Kokaīna ekstrakcija no kokaīna lapām

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Sveicināti visi. Esmu atradis lielisku rokasgrāmatu par kokaīna iegūšanu no kokaīna lapām.

Būs garš ieraksts, jo ceļvedis ir diezgan detalizēts un satur attēlus.

Bez turpmākas ado....
Ar sūkni darbināma kokaīna ekstrakcija no 2,5 kg kokaīna tējas
  1. Ar sūkni darbināms ekstrakcijas trauks

Ekstrakcijai es izmantoju ekstrakcijas trauku, ko darbina degvielas sūknis. Esmu atklājis, ka tā ir visvienkāršākā, vistīrākā un visneuzmanīgākā "uzstādīt un aizmirst" tējas ekstrakcijas metode. Patiesībā to ir diezgan vienkārši uzstādīt, taču izmaksas ir nedaudz augstas - aptuveni 200 ASV dolāru par visiem materiāliem, ieskaitot sūkni un barošanas avotu.

Tomēr tas ir tā vērts, ja plānojat veikt vairākas ekstrakcijas laika gaitā vai veikt lielu ekstrakciju vienā reizē (piemēram, 10 kg un vairāk). Patiesībā tā darbība ir diezgan vienkārša, un būtībā jums ir liels HDPE konteiners ar krānu apakšā (ūdens konteiners), jūs izklājat šo konteineru ar vienkāršu gultas pārklāju un tad ievietojat savas koka tējas lapas konteinerā gultas pārklāja iekšpusē. Pie krāna piestiprina caurspīdīgu caurulīti, kas pēc tam tiek ievadīta iebūvētajā degvielas filtrā. No filtra caurulīti ievada degvielas sūknī un pēc tam ievada atdalīšanas piltuves apakšdaļā, kas līdz pusei piepildīta ar 5 % sērskābes šķīdumu. Atdalīšanas piltuves augšdaļā ir pievienota vēl viena "izejas" caurule, kas ved atpakaļ uz ekstrakcijas tvertni, veidojot cirkulācijas sistēmu.

Pēc tam ekstrakcijas trauku piepilda ar petroleju un ieslēdz sūkni. Notiek tā, ka petroleja cirkulē caur sistēmu, izplūstot caur skābo ūdeni un pēc tam tiek izstumta atpakaļ caur piltuves augšējo daļu atpakaļ traukā.

WzpnBkUZO0
WzpnBkUZO0
Lūk, kā izskatās uzstādīšana darbības laikā
Y4aWR5A1uc

(Zemāk) Tvertne ar svaigu plēvi, kas izklāta iekšpusē, un skats uz tvertnes iekšpusi no augšas
UXIuas0Bv3
9L0f85gu6k
.
ITzqrh0AoH

(Augšā) Kreisajā pusē HDPE ūdens smidzināšanas pudele (atdalīšanas piltuve) tuvplānā. Redzami slāņi un atdalīšanas līnija, caur kuru izplūst burbuļi. Zinu, ka to ir grūti saskatīt, bet jūs nevēlaties, lai tas būtu spēcīgāks par šo, citādi jūs sāksiet zaudēt H2SO4\kokaīna slāni no strāvas spēka. Labajā pusē tuvplānā redzami divi caurumi, kas ieurbti HDPE pudeles apakšā. Caurulīte kreisajā pusē iet līdz pašam dibenam, un tās galā ir ievietots gaisa akmens, lai izsmidzinātu petroleju. Caurule labajā pusē ir izejas caurule, un tā ir iebīdīta tikai aptuveni 1 collu pudeles iekšpusē un ir ievietota atpakaļ traukā.

B2cMoNWQap

(Virsū) Jūs varat redzēt caurulīti un akmeni tās galā, kā arī akmeni tuvplānā.
GuGzj59SQr

(Virsū) Un visbeidzot, tas ir vēlamais plūsmas ātrums. Jebkurš ātrāks par šo, un jūs sāksiet virzīt H2SO4\kokaīna slāni atpakaļ ekstrakcijas traukā, un tas nav labi. Šāds plūsmas ātrums tika sasniegts, sākumā barošanas avotam iestatot tikai 6 V spriegumu, bet laika gaitā, kad degvielas filtrs sāka aizsērēt, tas tika pielāgots līdz 7,5 V spriegumam. Dažos braucienos man sākumā nācās izmantot 9 V, bet beigās - 12 V. Es nezinu, kāpēc, bet tā vienkārši ir, tāpēc ir nepieciešams maināms līdzstrāvas barošanas avots!

Ekstrakcija

Nepieciešamās ķimikālijas
  1. 2,5 kg koka tējas
  2. 12L petrolejas
  3. 500g Nātrija karbonāts (Na2CO3)
  4. 5L ūdens (ūdens no krāna ir piemērots)
  5. 300ml 5% sērskābes šķīduma (H2SO4)
  6. ~80mL 6% kālija permanganāta šķīdums (KMnO4)
  7. ~100mL 10% amonjaka šķīdums (NH3)
  8. Kalcija hlorīds (CaCl2)
  9. Acetons (žāvēts kopā ar kalcija hlorīdu)
  10. 37% sālsskābe (HCL)
C4Rr0FTONq
Lielā spainī (spainī A) izšķīdina 500 g Na2CO3 5 litros ūdens. (attiecība 1:10) Ievietojiet maisījumu un pagaidiet, līdz šķīdums kļūst pilnīgi dzidrs (tas aizņems apmēram 5 minūtes). Gaidot, kamēr šķīdums attīrīsies, citā spainī (spainī B) pievieno 500 g koka tējas.

Izmantojot mērglāzi vai mērkaroti, aptuveni 1 litru Na2CO3 šķīduma no spaiņa A ielejiet 500 g kokas tējas spainī B un ļoti labi samaisiet ar cimdotām rokām. Pēc brīža pamanīsiet, ka zaļās tējas lapas sāk kļūt melnas un izdalīt asu smaržu. Lapiņu tekstūra arī kļūs līdzīga augsnes tekstūrai podos. Izspiežot augu masu, tai vajadzētu sapūst līdzīgi kā mālam, un no tās nedrīkstētu izdalīties ūdens. Ja, izspiežot augu, izplūst ūdens, ir pievienots pārāk daudz ūdens, un, lai to uzsūktu, būs jāpievieno vēl nedaudz sausās tējas. Tas ir tieši tas pats, kas gatavojot kūku maisījumu, ja pievienojat pārāk daudz ūdens, pievienojiet vairāk tējas, ja ūdens ir par maz, pievienojiet nedaudz ūdens un nedaudz samaisiet, līdz tas ir pareizais daudzums.

Pēc tam, kad tas patiešām labi samaisīts, pārnesiet tagad augsnē izskatīto augu masu ekstrakcijas traukā un samaisiet vēl vienu 500 g tējas devu. Tas jādara nelielās partijās, lai pārliecinātos, ka Na2CO3 šķīdums lapiņās sadalās vienmērīgi. Kad visa tēja ir pamatota ar Na2CO3 šķīdumu un ievietota ekstrakcijas traukā, atstājiet to nosegtu uz aptuveni 1 stundu, lai šķīdums patiešām sašķeltu lapas un atbrīvotu kokaīnu.
VCNxO2KTkF

(Zemāk) Pēc 1 litra Na2CO3 šķīduma iemaisīšanas
B0iYzKQMOo


(Zemāk) Izspiediet, un ūdens neizsūcas.
CbkxNnGhW1
(Zemāk) Augu vielas pielīp pie sevis kā māls.
EHrGn3wvis



(Zemāk) Reakcijas trauks, kas piepildīts ar 2,5 kg tējas lapu.
XPE4OA2bzy

(Zemāk) Tuvāks skats uz reakcijas trauka iekšpusi
T5fbD1BAcj
Pēc 1 stundas gaidīšanas reakcijas trauku pārlej ar 12 litriem petrolejas un atstāj uz 24 stundām. Šajā laikā to pāris reizes kārtīgi samaisa, lai pārliecinātos, ka petroleja izvelk visu kokaīnu no lapām, un izveido sūkņa sistēmu un atdalīšanas piltuvi, kas līdz pusei piepildīta ar 300 ml 5% H2SO4 šķīduma.

24 stundu mērcēšanas beigās ieslēdziet sūkni un cirkulējiet petroleju caur apakšējo H2SO4 slāni atdalīšanas piltuvē un atpakaļ reakcijas traukā. Atstāj recirkulēt vēl 24 stundas, lai pārliecinātos, ka skābes slānis izvada no petrolejas visu kokaīnu.

Pēc 24 stundu perioda beigām izslēdz sūkni un atdala skābes slāni no petrolejas slāņa. Ja izmantojat īstu atdalīšanas piltuvi, tad tas ir ļoti vienkāršs uzdevums, bet, ja izmantojat manu geto ekvivalentu, tad jums vienkārši jāatver gala vāciņš un jānoķer skābes slānis plastmasas vienreizlietojamā sviestmaižu maisiņā, pārliecinoties, ka tajā ieplūst viss skābes ūdens, ļaujot ieplūst arī nedaudz petrolejas. Pēc tam vienkārši atdaliet slāņus, nogriežot maisiņa apakšējo stūri, lai skābes slānis nonāktu mērglāzē, bet petrolejas slānis tiktu izmests.

Svarīga piezīme: jāpārliecinās, ka plūsma nav pārāk vētraina, citādi spēcīgā straume lēnām ievilks H2SO4\kokeīna ūdens slāni reakcijas traukā, un jūs zaudēsiet produktu.

To var pārbaudīt, aplūkojot abu slāņu saskares punktu piltuvē. Ja redzat sīkus ūdens burbulīšus, kas ieplūst petrolejas slānī, tad viss ir kārtībā, bet, ja viss atdalīšanas slānis kustas kā traks, jums būs jāsamazina ūdens plūsma. Tāpēc ir ļoti laba ideja iegādāties sūknim mainīga sprieguma līdzstrāvas strāvas adapteri.

Es izmantoju tieši tādu 2,4 ampēra mainīgas līdzstrāvas strāvas adapteri, kam ir 3, 4,5, 6, 7,5, 9 un 12 voltu iestatījumi. Man šķiet, ka 12 volti darbības sākumā patiesībā ir pārāk strauji un pārāk traucēs separācijas slāņu veidošanos, bet tuvojoties beigām (apmēram pēc 12 stundām) plūsma palēnināsies, jo filtrs aizvien vairāk aizsērē. Tāpēc es esmu atklājis, ka labāk ir sākt ar 7,5 V naktī un pēc tam uz pēdējo pusi laika palielināt spriegumu līdz 12 V (ja nepieciešams).

Tas atkal ir atkarīgs tikai no tā, cik aizsprostots ir filtrs, bet jūs meklējat vislielāko plūsmas ātrumu, ko varat panākt, vienlaikus pārāk netraucējot atdalīšanas slāņus, citādi jūs sāksiet zaudēt skābo ūdeni un iegūsiet mazāku ražību. Tas ir vēl viens iemesls, kādēļ gaisa akmens ne tikai palielina virsmas laukumu, bet arī "mīkstina" petrolejas ietekmi uz ūdeni un ļauj nodrošināt ātrāku plūsmas ātrumu, netraucējot separācijas slāni.
Bdo5lWRqsF
(Virsū) Ekstrakcijas tvertnes darbība un optimālais plūsmas ātrums.
V4wRLek5Nf

(Augšā) Sviestveida maisiņš ar tagad brūnu H2SO4\kokaīna slāni apakšā un nelielu daudzumu petrolejas slāņa virsū.
Maisiņa apakšējo stūri nogriež ar asām šķērēm, lai šķidrums izplūstu lēni. Apakšējo slāni uztver tīrā 600 ml mērglāzē, bet petrolejas slāni uztver plastmasas pudelē, lai to iznīcinātu.

Jūs patiešām nevēlaties, lai H2SO4\kokaīna vārglāzē nonāktu petroleja, tāpēc ir labi necensties izmēģināt veiksmi un vienkārši pāriet uz iznīcināšanas pudeli, pirms H2SO4\kokaīna slānis ir beidzis visu ceļu cauri. Labāk pazaudēt 5 ml skābes slāņa, nekā piesārņot savu produktu! Kad H2SO4\kokaīna slānis ir savākts bez petrolejas, procedūras ekstrakcijas daļa ir pabeigta! Ir pienācis laiks pāriet pie oksidēšanas!
Oksidēšana

Es nedaudz paskaidrošu oksidēšanas posmu, jo tā ir vieta, kur cilvēki visvairāk kļūdās.
Tātad jūs pievienosiet violetu KMnO4 šķīdumu brūni tonētam H2SO4\kokaīna šķīdumam. Bet, reaģējot KMnO4, tas atstāj MnO2 daļiņas, kas ir tumši brūnā krāsā. Tāpēc, sākumā pievienojot šķīdumu, tas kļūs violeti sārts, bet pēc dažām minūtēm tas izbalēs un kļūs tumšāk brūns. Pievienojot H2SO4\kokaīna šķīdumam arvien vairāk KMnO4 šķīduma, pēc katras pievienošanas tas arvien ilgāk saglabāsies rozā krāsā, bet beigās kļūs arvien tumšāks un tumšāk brūns. Piemēram, pirmā piedeva saglabāsies rozā krāsā tikai minūti vai divas, tad kļūs brūna, bet piektā piedeva, iespējams, saglabāsies rozā krāsā apmēram 10 minūtes un tad kļūs brūna.

Vienīgais iemesls, kāpēc jums tas viss jāzina, ir tas, ka, manuprāt, ideāls laiks, kad pārtraukt oksidēšanu, ir tad, kad šķīdums paliek rozā krāsā apmēram 20 minūtes pēc KMnO4 pievienošanas. Tagad tas izklausās pietiekami vienkārši, vai ne?

Tas ir mazliet grūtāk, nekā izklausās, jo, kā jau minēju, šķīdums kļūst tumšāk brūns no visa MnO2, kas peld apkārt, un līdz beigām ir gandrīz neiespējami saskatīt rozā krāsu šķīdumā. Tomēr neuztraucieties, jo labākais veids, kā pārbaudīt krāsu, ko es esmu atradusi, ir vienkārši uzliet nedaudz ļoti tumši brūna H2SO4\kokaīna šķīduma uz papīra dvieļa, tādējādi jūs varat viegli redzēt rozā krāsu, kas sajaukta ar brūno.

Šādā veidā var nepārtraukti pārbaudīt, cik ilgi šķīdums ir saglabājies rozā krāsā. Piemēram, pēc aptuveni sestās KMnO4 pievienošanas mērkolbā pārbaudiet laiku un pagaidiet 10 minūtes, pēc tam iemērciet šķīdumā karoti vai ko citu (es vienkārši izmantoju termometru) un pēc tam ātri noslaukiet to uz papīra dvieļa. Var pārbaudīt, vai nav palikusi rozā krāsa, un, ja nav, tad pievieno maisījumam vēl vienu devu KMnO4 šķīduma, pagaidi un atkārto. Turpiniet to darīt, līdz šķīdums paliek rozā krāsā aptuveni 17-20 minūšu laikā. Lai to labi apgūtu, ir nepieciešama zināma prakse, bet tas nav tik grūti, ja vien jums ir pacietība!

Ja jūs pārāk neuztrauc perfekta oksidēšanas pakāpe vai nevarat uztraukties, visu laiku pārbaudot šķīdumu, tad labs noteikums ir 33 ml 6 % KMnO4 šķīduma uz kilogramu ekstrahētās koka tējas.
Tas nodrošinās bezrūpīgu oksidāciju, kas katru reizi sniegs labus rezultātus. Procedūra patiesībā ir ļoti vienkārša, bet galvenais ir to veikt lēni, ledus aukstumā un labi maisot. Ja KMnO4 šķīdumu pievienosiet pārāk ātri vai pārāk karstu, tad sāksiet oksidēt kokaīnu - esiet uzmanīgi.

Paņemiet divas vārglāzes, A vārglāzē būs jūsu tagad iedegsies gaiši brūns 5% H2SO4\kokaīna šķīdums, kas satur koka lapu alkaloīdus. Spaiņos B iepildiet 6 % KMnO4 šķīdumu. Pārliecinieties, ka spainītis A ir pietiekami liels, lai tajā ietilptu vēl vismaz 300 ml, jo mēs lēnām iepilināsim 6 % KMnO4 šķīdumu no spainīša B spainītī A. Tas jādara temperatūrā, kas zemāka par 5 °C. Tas nozīmē, ka jums patiešām vajadzētu to atdzesēt līdz aptuveni 3 - 4 °C temperatūrai. Lai to izdarītu, vienkārši ielieciet mērglāzi A ledus vannā (pietiek ar ledus piepildītu katlu), un temperatūra jāmēra ar termometru. Lai mērglāzi atdzesētu ātrāk, varat ar karoti maisīt ledus ūdeni ap mērglāzi. Jo vairāk ūdens kustēsies garām glāzi, jo ātrāk tas izsūks siltumu. Var arī vienkārši iemest H2SO4\kokaīna šķīdumā dažus ledus gabaliņus, lai to diezgan ātri atdzesētu.

Tagad, kad šķīdums ir atdzesēts un kamēr tas vēl atrodas ledus vannā, ir laiks pievienot KMnO4 šķīdumu pa 10-15 ml ik pēc 5-10 minūtēm. Es izmantoju 3 ml plastmasas pipeti, lai vienu šķīdumu varētu viegli pārnest uz otru. Pēc 10-15 ml KMnO4 šķīduma pievienošanas A mucā tas ir labi jāsamaisa, lai nodrošinātu vienmērīgu oksidēšanos (es izmantoju magnētisko maisītāju, bet, ja jums tāda nav, maisiet ar termometru manuāli).

Tā kā KMnO4 pievienošana nedaudz uzkarsēs šķīdumu, ir labi pēc tam kārtīgi samaisīt ledus ūdeni ap mērglāzi A, lai pārliecinātos, ka temperatūra saglabājas zemāka par 5 °C. Kā jau minēju, KMnO4 pievienošanu jāpārtrauc, kad uz 1 kg koka tējas ir aptuveni 33 ml KMnO4, bet tas ir tikai orientējošs rādītājs, jo dažādās tējas lapu partijās būs atšķirīgs alkaloīdu daudzums.

Būtībā ideāls laiks, kad pārtraukt oksidēšanu, ir tad, kad šķīdums pēc KMnO4 pievienošanas aptuveni 20 minūtes paliek rozā krāsā. (Man patīk apstāties aptuveni 17 min, jo man vairāk patīk nedaudz mazāk oksidēta viela). Kad ir pievienots pēdējais, mērglāze jāatstāj ledus vannā, lai vismaz 45 minūtes pilnībā reaģētu viss atlikušais KMnO4.

Šeit ir aprakstīti soļi, kas ir vieglāk saprotami un vieglāk izpildāmi.
  • H2SO4\kokaīna šķīdumu ledus vannā atdzesē līdz temperatūrai zem 5 °C.
  • Ik pēc 5-10 minūtēm maisot pievieno 10-15 ml 6 % KMnO4 šķīduma.
  • Maisīt ledus ūdeni ap A mucīti, lai uzturētu temperatūru zem 5 °C.
  • Atkārtojiet, līdz ir pievienots vajadzīgais KMnO4 daudzums.
  • Pēc pēdējās KMnO4 pievienošanas atstāt mērglāzi A ledus vannā 45 minūtes, lai tā pilnībā reaģētu.
(Zemāk) H2SO4\kokaīna šķīdums (pa kreisi) un 6 % KMnO4 šķīdums (pa labi)

PiOsLj5Ndp
UNB1deDoab
K5DMOdUlfC

NMZCTxv0aE

(Augšā) Pirmā 10-15 ml 6 % KMnO4 šķīduma pievienošana H2SO4\kokaīna šķīdumam (ar magnētisko maisīšanu)

1rpADfe5bo
(Augšā) Tūlīt pēc tam, kad ir iepildīti pirmie 10-15 ml.

CMgo0Be34a


(Augšā) Pēc KMnO4 pievienošanas maisot ledu ap mērglāzi, lai nodrošinātu zemu temperatūru.


QrNwt4ZFiU
(Augšā) Kā izskatās šķīdums pēc 4. KMnO4 pievienošanas. (Apmēram 40 - 50 ml) To ir grūti saskatīt, bet šķīdums patiesībā ir sārts/ violets, bet pilns ar brūnām daļiņām.

Psdt1vgako

(Augšā) Krāsas tests (apakšējā labajā pusē) šis piliens tika izņemts no vārglāzes apmēram 12 minūtes pēc 6. KMnO4 pievienošanas, un šķīdumam joprojām ir rozā krāsa. Vēl viens piliens tika izņemts no mērglāzes divas minūtes pēc tam, un tajā nebija rozā krāsas, tāpēc tika pievienots vēl KMnO4 šķīdums. Rozā krāsa uz dvieļa ātri izbalē līdz brūnai, kā redzams no iepriekšējās krāsu pārbaudes.

QnXQDRcWmO
(Virs) Pēc manas 7. pievienošanas (apmēram 80 - 90 ml) šķīdums izskatījās daudz tumšāks (kamera to neatspoguļo), un šķīdums saglabājās rozā krāsā apmēram 18 minūtes, ideāli!
Uih7lTNjs1

(Virs) Tā tas izskatījās pēc 45 minūšu atstāšanas pilnīgai reakcijai. Pateicoties zibspuldzei, izskatās tāpat, bet ticiet man, kad saku, ka tas ir vēl tumšāks nekā iepriekšējā attēlā.
M0yFoZ6kEl

Z0FCwNfkmM
(Augšpus) Laiks izfiltrēt visu šo MnO2. Es izmantoju vakuumfiltrācijas iekārtu, jo visu MnO2 filtrēšana ar gravitācijas palīdzību aizņem VĒLU LAIKU (bet to var izdarīt)

BFepSZRJsj
(Augšpus filtrēšanas var redzēt, ka H2SO4\kokaīna šķīdums tagad izskatās daudz gaišāks nekā iepriekš un daudz dzidrāks. Tas gan nav pēdējais posms, jo es vēlreiz filtrēšu šķīdumu ar gravitācijas metodi, lai atbrīvotos no pēdējām ļoti smalkajām MnO2 daļiņām.

O9qReYvNIx


(Augšpusē) Nosēdies MnO2 filtrā

67bqQB85sT
(Augšpusē) Vakuumā filtrēts H2SO4\kokaīna šķīdums

X1SdCM7u4Y
(Augšpusē) Ar gravitācijas metodi filtrēts H2SO4\kokaīna šķīdums Kā redzams, tagad tas ir gandrīz bezkrāsains. Tas joprojām ir ar nelielu dzeltenu nokrāsu. Tas ir tāpēc, ka man patīk to mazliet nepietiekami oksidēt, lai, manuprāt, iegūtu vairāk eiforijas kokaīna. Ja jūs to pilnībā oksidētu, tad šķīdums būtu pilnīgi bezkrāsains kā ūdens. Tikai nedaudz ātras matemātikas ~85 ml (es nemērīju precīzi) KMnO4/2,5 kg koka tējas, kas ir 34 ml KMnO4 uz kg koka tējas. Nedaudz virs 33 ml uz kg. Tagad tas ir gatavs atbrīvošanai.

Atbrīvošana

1OFXeUzWxR
W2L95ZofCJ


(Iepriekš) Pirmā 10 % amonjaka šķīduma pievienošana, kā redzams, brīdī, kad tas nonāk H2SO4\kokaīna šķīdumā, tas saduļķojas, bet pēc maisīšanas tas atkal izšķīst šķīdumā. Tas turpināsies, līdz pēkšņi šķīdums kļūs tumši dzeltens un viss izkristalizēsies.


OIyK1QoMVH
(Augšpus) Šķīdums kļūst arvien duļķaināks, turpinot amonjaka pievienošanu.
Tas ir tādā stāvoklī, ka drīz vien pēkšņi izplūdīs.
IliSQ6NGty

(Iepriekš) Šķīdums ir izplūdis. Kad tas sasniedz šo punktu, man patīk amonjaka pievienošanu palēnināt, jo jūs nevēlaties, lai molekulas brīvi izšķīdinātu, dariet to lēni un lēni.
KSx8twW35A

(Augšpusē) Skats no augšas uz pabeigto brīvo šķīdumu, tas ir atstāts maisīšanai uz 20 minūtēm.
DtEyWiYZK8
(Augšpusē) Viss ir gatavs! Maisīšana pārtraukta, un var redzēt, ka brīvo bāzju kokaīns sāk krist uz mērglāzes dibena. Ievērojiet arī, ka šķīduma krāsa no ļoti bāli dzeltenas ir kļuvusi ļoti tumši dzeltena, gandrīz brūna.
7x4bzoQfv9

(Virsū) Sagatavošana filtrēšanai (frībāzei tiešām nav nepieciešams vakuuma filtrēšanas komplekts, bet man tāds ir, un tas padara to daudz ātrāku, tāpēc es to izmantoju).
CxEXzs4i0T
(Virsū) Vecais H2SO4\kokaīna šķīdums pēc filtrēšanas. Tehniski tas tagad ir tikai amonjaka šķīdums ar nedaudz oksidētiem augu taukiem un nevēlamiem alkaloīdiem.



Kad visa brīvā bāze ir savākusies filtrā, man patīk pār to pārlaist tīru vāju amonjaka šķīdumu, lai nomazgātu visus netīros vecā brīvās bāzes šķīduma atlikumus. Vienkārši paņemiet mērglāzi, piepildiet to ar krāna ūdeni un pievienojiet tai nedaudz 10 % amonjaka, lai nedaudz paaugstinātu pH. Tad vienkārši pārlejiet šo šķīdumu pāri netīrajam brīvās bāzes kokaīnam filtrā. Pēc pāris mazgāšanas reizēm tas kļūs nedaudz baltāks.



Kad esat apmierināts ar tīra ūdens mazgāšanu, ir pienācis laiks sasiet filtru un izspiest to ārā, lai izspiestu ūdeni. Vienkārši savelciet kafijas filtru kā tējas maisiņu un pielietojiet spēku!



Tikai uzmanieties, lai nesaplēstu filtru, citādi kokss izkritīs ārā. Kad ūdens vairs netiek izspiests, tad paņemiet dažus papīra dvieļus, ielieciet tos ap filtru un vēlreiz izspiediet to. Papīra dvieļi izsūks no filtra papīra pēdējo lieko ūdens daudzumu. Kad ūdens vairs neizplūst, vienkārši atliec filtru atpakaļ un novieto tagad milzīgo brīvā koksa akmeni uz kādas žāvēšanas plāksnes. Ir svarīgi to pēc iespējas vairāk sadalīt, lai palielinātu virsmas laukumu un tas pilnībā izžūtu pa nakti.

I76fRKh2Cb




(Virs) Freebase cocaine! Kā redzat, tas jau ir nedaudz izžuvis, bet tam vēl ir pilnībā jāizžūst pa nakti/dienā, lai atbrīvotos no amonjaka smakas un atlikušā ūdens paliekām. Tas ir izklāts uz pyrex cepamā paplātes, pār to ļoti viegli pūšot ar nelielu pjedestāla ventilatoru, padomājiet, ka ventilators ir otrā istabas pusē, jo nevēlaties, lai pūķis aizpūstu! Pirms turpināt darbu ar to, patiešām gribas pārliecināties, ka tas ir 100% sauss. Es atstāju to vismaz uz 12 stundām, pūšot ventilatoram, lai pārliecinātos par to. Ja nakts ir patiešām auksta, tad atstājiet to nožūt 24 stundas. Vislabāk ir izvairīties no karstuma kokaīna žāvēšanas laikā, jo karsts ūdens to hidrolizēs.



Kā redzat, es esmu pievienojis arī magnētiskos maisīšanas stieņus (baltās lietas labajā pusē), jo arī uz tiem ir pielipusi brīvo vielu masa. Visi priekšmeti, uz kuriem ir pielipusi frībāze, jāpievieno žāvēšanas plāksnei (karotes, vārglāzes u. c.).



Kad frībāze ir pilnībā izžuvusi, ir laiks to izšķīdināt sausā acetonā (jābūt sausam, tīram acetonam). Notiek tā, ka kokaīna frībāze izšķīst acetonā, bet daži citi tajā esošie piemaisījumi to nespēj, tāpēc tie paliek neizšķīduši kā ļoti sīkas daļiņas. Šīs daļiņas var noņemt, izmantojot vienkāršu gravitācijas filtrēšanu ar kafijas filtru. Pēc filtrēšanas tagad daudz tīrāku acetonu ielej atpakaļ (iztīrītā) pyrex cepamā paplātē un atstāj iztvaikot. Tāpat kā iepriekšējā posmā, pirms procesa turpināšanas frībāzei jābūt pilnīgi sausai.



YIj7WQaHbR
(Iepriekš) 24 stundas pēc frībāzes filtrēšanas tā ir sausa kā kauls un gatava acetona šķīdināšanai.
SLj02Crlto


(Virsū) Sausā frībāze noskrāpēta mērglāzē pirms pārliešanas ar acetonu.

HRPzBbXfSg
(Augšā) Frībāzes kokaīns pēc acetona pievienošanas. Kā redzams, tas faktiski ir kļuvis diezgan brūns, tas viss ir no piemaisījumiem, kas vēl palikuši. Diemžēl šajā brīdī es aizmirsu nofotografēt filtrēšanas procesu, bet tas ir tikai šī šķīduma tecināšana caur kafijas filtru un tīra acetona uztveršana citā mērglāzē. Visas brūnās daļiņas paliek filtrā, un tīrais acetons izskatās daudz mazāk krāsains un ļoti dzidrs. Šo tīro šķīdumu ielej pyrex cepamā paplātē un dažu stundu laikā iztvaicē līdz pilnīgai sausumam. Es ievietoju to cepeškrāsnī uz lēnas uguns (40 °C) uz papildu stundu, lai pilnībā izžāvētu acetona atliekas.



E2beWkGTNl
(Virsū) Pilnībā iztvaicēts un cepeškrāsnī izžāvēts brīvbāzes kokaīns. Redzams, ka tas izskatās daudz tīrāks un baltāks. Šo materiālu var labi iztvaicēt, un tas sniedz ļoti patīkamu un spēcīgu reibumu.



GJb5N4RLlv


14KNAwfkOg


Freebase iznākums bija 12,056 g.



Sālīšana.


Attīrīto brīvās bāzes kokaīnu izšķīdina vārglāzē ar nedaudz sausa acetona, apmēram 20 ml acetona uz gramu brīvās bāzes kokaīna. Mēs to sauksim par mērglāzi A. Tagad citā mērglāzē (mērglāze B) ielej apmēram 100 ml sausa acetona un nelielu sālsskābes (HCL) daudzumu uz gramu kokaīna frībāzes. Tad B vārglāzi pārlej A vārglāzē un samaisa.



Pēc brīža no šķīduma sāks snigt kokaīna hidrohlorīds! Tas notiek tāpēc, ka, kad brīvā kokaīna bāze pārvēršas par hidrohlorīda sāli, tā vairs nešķīst acetonā, tāpēc tai nav kur citur iet, kā vien "izkrist" no šķīduma. Pēc dažām stundām šķīdumu filtrē, un kokaīns.HCl tiek savākts filtrā, un pirms lietošanas to noliek kaut kur, kur tas pilnībā izžūst.



. Ķīmiskā 37% HCl attiecība ir 0,32 g 37% sālsskābes uz 1 gramu brīvbāzes kokaīna. Ja pievienosiet pārāk daudz skābes, tad, to šņaucot, kokss sadegs, ja pievienosiet pārāk maz, un ne viss kokss no šķīduma izsāļosies. Ieteicams izmantot 37 % HCL, jo datortehnikas veikalā ne vienmēr ir vienāda koncentrācija, tāpēc vienā partijā var būt 28 %, bet citā - 31 %. Tas izjauc sālīšanas aprēķinus un rada nepareizu sālīšanas procedūru. Tomēr, ja jums izdodas iegūt KMnO4, tad 37 % HCl var iegūt diezgan viegli. Svarīgākais, kas jāzina, ir pārliecināties, ka frībāze pirms sālīšanas ir pilnībā izžāvēta, jo acetona pārpalikums diezgan daudz mainīs tās svaru, un, ja svars nebūs pareizs, jūs nevarēsiet precīzi pievienot pareizo HCl daudzumu, kā rezultātā sālījums būs pārāk liels un produkts, ko šņaucot deg deg degs degunu.



ZANwbLCGXE
(Virs) Mēģenī A ir acetons, kurā izšķīdināts 12,056 g frībāzes kokaīna. Kā redzams, tas ir nedaudz iekrāsojies, jo man patīk nepietiekami oksidēt, tāpēc produktā joprojām ir nelieli piemaisījumi, bet lielākā daļa no tiem paliek izšķīduši acetonā un tik un tā neizturēs sālīšanas procedūru. Mēģenī B ir acetons, kurā izšķīdināti 3,86 g 37 % sālsskābes.



1iJn6fWKgm
.
Abas mērglāzes sajauc kopā un samaisa, tad atstāj uz stundu, lai nostādinātos. (Augšpusē) Acetons ar visu kokaīna.HCl, kas "sniegots", atrodas mērglāzes dibenā.

NHd3iLsBKm


(Augšpusē) Izfiltrēts kokaīna.HCl



Arī šo, tāpat kā brīvo bāzi, savērpa un ļoti spēcīgi izspieda, lai no tās izspiestu visu lieko acetonu. Atkal tika izmantots papīra dvieļa triks, lai izsūktu pēdējo acetonu. Tas tika atstāts uz dažām stundām, lai pilnībā izžūtu.

3Wp12dLPDr
.
(Virsū) Kā izskatās acetons pēc tam, kad no tā ir izfiltrēts kokaīns.HCl. Kā redzams, tajā joprojām saglabājas lielākā daļa krāsaino piemaisījumu.
2pSPxgn9Wz

(Augšā) Pilnībā izžāvēts izkaltēts kokaīns.HCl
UZ1YJLrf0S


Galīgais iznākums 12,141 g no 2,5 kg kokaīna lapu ir 0,48 %

Moderatori var brīvi izveidot šo tēmu par atsevišķu, ja vēlaties. Es ceru, ka tas palīdzēs kādam no šīs kopienas. Lielisks forums šeit līdz šim, un ar nepacietību gaidu vairāk pamācību un diskusiju!


 
Last edited:
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Vai kāds zina, kā atbrīvot kokaīnu ar ēteri, lai iegūtu pilnīgi tīru produktu!
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nu, tas viss ir labi un skaisti, bet kur tad īsti var atrast kokas lapas?
 

Darklearner1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, kāda zīmola koka lapu tēju jūs izmantojāt?
 
Top