Kokaīna ekstrakcija no kokaīna lapām

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nepieciešamie reaģenti:

Kerosīns,
Cietais Na2CO3,
Destilēts H2O,
H2SO4 5%.
Cietā KMnO4 (tiek izmantots 6% šķīdums) NH4OH 10%,
HCl 37%,
acetons,
Dietilēteris.

Piezīme: Attēli uzņemti no divām ekstrakcijām, kas veiktas ar ~2 kg un ~5 kg lapu, bet visa aprakstītā procedūra attiecas uz pēdējo.

Procedūra:
5 kg kokas tējas maisu atvēra maisu pa maisam un saturu iebēra spainī.

PTCw5OvSrl


Tika sagatavots šķīdums, kas satur 900 g Na2CO3, kas izšķīdināts 9,5 l ūdens.

ZlfHx48LY5


Šim šķīdumam sajauca 4750 gramus žāvētu sasmalcinātu koka lapu, uz katru kilogramu lapu izlejot 1900 ml šķīduma. Lai ūdens vienmērīgi sadalītos, sajaukšanas procedūra tika veikta nelielās partijās pa 500 gramiem. Lapas nav pārāk slapjas: izspiežot sauju, ūdens gandrīz neizsūcas.

5VvDHfpr0M


Visas samitrinātās lapas ievietoja 50 l traukā ar atvērtu virsmu. Vēl 30 minūtes nogaidīja, un tad traukā iepildīja 25 l petrolejas.

Maisījumu atstāja uz 3 pilnām naktīm (kopā ~ 60 stundas), un šo 3 dienu laikā tas tika maisīts vismaz 4 reizes aptuveni 10-15 minūšu ilgās sesijās, izmantojot urbi, uz kura uzmontēts instruments, ko izmanto apmetēji/dekoratori, lai samaisītu spaiņus ar krāsu un ūdeni.

SBJ94NH7UT


Pēc 3 naktīm petroleja atdalījās no lapām (ūdens slānis neveidojās). Procedūru veica šādi: visu virsū esošo petroleju izlēja citā 50 l traukā, filtrējot to ar neilona zeķēm, lai novērstu lapu nokļūšanu uztvērējā traukā. Atlikušās lapas pamazām ievietoja spainī ar caurumiem apakšā, bet petroleju izspieda saņemšanas spainī zem spaiņa ar caurumiem (starp abiem spainīšiem atkal izmantoja neilona zeķes). Visu petroleju pārlej otrā 50 l traukā.

McjPsw08ub


Tika sagatavots 5 % masas % H2SO4 šķīdums (šī pāreja tika veikta iepriekš).
Veica 2 ekstrakcijas ar 5% H2SO4. Pirmā ar 300 ml, otrā ar 100 ml. Katru reizi trauku ļoti spēcīgi kratīja (veidojās dažas emulsijas, bet gandrīz nekas) 30 minūtes un atdalīja. Skābā ūdens slānis uz dibena katru reizi tika atgūts, izmantojot veco triku ar iesūkšanu caurulītē: trauku novietoja 1 m virs zemes, nolieca par 45 %, tad traukā iebāza polipropilēna caurulīti, kas piestiprināta pie stieņa, lai tā būtu viszemākajā iespējamajā vietā traukā, un otru caurules galu nedaudz iesūca. H2SO4 sāka ieplūst uztvērējtvertnē kopā ar petroleju, tuvojoties beigām. 400 ml H2SO4, ko vajadzētu saukt par "agua rica", un nedaudz petrolejas iepildīja 1 l atdalāmajā piltuvē un atstāja nostāvēties ~30 minūtes, pēc tam atdalīja. Emulsiju filtrēja un atguva vēl nedaudz agua rica.

WjLszOCM2u


Sagatavoja 6 % KMnO4 šķīdumu un atdzesēja ledusskapī (šī pāreja tika veikta iepriekš).
Tika sagatavota ledus vanna, un tajā tika ievietota mērglāze ar agua rica, lai atdzesētu, līdz temperatūra sasniedza 4-5 °C. Šķidruma krāsa ir sarkanīgi brūna, līdzīga sarkanajam alum.
Ik pēc 5-10 minūtēm, intensīvi maisot, pievienoja 16 ml KMnO4 šķīduma. Tika pievienotas 8 reizes, kopā 128 ml. Pēc pēdējās pievienošanas 30 minūtes nosvēra un tad šķīdumu filtrēja.

VXal17YNtj


MnO2 palika uz filtra, un iegūtais šķidrums (oksidēta agua rica) tagad ir diezgan bezkrāsains.

KJ73wAEngT

Tika pagatavots 10 % masas/masas NH4OH šķīdums (šis fragments tika veikts iepriekš).

Šā šķīduma pārpalikumu lēnām pievienoja, līdz ph ~ 10. Šo pāreju veica ļoti uzmanīgi, pārliecinoties, ka ph nepārsniedz 10, jo tas varētu sabojāt alkaloīdu.

Kokaīna brīvā bāze sāka nogulsnēties, un pēc aptuveni 20-30 minūtēm šķīdumu filtrēja. Daudz materiāla bija arī pieķēries uz maisīšanas stieņa un uz vārglāzes.

Viss tika atstāts nožūt uz nakti, un nākamajā rītā vēl nedaudz žāvēts cepeškrāsnī.

Iegūto materiālu izšķīdināja ~ 100-150 ml ētera tajā pašā traukā, ko izmantoja iepriekšējā dienā (tajā, kurā bija daudz pielipušā uz malām), un lielākā daļa no tā izšķīda, bet uz dibena palika tumši brūna gļota (iespējams, vēl nedaudz ūdens un nedaudz neorganiskās sāls); tik maz, ka nebija grūti visu ēteri izliet uz Pyrex cepamā trauka, lai iztvaicētu, neizlejot gļotu, kas būtībā palika pielīmēta pie vārglāzes apakšējās sienas.

Pēc iztvaicēšanas tika novērota ļoti jauka kristālu veidošanās, un baltā brīvā bāze tika atgūta ar skuvekļa asmeni, un tās svars bija 23,13 g.

R6Bxs7vfSP


Ieguvums (kokaīna bāze): 23,13 g kokaīna bāzes / 4750 g lapu = 0,48 %.

NxgGseKESt


240 ml acetona izžāvē ar bezūdens kālija karbonātu un aprēķina un pievieno tam vienādu HCl daudzumu (6,58 ml). Aprēķins tika veikts, ņemot vērā, ka tiks izmantoti tikai 230 ml.

Brīvo bāzi izšķīdināja 240 ml ētera un maisot pievienoja acetona/HCl šķīdumu, mērglāzi noslēdza ar plēvi, lai novērstu šķīdinātāju iztvaikošanu. Pēc ~30 minūtēm vēl nedaudz maisīja un pilienveidīgi pievienoja acetonu/HCl, līdz reakcija vairs nebija redzama (to var izdarīt tikai tad, ja šķīdumu ļauj nedaudz nostāvēties un tas ir dzidrs, nevis pienains, jo to nevar pamanīt).

8j0KDPILw2


Tika gaidītas 3 stundas, un šķīdumu filtrēja. Filtrātu izžāvēja un nosvēra 24,14 g.
Ieguve (kokaīna HCl): 24,14 g kokaīna HCl / 4750 g lapu = 0,5 %.

LiyFdauERh


Procesu var viegli samazināt, vienīgais piesardzības pasākums ir izmantot vairāk H2SO4 nekā proporcionālais ekvivalents, jo būtu ļoti nepraktiski izmantot mazāk nekā 50 ml divfāžu ekstrakcijā. Tikai jāpatur prātā, ka, jo vairāk H2SO4 tiek izmantots, jo vairāk kokaīna bāzes tiek zaudēts, nogulsnējot to ar amonjaku (0,17 g uz 100 ml), lai gan zaudējumi ir pamatoti, ja ņem vērā 2 ekstrakcijas pa 70 ml un 50 ml uz 500-1000 gramiem lapu.
 

Attachments

  • fOX287sax5.png
    fOX287sax5.png
    256.2 KB · Views: 1,286
Last edited:

Anto789546

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
-Tika pagatavots šķīdums, kas satur 900 gr Na2CO3, kas izšķīdināts 9,5 l.
Kādā šķīdumā izšķīdināts ???
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Izšķīduši ūdenī, paldies.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Kādēļ tāda atšķirība?

Vai ir kāda alternatīva petrolejai?

Arī, kāpēc "agua rica" šķīdums tiek atdzesēts līdz 4-5 °C?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vai ir kādas problēmas iegādāties petroleju? Jūs varat lietot balto spirtu, petrolēteri.
 

Bhuro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 7, 2022
Messages
9
Reaction score
11
Points
3

Lordseeds

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 19, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
felex.scaly. kā pagatavot kokaīnu
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kāda cena būtu jāizmanto kā atsauce uz koka tējas pulveri vai koka tējas pulveri?

Es atradu cenas aptuveni 208 EUR par kg Coca Tea Powder un 39 EUR par kg Coca Leavs, bet, godīgi sakot, tās šķiet pārāk augstas.

Būšu ļoti pateicīgs par atbildi.

Sirsnīgi,

Koko
 

sulpo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
i
es mēdzu pirkt kokakolu lapas, un to cena ir 38,13 eur/Kg , bet es pērku tikai nelielu daudzumu, varbūt es varu saņemt lētāk, ja es darīšu kaut ko tādu, ko mēs saucam par "comprar al por mayor", tas nozīmē, ka es varu saņemt lētu cenu par lielu daudzumu, ko var samazināt varbūt par 10 vai 15%.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Interesanti, kāda cena varētu būt laba atsauce koka tējas kilogramam?
 

sulpo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
es mēģināšu meklēt cenu rīt , es jautāju tirgū šodien, bet es neko neatradu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Liels paldies!

Paskatīsimies, vai mēs varam atrast labu cenu, un varbūt tad mēs varēsim kopā veikt nelielu darījumu :)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Liels paldies!

Paskatīsimies, vai mēs varam atrast labu cenu, un varbūt tad mēs varēsim kopā veikt nelielu darījumu :)
 

sulpo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
TSfIDrksMH

no 6000 līdz 6500 clp , no 6,38 eur līdz 6,92 eur , no 6,18 usd līdz 6,70 usd
kastītē ir 100 tējas maisiņi
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Vienā maisiņā vajadzētu būt aptuveni 1 g, ja tas ir kā citi, vai ne?
Tad cena būtu 69 EUR par veselu kg.

Cena, ko jūs tur saņemat, ir diezgan laba, jo tas pats iepakojums internetā maksā vairāk nekā 100EUR.

Vai jūs zināt, vai tas ir tīrs vai rūpniecisks maisījums?

Vai jums ir kontakti ar vairumtirgotājiem vai pat lauksaimniekiem, kas ražo šo tēju, tad mēs varētu saņemt daudz zemākas cenas, es esmu pārliecināts.
 

sulpo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
varbūt es varu atrast lētāk, bet mums būs jāgaida līdz pirmdienai , visi veikali ir slēgti nedēļas nogalē
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Protams, :) Liels paldies par jūsu pūlēm!

Tikai ziniet, man tas būtu tikai hobija projekts, jo man pašam būtu ļoti interesanti sintezēt kokaīnu, nekas komerciāls.

Tomēr es domāju, ka pirkšana no gataviem zīmoliem vienmēr sadārdzina cenu, kamēr atrast piegādātājus/zemnieku/ražotājus būtu lētāk. Pēdējais man ir diezgan grūti izdarāms.
 
Top