Kanabidiola (CBD) izomerizācija līdz psihoaktīvajiem kanabinoīdiem

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Tāpēc tagad sajaucu 20 g pārtikas sodas (pirms tam es tik un tā sačakarēju, tad kāpēc gan ne turpināt). Maisīju ar maisīšanas stieni apmēram 1h. Nebija pietiekami daudz etanola, lai atdalītu, tāpēc es pievienoju (pirms maisīšanas) 40 ml etanola.

J0vNamVctE


Ar šļirci atdalīju virsējo slāni - smieklīgi, ka tas bija 50ml, tāpēc apmēram 13ml joprojām ir iesprūduši sodā - un iemetu to katliņā (zemākais karstuma punkts 56°).


SoG74csAHi


Drīzumā šo sūdu izsmēķēšu. Joprojām smaržo, bet daudz labāk nekā iepriekš.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Paldies u par ziņojumu! Citu reizi darīšu labāk.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Jautājums par metodi ar HCL:

Kas notiek ar HCL, kad tas tiek uzkarsēts līdz ~70°? Vai reakcijas laikā (4h-12h++) tas neiztvaikst? Es zinu, ka HCL maina viršanas temperatūru atkarībā no koncentrācijas, bet nezinu, kā tieši tas notiek.

Vēl viens jautājums: Kā mēs noņemsim HCL pēc reakcijas laika?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Nekādā gadījumā. Precīzāk būtu jāsaka, ka nedrīkst būt brīvās skābes. Ja pēc hidrohlorīda iegūšanas paliek skābes pārpalikums, tad vielu var izšķīdināt etanolā un etanolu iztvaicēt lēnā viršanas temperatūrā.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Kas ir brīvā skābe?

Tātad, ja es jūs pareizi saprotu, tad, karsējot etanolu ar HCL, HCL vajadzētu iztvaikot? Man ir vienalga, vai es zaudēju etanolu.

Ofc ar refluksu, tad HCL samazināsies atpakaļ pareizos apstākļos ar zemu ledusskapja temperatūru?

Un tagad jūs zināt, kāpēc es jautāju par slēgtu sistēmu, es uztraucos, ka HCL iztvaikos.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Vai šeit kaut kur nav pieļauta aprēķina kļūda:

1. 1 g CBD tika pievienots 35 ml 95 % etanola 50 ml tilpuma RBF traukā.
2. Ievietoja karstā ūdens vannā 70 *C temperatūrā.
3. Kad CBD bija izšķīdis, šķīdumam tika pievienoti 47,3 ml 37% sālsskābes, lai tā galīgā koncentrācija būtu 0,05% HCl ar pH, kas mazāks par 0, 05% HCl.

Vai nevajadzētu būt "Kad CBD bija izšķīdināts, šķīdumam tika pievienoti 0,0473 ml 37% sālsskābes, padarot galīgo koncentrāciju 0,05% HCl ar pH, kas mazāks par"?
 
Last edited:

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Brīva skābe - tā palika šķīdumā, bet neiekļuva reakcijā. Parasti HCl ir gāze. Šajā gadījumā, ja es visu pareizi sapratu, galaproduktā ir skaidri redzamas HCl pazīmes. Lai tās atdalītu, produktu var vienkārši sajaukt ar etanolu un pēc tam iztvaicēt. Skābe izdalīsies kopā ar etanola tvaikiem.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
1. Notīriet visu aprīkojumu ar tīru etanolu (nevis tīrīšanas spirtu, jo tas satur vielas, kas liek tev pīpēt).
2. Izmantots ~ 99,84375 ml 96 % etanola, kas sajaukts ar 12 g 99,7 % CBD.
3. Sagatavoja ūdens vannu 70° temperatūrā (neesmu pārliecināts, vai ūdens vanna tika pareizi iestatīta, pārbaudiet bildes, bet ūdens ir augstāk nekā etanols).
4. Pa to laiku izšķīdināja CBD ar etanolu.
5. Kad ūdens vannas temperatūra bija 70°, es ieliku tajā "gangsta refluksu".
6. Pēc 10-20 minūtēm pievienoju ~0,15625 ml 32% HCL.
6. Tagad: Ļaujiet tam nostāvēties apmēram 12h 17h
6a. Tagad: Visu 2h vai aptuveni 2h ūdeni nomainiet ar jaunu ledu (es zinu, ka žāvēts ledus ir labāks, jo tas tieši pieskaras "ledusskapim").

Skatīt pielikumu 3017
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
6c. Pēc aptuveni 4 h maisījums mainīja krāsu, kļūstot oranžgani dzeltens.
6d. Maisījums pēc aptuveni 12 h mainīja krāsu, kļūstot vairāk sarkanīgs/brūns.
7. Maisījumu uzlika uz gluda stikla trauka (viegli noskrāpēt, impregnēšana ir otrā pusē, tāpēc tas ir pilnīgi "līdzeni gluds").
8. Es gribēju iztvaicēt atlikušo etanolu 60° temperatūrā, bet man tas neizdevās, jo "temperatūras stienis" nebija pareizi novietots, tāpēc es to pārkarsēju (tomēr nenovārījās), un etanols iztvaicējās daudz ātrāk, nekā bija paredzēts, un esmu pārliecināts, ka liela daļa produkta šeit pazuda pārkaršanas dēļ.
9. Ļaujiet tam atdzist, līdz tas ir silts/karsts, tāpēc tas joprojām ir vairāk vai mazāk šķidrums, krāsa ir tāda pati, kā sagaidāms THC kārtridžos, tas smaržo tāpat kā THC kārtridžu saturs.
10. Pilnībā atdzesēts līdz istabas temperatūrai (22°), un tā ir cieta viela.

Tagad es gatavojos to izskalot, kaut kā ievietot kārtridžā vai krekinga pīpē un izsmēķēt. Raža nav liela, bet nākamreiz darīšu labāk.

Skatīt pielikumu 3124

11. Uzkarsēju visu līdz 85°C, lai savāktu to kā šķidrumu, ja iestrēgst, jo tas ir ļoti lipīgs, tad ar karstu karoti var savākt atlikumu.

Rediģēšana: Iznākums bija 10,2g un nedaudz palika "iztvaikošanas glāzītē", kas ir daudz labāk, nekā es gaidīju. Baidījos, ka pārkaršana varētu būt iznīcinājusi daļu produktu, bet izskatās, ka lielākā daļa izdzīvoja.

Es tikko smēķēju to ar vape 226°C temperatūrā, un cilvēks, tas ir labs, nopietni, tas ir velnišķīgi labs, padara augstu un blablabla, hahaha es esmu rly fucking laimīgs, tik laimīgs, ka mans penis ir ciets kā fuck. Varbūt tas ir placebo, bet es tā nedomāju, ļaujiet man izsmēķēt vēl, lai būtu 100% pārliecināts.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Laba prakse! Izomerizācijas produkti pēc ziņojumiem patiešām sniedz "augstu" efektu
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
CBD satura noteikšana Sārmainā stara tests:

To var izmantot, lai noteiktu, vai jūsu produkts satur 50 % vai vairāk CBD.

1. Sagatavojiet reaģentu ar 5% kālija hidroksīda etanolā pēc svara, piemēram, 1 g KOH uz 24 ml/19 g etanola.
2. Ielejiet savu produktu reaģentā
3. Dodiet tam dažas minūtes (reakcijai jānotiek "uzreiz").
4. Ja tas kļūst sarkans/ violets, tad CBD koncentrācija ir augsta (50 %+).

Parauga attēls:


WMZyh2UAQv

Avots: https://www.reddit.com/r/delta8testing/comments/pn9azd
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Kāpēc mans produkts ir tik duļķains un nav zeltains/balts?

Izskats dažādos tilpumos:

Tas pats produkts dažādos tilpumos:

XN9wgJUMkt


Gaisma var mainīt izskatu:

Tas pats izstrādājums ar dažādiem gaismas avotiem:

AimP98D6sY
Lgx3KT45ZG


Etanola mazgāšana, lai noņemtu "duļķainumu"

Neesmu pārliecināts, kāpēc tā varētu notikt, bet es iedomājos, ka saturs nav vienāda blīvuma (dažādu eļļu produkti sajaukti kopā):

3naRqNV5Bh


Izskalojiet to ar etanolu, līdz tas kļūst dzidrs.

Kāpēc mans šķīdums ir sarkans?

THC Delta 8 dabiskā krāsa ir sārta/sarkana, bet tirgū ir atrodami zeltaini un dzidri izskatīgi produkti, šie produkti ir "balināti" (šķiet, ir atšķirība starp reālu balināšanu kā ķīmisku procesu un "balināšanu", lai kaut kas izskatītos dzidrāks).

Ir arī citi faktori, kas ietekmē jūsu izstrādājuma krāsu:

- Oksidācija: Oksidācija var padarīt jūsu izstrādājumu dzeltenāku.
- Siltums: karstums: piešķir izstrādājumam vairāk brūnā/sarkanā krāsā.
- pH izmaiņas un refluksēšana var izraisīt ekstrakta rozā krāsas maiņu.

Kā "balināt" savu produktu, lai tas iegūtu zeltainu/gaišu izskatu (nav ieteicams):

Gandrīz vienmēr tiek uzskatīts, ka caurspīdīgi produkti ir tīrāki (lai gan tehniski tie tādi nav).

Viena no vienkāršākajām metodēm, kā iegūt delta 8 THC, ir ekstrakta attīrīšana ar bentonīta mālu. Šī metode ir lēta, un galaproduktā tomēr var rasties piesārņojums, ražojot dzidru ekstraktu.
Bentonīta balināšana nav balināšana.

Bentonītu dēvē par "balinošo" nevis tāpēc, ka tas satur balinātāju, bet gan tāpēc, ka tam piemīt noteiktas īpašības, kas ļauj tam saistīt un noņemt krāsas daļiņas. Rezultāts izskatās tā, it kā kaut kas būtu balināts, taču šādu rezultātu sasniegšanai nav nepieciešamas nekādas nepatīkamas ķimikālijas.

Bentonīta māls ir pilnīgi inerts - tas ir tas pats, kas atrodams dubļu vai māla maskās mājas ādas kopšanas procedūrām.
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Vai ir iespējams izmantot denaturēto spirtu?

Acīmredzot tas ir atkarīgs no tā, kāda veida aversīvās vielas (piemēram, rūgtvielas) tika pievienotas. Manā gadījumā 100 l "etanola" saturētu 4 l ūdens, 3 l izoproilspirta, 3 l metiletilketona (butanona ), pārējais ir īstais etanols.

Tīrība būtu tehniska.

Mans jautājums ir, vai metiletilketons (butanons) paliks šķīdumā, vai arī tas iztvaikos?

Metiletilketona (butanona) viršanas temperatūra ir 79,64 °C, bet, ja to sajauc ar etanolu, tā viršanas temperatūra ir ļoti tuva etanola temperatūrai.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
CBD izomerizācija par THC, izmantojot citronskābi

Lūdzu, esiet droši, vismaz izliekieties, ka esat profesionāls ķīmiķis, veicot eksperimentu, valkājiet brilles un cimdus, kā arī ņemiet līdzi ugunsdzēšamo aparātu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka šis process ir izstrādāts, lai izmantotu viegli pieejamus materiālus un reaģentus un pēc iespējas efektīvāk pārvērstu CBD par THC gan iznākuma, gan laika ziņā, un nav salīdzināms ar profesionālām laboratorijas metodēm.

Reaģenti.
Citronskābe
CBD
Destilēts ūdens
Nātrija bikarbonāts vai nātrija karbonāts
Nepolārs šķīdinātājs

Aprīkojums:
Neliela kolba (vārošu kolbu nedrīkst piepildīt vairāk kā līdz pusei)
mazs Leibiga kondensators (pietiek ar 200 mm)
Mazs sūknis kondensatoram, var būt akvārija sūknis.
Maza caurulīte, lai ietilptu kondensatora savienojumā.
Mazs spainis, kurā ievietot sūkni
kolbai piemērots siltuma avots, vēlams sildīšanas apvalks ar magnētisko maisīšanu.
PH testa sloksnes
skala ar precizitāti līdz gramam
dozēšanas piltuve


Izomerizācija.

Nosakiet partijas lielumu un pēc tam nosakiet, cik daudz ūdens vēlaties izmantot. Jūs varat izmantot tikai 1 grams H2O:1 grams CBD, bet varat izmantot arī vairāk ūdens, lai padarītu mehāniku nedaudz vieglāku. Partijām pa 1 g es parasti izmantoju 5 g ūdens, bet partijām pa 5 g es parasti izmantoju 10 g ūdens.

Pievienojiet vēlamo destilēta ūdens daudzumu verdošajai kolbai, izmantojot nelielu maisīšanas stieni. Lai to izdarītu, bezūdens citronskābei, pārtikas kvalitātes citronskābei, pievienojiet vismaz 15 % ūdens pēc svara. (Tātad 1 g ūdens satur 0,15 g citronskābes, nav nozīmes, cik daudz CBD jūs izmantojat). Pie kolbas piestipriniet atgaitas kondensatoru un nostipriniet to ar metāla skavām un cauruļu skavām. Piepildiet kondensatoru un atstājiet akvārija sūkni darboties nepārtraukti. Ieslēdz maisīšanu līdz ~75 apgriezieniem minūtē, uzkarsē līdz ~120C un noved šķīdumu līdz vārīšanās temperatūrai. Atkarībā no vēlamā CBD/D8/D9 sajaukuma refluksējiet no 4 līdz 12 stundām. Jo ilgāk reakcija turpinās, jo vairāk D8 un mazāk D9. Es dodu priekšroku apmēram 8 stundām. Varat veikt nelielas partijas testus, lai noskaidrotu, cik ilgs pārkausēšanas laiks ļaus iegūt jums vēlamo produktu. Ja vēlaties 100 % D8, reakciju veiciet 10-12 stundas vai līdz brīdim, kad tests ir negatīvs.

Pēc apstrādes.

Neitralizācija: Pēc noteiktā laika beigām izslēdziet siltuma avotu un ļaujiet šķīdumam atdzist līdz istabas temperatūrai. Atcerieties, ka jūsu mērķis nešķīst ūdenī un istabas temperatūrā ir cieta viela. Pēc atdzesēšanas kolbā jābūt lieliem cietā produkta gabaliem, kas peld ūdens virspusē un ir saspiesti pie kolbas sieniņām. Citronskābi neitralizē ar nātrija bikarbonātu (3 moli nātrija bikarbonāta uz 1 molu citronskābes). Bikarbonātu var pievienot tieši šķīdumam un pārbaudīt pH, vai arī sagatavot koncentrētu bikarbonāta šķīdumu un pievienot to kolbai - atšķirība ir neliela. Pārbaudiet ar pH papīru, lai apstiprinātu pH ~ 7 (nav jābūt precīzam, 6-8 ir labi).

Ekstrakcija.

Pēc tam šajā kolbā pievienojiet daļu NPS. jums būs jāeksperimentē, lai noskaidrotu precīzi mazāko daudzumu, ko varat izmantot, bet jūsu mērķa molekula ir viegli šķīstoša DCM vai EtOAc istabas temperatūrā. 5 g partijai es parasti izmantoju ~ 20-30 ml DCM. pagrieziet NPS, un redzēsiet, ka jūsu produkts ir izšķīdis. Atdaliet ūdens fāzi un izmetiet (es to daru dalāmajā piltuvē). Izskalojiet NPS ar tādu pašu daudzumu dH2O (20 ml NPS ar 20 ml dH2O), lai atdalītu visus piemaisījumus, kas fiziski iesprostoti/uzturēti produktā. Atkārtot atdalīšanu. Ja organiskā fāze kļūst duļķaina, tā ir absorbējusi nedaudz ūdens. Izžāvējiet ar MgSO4 , līdz šķīdums atkal kļūst dzidrs. Dekantējiet vai filtrējiet, lai atdalītu MgSO4.

Izolēt produktu.

Tagad jūsu produkts ir izšķīdināts NPS. Ideālā gadījumā šo NPS var ekstrahēt un pārstrādāt, tādējādi ievērojami samazinot izmaksas un ietekmi uz vidi. Ja tas nav iespējams, šķīdumu var vienkārši sildīt, lai NPS iztvaicētos. Veiciet šo darbību labi vēdināmā vietā.
 
View previous replies…

Dr.Chocolate

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Cik ilgi man vajadzētu refluktēt, lai iegūtu d9, ja es izmantoju sērskābi un etanolu?
 

Python

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es to mēģināju, un man sanāca tikai zeltaina goja pasta, nezinu, vai man vienkārši jāļauj tai vēl nedaudz nožūt, bet nešķiet, ka tā būtu izmantojama, kur es to varētu būt sabojājusi, pēc jūsu domām?
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Nav šaubu, ka, ja CBD jūsu reģionā ir legāla, bet THC jūsu reģionā ir dārgs, var viegli un ātri izmantot CBD, lai mājas laboratorijā izomerizācijas ceļā iegūtu THC. Esmu saražojis daudzus THC produktus un labprāt atbildēšu uz dažiem jautājumiem.

Vēlos jums visiem pajautāt, par cik jūsu reģionā ir iespējams iegādāties CBD kilogramā?

Manam apgabalam ir dažas priekšrocības, un es ceru, ka nākotnē forumā varēs pārdot CBD un THC e-cigarešu eļļas iekārtas e-cigaretēm un iemācīt cilvēkiem labāku izomerizācijas procesu : )
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds, lūdzu, varētu man palīdzēt ar etiķskābes metodi Es esmu praktizējis nelielos daudzumos un man ir bijuši pozitīvi rezultāti ar spēcīgas thc izomerizāciju, bet produktu noņemšana i belive nātrija acetāts bija iesprostots produktā un, neizmantojot bikarbonātu un vienkārši vārot augstā temperatūrā, tas bija viegli etiķis, vai kāds kaut ko zina vai ir kādi padomi.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Es domāju, ka jums vajadzētu izmantot bikarbonātu, lai neitralizētu etiķskābi, tad izmantot NP, lai iegūtu thc, tad izgarot NP, lai iegūtu produktu, ja ķīmiskās vielas ir grūti iegūt tur, kur jūs atrodaties, jūs varat izmēģināt citronskābes metodi.


Vai es varu jums pajautāt, kāda ir cbd cena jūsu reģionā?
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Es izmantoju nātrija bikarbonātu otrajā mēģinājumā, un gala thc produkts bija sāļš, pirmajā reizē es vienkārši vārīju pie 100c ar daudz etanola, viņi abi darbojās un ieguva man augstu ēdamu, bet es nedomāju, ka tas būtu droši vape vai smēķēt, cbd ir ļoti daudzveidīgs, īpaši vasarā var dabūt kilogramus par 100 mārciņām visā Eiropā un Āzijā, bet es maksāju aptuveni 370 par kilogramu.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Jūsu produkta garša ir sāļa, jo jūs neesat attīrījuši THC, ja jūs izmantojat bezūdens etanolu kā reakcijas šķīdinātāju un etiķskābi kā katalizatoru, jums šķīdinātājs ir jāiztvaicē, līdz produkts ir tikko plūstošs, tad jāpievieno ūdens un jāekstrahē ar nepolāru šķīdinātāju, pēc tam saglabājiet nepolāro šķīdinātāju, organisko fāzi varat izmazgāt ar ūdeni, tad izžāvējiet un iztvaicējiet organisko fāzi ar bezūdens nātrija sulfātu vai bezūdens magnija sulfātu, teorētiski tas, kas paliks, būs tīrs THC, viss acetāts, neliels daudzums spirta un etiķa paliek ūdenī.

Manuprāt, labāk būtu izmantot citronskābi, ja to var dabūt.

Es domāju, ka CBD ir dārgs lielākajā daļā Eiropas, un es savā ziņā apsvēru iespēju pārdot šo vielu pirms tam
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds varētu mani, lūdzu, iepazīstināt ar soļiem vai video par to, kā noņemt skābi un attīrīt thc
 
Top