Kanabidiola (CBD) izomerizācija līdz psihoaktīvajiem kanabinoīdiem

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ar akumulatora skābi
1. 50 ml apaļdibena kolbā (RBF) 35 ml 95 % etanola pievienoja 1 g CBD.
2 . Ievietoja karstā ūdens vannā 70 °C temperatūrā.
3 . Kad CBD bija izšķīdis, tika pievienoti 4 pilieni 35% sērskābes, lai paskābinātu šķīdumu, pH < 3.
4. Pēc tam, kad CBD bija izšķīdis, tika pievienoti 4 pilieni 35% sērskābes. Maisījumu atdzesēja 24 h ūdens vannā 70 °C temperatūrā.
5. Maisījumu atdalīja. Kad tas bija pabeigts, 5 pilienus 10 M NaOH izmantoja šķīduma bāzēšanai, līdz pH bija lielāks par 10, tādējādi sērskābe tika atdalīta nātrija sulfāta veidā.
6. Pēc tam šķīdumu saturamo šķīdumu atšķaidīja, lai to atdalītu. Pēc tam reakciju filtrēja, lai atdalītu nātrija sulfātu, tādējādi atlikušajā etanola šķīdumā palika tikai kanabinoīdi.
7. Pēc tam reak ciju pārfiltrēja, lai atdalītu nātrija sulfātu. Pēc 0 h parauga ekstrakcijas 2,80 min tika atrasts tikai CBD, kas atbilst standartparaugu 2,80 min ilgumam. Pēc 1 h CBD pīķis samazinājās, bet joprojām bija galvenais pīķis. Tomēr pēc 24 h sāka palielināties citu piemaisījumu saturs, piemēram, 2,18 min un 3,40 min, kas bija 8-OH-izo-HHC un 9α-OH-HHC. Turklāt D 9-THC un D 8-THC dubulttīkls tika konstatēts 4,10 min un 4,22 min. Vēl viens pīķis pie 3,77 min tika konstatēts kā D 9-THC izomerizācijas pīķis, un tiek uzskatīts, ka tas ir D 11-THC vai D 7-THC. Ar šo metodi neizomerizēja visu CBD pat 24 h. Tomēr CBD maksimums vairs nebija visizteiktākais maksimums paraugā.
Tikakonstatēts, ka lielākais maksimums ir 3,38 pīķis, kas bija 9α-OH-HHC.
CjShfZDB9T

Ar sērskābi

1. 1 g CBD tika pievienots 35 ml 95 % etanola 50 ml tilpuma RBF traukā.
2. Ievietoja karstā ūdens vannā 70 °C temperatūrā.
3. Kad CBD bija izšķīdusi, šķīdumam pievienoja 47,3 ml 37% sālsskābes, lai tā galīgā koncentrācija būtu 0,05% HCl ar pH, kas mazāks par 5.
4. Pēc tam, kad CBD bija izšķīdusi, šķīdumam pievienoja 47,3 ml 37% sālsskābes. Maisījumu atstāja refluksa režīmā ūdens vannā 70 °C temperatūrā uz 24 h.
5. Maisījumu atdalīja no šķīduma. Pēc 0 h parauga ekstrakcijas 2,80 min tika atrasts tikai CBD, kas atbilst standartparaugu 2,80 min ilgumam. Pēc 1 h CBD pīķis samazinājās, bet joprojām bija galvenais pīķis. Tomēr pēc 24 h sāka palielināties citi piemaisījumi, piemēram, 2,18 min un 3,40 min, kas, kā tika konstatēts, ir 8-OH-izo-HHC un 9α-OH-HHC. Turklāt D 9-THC un D 8-THC dubulttīkls tika konstatēts 4,10 min un 4,22 min. Vēl viens pīķis pie 3,77 min tika konstatēts kā D 9-THC izomerizācijas pīķis, un tiek uzskatīts, ka tas ir D 11-THC vai D 7-THC. Veica fragmentāciju un konstatēja, ka tam ir tāda pati fragmentācija un attiecība kā D 9-THC un D 8-THC, apstiprinot, ka tas ir D 9-THC un D 8-THC izomērs. Ar šo metodi neizomerizēja visu CBD pat 24 h. Tomēr CBD maksimums vairs nebija visizteiktākais maksimums paraugā.
Tikakonstatēts, ka lielākais maksimums ir 3,38 pīķis, kas bija 9α-OH-HHC.
MHkFgXBj3D

Ar ledus etiķskābi

1. 1 g CBD pievienoja 35 ml 95 % etanola 50 ml tilpuma RBF traukā.
2 . Ievietoja karstā ūdens vannā 70 °C temperatūrā.
3. Kad CBD bija izšķīdis, šķīdumam pievienoja 1,909 ml 99% ledus etiķskābes, lai tā galīgā koncentrācija būtu 5,2% etiķskābes.
4. Pēc tam, kad CBD bija izšķīdis, šķīdumam pievienoja 1,909 ml 99% ledus etiķskābes. Maisījumu atstāja refluksa režīmā ūdens vannā 70 °C temperatūrā uz 24 h.
5. Maisījumu atdalīja no šķīduma. Pēc 0 h parauga ekstrakcijas 2,80 min tika atrasts tikai CBD, kas atbilst standartparaugu 2,80 min ilgumam. Pēc 1 h CBD izomerizācijas izmaiņas tika konstatētas tikai kā pīķa palielināšanās pie 3,77, kas, domājams, ir D 11-THC vai D 7-THC. Pēc 4 h tika konstatēts ievērojams D 9-THC pieaugošā maksimuma pieaugums. Pēc 24 h reakciju analizēja un konstatēja, ka 11-5 00 -dihidroksi-CBD, 8-OH-izo-HHC, CBD, 10-metoksi-THC un D 9-THC bija attiecīgi 1,96 min, 2,22 min, 2,80 min, 3,50 min un 4,11 min. Šajos spektros tika konstatēts savienojums 3,77 min, un pēc 24 h tas bija visizplatītākais
.
KIAQs4MNao
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Daži jautājumi saistībā ar etiķa metodi:

  1. Vai nevajadzētu būt iespējai jebkurā brīdī apturēt reakciju ar sodu? Piemēram, ja es vēlos iegūt D9, es varētu pievienot nedaudz sodas pēc 4 h reakcijas, vai ne?
    1. Pieņemsim, ka es nevēlos, lai soda paliek pāri: Vai es varētu vienkārši iztvaicēt etanolu un etiķi, lai apturētu reakciju, nevis izmantot sodu?
      1. Ja es paaugstināšu temperatūru, tad nevajadzētu būt nekādai atšķirībai, ka viss etanols + etiķis pēc 5-6 h ir iztvaicēts?
  2. Un vai nav iespējams 5 % etiķskābes vietā izmantot 15 % citronskābi, kas dotu tādu pašu rezultātu?
    Es tikai sapratu, ka etiķskābei ir lielāka jēga, jo to var iztvaicēt zem CBD kušanas punkta. Baidījos, ka tas varētu ietekmēt garšu, bet to droši vien var izskalot un 2ml 50ml nav spēcīga smaka.
  3. Izmantotā CBD daudzums (ja tas labi izšķīst) nav svarīgs, piemēram, es varētu izmantot 2g tajā pašā 50ml šķīdumā, vai ne?

Avots:
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
1. Izomerizāciju var pārtraukt jebkurā laikā, reakciju atdzesējot. Etiķa vārīšanās temperatūra neļaus realizēt iztvaikošanas ideju. Paaugstinot temperatūru, izomerizācija var noritēt ātrāk, bet pavisam citādi.
2. Izmantojot piesātinātu nātrija (vai kālija) hidroksīda šķīdumu, mēs no apakšas iegūstam blīvu ūdens slāni, kurā etiķis nonāks arī nātrija acetāta formā. Virspusē būs tīrs etanola ekstrakts, ko pēc dekantēšanas varam iztvaicēt, lai iegūtu tīrus kanabinoīdus.
3. Veicot palielināšanu, mēs varam samazināt etanola daudzumu, pamatojoties uz faktisko šķīdību, tas ir pareizi.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
@William Dampier Es ļoti augstu vērtēju jūsu atziņas. Vēlreiz paldies. Jūs šeit veicat varoņa darbu. Mums vajadzētu izveidot savas Nobela prēmijas darknetam, jo jūs šeit nepārprotami palīdzat cilvēcei.

Vai kāds zina veidu, kā padarīt CBD šķīstošu ūdenī (ja tas vispār ir iespējams)? Es atradu YouTube veikalus, kas pārdod ūdenī šķīstošu CBD, un man ir aizdomas, ka tas ir kaut kāds "triks" ar šķīdumu, kurā atrodas CBD, bet kā viņi to dara?

Es jautāju tāpēc, ka tīrs "dzeramais" etanols šeit maksā dārgi nodokļu dēļ (dzeramais alkohols ir aplikts ar lieliem nodokļiem, tāpēc viņi apliek ar nodokļiem arī etanolu, lai izvairītos no tā, ka cilvēki to pērk, lai radītu savus "mēnessvīrus"). Varbūt es varētu izmantot metanolu? Es domāju, ka es varētu izmantot arī kādu eļļu, piemēram, toluoluolu (?), bet es domāju, ka tas varētu būt tikai lētāk, lai tā vietā izmantotu destilētu ūdeni (kurā CBD nešķīst pietiekami labi, kā rezultātā CBD iesprūst savā eļļā, kas nesaskaras ar šķīdumu. Diemžēl man nav karstās plātnes ar maisīšanas joslu, man ir karstā plātne un maisīšanas josla, bet tās ir atsevišķas ierīces).

Atvainojos, ja uzdodu jautājumus noobiem: Es tikai nesen sāku interesēties par ķīmiju un vēlos, lai es to studētu, nevis to, ko daru tagad.
 
Last edited:

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jums vajadzētu iepazīties ar "Maikla Valentīna Smita", kas ir cita pazīstama psihedēliskās ķīmijas speciālista un vienkārši fantastiska vispusīga ķīmiķa pseidonīms, sarakstīto grāmatu "Psihedēliskā ķīmija". Tā, manuprāt, tika sarakstīta 70. gados. Tajā ir diezgan daudz arī par kaņepju ķīmiju... šīs lietas nav nekas jauns, tāpat kā analoģijas, ko galvenokārt izstrādāja ASV valdība.
Tas ir smieklīgi, jo tādās filmās kā Pineapple Express izskatās, ka ASV valdība ir izstrādājusi spēcīgāko nezāli pasaulē.
kāpēc viņiem būtu jācenšas, ja ķīmiķi strādāja pie D9-THCO! Atcerieties, ka lielākā daļa ThCO, kas tiek pārdots visā pasaulē, ir D8-TCO, kas ir diezgan vājāka.
tā ir laba grāmata, lai gan esmu pārliecināts (es to zinu), ka lietas attiecībā uz dažiem sintezatoriem ir krietni pavirzījušās uz priekšu - piemēram, pihkal tagad ir acīmredzami novecojis pieejamo prekursoru ziņā - vairumā gadījumu.
Es domāju, ka daudzi cilvēki uzskata, ka tas ir "tikai vārīšanas CBD skābē - jebkuru skābi, un jūs saņemsiet 100% d9-THC - Es nesaku, ka jūs, bet iv redzējis idioti par Reddit jautā par to ar 0 analītisko aprīkojumu - tas ir lieta, kas mani biedē par darba lieta jebkuru kanabinoīdu - tie ir tik lipīgi un kopumā kaitinošas! Es def esmu domājis par to darīt pats un tad domāju, ka labāk par to, kad es sapratu, ka nav veids, kā pārbaudīt, kas jums ir, ja vien jūs esat saistīts ar universitāti, būtībā.
Starp citu, Hamiltonam ir lielisks podkāsts ar viņu, 2 stundu diskusijā izskan dažas patiešām interesantas lietas.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ūdenī šķīstošs CBD ir iespējams, to iegūst, veidojot kompleksus, kas maina sākotnējo īpašību, piemēram, ar beta-ciklodekstrīniem. Par to var runāt citā tēmā, jo šie kompleksi nav piemēroti iepriekš minētajam izomerizācijas procesam.

Attiecībā uz metanola, toluola (benzola) izmantošanu tas ir iespējams, bet reakcijas apstākļi būs atšķirīgi. Ir dati par CBD izomerizāciju THC benzolā + PTSA un dati par metanola un sālsskābes, kā arī metanola un PTSA izmantošanu. Mēs varam eksperimentēt ar dažādiem zemas viršanas šķīdinātājiem un spēcīgām skābēm (etiķskābe ir salīdzinoši vāja, bet tomēr piemērota).
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Nu es šodien gatavojos iegādāties sālsskābi (30%), etanolu 93% (vai pat 96%, neatceros), toluolu un farmaceitiskas izcelsmes nātrija hidroksīdu. Man jau ir pārtikas etiķskābe.

Un man ir 300 g CBD, ballīte var sākties! Juridisku iemeslu dēļ es nevaru ražot vairāk par 10 g partijām.

Skatīt pielikumu 2212

Kvalitāte, šķiet, ir laba, saskaņā ar sniegto laboratorijas testu (var pārbaudīt tiešsaistē a ar QR kodu) tas ir virs 99%, bet viņš varētu būt samazinājies pa to laiku, tāpēc es nolēmu to sajaukt ar ūdeni (kad es pērku noids no Ķīnas ir vairāki slāņi no pulvera, piemēram, daļa no pulvera var sasniegt grunti, bet otra daļa plūst virs ūdens).:

View attachment 2214

Pēc aptuveni 12h CBD joprojām neatrisina ar ūdeni:

Skatīt pielikumu 2213

Darknet Nobela prēmijas kandidāts Dr. prof. Viljams Dampjērs, pastāstiet man, ko darīt, un es to ierakstīšu kā video un dalīšos ar zināšanām.

)
Pieņemsim, ka es esmu idiots...

Man ir rūpniecisks ventilators (izgatavots, lai noņemtu karstumu, audzējot kaņepes). Esmu diezgan pārliecināts, ka ar to pietiek (apmēram 500L/s), jo ar to lietu nevar īsti elpot.

Laboratorijas aizsarglīdzekļi ieradīsies šodien:

  • Maska (nomaināmi filtri) ar iebūvētām brillēm (izskatās, ka tā pielips pie sejas).
  • Kādas lētas brilles (kas man nedod drošu sajūtu).
  • Ūdensizturīga maska slēpošanai (lai pasargātu manu ādu uz galvas.
  • Kokvilnas laboratorijas jaka, meklēju ķīmiskām vielām izturīgu, ko vajadzības gadījumā var noņemt dažu sekunžu laikā
  • Nitrila cimdi

Šī aizsardzība man nav vajadzīga, ja vien es nestrādāšu ar HCL, vai ne? Tātad es sākumā trenēšos (gūstu laboratorijas aizsardzības pieredzi) ar pārtikas produktiem drošām metodēm, piemēram, etiķa metodi, un pēc tam pāriešu uz HCL lietošanu.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Tas, kas jums ir, tīrs CBD materiāls, ir lieliski! Ķīmijas darba zonai jābūt pēc iespējas tuvāk izplūdes ventilatora atrašanās vietai. Apkopiet sienas darba zonas sānos, lai palielinātu efektivitāti lokāli. Darbs ar sālsskābi nav ļoti bīstams, ja izmantojam nosūces ventilāciju, cimdus un piesardzību. Darba ērtībai ņemiet smalkākus nitrila cimdus un biežāk mainiet tos piesārņojuma gadījumā. Biezi cimdi var radīt vairāk problēmu nekā drošības. Jebkurā gadījumā ir lietderīgi lietot pilnas sejas masku ar filtru. Darba aizsargapģērba lomā diezgan tuvojas DuPoint Tyvek. Šādus vai tiem līdzīgus kombinezonus var iegādāties ar rezervi. Ūdensnecaurlaidīgi gumijas zābaki būs labākais risinājums kāju aizsardzībai. Ja uz ādas nokļuvusi sālsskābe, noskalojiet ar bagātīgu ūdeni ar ziepēm. Ja mums ir kāda ādas reakcija uz skābi, nebūtu slikti, ja pie rokas būtu antihistamīna līdzekļi. Ja pēkšņi mums spēcīgi iedvesa sālsskābes pāri, tad veicam plaušu hiperventilāciju. 15 minūtes dziļi ieelpojiet un izelpojiet, ātri un bieži, ārā. Bet kopumā darbs ar sālsskābi nav tik bīstams, kā šķiet. Ja darba zonā ir vērtīgi metāla priekšmeti, iesaku tos noņemt, jo pastāv skābes tvaiku izraisītas korozijas risks. Tie ir vispārīgi ieteikumi, bet attiecībā uz mūsu konkrēto gadījumu sālsskābes reakcijā nav tik daudz, lai par to būtu jāuztraucas.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Paldies.

Domāju, ka visnotaļ nūbiem draudzīgākā reakcija ir "etiķskābes reakcija", vai ne? Domāju, ka drošības apsvērumu dēļ, kamēr man nebūs pietiekamas "apmācības", es izmantošu šo.

Vai tai ir jābūt ledusskābai, vai ir iespējams izmantot šķidru etiķskābi (istabas temperatūrā)?

Pieņemsim, ka mēs esam reakcijas beigās, tāpēc atdzesējam to, lai to apturētu.

Tagad man paliek THC etanolā, kas sajaukts ar etiķskābi.

Kā es varu noņemt etanolu un etiķskābi?

Vai tas darbosies, ja es vienkārši ļauju to sasaldēt līdz 0° (parastā saldētavā)? Etanols joprojām paliks šķidrs, bet etiķskābei vajadzētu kļūt cietai pie 8°, lai es varētu to vienkārši izņemt, vai ne?

Ja es gribu noņemt etanolu, vai es varu to vienkārši uzkarsēt līdz 80° (iepriekš uzkarsētu un pēc iespējas līdzenāku, lai palielinātu etanola un karstā gaisa kontaktu), lai iztvaicētu etanolu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Vispirms pārbaudiet "mājsaimniecībā lietojamās" etiķskābes procentuālo sastāvu. Var būt nepieciešams nedaudz vairāk etanola, lai izšķīdinātu, ja skābe ir pārāk ūdeņaina. Protams, mēs izmantojam šķidru skābi, ķīmiski tīras ledus etiķskābes gadījumā tā sasalst kristālos 16*C temperatūrā, bet mums ir nepieciešama sasilšana. Atdalīt skābi pēc sasalšanas ir slikta ideja, spirts to noturēs sevī. Skābes atlikumu dzēšam ar piesātinātu sārma šķīdumu, un tā pāries ūdenī šķīstošā metāla sālī. Blīvs piesātināts sāļu un sārmu ūdens šķīdums ļaus maisījumam atdalīties divos slāņos, apakšējā ūdens slānī un augšējā etanola ekstrakta ar THC slānī. Atdalot etanola slāni, mēs varam to iztvaicēt.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Paldies. Kādus akali man vajadzētu izmantot? Man ir nātrija karbonāts (un drīzumā man būs nātrija hidroksīds), kā jūs domājat, vai tie derēs? Un cik daudz akali man nepieciešams uz vienu etiķskābi? Man ir sajūta, ka atbilde varētu nebūt tik vienkārša kā "3mg sodas / 1ml akskābes", tāpēc vienkārši iemetiet man kādu lekciju (saites), ko man vajadzētu izlasīt, pirms es atkal uzdodu tik stulbus jautājumus.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nātrija hidroksīds būtu u vislabākā izvēle. Jūs varat izmantot diezgan koncentrētu šķīdumu - 1 g sārma 2 ml ūdens. Uz vienu gramu CBD būs nepieciešams apmēram 1,5 g nātrija hidroksīda.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Jums bija taisnība, man nācās iegādāties arī nedaudz etiķskābes (98%).

Tas ir tas, ko es līdz šim esmu darījis:
  1. Sajaucu 10 g CBD 50 ml etanola (96%) (izšķīdina ļoti ātri). Izmantoju nelielu burku (plastmasas izmantoja tikai tad, kad man bija jāmēra ml).
  2. Ievietoju to iepriekš uzkarsētā cepeškrāsnī 70° temperatūrā (gaisa cirkulācija bija izslēgta.
  3. Pagāja zināms laiks (apmēram 50 min), līdz šķīdums sasniedza 70° C (pārbaudīju to ar temperatūras mērījumu, kas patiesībā ir paredzēts, lai pārbaudītu grilētu steiku temperatūru u. c.).
  4. Pievienoju 2 ml etiķskābes.
  5. Aptuveni 10h uzturējās krāsnī. Pēc tam atdzesēts līdz istabas temperatūrai.
Es nepietiekami novērtēju smaržu. Tā sabojāja cepeškrāsni. Man šķiet, ka es atbrīvojos no smakas, vienkārši darbinot cepeškrāsni 300° temperatūrā (diezgan priecājos, ka tā var pati sevi iztīrīt).

Tagad man ir palikuši 23 ml etanola. Tas joprojām ļoti smird - es vairs nejūtu etanola smaku, bet tikai etiķskābi. Ja pareizi atceros, pirms iztvaikošanas sākuma tas vairāk smaržoja pēc etanola. Vai es kaut ko darīju nepareizi?

Es vēlos, lai būtu veids, kā to pārbaudīt, vai tas padara augstu...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Pēc etiķskābes pievienošanas bija nepieciešams izmērīt pH. Neveikt reakciju krāsnī, tas ir bīstami! Iztvaikošanai jāiet uz izplūdes ventilāciju. Ļoti bīstami izmantot krāsni. Ideālā gadījumā mums ir vajadzīga karstā plītiņa un maisītājs, indikatora papīrs.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ja nodarbojaties ar audzēšanu, tad tika kontrolēts augsnes skābums un mēslošanas līdzekļu maisījums. Jums ir nepieciešams kalibrēts elektroniskais pH-metrs vai pH rādītāju papīrs. Pievienojot kādu no iepriekš minētajām skābēm, mēs vairāk koncentrējamies uz pH < 3, Tas nozīmē, ka indikatora papīram jābūt sarkanam, skābam. Tad karsējot var notikt izomerizācijas process. Karsēšanai labāk izmantot karstumizturīgu stiklu un magnētisko maisītāju. Uzkarsē tikai izplūdes ventilācijā vai ar dzesēšanas kondensatoru. Etanola iztvaikošana var izraisīt aizdegšanos. Būtu labi, ja pie rokas būtu ugunsdzēšamais aparāts.
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Tātad... Šajā gadījumā mēs izmantojam atklātu gaisu, bez krāsns, mikroviļņu krāsns un tamlīdzīgi. Sildīšanai zem izplūdes gāzēm izmantojam karsto plīti vai magnētisko maisītāju. Karsējot uz elektriskās plīts, maisām ar stikla vai teflona stieni. Ja mums ir magnētiskais maisītājs, komplektā ir teflona magnēts maisīšanai. Šajā gadījumā reakcijai varam izmantot stikla kolbu ar plakanu dibenu un kondensatoru.
ZKUnrgP7sq
7W5NCSzXFU
6m4eA2l0fv


Ar pretplūsmas dzesētāju bez dzesēšanas iztvaikošana lidos augstāk un būs drošāka. Ar kondensatora dzesēšanu mēs varam veikt reakciju, bez dzesēšanas - etanola iztvaicēšanu.
HGuJ7E4XRT

Aptuveni tas būtu indikatorpapīrs pēc skābes pievienošanas reakcijas maisījumam.
Etanols vārās apmēram 80 *C, mums nevajadzētu ļaut tam iztvaikot pilnīgi priekšlaicīgi. Pilnīgu spirta iztvaikošanu mēs varam pieļaut tikai pēc sārmaina ūdens pievienošanas un spirta atdalīšanas no maisījuma. Tas, kas jums ir kā neveiksmīga pieredze, saglabājiet turpmākai rīcībai. Etiķskābes smarža jānovērš, apstrādājot ar sārmainu šķīdumu.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Labi, es domāju, ka man tad paveicās, un vai 27 ml nebija pietiekami.

Mēģināšu izveidot sev laboratoriju ar kaņepju audzēšanas aprīkojumu (man ir 1,2mx1,2mx2m telts un 1,2m apaļš galds, un es domāju, ka tie vienkārši lieliski sanāk. Es varu to pilnībā atvērt no vienas puses un strādāt pamatā no ārpuses. (Es neuzturētos teltī) Ventilators izvada/izsūknē gaisu no telts (labākajā gadījumā visa tehnika, piemēram, strāvas adapteri utt., ir ārpus telts).


Kā jūs domājat, kas ir labāks, lai izsūknētu gaisu no telts (ventilators fiziski atrodas ārpus telts, tehnika ir mazāk pakļauta iekšpuses iedarbībai). Es izmantošu oglekļa filtru pie tās caurules, kas sūknē (lai ķīmiskās vielas vispirms nonāktu filtrā, pirms tās caur ventilatoru tiek izstumtas uz nākamo cauruli, kas ved ārā).

Problēma ir tā, ka ventilators _varētu_ noplūst (nevajadzētu notikt), tāpēc domāju, ka manas drošības labad ir labāk ievietot ventilatoru teltī un tikai aizsargāt to ar kādu lentu no saskares ar ķimikālijām (?).

Iedomājieties to šādi:

RtXGkmy2dK

Bet ventilators būtu ārpusē. Telts iekšpusē (stūrī) nebūtu rotējoša ventilatora. Nebūtu lielas lampas. Šīm lampām parasti ir troses, kuras var iestatīt dažādos garumos (lai varētu kontrolēt attālumu līdz polantam). Es tos izmantotu, lai kontrolētu attālumu līdz iztvaikošanai.
Iedomājieties to ar galdu iekšpusē un 2 m augstumā.

Kā jūs domājat, vai tā iekšpusē var būt tehnika?

Varbūt mums vajadzētu pārvietot šo komentāru šeit uz "Telts mājas laboratorija"?


P.S. Mēs tikko publicējām vienlaicīgi. Jā, es nopirku maisīšanas karsto plīti.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Jā, mēs varam izmantot "ķīmijas telts", "audzētava" mūsu vajadzībām. Tas tiek praktizēts bieži. Saliekamais tūristu galds var kļūt par darba zonu teltī. Šādas darbības cenšamies iepriekš saskaņot ar mums, lai neradītu bīstamas situācijas.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Man ir nepieciešams fists, lai izveidotu drošu vidi... piemēram, divi ventilatori ar oglekļa filtru (viens zem galda) un kāda uzglabāšanas telpa zem galda. Arī ugunsdzēšamais aparāts. Man jau ir dažas caurules, kādas jūs parādījāt attēlā - 2 ar taisnu stikla cauruli un 2 ar spirālveida cauruli iekšpusē. Man ir sūknis caurules dzesēšanai.

Protams, cimdi iekšpusē un ārpusē.

Kas man vēl jāpārbauda, lai nodrošinātu drošu mājas laboratorijas vidi? Aizsardzība pret griezumiem; Tehnika ārpusē; Ugunsdzēšamais aparāts; Cimdi; Ķīmiski drošs laboratorijas aprīkojums (brilles, gāzmaska, ķīmiski droša jaka un bikses, apavi/plastmasas zābaki, ūdens aizsargslēpju maska u. c.); kas vēl?

Es noskatījos dažus youtube videoklipus "Ķīmija ir bīstama", piemēram, pirms 10 minūtēm uzzināju, kā pareizi/droši noņemt cimdus. Jūs šeit runājat ar absolūtu idiotu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Vai jums ir atgaitas kondensators? Vai varat parādīt fotoattēlu? Vai tad ir kādas kolbas?
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Refulx = atgriež pilienus atpakaļ uz sildīšanas šķīdumu? Nē, man tādu nav.

Bet man ir 2 šādi:
JQKSLAHJt3


Un 2 ar spirālveida caurulīti iekšpusē.


Man nav nekādu kolbu, jo es strādāju tikai ar burkām. Es domāju pārsaukt sevi par Jarry.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jarry, lūdzu, mēģiniet pielāgot kādu gumijas aizbāzni ar caurumu iekšpusē, lai tas atbilstu jūsu kondensatoram.
 
Top