BK-MDMA SINTĒZES VIENKĀRŠA UN ĀTRA METODE.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Risinājums, lai atdalītu pamatnes ūdens slāni kubos, ir vienkāršs, vienkārši izmanto 5 litru hermētiskos maisiņus un ielej kubu tieši maisiņā un gaida, kad notiks fāzu atdalīšanās, kad tas ir atdalījis fāzes, maisiņu aizvēra un novietoja tā, lai viena no malām būtu slīpa, veidojot atdalīšanas piltuves formu, pēc tam ar šķērēm nogrieza galu, ļaujot izplūst smalkai strūklai, un jūs varat viegli atdalīt slāņus.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Feebasse i ir uz augšu :)
 

Attachments

  • XJqYo6lL0j.jpeg
    XJqYo6lL0j.jpeg
    4.6 MB · Views: 369
  • aQz2IZCMmi.jpeg
    aQz2IZCMmi.jpeg
    4.4 MB · Views: 414

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
2 dienu laikā tika veikts:)
 

Attachments

  • 8UVL6mX9Zp.jpeg
    8UVL6mX9Zp.jpeg
    6.8 MB · Views: 553
  • D04jdYBx7y.jpeg
    D04jdYBx7y.jpeg
    6.5 MB · Views: 501
  • S5NkQYRi6a.jpeg
    S5NkQYRi6a.jpeg
    4.9 MB · Views: 217

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Izskatās ļoti jauki bro!!!.
bet pēc jūsu brīvās bāzes krāsas es intuitīvi nojaušu, ka tā ir MMC, pareizi, citādi mdmc brīvai bāzei vajadzētu būt Coca-Cola krāsā, kad tā ir netīra, un baltai pēc H2O mazgāšanas ar nātrija bikarbonātu. Tāpat apsveicu un priecājos, ka mani norādījumi ir kalpojuši jūsu panākumiem. svētība, brāli!!!.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
314 gr bkmdma pārkristalizēts, izmantojot 99% izopropilspirtu no sākotnējiem 400 gr bkmdma, kopā izlietots 52190: 750g. Man pieņemams iznākums.

Mēģināšu vēlreiz pārkristalizēt, izmantojot 1,5 ml ūdens un 1 ml izopropilspirta uz katru 1 gramu bkmdma, sākotnēji nejauši pievienoju pārāk daudz HCl, tagad tas dzeloņaini kņudina, ja otrā pārkristalizēšana neizdosies, varētu maisījumam pievienot nātrija bikarbonātu, lai neitralizētu lieko HCl.

@Acidosis, tu esi dievs


ZxJLoENM3q
 
Last edited:
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vai varu zināt, no kurienes jūs iegādājāties prekursoru 2-brom-3',4'-(metilēndioksi)propiofenonu un kādā krāsā un formā tas nonāca pie jums?
un no kurienes jūs iegādājāties metilamīna 40 % ūdens šķīdumu (CAS: 74-89-5)?
Paldies!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
bet pēc pārkristalizēšanas tai nevajadzētu būt nekādam niezei, es to pārkristalizētu vēlreiz destilētā h2o un metanola un acetona maisījumā šādā proporcijā: uz katru gramu produkta pievieno 1 ml metanola un 1 ml acetona un 50cl h20, kopā 2,5 ml šķidruma uz katru gramu pulvera, labi izšķīdini maisījumu, kamēr nav pulvera gabaliņu, uz lēnas uguns un ieber to savā traukā un 4 dienu laikā to nemaz nepārvieto, lai kristāli labi veidotos, ja vismaz nedaudz pārvietosi, trauks nekristalizēsies, kā tam vajadzētu būt. svētība, brālītis
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Ja jūs vēlaties dcm karstumu 40°C ON 2H, jūs GAUSIT 810G PŪDA✓
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Katinona metilona prekursors (CAS
52190-28-0) ir 2-brom-3',4'-(metilēndioksi)propiofenons? Vai es varu zināt, kāds tam ir sastāvs? Lielākā daļa Ķīnas piegādātāju to pārdod pulvera un mazu brūnu akmentiņu veidā, bet literatūrā esmu lasījis, ka tas ir balts kristālisks pulveris.
Metilamīns (CAS: 74-89-5) varētu veikt to pašu funkciju kā metilamīns (40 % ūdens šķīdums)?
sālsskābe (CAS:
7647-01-0) vajadzētu būt 36% vai to varētu izmantot arī 37%?
Kāpēc šajā ķīmiskajā sintēzē neizmanto siltumu vai laboratorijas iekārtas? Es esmu pārsteigts
Un attiecībā uz personīgo drošību, kāds apģērbs man būtu jāvalkā, lai izvairītos no toksisku gāzu ieelpošanas un lai ķīmiskās vielas neiekļūtu ādā un neradītu apdegumus...?
paldies!! :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
jums ir taisnība, visas jūsu šaubas ir tādas, kā jūs norādāt, prekursoram jābūt ļoti tumši brūnam kristāliskam pulverim, attiecībā uz metilamīnu jebkura no 2 formām savu darbu paveiks perfekti, vienkārši, ja jūs izmantojat metilamīna HCL, tas ir jāiet izšķīdināt ūdenī ar kaustisko sodu, hcl parakstīt sāli 35-36% ir ideāli... svētība antracītam... c.d.s!!!
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ko jūs smejat? Es jautāju, jo nezinu, kāda krāsa tam ir, un 99% Ķīnas ķīmisko vielu piegādātāju man atsūta šādu fotoattēlu.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Jo ir netīrs arī pārdot 2b4m forma Indija pats brūns netīrs pulveris
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
bet patiesībā tas ir oriģinālais CAS, vai ne? tikai tam ir piemaisījumi, un tāpēc brūna krāsa, kāda krāsa un struktūra tam ir tīrā veidā?
Problēma ir tā, ka visi ķīmisko vielu piegādātāji to pārdod tādā pašā krāsā (brūnā) un tekstūrā (putekļains un ar maziem akmentiņiem). Es neesmu redzējis nevienu piegādātāju, kas to pārdod citā krāsā.
paldies!! ;)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Tas IR ļoti tumšs, bet ir iespējams, Ķīna ir partija ar šo krāsu, attaché jums imagen normālu.
 

Attachments

  • CEcJbOT5ax.jpg
    CEcJbOT5ax.jpg
    359.4 KB · Views: 167

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Antrax man ir nākamajā nedēļā cas 52910-28-0 ar spēcīgu kvalitāti gatavs Eiropai... jebkurš domā, sazinieties ar mani
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vai tai jābūt vienādā krāsā vai kādai tai jābūt tīrā veidā?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Es neveicu maksājumus avansā, tikai drošus maksājumus, izmantojot alibaba trade assurance vai paypal
BK-MDMA sintēze, ar kuru jūs dalījāties forumā, no kurienes jūs to ieguvāt?
jo esmu redzējis, ka jūs komentējat citu metilona ķīmisko sintēzi, ar kuru dalījās cits lietotājs.
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Ir daudz labāk veids, kā veikts bk mdma un daudz tīrāks, kā viņš rāda
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vai esat izmēģinājis sintēzi?
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Es saņēmu tādu pašu prekursoru, tas darbojas ar šo
 
Top