• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Nāves pilieni ASV - kurā pilsētā?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Es nemēģinu būt aizvainojošs gordons tas vienkārši izklausījās tā, it kā jūs nodarbojaties ar metamfetamīna nāves pilieniem, un metamfetamīna cena ir super zema, jo karteļi cenšas iznīcināt visu konkurenci, un viņiem tas izdodas. Bija tikai mēģina palīdzēt jums, cilvēks, kāpēc es varētu saņemt salty kad im mēģina iegūt jums, lai palīdzētu man ar kaut ko super svarīgi, lai izdzīvotu mani un manu. Es centos būt ļoti konkrēts, jo pirmajos pāris ziņojumos, ar kuriem mēs apmainījāmies, nešķita, ka mani saprot, tas bija viss.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Jā, bet visi no Meksikas ievestie produkti ir pilnīgi aplami. Es labprāt maksātu 100 dolāru par gramu, ja tas atkal būtu īsts materiāls. Dusmīgs ir starpnieks, kuram ir vienalga, vai tas ir atkritumi, viņi tikai grib naudu un viņi pārdos jebko un teiks, ka jebkas ir labs, ja vien viņi nopelna naudu. Tas ir ASV piedāvājums kopš aptuveni 2018/2019. gada. Ikviens, kas nāktu ar īstu, spēcīgu, tīru preci, ātri vien pārņemtu tirgu.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Nepieciešami daži pilieni ap Chattanooga Tennessee ir
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Ņūorleāna lielākā ballīšu pilsēta pasaulē, un mēs mīlam savas narkotikas
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Būtu jauki arī Čikāgas 'burbs', lai man atkal nebūtu jābrauc uz to elles caurumu un policija man neuzstāda narkotikas.
 

KingCharles1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Atlantā ir liels nepiepildīts 4-MMC tirgus
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Vai Orlando ir kādi mirušie pilieni?😬
 

terminus

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Viskonsīnai, Minesotai un Mičiganai noteikti noderētu nedaudz mīlestības.
Milvoki, WI
Appleton, WI
Grand Rapids, MI
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
pm man, ja kāds ir gatavs veikt mirušo pilienus denton texas (piemēram, stundas attālumā no dallas) 😽
man vajag stims
 
  • Like
Reactions: vis

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Reiz darba brauciena laikā braucu pa Teksasu. Nomātās automašīnas bagāžniekā atradās pāris rokas pistoles, jo, ziniet, Teksasa. Pamanīju policistu, kas sekoja man pa starpštatu garām jūdzēm. Beidzot mani apturēja. Nolieca mani uz priekšējās sēdvietas savā kreiserī. Pagāja vairākas minūtes. Tad viņš man teica, ka es varu braukt. Tas bija dīvaini.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Varu derēt, ka visās šajās pilsētās ir labs klientu skaits
 

Sly4Stkn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Stoktonas Kalifornijas apgabals....pārstāv lielu iedzīvotāju skaitu salīdzinājumā ar pilsētām tuvumā. Visi trīs transporta šeit ostas ūdens ārā uz līča zonu dzelzceļš pāri valstij un lidostu. Spēcīga nopelnīšana šeit ...mēs esam gatavi strādāt hit me up
 

Brujo222

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai Tampā ir kāds miris piliens?
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Vai ir produkti Amerikas Savienotajās Valstīs, lūdzu, sazinieties ar mani
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Tikai mana anekdotiskā pieredze, bet es nedomāju, ka mirušajiem pilieniem būtu viegli iedzīvoties Amerikā.

Pirmkārt, klientam tas šķiet mazāk droši. Viņi nav pie tā pieraduši, tāpēc jums patiešām nāktos viņus pievilināt, varbūt ar nelielu paraugu vai atlaidi pirmajam pircējam, bet cilvēki ir ļoti neuzticīgi, ja dod naudu bez produkta rokās.

Otrkārt, ja vien tas nebūs drošā ziņojumapmaiņas lietotnē, kas ir tikai tik droša, vairums necentīsies to darīt. Viņi vienkārši vēlas piezvanīt un panākt, lai kāds ierodas vai nogādā to, ko viņi vēlas. Ērtība ir svarīgākais, un "dead drops" ir mazāk ērts nekā piegāde.

Tas ir iespējams, tikai tas prasītu laiku un daudz pūļu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es domāju, ka būtu laba ideja, ja kādu no tām lielajām pilsētām būtu kāda lauku pilsēta.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ziemeļkarolīna jau gadiem ilgi ir gulējusi uz ... Es braucu uz augšu un uz leju austrumu piekrastē un vecumā ×× es zinu pietiekami daudz par teritoriju un to, kas ir populārākais, lai izmantotu katrā štatā veida, bet es varu pamanīt kaut ko
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Imo, manuprāt, šeit galvenais ir norādīt, ar kādu mērogu jūs strādājat.

Mazu līdz vidēju mērogu, varbūt no gramiem līdz uncēm, varētu viegli veikt gan lauku, gan pilsētu teritorijās. Abiem būtu savi plusi un mīnusi. Nelieliem daudzumiem, lai gan cilvēki, visticamāk, nevēlēsies braukt, teiksim, ilgāk par 20 minūtēm, lai iegūtu gramus, imo, uncēm 30 minūtes ir pieļaujamas.

Attiecībā uz mārciņām un vairāk, es domāju, ka tam ir jābūt kādas lielas pilsētas nomalē. Es nebūt neesmu eksperts, bet iespēja, ka kāds sastapsies ar mārciņas vai mārciņas, ir pārāk liela, un noteiktā brīdī jūs nevarat viegli paslēpt lietas, bet tas ir liels svars.
 
Top