Question Vai es varu pagatavot MDMA ar tādiem medikamentiem kā Vyvanse vai ritalīns, vai adderāls?

kamkam@

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Man ir pieejami tādi medikamenti kā modafenil vyvanse adderal un man ir pieredze edibales un vape thc kasetņu izgatavošanā , zinu, ka mani interesē MDMA vai ectasy vai rozā kokaīna izgatavošana , doza kāds varētu man palīdzēt. vai tas ir iespējams ? kā uzņēmējam kaņepju jomā, mani interesē, vai es varu izgatavot narkotikas ar ADHD medikamentiem?
manā valstī vyvanse maksā apmēram 10$ par 70mg x 30 , tas ir tik lēts un valdības atbalstīts, un es gribu nopelnīt naudu šajā situācijā.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
mdma un, teiksim, ritalīnam ir dažas ķīmiskas līdzības, bet būtu ļoti grūti šādi izgatavot molly. nav vērts. kāds mani labojiet, ja es kļūdos.

rozā kokaīns/tusibi ir tikai dažādu narkotiku maisījums, tāpēc es domāju, ka vienkārši iemaisiet tur adhd medikamentus un kādu citu sūdi un pārliecinieties, ka tas ir rozā lol.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
mdma un, teiksim, vyvanse ir ķīmiski līdzīgi, bet pāreja ir cieta, tāpēc tā netiek ražota, lētāk ir nopirkt mdma. Jums vajadzētu pārdot savas lētās Vyvanse dex.amph kaupsulas šeit. Oriģināls Tussi ir puse no 2CB & Cola. 2CB var iegūt lēti
 
Top