Question Brūnā metilona kristāli (nepatikšanas)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Es esmu kristalizējis bk-MDMA kristālus, pēc tam pārkristalizēju ar dionizētu ūdeni (lai padarītu to tīrāku), un tam joprojām ir brūna krāsa (domāju, piemaisījumu dēļ), un kristāli smaržo pēc metilamīna, mans mērķis ir, lai kristāli būtu caurspīdīgā krāsā.
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 335

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Redzēju jūsu pavedienu par metilona izgatavošanu, tas izskatās ļoti skaisti, un tagad pēkšņi jūs to nevarat izgatavot, kāpēc? wow?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Es jau vairākas reizes esmu veiksmīgi sintezējis metilonu,
(pārbaudīju to ar pretnarkotiku komplektu, un tas bija pozitīvs), bet es iegūstu neattīrītus kristālus, metilona HCl (pulveris) pirms kristalizēšanās, ja es to iegūstu baltu un tas spīd.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ir skaidrs, ka sintēze jums nav izdevusies un neesat labi attīrījuši brīvo bāzi. Atdalot brīvo bāzi no ūdens slāņa, jau atdalītais bāzes slānis ir jāsajauc ar lielu daudzumu ūdens, jūsu brīvo bāzi. Tas var prasīt vairākas mazgāšanas. Jūs zināsiet, ka brīvā bāze ir tīra, kad tā vairs neizdala metilamīna smaku un jūs pārbaudīsiet, vai tīrīšanas ūdens pH ir neitrāls pH 5, tad jums būs bāze bez metilamīna pēdu piemaisījumiem un jūs varēsiet iegūt pilnīgi caurspīdīgus kristālus.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Es 3 reizes izmazgāju frībāzi ar destilētu ūdeni, metilamīna smaržu nav iespējams noņemt, es neveicu pH noteikšanu.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
varu jums atbildēt. tā kā no tā, ko es zinu, prekursoram, t. i., 2b34m, jābūt tīram, tad 1 pēc 2 jābūt ļoti labai vannai pēc aminācijas ūdenī un dzeramajā sodā, ūdens vien neattīra produktu no metilamīna pēc skābes, nedrīkst būt skābes pārpalikums un brīvbāzes šķīdumu nedrīkst karsēt, tas visu laiku jātur ledusaukstā vannā. pēc 4 hcl pulverim jābūt tīri baltam, ja tam ir cita krāsa - dzeltena vai brūna - ir piemaisījumi. Ja mums jau ir tīrs smalks metilona hcl pulveris, tad mēs to varam kristalizēt.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
0:44 minūtē, kā redzams, 4-MMC kristālu krāsa ir oranža, un es neticu, ka tik liela mēroga laboratorijā sintezē neattīrītus produktus.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
šī laboratorija nav 4mmc bet 4cmc un jā viņi darīja netīrs produkts, jo tad nav mazgāt freebase labi un saņemt, piemēram, šo netīro shits :( man bija redzēt i daudz busted laboratorija Polijā, bet viņi darīja daudz netīrs produkts...
tas ir lab 3cmc arī tika arestēts šomēnes
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vai baltās paplātes, kas parādās videoklipā, tiek izmantotas zāļu kristalizācijai vai pārkristalizācijai?
Kāpēc tiek izmantoti ventilatori, kāda ir to funkcija?
kāds ir tas šķīdinātājs? Kāpēc tas kļuva kā melns, es domāju, ka tas ir bezkrāsains, bet, saskaroties ar narkotiku, tas mainīja krāsu.
Paldies!!
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
kādu funkciju pilda ventilatori haha galu galā viņi strādā ar ķīmiskām vielām, un ventilācija laboratorijā ir būtiska. Plastīna paplātes izmanto kristalizācijai, izmantojot ūdeni ar spirtu vai acetonu. Viņi neveic paskābināšanu ar acetonu + hcl un neizmanto filtru, jo tas aizņem pārāk daudz laika, viņi gatavo hcl skābi un ūdeni, un tā kristalizējas uzreiz.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kāpēc Polija ir galvenā šo zāļu sintezētāja? Neesmu redzējis videoierakstus par reidiem no citas Eiropas Savienības valsts, kuros konfiscēts tik daudz vannas sāls.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
jo Polijā viegli u nopirkt visas ķīmiskās vielas un daudzi cilvēki ēd 3cmc 4cmc tagad 4mmc u dont atrasts
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
tādā pašā veidā u var izgatavot bk mdma, bet u nepieciešams izmantot dcm vai toulen un u var izmantot hcl un ūdeni un vēlāk izgatavot kristālu
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Es izmantoju dejonizētu ūdeni bk-MDMA kristalizācijai/rekristalizācijai, 3 ml dejonizēta ūdens uz katru gramu bk-MDMA, es ievietoju bk-MDMA kopā ar dejonizētu ūdeni nelielā vārglāzē, tad es uzvāru ūdeni un ievietoju minēto verdošo ūdeni lielākā vārglāzē, un tad es paņemu mazo vārglāzi, kurā ir dejonizēts ūdens, & bk-MDMA un ielieku mazo glāzi lielajā glāzē (bez ūdens no lielās glāzes, kas ieplūst mazajā glāzē), un tad maisu ar nūjiņu, līdz bk-MDMA ir pareizi izšķīdis, un tad ieleju izšķīdušo bk-MDMA šķidrumu mazā plastmasas burciņā un atstāju to atklātā gaisā, līdz veidojas kristāli 48-72 stundas, līdz kristāli veidojas pareizi.
Lielākoties plastmasas burciņā nepaliek šķidrums, tikai sausi kristāli, bet tad es nezinu, kā šos kristālus nomazgāt, domāju, ka tos vajadzētu nomazgāt ar dejonizētu ūdeni un tad nofiltrēt dejonizēto ūdeni no kristāliem un tad nosusināt minētos kristālus.
Paldies!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kāpēc vairs nesintezē 4-MMC?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Mazgāt u var tikai ar acetonu bez ūdens haha metilons un ūdens sajaucas kopā, bet acetons nesajaucas ar metilonu haha
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
jo tad nezina, kā izgatavot 4mmc, un viņi izgatavoja sūdus cmc
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vai pēc bk-MDMA pārkristalizēšanas, kad kristāli ir izžuvuši, tie jāmazgā ar acetonu?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Šķiet, ka viņi ir profesionāļi, nav ne jausmas, jo viņi noteikti pelna daudz naudas un var algot labus ķīmiķus.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
kā bija teikts, u vajag, lai būtu tīrs 2b34m nav brūns balts nākamais u vajag mazgāt freebase labs tas viss
 
Top