Gatavošanas kreka

Mfker

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 24, 2021
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, tā kā nesen es ļoti ieinteresējos apgūt krekinga pagatavošanas mākslu, nu, tā īsti nav māksla, tā ir diezgan vienkārša, bet ir dažādas receptes, ar kurām tiek sasniegta dažāda tīrība. Es dalīšos ar recepti, ko atradu, bet vēlos uzdot arī dažus jautājumus.

Raksta slavenais Le Junk no Bluelight, paldies*, dude!*.


Pareizā metode 100% tīra brīvā kokaīna pagatavošanai ir izšķīdināt 1 gramu falsificēta kokaīna 40 ml.s ūdens vai nu lielā stikla vārglāzē, vai stikla burkā. Lai ko jūs izvēlētos, pārliecinieties, ka tas ir stikls.


Ja kaut kas paliek nešķīdināts, tas nav kokaīns, tāpēc mums tas ir jāizņem, pirms tērēt laiku šim niekam. Tāpēc, ja kāds paliek neizšķīdis, vienkārši filtrējiet to atsevišķā stikla traukā, izmantojot standarta apaļu kafijas filtru un plastmasas piltuvi. Kad viss šķidrums ir iztecējis, caur to pašu filtru pievieno vēl 20 ml ūdens, lai savāktu visu kokaīna ūdeni, kas varētu būt izspiedies cauri filtrpapīram. Mūsu galīgais mērķis ir iegūt 60 ml ūdens uz katru gramu kokaīna. Citiem vārdiem sakot, ja viss sākotnējais kokaīns pilnībā izšķīdis sākotnējos 40 ml, tad vienkārši pievienojiet tam vēl 20 ml saldūdens un turpiniet tālāk.........


Atsevišķā vārglāzē vai glāzē 20 ml 10 % amonjaka (Ace Hardware zīmols) pievieno 20 ml destilēta ūdens. Rūpīgi samaisiet. Amonjakam jābūt bez smaržas, un tā sastāvā nedrīkst būt nekas cits kā amonjaks un ūdens. To ir ļoti grūti atrast, un vienīgā vieta, kur es to varēju atrast, bija Ace Hardware. Es to zinu, jo vispirms meklēju Home Depot, Menards, Lowes, visos pārtikas veikalos un aptiekās. Es tikai ietaupīšu jums nepatikšanas, tāpēc dodieties uz Ace Hardware. Uz augstas, plānas, baltas pudeles būs uzraksts "Amonjaks 10%". -vai 5-10%, kas nesatur smaržvielas vai virsmaktīvās vielas, un tai jābūt caurspīdīgai. Tas ir tas, kas jums būs nepieciešams......


Nākamā daļa ir ļoti Svarīga! Ar stikla pilienu lēnām pievienojiet tieši 1 ml amonjaka šķīduma izšķīdinātajam kokaīna ūdenim. Ar katru pilienu veidosies duļķaini, spilgti balti nogulsnes. Katru reizi starp katru pievienoto 1 ml maisiet 2 - 3 minūtes. Šādi lēni to darīt ir pamatoti, tāpēc nevajag vienkārši izšķīdināt visu brīvo bāzi ar vienu lielu šāvienu, labi? Katru reizi, pievienojot 1 ml amonjaka šķīduma, maisiet 2-3 minūtes, vēlams ar stikla maisīšanas stienīti vai, vēl labāk, ar vara stienīti. Ļoti centieties, lai maisīšanas laikā ar maisīšanas stieni nepieskartos nevienai stikla trauka daļai. Trauku maiņas iemesls ir tāds, ka, kad sāks veidoties faktiskā kokaīna brīvā bāze, jūs nevēlaties, lai to, iespējams, sabojā kaut kas, kas veidojies iepriekš un nav kokaīna brīvā bāze. Tāpēc ir arī ārkārtīgi svarīgi, lai jūs nekad nepieskartos stikla malām, kamēr veidojas gļota. Ja nejauši atbrīvosiet kādu no gūlijas, tā vairs nepiestiprināsies pie stikla, tādējādi galu galā nonākot jūsu īstajā kokaīna frīzbāzē. Tāpēc vienkārši nepieskarieties stiklam ar maisīšanas stieni, labi?


Pēc aptuveni 4-5 ml un 2-3 minūtēm starp katru pievienoto ml uz maisīšanas stienīša sāks veidoties ārkārtīgi nepatīkama un nepatīkama izskata gļota. Tā nav kokaīna brīvā bāze, bet gan kāda no vieglāk veidojošām bāzēm, piemēram, amfetamīns utt. Visa šī procesa laikā veidosies 2 dažādas vielas. Viena no tām būs dzeltenīga gļota, kas veidosies vispirms. Šī gļota NAV kokaīns, un to vajadzētu ignorēt. Otra viela, kas veidojas, ir faktiskā kokaīna bāze. Pēc izskata tā ir balti balta, un tās ir cietas pārslas līdz akmentiņiem.


Atcerieties: sākotnējā gūza, kas pielīp pie vara stieņa, ir atkritumi/atkritumi. Nākamais, kas veidosies uz vara, būs balinātā baltā brīvā bāze. No šī brīža viss, kas veidosies ūdenī, būs brīvā bāze, kas var pieķerties vai nepieķerties pie stieņa. Neatkarīgi no tā, kad sāk veidoties brīvā bāze, no šī brīža tā ir tikai brīvā bāze, līdz amonjaka pievienošanas rezultātā vairs neveidojas nogulsnes.


Turpiniet lēnām pievienot 1 ml amonjaka šķīduma un pēc 3 minūšu maisīšanas turpiniet pārbaudīt maisīšanas stieni. Gļota turpinās augt uz maisīšanas stieņa, jo visas pārējās brīvās bāzes, izņemot kokaīnu, nogulsnējas pirmās. Pēc brīža beidzot uz maisīšanas stieņa sāks veidoties pēdējā bāze - kokaīns - kā balti balta, cieta kā akmens viela.


Tātad, atkārtojot; tagad esat turpinājis lēnām pievienot amonjaku, līdz gļota ir pilnībā pārstājusi veidoties un sāk veidoties balta bāze. Šajā brīdī jūs nomaināt stikla krūzes. Jūs varat izmest visu pirmajā glāzē esošo eļļaino gļotu. Pārliecinieties, ka noslaucījāt jebkuru gļotu, kas izveidojusies uz maisīšanas stienīša pirms brīvās bāzes veidošanās.


Izlejiet mērglāzes saturu tieši 2. mērglāzē; 2. izliešanai nav nepieciešams kafijas filtrs, bet jums būs nepieciešama 3. mērglāze, kas ir gatava un gaida, ar kafijas filtru, kas ir sagatavots, lai notvertu visu, kas nokļūst no augšas.


Kad tas ir izdarīts, - visu ūdens/kokaīna maisījuma saturu pārlejiet 2. svaigā stikla vārglāzē vai burkā, ideālā gadījumā vēl neizmantojot filtru, jo viss, kas tagad palicis, būs pēdējais un pēdējais pamats - kokaīns! Jāturpina lēnām, pilienu pa pilienam pievienot amonjaku jaunajā vārglāzē, maisot, nepieskarasot malām vai dibenam, līdz vairs neveidojas nogulsnes, pievienojot jaunu amonjaku. Ja jūs pievienosiet papildu amonjaku pēc tam, kad būs izveidojušās jaunas nogulsnes, tas sadalīs jūsu faktisko bāzi.


Visu pārlejiet caur kafijas filtru trešajā, svaigā vārglāzē. Tagad notīriet no maisīšanas stienīša, kurā ir visas pārējās bāzes vai atkritumi, un pārliecinieties, ka tas ir tīrs procesa pēdējam un pēdējam posmam.
Izmantojot 3. vārglāzi, pēc tam, kad 2. vārglāzes saturs ir izliets caur kafijas filtru 3. vārglāzē, turpiniet amonjaka šķīdumu pa pilienam pievienot kokaīna/ūdens maisījumam, līdz, pievienojot vairāk amonjaka šķīduma, vairs neveidojas baltas nogulsnes. Kad visa 100% tīra kokaīna brīvā bāze ir pilnībā nogulsnējusies, pārlej saturu filtrā un ļauj tam kārtīgi notecēt. Pēc nosusināšanas atveriet filtru un ielejiet frībāzi stikla glāzē ar nelielu daudzumu (20 ml uz gramu) tīra tīra tīra ūdens. Pilnībā samaisa, lai pilnībā izskalotu visu amonjaka šķīdumu, un tad vēlreiz ielej filtrā. Kad ūdens ir notecināts un vēl atrodas filtrā, uzlejiet vēl nedaudz saldūdens uz tagad tīras kokaīna frībāzes, lai izskalotu visas pēdējās amonjaka pēdas.


Izņemiet filtrpapīru ar tīro kokaīna frībāzi un ievietojiet filtrpapīru, kurā joprojām ir frībāze, starp dažiem papīra dvieļiem, stingri piespiediet pie salipušās daļas, lai uzsūktu papildu mitrumu, un pēc tam, kamēr tas vēl ir filtrpapīrā, žāvējiet, līdz tas ir sauss uz tausti. Uzmanīgi atveriet virs keramikas šķīvja un ļaujiet visai frībāzei izkrist uz tā. Ļaujiet žāvēties gaisā tik ilgi, cik nepieciešams, lai tas pilnībā izžūtu (īpaši, ja plānojat to pārveidot atpakaļ par 100 % tīru kokaīna hidrohlorīdu). Tas var ilgt pat visu nakti.


Pārliecinieties, ka pirms tam un pēc tam vēlreiz, kad tīrā brīvā bāze izžūst, nosverat savu viltoto koksu. Veiciet aprēķinus, lai noteiktu, kāda TIKAI ir sākotnēji pārdotā kokaīna tīrība. Zvaniet savam dīlerim un sakiet viņam, lai viņš izjūk, ka tā ir tikai 26 %, un pēc tam atrodiet jaunu dīleri.

Šī ir Le Junk recepte, tomēr tas, protams, ir ļoti augstas tīrības pakāpes kreks, ko es ieteiktu, ja jūs to smēķēsiet pats, tomēr, ja jūs to pārdodat, tas nebūtu labākais no naudas, kāpēc? Nu tāpēc, ka jūs izņemat izcirtņus un iegūstat mazāku iznākumu, bet labāku produktu, un kreka pasaulē jā, kvalitāte ir svarīga, bet cilvēka dabā ir vairāk vēlēties pirkt, ja tas ir vairāk. Piemēram, 0,2 g par 20 dolāriem un 0,1 g par 15 dolāriem, lielākā daļa izvēlētos 0,2 g, pat ja kvalitāte būtu absolūts atkritums, bet joprojām pietiekami, lai uzķertos.

Mani interesēja, kā varētu pagatavot krekingu, piemēram, ghetto veidā, neizņemot izcirtņus, es zinu, ka visbiežāk izmanto cepamo sodu, bet kā es to darītu ar, piemēram, 10g koksa, cik daudz cepamās sodas es varētu izmantot, cik daudz ūdens, kā ar karstumu? Vai ir kādi riski? Kādus samazinājumus var veikt koksam un joprojām gatavot krekingu? Par atbildēm būsim ļoti pateicīgi.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Interesanti, man patīk, pie kā jūs nonākat. Tiesa, daudz kokaīna joprojām cirkulē vairumā, kas ir piesārņots ar to fucking RC bolīvijas klinšu skati.
Gandrīz neiespējami izņemt no kokaīna, tiklīdz tas ir atklāts.
Cooks uz kreka ideāls, manos godīgiem novērojumiem, dod tai vairāk acu pievilcību, kas zemapziņā liek jums domā, ka tā augstāka quailty, sūknēšanas dem apmierinātības enzīmi, jūs mēģinājāt escreet in 1. vietā lol.
Piemēram, B12 x9000. Protams, dzer daudz ūdens ;p
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Amonjaks patiešām ir labāks krekinga pagatavošanai. Taču visas iepriekš minētās tīrīšanas manipulācijas neļaus atbrīvoties no levamizola.
 
Last edited by a moderator:

TheCuriousNiko

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Kāds ir process, kā to pārveidot atpakaļ par 100% tīru kokaīna hidrohlorīdu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Veids, kā iegūt "ielas kreku", ir pievienot nātrija bikarbonātu 50 % tilpuma vai 30 % masas (vai līdz 50 % masas) kokaīna HCl. Pievienojiet tik daudz ūdens, lai tas pārklātu visu pulveri. Uzkarsē, līdz tas sāk sasmaržot. Sākumā reakcija ir eksotermiska, un, kad tā pārstāj sūrstēt, jums paliek liels, ar caurumiem piepildīts netīra, lēta krekinga "cepums". Tas dūmos. No tā jūs būsiet apreibis. Tas sver 125-150 % no kokaīna HCl, ar ko sākāt. Tā to gatavo brāļi uz ielas stūra. Tas ir junk, bet pietiekami labs.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Jautājums: Ja jūs to darāt pareizi ar nātrija bikarbonātu (Natronu), jums vajadzētu būt iespējai iegūt arī labu brīvbāzi?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Saskaņā ar to, ko izlasīju, natrons galvenokārt ir nātrija karbonāts un 17 % bikarbonāta ar nedaudz nātrija hlorīda un nātrija sulfāta. Nātrija karbonāts ir smalki tādi paši produkti kā bikarbonāts, no kuriem viens ir nātrija hlorīds. Tātad tas ir OK. Nātrija sulfāts...🤔tas disociējas. nešķiet, ka tas veidotu sērskābi. Nātrija sērskābe IR populārs žāvējošs līdzeklis, tāpēc, iespējams, būs nepieciešams nedaudz vairāk ūdens. Tāpēc es to nesauktu par labāku par bikarbonātu, bet tas darbojas. Droši vien vēlaties palielināt daudzumu, salīdzinot ar tīru cepamo sodu.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Sveiki, es esmu iesācējs. Es gribu zināt soļus. XTC/MDMA/MDA tablešu un zemas kvalitātes sastāvdaļu ražošana nelegālās narkotiku ražotnēs Kolumbijā un Brazīlijā.
Es par to veicu izpēti. Lai uzlabotu kļūdas un izstrādātu drošus un augstas kvalitātes produktus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Reaģēts uz nepareizu ziņu. Šī nav īstā vieta, kur publicēt šo komentāru. Pirmkārt, tas ir ārpus tēmas un nepareizajā forumā. Arī šī informācija, manuprāt, jau ir atrodama uz foruma zem feniletilamīni
 
Top