BK-MDMA SINTĒZES VIENKĀRŠA UN ĀTRA METODE.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Galīgais process no 500 g 2b3'4mp 390 g tīru brūnās kolas kristālu BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 557
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 542
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 529
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 538
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 524
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 496
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 951
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 942
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 514
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 554
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kādu ml ūdens acetona un gramu bo MDMA pulvera u izmantot, lai izgatavotu kristālu, un kāda temperatūra telpā u ir ??
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
1g f pulvera uz 1'5ml acet+1ml h2o
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kādu ml ūdens acetona un gramu bo MDMA pulvera u izmantot, lai izgatavotu kristālu, un kāda temperatūra telpā u ir ??
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Tikai got methylamine hcl.

Vai tas darbotos, metilamīna hcl izšķīdināt ūdenī, tad bazificēt ar NaOH, tad turpināt reakciju?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Veic procedūru 1/10 mērogā.
Izlaista eilacetāta ekstrakcija no ūdens slāņa (eilacetāts joprojām tiek papildināts).
Atdalāmās piltuves attēls, pieņemu, ka baltās daļiņas ir NaCl, kas veidojas kā blakusprodukts pēc metilamīna hcl atbrīvošanas ar nātrija hidroksīdu.
DCM nekad netika iztvaicēts, lai gan 3 reizes mazgāts ar ūdeni, turpināja uzreiz pievienot HCl bez acetona.
Neapstrādāti kristāli kopā svēra 15 g (attēlā ir tikai daļa šķidruma, jo daļu no tā paturēja rezerves gadījumam, ja acetona trūkums radītu kādas problēmas).
Pēc tam neapstrādātos kristālus sasmalcināja un pārkristalizēja ar metanolu, 1 h RT, pēc tam 2 h saldētavā, tad filtrēja.
Rezultātā iegūts balts pulveris, rīt veic kausēšanas temperatūras testu, lai noteiktu, vai tas ir NaCl un pulveris ir no paātrinātās pārkristalizēšanas.

Fqm4tsQEnu


91rwN8jnxL


TltbJVdYUC


B6x73GCYma
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Pārkristalizēt galīgo balto producto un acetonu ar metanolu un h2o un ievietot galīgo kristālu attēlu, lai izskatītos galīgo kristālu rezultāts dārgs, bet izskatās jauki!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kāda ir bk-MDMA (3,4-metilēndioksi-N-metilkatinona) vairumtirdzniecības cena par kg Eiropas tirgū?
Un vai šāda viela būtu saderīga ar EZKITS vienreizējās lietošanas MDMA tīrības testa komplektu?
Thanjk you!!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Tāpat kā mdma
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vai jūs zināt, cik daudz MDP2P nepieciešams, lai saražotu 1 kg MDMA?
Paldies!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Nav ezkit likts dzeltens
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ko jūs domājat, mans draugs? EZ kits ir komplekts MDMA tīrības pārbaudei, mans jautājums bija, vai šo komplektu var izmantot arī BK MDMA tīrības pārbaudei.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Mans piens :)
Par dienām saņemt kristal
 

Attachments

  • X9pUDvGKBy.jpeg
    X9pUDvGKBy.jpeg
    6.1 MB · Views: 528
  • fgDLEFsUzH.jpeg
    fgDLEFsUzH.jpeg
    6 MB · Views: 527

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Sveiki, mans mīļais brālītis... viens jautājums... kāpēc mans pirksts ir tik pienains un taukains... vai kristāliem nevajadzētu veidoties tieši tā... man šķiet, ka kaut kas nav kārtībā???. Lūdzu, dalieties ar mani, ja vēlaties galarezultātu privāti... un, ja es varu jums vēl ar kaut ko palīdzēt, es būšu priecīgs... tas liecina, ka jūs esat labs cilvēks... ja vēlaties, parunāsim privāti. Es varu jums palīdzēt vairāk un labāk. ... Es sadarbošos ar jums arī ar priekšvēstnesi, ja tas vēl būs nepieciešams.
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Tagad nē, paldies, man ir prekursors, cik es gribu, es zinu visus soļus un labāk patīk jūsu sintēze daudz vieglāk un ātrāk. Un mana bk ir daudz tīrāka
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Šīs kvarca, kur partijas izgatavotas, lai sasniegtu maksimālu tīrību, ar vairākkārtēju brīvās bāzes mazgāšanu, līdz tā kļūst pilnīgi caurspīdīga, izmantojot H2O un nātrija bikarbonātu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
bet pārkristalizācijas fāzē tā nekad nav bijusi tik bieza, HCl sāls vienmēr perfekti izšķīdusi acetonā un ūdenī, atstājot to pilnīgi caurspīdīgu un ne tik biezu... varbūt jūs pārkristalizējat produktu citā veidā,... bet kāpēc pārkristalizācijas maisījums ir tik biezs un balts????...
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Sveiki, mans mīļais brālītis... viens jautājums... kāpēc mans pirksts ir tik pienains un taukains... vai kristāliem nevajadzētu veidoties tieši tā... man šķiet, ka kaut kas nav kārtībā???. Lūdzu, dalieties ar mani, ja vēlaties, lai gala rezultāts būtu privāts... un, ja es varu jums palīdzēt ar ko citu, es būšu priecīgs... tas liecina, ka jūs esat labs cilvēks... ja vēlaties, parunāsim privāti. Es varu jums palīdzēt vairāk un labāk. ... Es sadarbošos ar jums arī ar priekšvēstnešiem, ja tas vēl būs nepieciešams.
 
Top