī ir aptuveni 15°centigradu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Jā, hcl pulveris ir sauss pēc tam, kad puta uz rekristalizatoru
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Brīvā bāze kubā brūni dzeltenā krāsā
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
cik ilgi ilgst reakcija ar metilamīnu? vai man ir cieši jānoslēdz muca, lai metilamīns neizelpotos?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Nē, kubs ir atvērts visu reakcijas laiku, nav nepieciešams aizvērt kubu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
25mint, kad viss ir pievienots
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es tikai smejos, jo vienīgā vieglā lieta šajā gadījumā ir reakcijas, es paskatījos to pirmo cas#, un jā, es domāju, ka mēs to nozogam, TIKAI TĀPĀK, KĀ BREAKING BAD! Tagad es saprotu, labi! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
2-brom-3,4-metilēndioksi propiofenons lielākajā daļā pasaules nav reglamentēts, ja vien nedzīvojat Floridā.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es redzu, ka Ķīnā tas ir lēti. ASV tā maksā 400 dolāru/g, ja to var dabūt. Ja kādam tas ir us noliktavā. Es pazīstu pircēju ar 10 reizes lielāku uzcenojumu.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ķīnā viņi nepārdod bk mdma, jo ir nelegāls tikai kāds analogs eitilons un ir sūro ātruma narkotika. Bk mdma ir daudz līdzīgāka mdma.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es runāju par prekursoru
1-(1,3-benzodioksil-5-il)-2-bromo-1-propanons; 3',4'-metilēndioksi-α-bromopropiofenons.
Jūsu C.A.S.: 52190-28-0
Vienā vietā teikts, ka 10 USD/kg 😜 un droša piegāde. Piegāde līdz jūsu durvīm, ko veic DEA, es domāju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
ne par 10 USD/kg. Es varu dabūt 2-karbometoksi-3-tropinonu no alibaba par 30 dolāriem/kg, bet es maksātu 300 dolāru par amerikāņu avotu, tāpēc saņemiet!
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
2cmt nevar būt tik lēts, zemākā cena, ko esmu redzējis, ir 1500 USD/kg.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tagad es neierosinu, ka jūs to patiešām saņemtu.
BWtxMTVqPQ
3MQOx0XWa2
PEzltMgAh6
IbFK1nrOCg
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Tas nav tas pats xD
Viņš izmanto 2broml-3,4metilēnodioksipropiofenonu
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
uzreiz ir skaidrs, ka jums nav pieredzes darbā ar Ķīnas piegādātājiem. Nauda, ko viņi raksta uz preces kartes Alibaba, neatbilst patiesībai. lai uzzinātu reālo cenu, jums vienmēr jāraksta tieši piegādātājam, un jūs būsiet ļoti sarūgtināts, jo reālā cena ir daudz augstāka.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Kāpēc metilēšana ar DCM ilgst 50 minūtes? Parasti ar DCM tas ilgst 2 stundas, ne? un jūs ļaujat kubam atvērties, kad veicat metilēšanu? Tāpēc, ka metilamīna gāze izplūst, ja kubs netiek aizvērts.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Tā kā viņš izmanto citus prekursorus un viņš izgatavots bk mdma nav mmc
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Ja šis ir vēl viens prekursors un tam nav ne laika, ne ražošanas metožu kā citiem katinoniem... bet es saprotu jūsu šaubas.
 
Top