Karbamāta ceļš uz mda/mdma

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
haiii es vēl neesmu redzējis, ka tas būtu šeit ievietots. es to nozagu no vespiary, tāpēc šeit ir oriģinālais pavediens :3
(es pievienoju ciparus, lai būtu vieglāk, lmk, ja man kaut kas jālabo).



Ir daži ļoti daudzsološi, neizpētīti sintēzes ceļi no alfa-metil-3,4-metilēndioksifenipropionamīda.
līdz MDA un MDMA.

1. J . Chem. Tech. Biotechnol. 1994, 59, 271-277

Karbamātu sagatavošanas vispārējā procedūra:

Taukskābju amīdu (0,2 mol) izšķīdināja metanolā (250 cm3).
maisot. Tam pievienoja svaigi sagatavotu ūdens šķīdumu.
(0,21 mol, 125 cm3) nekavējoties pievienoja NaOCl (0,21 mol, 125 cm3).
labi maisot. Papildus tika pievienots metanols (100 cm3).
pievienoja reakcijas maisījumam, ja runa ir par udecilamīdu.
un lauramīdu. Temperatūra paaugstinājās līdz aptuveni 52-55 °C
30 min laikā, un šķīdumu pēc tam 2 h attvaicēja.
Metanolu (200 cm3) atdeva no reakcijas šķīduma.
maisījumu destilējot. Atdzesējot reakcijas maisījumu
atšķaidīja ar ūdeni (200 cm3) un ekstrahēja ar
dihlormetānu (3 x 50 cm3). Apvienotie ekstrakti
izskaloja ar ūdeni un izžāvēja virs Na,S04.
Dihlormetānu reģenerēja destilējot, atstājot
karbamātu kā atlikumu.

2. Karbamāta bāziskā hidrolīze līdz amīnam etanola ūdens šķīdumā; p-(trans-4-heptilcikloheksil)anilīns


Procedūra:

Uz 100 ml kolbu ar apaļu dibenu un trīs kakliņiem, kas aprīkota ar sildīšanas apvalku, mehānisko maisītāju, ūdens kondensatoru un slāpekļa ieplūdes atveri, uzpildīja 32 ml 200 grādīgu etanola, 8 ml dejonizēta ūdens un 0,512 g (1,55 mmol) metil-(p-trans-heptilcikloheksil)karbamāta. Maisījumu maisīja līdz viendabīgai masai. Pēc tam pievienoja 10 g kālija hidroksīda granulu un maisījumu maisīja, līdz visas granulas ir izšķīdušas. Šķīdumu refluksēja 24 stundas slāpeklī un pēc tam atdzesēja līdz istabas temperatūrai. Reakcijas maisījumu pārnesa 100 ml kolbā ar apaļo dibenu un etanolu atdalīja uz rotācijas iztvaicētāja (ūdens vanna, vannas temperatūra ~ 60?, ūdens aspiratora spiediens). Ūdens atlikumu atdzesēja līdz istabas temperatūrai, pārnesa uz 100 ml dalāmo piltuvi un trīs reizes ekstrahēja ar 10 ml ētera porcijām. Apvienotos ētera ekstraktus 2 stundas žāvēja virs 2 g bezūdens nātrija sulfāta un ētera šķīdumu dekantēja 100 ml kolbā ar apaļo dibenu. Nātrija sulfāta atlikumu sakratīja ar vēl 10 ml ētera, ko dekantēja un apvienoja ar iepriekšējiem ekstraktiem. Ēteri atdalīja uz rotācijas iztvaicētāja (ūdens vanna, vannas temperatūra ~ 60?), iegūstot 0,348 g (88 %) būtībā tīra amīna, kas sacietēja, stāvot istabas temperatūrā. Materiālu var tālāk attīrīt, destilējot ar Kugelrora aparātu ar īsu ceļu (0,1 mm, spiediens, eļļas vannas temperatūra ~ 140? ), lai iegūtu analītiski tīru paraugu.

3. MDMA

Karbamātu N-alkilēšanas vispārīgā procedūra:

Karbamāta maisījums (005 rnol), toluols (100 cm3),
pulverveida NaOH (0,2 mol), bezūdens K,C03 (0,05 mol).
un tetrabutilamonija hidrogēnsulfāta (0,0025 mol).
maisīja istabas temperatūrā 1 h. Maisīšanas laikā,
izveidojās želatīna masa. Dimetilsulfāts (0,06 mol)
maisītajai masai 30-35 °C temperatūrā tika pievienots 30-35 °C laikā.
30 min. Reakcijas gaitai sekoja
TLC. Reakcijas maisījumu maisīja 4 h, lai iegūtu
dzidru šķīdumu. Neorganiskās vielas nofiltrēja un izskaloja
ar toluoluolu (2 x 20 cm3). Apvienoto filtrātu un
skalošanas šķīdumu mazgāja ar HCI (2 N, 3 x 50 cm3), ūdeni
(2 x 50 cm3) un žāvēti virs bezūdens Na,S04. Koncentrācija
šķīdinātāja koncentrācijas rezultātā tika iegūti produkti.

4. N-metilkarbamāta pamata hidrolīzei būtu jādod MDMA.

Metil N-aizvietotu karbamātu iegūšana no amīdiem, izmantojot N-hloramīdus

http://www.chembbs.com.cn/bbs/file/userfiles/upload/2009092402202058.pdf

Efektīva Hofmana pārkārtošanās modifikācija:
metilkarbamātu sintēze

Tetrahedron Letters 48 (2007) 531-533

2.1. Tipiska eksperimentāla procedūra šādu vielu sintēzei
metilkarbamāta sintēze
Benzamīda (1 mmol) šķīdumam metanolā (7 ml),
KF/Al2O3 (2 g, 40 % no masas) un NaOCl (3 ml šķīduma).
4 % ūdens šķīdums) un maisījumu pievienoja un
refluksēja 30 minūtes. Pēc reakcijas maisījuma atdzesēšanas
līdz istabas temperatūrai, cieto bāzi filtrēja.
Pēc tam metanolu atdalīja ar rotācijas iztvaicēšanu.
un atlikumu izšķīdināja EtOAc (20 ml). Atšķaidīja
EtOAc slāni mazgāja ar ūdeni (10 ml - 3), žāvēja
pār bezūdens nātrija sulfātu un koncentrēja zem ūdens šķīduma.
zem spiediena, lai iegūtu neapstrādātu produktu, ko
attīrīts kristalizējot ar petrolēteri.

5. Karbamātu šķelšana


SYNTHESIS 2008, Nr. 11, 1679-1681x.x lpp.

4-metilbenzilamīna hidrohlorīda (3a) sintēze; tipisks piemērs

Procedūra:

4-metilbenzaldehīds (24 mg, 0,2 mmol), metilkarbamāts (30
mg, 0,4 mmol), TFA (91 mg, 0,8 mmol) un TBDMSH (114 mg,
0,8 mmol) tika izšķīdināti MeCN (4,0 ml) un karsēti līdz 150 °C temperatūrā.
15 minūtes Smith Synthesizer™ mikroviļņu krāsns aparātā. Tika iegūts
maisījumu koncentrēja in vacuo, un atlikumu izšķīdināja šķīdumā
THF, MeOH un 2M LiOH maisījumā (1:1:1, 4 mL) un karsēja līdz 2 ml.
120 °C temperatūrā 10 minūtes Smith Synthesizer™ aparātā. EtOAc (4 ml) un
pievienoja 1M NaOH (4 ml) un fāzes atdalīja. Atdalīja
organisko fāzi ekstrahēja ar 1M HCl (2 × 4 ml) un izdalīja ūdens fāzi.
ekstraktu iztvaicēja, lai iegūtu 4-metilbenzilamīnu tā hidrohlorīda veidā.
sāls (28 mg, 89 %). Šī materiāla tīrība bija
vismaz 99 %, kā noteikts ar LC-MS.


Kāds no atbildēm ieteica 3. numuru, man ir PDF dokuments, par kuru kāds cits atbildēs teica, ka tas vairāk paredzēts "vidējai bitei", bet kaut kādu iemeslu dēļ es nevaru to publicēt ^^;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
arī atradu šos rakņājoties pa atbildēm:


6.
Metiltozilātu var viegli pagatavot ar tozīlhlorīdu (tas ir ļoti lēts), tomēr tozīlesteri (vismaz metil- un etilesteri) šķiet diezgan nestabili. Es parasti to gatavoju aptuveni dienu pirms tā izmantošanas alkilēšanai.

Mans preparāts:
Tas ir etiltozīlātam, bet tikpat labi der arī metiltozīlātam. (Ar metanola molāro ekvivalentu)

Pie 18,6 ml etanola (99 %) pievieno 10 g smalki sadalīta TsCl . Tad suspensiju atdzesē līdz 10C ar ledus vannu.
Pēc tam lēnām pievienoja 5,5 ml 30 % NaOH šķīduma, saglabājot temperatūru 20-25 °C. Pēc pievienošanas maisījumu vēl stundu maisīja aukstā ūdens vannā, temperatūru uzturēja aptuveni 15C.
Tad pievienoja 4 g NaCl, izšķīdināta 25 ml dH2O.
Pēc tam maisījumu ekstrahēja ar 2x5ml DCM (DCM galvenokārt izmantoja, lai novērstu tozīlēta estera kristalizēšanos dalāmajā piltuvē. Lielāks DCM daudzums, iespējams, samazinātu mehāniskos zudumus)
DCM ekstrakcijas apvienoja un izskaloja ar 15 ml 5% K2CO3, 15 ml H2O, kā arī 15 ml piesātināta NaCl šķīduma.
Pēc tam DCM žāvē ar MgSO4 un filtrē.
Pēc tam DCM iztvaicēja, un pēc atdzesēšanas tozīlāta esteris sacietēja cietā cietā gabalā.
Cietā viela svēra 8,58 g, kas veido 82 % iznākumu.

Piezīme: Pirmajā reizē es vispār neizmantoju DCM, un es zaudēju nedaudz produkta, jo tas kristalizējās sep piltuves iekšpusē, galīgais metiltozīlāta iznākums bija 75 %.

Pamatojoties uz Klute darbiem http://www.sciencemadness.org/talk/viewthread.php?tid=11004

7. Efektīva metilkarbamāta sintēze, izmantojot Hofmana pārkārtošanos TsNBr2 klātbūtnē
Arun Jyoti Borah, Prodeep Phukan ?

Karbamāta sintēzes eksperimentālā procedūra: Amīda šķīdumam
(1 mmol) metanolā (10 ml) tika pievienots DBU (0,5 ml). Šim šķīdumam
pievienoja TsNBr2 (1 mmol). Reakcijas maisījumu karsēja ar atgrūdeni
10-20 min (TLC). Pēc reakcijas pabeigšanas
(TLC) metanolu iztvaicēja zem pazemināta spiediena. Neapstrādāts maisījums
pēc tam izšķīdināja EtOAc. Šo šķīdumu izskaloja ar 5% HCl un pēc tam
ar piesātinātu Na2CO3 šķīdumu. Organiskos ekstraktus atdalīja un izžāvēja
pār bezūdens Na2SO4. Neapstrādātu produktu attīrīja ar zibspuldzes kolonnu.
hromatogrāfijā, kā eluentu izmantojot petrolēteri un etilacetātu (4:1), lai iegūtu kolonnas hromatogrāfiju.
tīru karbamāta produktu

1 L kolbai ar apaļu dibenu, kas aprīkota ar maisīšanas stieni, pievieno p-metoksibenzamīdu (10 g, 66 mmol), N-bromosukcīnimīdu (NBS) (11,9 g, 66 mmol), 1,8-diazabiciklo[5.4.0]undec-7-ēnu (DBU) (22 ml, 150 mmol) un metanolu (300 ml) (1. piezīme). Šķīdumu 15 min karsē pie atgaisošanas (2. piezīme), un tad lēnām pievieno papildu alikvotu NBS (11,9 g, 66 mmol). Reakciju turpina vēl 30 min (3. piezīme). Metanolu atdala ar rotācijas iztvaicēšanu, un atlikumu izšķīdina 500 ml etilacetāta (EtOAc). EtOAc šķīdumu mazgā ar 6 N sālsskābi (HCl) (2 × 100 ml), 1 N nātrija hidroksīdu (NaOH) (2 × 100 ml) un piesātinātu nātrija hlorīdu (NaCl) un pēc tam žāvē virs magnija sulfāta (MgSO4). Šķīdinātāju atdala ar rotācijas iztvaicēšanu, un produktu, metil N-(p-metoksifenil)karbamātu, attīra ar zibens kolonnu hromatogrāfiju [ 50 g silikagela, EtOAc / heksāns (1:1)], iegūstot gaiši dzeltenu cietu vielu (11,1 g, 93 %), ko tālāk attīra, pārkristalizējot no 500 ml heksāna (4. piezīme). Vēl 1,4 g produkta (kopā 8,8 g, 73 %) iegūst no mātes šķīduma, pārkristalizējot no 100 ml heksāna.

8. NaOH pārpalikums nodrošina vienmērīgu reakcijas ātrumu un samazina blakusreakciju biežumu. Tas var būt nedaudz vairāk, nekā nepieciešams.

Tādējādi mūsu pārskatītā procedūra izskatās šādi:
15 g amīda izšķīdina 100 ml iPrOAc un pievieno 6,2 g TCCA, maisot, līdz izšķīst. Rxn maisījums atrodas vairākas stundas (var kontrolēt temperatūru/TLC/etc; izvairīties no pārkaršanas, lai gan es nedomāju, ka tas ir ticams), pēc tam to izskalo ar 50 ml piesātināta nātrija bikarbonāta ūdens (izdalās CO2, var karst, var būt nepieciešama maisīšana) un žāvē virs 15 g svaigi žāvēta Na2CO3 (var izdalīties gāzes). Destilējiet lielāko daļu estera šķīdinātāja, jo tas ir dārgs un to vēlaties saglabāt. Tad pievieno 20 g NaOH šķīduma 200 ml iPrOH un šķīdumu uzkarsē.

Vai arī, ja nav acetāta šķīdinātāja:
15 g amīda izšķīdina 200 ml iPrOH un 6,2 g TCCA ... nostādina vairākas stundas ... divas reizes žāvē pār 15 g svaigi žāvēta Na2CO3, maisot/filtrējot. Tad pievieno 20 g NaOH šķīduma un šķīdumu uzkarsē.


varbūt kāds no šeit esošajiem varētu izmēģināt un noskaidrot, kas darbojas? ^^; jebkurā gadījumā es ceru, ka tas kādam palīdzēs. pašlaik mēģinu iepriekš minēto pdf failu pārvērst saite, lai es varētu to šeit ievietot ;b
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
heres pdf es runāju par, bet es izmantoju bezmaksas izmēģinājuma pdf-to-link vietā, tāpēc cerams, ka tas darbojas ilgāk nekā 14 dienas ^^; ja u vēlaties faktisko pdf vienkārši pm mani es domāju, ka
 
Top