Question Brūnā metilona kristāli (nepatikšanas)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Es esmu kristalizējis bk-MDMA kristālus, pēc tam pārkristalizēju ar dionizētu ūdeni (lai padarītu to tīrāku), un tam joprojām ir brūna krāsa (domāju, piemaisījumu dēļ), un kristāli smaržo pēc metilamīna, mans mērķis ir, lai kristāli būtu caurspīdīgā krāsā.
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 337

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
varu jums atbildēt. tā kā no tā, ko es zinu, prekursoram, t. i., 2b34m, jābūt tīram, tad 1 pēc 2 jābūt ļoti labai vannai pēc aminācijas ūdenī un dzeramajā sodā, ūdens vien neattīra produktu no metilamīna pēc skābes, nedrīkst būt skābes pārpalikums un brīvbāzes šķīdumu nedrīkst karsēt, tas visu laiku jātur ledusaukstā vannā. pēc 4 hcl pulverim jābūt tīri baltam, ja tam ir cita krāsa - dzeltena vai brūna - ir piemaisījumi. Ja mums jau ir tīrs smalks metilona hcl pulveris, tad mēs to varam kristalizēt.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
0:44 minūtē, kā redzams, 4-MMC kristālu krāsa ir oranža, un es neticu, ka tik liela mēroga laboratorijā sintezē neattīrītus produktus.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
JNH0hTEpUO

Šie paši kristāli pēc otrreizējas pārkristalizēšanas tagad izskatās caurspīdīgāki nekā iepriekš un gaišāk brūni.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
vairāk laika u mazgāt ar acetonu un u var gandrīz tīru kristālu
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kā un kādā daudzumā pēc kristalizēšanas/rekristalizēšanas kristāli tiek mazgāti ar acetonu? Es paņēmu nelielu mērglāzi un pievienoju nedaudz acetona un bk-MDMA kristālus, pēc tam ar filtrpapīra palīdzību filtrēju acetonu no bk-MDMA kristāliem.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
es to izdarīju pareizi?
 
Top