Kokaīna sintēze no tropinona

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Es noteikti to izmēģināšu un dalīšos ar jums video pamācībās

Bcz šī ir nopietni neizpētīta lieta.
Ja tas ir iespējams, tad kokaīna ražošanas izmaksas būtu aptuveni 500-700 USD.

Es arī esmu ieinteresēts par to.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Lielākā daļa darkweb RC forumos ir kokaīna sintēze, tā ir pareizā formula, bet iznākums diezgan būs zems, tāpēc es iesaku to darīt no auga, im nav kokaīna eksperts, bet koka lapas ir labāk.
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Ja mēs iegūstam iznākumu pat 50 % apmērā, tad, ņemot vērā arī kokaīna cenu un reaģentu cenu, tā ražošana ir ļoti lēta.
 
View previous replies…

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Vēlaties to izdarīt, vai varat palīdzēt, lūdzu?

Es varu saņemt 2-CMT
 

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Lūdzu, pastāstiet man rezultātus.
Im ļoti interesē tas.
 

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ir daži jautājumi.

2cmt redukcija ar NaBH rada 50% eme. Kāds ir pārējais?

Un kā no šī maisījuma atdalīt eme turpmākai izmantošanai?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Atšķirība starp tām ir tāda, ka karbinols 2-cmt ir aizstāts ar hidroksi. 2-cmt iegūst 1 ūdeņradi . Pārējie iespējamie savienojumi, kas rodas, ir nātrija metaborhidrāts un ūdeņraža gāze (H2).
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
tas, ko jūs meklējat........

Apļa dibena 100 ml kolbā ar apaļu dibenu, kas izžāvēta krāsnī, pievienoja 1,00 g (+)-ekgonīna metilestera HCl ar 7 ml sausa piridīna un maisīja ledus peldē. Reakciju aizsargāja no mitruma ar argonu. Pēc pilieniem 5 min. laikā pievienoja 0,8 ml (6,85 mmol) benzoilhlorīda šķīdumu 5 ml piridīna. Pēc pievienošanas ledus vannu atdalīja un reakciju maisīja 24 h ar argonu. Pievienoja sausu acetonu (200 ml) un suspensiju filtrēja ar sūkšanas filtrāciju. Neapstrādātu (+)-kokaīna hidrohlorīdu izskaloja ar vēl 100 ml sausa acetona. Produkts tika izžāvēts, iegūstot 1,28 g (89 %). Hidrohlorīdu izšķīdināja 20 ml ūdens, ar 5 % amonija hidroksīdu palielināja pH 8 un 4 reizes ekstrahēja ar 50 ml metilēnhlorīda. Šķīdinātāju izžāvēja virs nātrija sulfāta un iztvaikoja vakuumā. Brīvo bāzi pārkristalizēja no dietilētera un petrolētera, iegūstot 1,01 g (78 %) tīras (+)-kokaīna bāzes, [α]D24 +35,8° (c=1, 50% ūdens EtOH), mp 96,0-97,5 °C. Literatūrā48 minēts (-)-enantiomērs ar [α]D24 -35° (c=1, 50% ūdens EtOH), mp 98°C.

Racēmisko un (-)-kokaīnu var sintezēt, izmantojot to pašu benzoilēšanas procedūru un attīrīšanu, izmantojot attiecīgi (+)-EME un (-)-EME.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Atšķirība starp tām ir tāda, ka karbinols 2-cmt ir aizstāts ar hidroksi. 2-cmt iegūst 1 ūdeņradi . Pārējie iespējamie savienojumi, kas rodas, ir nātrija metaborhidrāts un ūdeņraža gāze (H2).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Galvenie kokaīna metabolīti, kas konstatēti urīnā, ir šādi.
benzoilekgonīns
Ekgonīna metilesteris
1 vienkārši nepieciešama esterifikācija (reducēšana un metilēšana)
2 vienkārši nepieciešama iepriekš aprakstītā benzoilēšana.

Es nesaku pārstrādāt savu urīnu, bet. Jūs varētu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
8 iespējamiem izomēriem ir 4 hirālie ogļūdeņraži, neatkarīgi no tā, ko jūs sagaidāt attiecībā uz iznākumu, sadaliet to ar 8.
LwJPBhFZb7
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Es nedaudz baidos palīdzēt.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Es ar lielu interesi vēlētos redzēt videomateriālu par šo tēmu. Izklausās, ka OP vismaz vienu reizi veica sintēzi. Vai jūs publicēsiet rezultātus no EK vai pastāstīsiet mums izomēru proporciju? Kādas bija ražošanas izmaksas? Ja izomēri ir līdzīgi kokaīnam, bet nav kokaīns, par kādu yeild jūs ziņojat? Ja jūsu produktā ir kokaīna izomēri, tas nav īsts kokaīns, tas ir maisījums.

Mēs to varētu iegūt no augu valsts, bet mēs visi neesam Dienvidamerikā. Mēs varētu ražot līdzīgas narkotikas, bet, ja mēs ražojam līdzīgas narkotikas, tad jau ir labākas narkotikas, imo.

Vai kāds var atbildēt, vai šis ceļš ir dzīvotspējīgs nelielā mērogā, ja cilvēks neplāno no tā gūt peļņu? Cik daudz būtu nepieciešams, lai saražotu, teiksim, 30 g?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Labākais, ko es varu izdarīt 🤷🏻‍♂️
 

Attachments

  • vTUxDL6Gaj.jpeg
    vTUxDL6Gaj.jpeg
    268.6 KB · Views: 165

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Vai ir iespējams sintezēt metilekgonidīnu no metilekgonīna?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mana kļūda, es to izlasīju otrādi. tas ietver reducēšanu un hidroksilēšanu, bet es nezinu, kāds ir ceļš.
 
Last edited:

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Man tas šķita pārāk sarežģīts haha
Kokaīna analogi, piemēram, RTI-31, bija interesanti, un es gribēju mēģināt tos sintezēt.
Jebkurā gadījumā liels paldies!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ķīniešu valodā jums pārdos 2-cmt, kas ir tikai pāris reakciju attālumā. Es saņēmu no viņiem cenu piedāvājumu, bet nevarēju to atļauties, pamatojoties uz bailēm, ka nespēšu to izdarīt. Viņi man piedāvāja 150 USD par 10 g parauga. Tātad jūs, iespējams, meklējat... idk, 10 000 $ kg?
Es zinu, ka tas darbojas, jo aptuveni 1 no 200 paraugiem, ko pārbauda drugs-data, kur jūs to nosūtāt pa pastu un maksājat 100 dolārus, ir sintētiskais kokaīns.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Ja es vēlos sintezēt no 2 cmt, kāda ir procedūra?
Būtu noderīgi jebkādi piemēri...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es par to rakstīju vai nu iepriekš, vai citā šajā tēmā aplūkotajā tēmā. Alkilēšanas reakcija (metilēšana) un Fišera esterifikācija ir 2 reakcijas. Piemērus var atrast gandrīz katrā kokaīna sintēzes shēmā. Es neieteiktu vienu no tām, nevis otru, pamatojoties uz to, ka neesmu to darījis.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Labi. Paldies!
Es vairāk meklēšu un izlasīšu iepriekšējos ierakstus.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Šajā vietnē ir aprakstīts sintēzes paņēmiens, bet es personīgi šaubos, vai tas darbosies.

Sintezes ceļa dizains
Metilekgonidīna sintēzes ceļš ietver ekgonīna metilestera pārvēršanu metilekgonidīnā, izmantojot virkni ķīmisku reakciju.

Sākotnējie materiāli
Ekgonīna metilesteris, metiljodīds, nātrija hidroksīds, sālsskābe, nātrija bikarbonāts, etanols

Reakcija
Solis 1: Ekgonīna metilesteris reaģē ar metiljodīdu nātrija hidroksīda klātbūtnē, veidojot N-metilekgonīna metilesteri.
posms: N-metilēkgonīna metilesteri hidrolizē ar sālsskābi, veidojot N-metilēkgonīnu.
posms: N-metilēkgonīns pēc tam reaģē ar nātrija bikarbonātu un etanolu, veidojot metilekgonidīnu.
 
Top