• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Nāves pilieni ASV - kurā pilsētā?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Hei, Breaking Bad kopiena

Ja nezināt, kas ir mirušais piliens, lasiet šeit: Nāves pilieni

Mani interesētu, kur jūs būtu ieinteresēti saņemt visu veidu produktu mirušos pilienus. Aptauja drīzāk ir saistīta ar atrašanās vietu, nevis ar produktu.

Ja jūsu apgabala/pilsētas šeit nav, varat atstāt savu viedokli komentāru sadaļā.

Sveicieni,

Gordon
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Teksasa un Kalifornija, šķiet, ir pārāk plaši pārstāvētas 🤔 ideālā gadījumā štatu galvaspilsētas un dažas citas lielu iedzīvotāju skaitu apdzīvotas vietas, varbūt lielas koledžu pilsētas.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Domāju, ka iepriekš minētajā sarakstā ir jābūt 10 lielākajām pilsētām štatos :). Noteikti daudz kā pietrūkst!
Tomēr būs interesanti redzēt dažus no rezultātiem!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Diezgan pārliecināts, ka Vašingtonas štats būtu iekļuvis šajā sarakstā, bet, no otras puses, tā nav pilsēta. Domāju, ka man vajadzētu pieminēt Kolumbusu. Tā ir 17. lielākā pilsēta ar 900 000 iedzīvotāju. Mani varētu pārliecināt veikt šos darbus, ja cena būtu atbilstoša.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Šis saraksts bija no nejauši izvēlētas tīmekļa vietnes, lai ieskicētu bumbu veida :D. Kāds būtu pareizs maksājums, ko jūs uzskatītu par pareizu, lai veiktu mirušo pilienus? Ik mēnesi vai par katru darbību?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Gan. Par darbību, bet jūs, iespējams, varētu man maksāt katru mēnesi. Droši vien par jūdzi būtu taisnīgākais veids. Pilsētai ir starpštatu cilpa, kas iet apkārt, bet visa pilsēta nav tās iekšienē. Tas ir 55 jūdzes apkārt, 88,5 km.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Atvainojos, man būtu jājautā citādi, kāds būtu mēneša maksājums vai pat maksājums par darbību, ko jūs uzskatītu par labu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ikmēneša maksājums ir kā alga. Kad zini, ka saņemsi × naudu neatkarīgi no tā, vai ficluk off vai centies, lielākā daļa cilvēku ficluk off..mana sieva saņem algu. 75 tūkstoši dolāru gadā. Viņa ceļas astoņos, no datora ieiet darbā. Nospiež svaru uz maiņas pogas un dodas atpakaļ gulēt. Es viņu pamodinu pulksten 13, lai izietu pusdienot, un ir 50/50, ja viņa paliek augšā. Tad mēs visu nakti lietojam narkotikas un neguļam. Es domāju, tā kā es maksāju par gāzi un apdrošināšanu, gāzes riepas un eļļu, ...$ 0,65/jūdzi un es varētu vienkārši apbraukt pilsētu 2 reizes dienā vai 3 ( iespējams, vienu reizi, lai sāktu, kamēr nav klientu bāze) un visi braukt 300 jūdzes dienā kopā, ja mums ir šis darbs. $200 un es, iespējams, varētu nobraukt 60. Es esmu mežonīgi guesstimating šeit, bet iet 40-50 jūdzes turp un atpakaļ par 1 piliens ain't gonna būt veids, ja vien tās $ × × × × undeepintoit. Sāciet no 10 pilienu skrējiena, tad 20. Vairāk nekā 20, un tas būtu nopietns darbs
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Izklausās ļoti saprātīgi! Banku tur var veidot tikai kā "pilienu", kad, protams, pilienu skaits pieaug.

Jūs domājat 60 iepakojumus dienā vai 60 jūdzes? :D :D HAving a grūti sekot līdzi ar jūsu sarunvalodas angļu valodu :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pareizi, ka es saku, ka jūs nevarat nākt priekšā finansiāli
Veicot atsevišķus piegājienus. Nepieciešama loģistika, maršrutēšana u.c. Viens brauciens dienā, ja nav vismaz 10-15 piegāžu. Daudzos apgabalos ir neticami blīvs iedzīvotāju blīvums, un šajos apgabalos būtu izdevīgi īrēt dažas pasta kastes ups veikalā un pirms tam tās iekraut, un, kad viņi maksā, dot numuru un kombināciju. Nevajadzētu ilgs laiks, lai krituma vietas kļūtu karstas, un tad tas ir daudz papildu risks tikt novērotam un aplaupītam vai apzagtam. Tas vienmēr būs jāattīsta. Būtu jāizvairās divreiz nodot naudu vienai un tai pašai personai vienā un tajā pašā vietā.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Tas ir dažas interesantas domas, ko mēs apkopojam šeit :) Vai mums vajadzētu turpināt DM?
 

reptilianeyes

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 23, 2023
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Pīrsas apgabala WA.
Ir tonnas jomu, kurās neticami viegli izveidot mirušu darbu. Atšķirībā no Sietlas pārāk daudz bezpajumtnieku, lai atrastu drošu vietu. Turklāt ir daudz mežu un blīvu mežu plankumu, piemēram, parku, kurus būtu viegli nomirt.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Interesanti! Ar mirušo pilienu palīdzību ielu dīleriem beidzot atkal būtu iespējams saglabāt 100% anonimitāti :)
 

thefix3r

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Vai ir kaut kas kaut nedaudz tuvumā NC/TN/SC/VA? Būtu interesanti uzzināt.
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Tampa
Apdzīvotās vietās ar lielu iedzīvotāju skaitu un vietās ar lielu atvaļinājumu skaitu vienmēr ir liels pieprasījums.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vau, Gordons, kā tu ar to tiks galā, tas ir neticami liels ekspozīcijas apjoms, veiksmi ar to, un tu biji noraizējies par darbu ar mani? Jūs saprotat, ka hest mets šobrīd maksā 125 dolārus par unci, un jūs grasāties pārdot gramus par cik 5 dolāriem. kā tas būs izdevīgi? Tas ir pārāk viegli pieejams šeit olin yhe štatos jūs neko nevarēsiet nopelnīt no metamfetamīna, pieņemiet, varbūt, ka tas ir beztaras, bet cenas šeit ir uz pusi zemākas nekā eiropā. Es domāju, ka man kaut kas būtisks šeit ir jāpaiet garām.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ko pārvaldāt?

Es šeit esmu ievietojis ierakstu, lai izraisītu sarunu citiem amerikāņiem, es nekur neesmu teicis, ka veidoju globālu mirušo pilienu organizāciju :D

Tagad jūs esat sālīts, jo es nevēlos ar jums strādāt :D Jūs to padarāt personisku, bet runa ir tikai par jūsu valsti, tas ir viss.
 
Top