Čehijas metamfetamīns (pazīstams arī kā pervitīns) vs kristāliskais metamfetamīns

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Viens diezgan svarīgs aspekts par čehu pervitīnu, kurā tiek izmantots toluols. Čehijas ielās jūs saņemat par 90 % mitru lietu, kas satur toluolu. Tas rada "ātrā karstuma" efektu uzklāšanas laikā. Ar kristālmetāla lauskām jūs jūtat "saspiešanu" HCL dēļ. Čehijas pervitīns satur arī daudz nesabalansētu pārpalikumu (ražotāji šeit nedomā par tīrību), piemēram, jodu un dažkārt skābi no bateriju elementiem. (Tas var kaitēt dzīvībai!)
+Tas ir arī bieži sastopams "pārkarsēts brūns sūds", kas var ilgstoši noturēt jūs...
Čehijas pervitin nav par tīrību, bet vienalga jūs varat justies pietiekami ātri nekā 90% + meth.
Tīrs mets ir gluds. Pervitīns ir kā smilšpapīrs.

Esmu lietojis daudz metamfetamīna veidu. Čehijas sūds ir trakāks un arī daudz bīstamāks.

Čehu narkomāni parasti nevēlas tīrus kristālus, jo nejūtas gatavi.
Es tikai tagad ir Crystal no Nīderlandes, draugi nav pietiekami daudz...
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Žēl, ka nav detalizēti aprakstīta čehu metamfetamīna pagatavošanas procedūra.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Ko jūs domājat? Es saprotu, ka standarta process, kura pamatā ir (pseido)efedrīna tabletes, izmantojot sarkano fosforu un jodu, ir labi dokumentēts gan literatūrā, gan video šeit BB.
 
View previous replies…

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
kad es to šeit izlasīju, sākumā man tas šķita smieklīgi, bet tagad, kad es par to domāju, viss, ko jūs šeit rakstāt, mani absolūti biedē un es beidzot to saprotu.

Es esmu no Čehijas un aktīvi gatavoju ēst jau gandrīz 10-12 gadus, bet pirms tam kopš 15-16 gadu vecuma regulāri palīdzēju diviem vecās skolas meistariem, kuri gatavoja ēst kopš manas dzimšanas.


Tas, ko jūs visi šeit rakstāt, ir puslīdz muļķīgas muļķības vai drīzāk tikai teorētiska ķīmija, no kuras jums nav nekāda labuma.


Es jau vairāk kā gadu meklēju šeit kaut kādas augstākas zināšanas, esmu sajūsmā pārsteigts, cik šeit ir gudri cilvēki, kas visu zina un prot.


Kādu brīdi man bija maldi, ka esmu tikai zemāka līmeņa pavārs, kuram ir tikai vispārīgas zināšanas ķīmijā... par katru cenu gribēju apgūt citus ceļus, ne tikai mūsu, čehu...


tagad es nemaz nebrīnos, ka šeit, zāļu tirgū, cilvēki slavē kaut kādu produktu un tajā pašā laikā pat nezina, kā darbojas īstais PIKO, un strīdas ar vienu vai diviem cilvēkiem, kam taisnība, ka tas ir sūdiem vērts.


Es meklēju kaut ko tādu, kas neeksistē... Patiesībā es atradu - savu lepnumu.

UN PĀRSTĀT TO ATZĪVOT PAR PERVITĪNU, tā to Otrā pasaules kara laikā sauca uzņēmums Temler Werke.


MUMS IR PIKO, JŪS, MĀTĪTES, MĀTĪTES :-*
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Atpūtieties, puisis, mēs priecājamies, ka jūs esat mūsu rīcībā. Lielākā daļa no mums šeit nekad nav gatavojuši, mums nav formālas izglītības organiskajā ķīmijā un mēs neapgalvojam un neizliekamies, ka ir citādi. Jebkurš padoms vai apgalvojumi par pavārmākslu ārpus video pamācībām vai visaptverošiem rakstiem jāuztver ar lielu sāls šķipsniņu.

Ja vēlaties sniegt labumu kopienai un dalīties ar savu recepti vai apspriest konkrētus gatavošanas aspektus (proporcijas, laiku, ātru/lēnu sastāvdaļu pievienošanu u. c.), jūsu zināšanas būtu ļoti vērtīgas. To varat darīt šeit, šajā tēmā, https://bbgate.com/b/Czech/ vai kur citur, kur uzskatāt par piemērotu.

Kas attiecas uz nosaukumu, es izmantoju "pervitīns" kā pusformālu nosaukumu, kas visbiežāk tiek lietots ziņās un literatūrā, kas vislabāk derētu angliski runājošai auditorijai.
 
Top