Vai STAB var aizstāt NaBh4? cas:56553-60-7

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
STAB ir daudz dārgāks, cik man zināms, un NaBH4 ir diezgan labs jūsu mērķim.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ķīnā tas ir par tādu pašu cenu, im nezinu, ar ko jūs runājat, bet tas nereducēs nitro, tikai ketonus.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jā, esmu visus informējis par statusu. mani secinājumi bija tādi, ka tas nevar reducēt nitro līdz amino, bet bezūdens imīna veidiem tas ir labs un ļoti maigs.
Literatūrā ir ziņojumi par to, ka tas reducē nitro līdz amino, bet etiķskābes klātbūtnē, ko es neesmu izmēģinājis.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Es ķīmiju labi nepārzinu, katrā ziņā shēma, kurā izmanto p2np, STAB un vara hidrīdu, ir atjaunota bez Šveices smadzenēm, vai ne?
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Iespējams, kaut kas nav kārtībā ar manu tulkojumu, es domāju, ka p2np nevar reducēt uz amfetamīnu, izmantojot STAB, vai ne?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nē, pēc manām atziņām, normālos apstākļos nevar. ir literatūra, kurā teikts, ka var GAA klātbūtnē, bet es neesmu mēģinājis.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Nu, es joprojām nevaru atrast meklēto atbildi, jo neviens nav mēģinājis
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vai jums šķiet, ka es jums atsaucos no sapņa? Esmu mēģinājis, un tas nedarbojās, iespējams, ar acetoskābi zināmā mērā darbosies, bet ne apmierinoši.
Īsa atbilde: Nē.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Ja kādam ir nepieciešams STAB, to var diezgan viegli pagatavot, izmantojot toluoluolu (vai THF) , NaBH4 un GAA stehiometriskos daudzumos. Šeit ir īss apraksts:

Nātrija triacetoksiborohidrīda (STAB) pagatavošana

37,83 g (1 mol) nātrija borohidrīda suspensijai 500 ml sausa toluola pievieno 180,12 g ( 3 mol) GAA, enerģiski maisot, pa pilieniem. Temperatūru uztur zem 30 °C, vajadzības gadījumā dzesējot no ārpuses. Kad gāzes izdalīšanās beidzas, apmēram 20 minūtes, suspendēto nātrija triacetoksiborohidrīdu (STAB) izolē ar vakuumfiltrāciju un vienu reizi izskalo ar sausu EtOAc. Filtrāta rauši tiek žāvēti vakuumā līdz nemainīgam svaram.

Iznākums: Ja izmanto sausus reaģentus un reaģenti ir precīzi izmērīti, ir gandrīz kvantitatīvs.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ir arī citi borāna avoti. Varbūt dekaborāns? Tetrahidroksidibors? Varbūt aminodiboranāti, kurus var diezgan viegli sintezēt no amonjaka borāna. Skatīt 306. lpp. https://core.ac.uk/download/4824361.pdf. Es neesmu ķīmiķis, tāpēc nezinu, cik labi tie iedarbojas uz nitrosavienojumiem.

STAB / NaBH4 salīdzinājumi: https://www.organic-chemistry.org/synthesis/C1N/amines/reductive-amination-guide.pdf.
Interesanti STAB sīkumi, piemēram, veidi, kā ievērojami saīsināt reakcijas laiku, kāpēc izmanto GAA: https://www.researchgate.net/publication/286303639_Boron_reagents_for_reductive_amination.
 
Top