Nāves pilieni vai pasta piegāde?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kurš ir ērtāks un drošāks pārdevējam un pircējam?
Sniedziet divas atbildes (no pārdevēja viedokļa un no pircēja viedokļa).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Manuprāt, šis jautājums ir kļūdains.
Pasta piegāde ir "ērta", bet mazāk droša.
Nāves pilieni ir "droši", bet ne ērti.
Abām pusēm.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Es nezinu... Man ir pieredze ar abiem, un, manā pieticīgajā ieskatā, mirušo pilienu piegāde ir droša un ērta, bet pasta piegāde ir neērta, laikietilpīga un nedroša.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nāves pilieni ir droši un ērti, ja dzīvojat starp visiem klientiem. Ja esat kaut nedaudz attālināti, pierunāt cilvēkus braukt attālumus, lai paslēptu lietas viņiem nezināmās vietās, ir drudžaini. Arī braukšana lielos attālumos, lai atrastu tur atstātās lietas, ir milzīgas neērtības.
Mans tuvākais "saprātīgi sagaidāmais nodošanas laiks" ir aptuveni 10 jūdžu attālumā.
Nav droši braukt ar precēm lielos attālumos, nav labi piebraukt pie kaut kā, apskatīties un atkal aizbraukt.
Man patīk ideja par izkrāvumiem, tikai neredzu, kā tie būtu iespējami manā tuvumā.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Mēs domājam... šis puisis to pateica vislabāk. Nāves pilieni ir slikti, pasta pakalpojumi ir foršāki un vairāk lido.
 

curious

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Atcerieties arī to, kā tika pieķerts Roberts Hansens. Nāves nometis klasificētus dokumentus. Nav jau tā, ka kāds nevarētu vienkārši gaidīt, kad jūs parādīsieties... SJO nav nekādu būtisku priekšrocību salīdzinājumā ar pasta pakalpojumiem. Tikai vairāk braukāšanas ar lietām, kuras jūs, iespējams, nevēlaties, lai jums būtu līdzi.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Dārgais Heizenbergs ir taisnība. Deaddrop ir ideāli piemērots gan pircējam, gan pārdevējam. Tomēr daudzi manu draugu draugi tika pieķerti, izmantojot pasta sistēmu. Es joprojām nesaprotu, ko vēl jūs vēlaties zināt.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Es nemaz neesmu pret mirušajiem pilieniem. Es dotu priekšroku, lai tās būtu. Bet, cik man zināms, nekas tāds šeit nekur nav pieejams
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Tad nodrošiniet, lai tie nāk, jo produkti ir jūsu rokās. Darbs lielos apjomos.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tāpēc es vakar publicēju jautājumu sadaļā Jautājumi par mirušā piliena piegādi uz spāniju. Vairāki viedokļi un nulle atbilžu.

Tātad, kur notiek mirušo pilienu piegāde? Kurās valstīs izmanto šo metodi?
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
NEKURŠANA to neizmanto, jo tā ir neuzticams brālis. Esi reāls, HEISENBERGS reklamē šo metodi tikai tāpēc, ka viņš ir vizionārs. Viņš saskata potenciālu, bet šis potenciāls neko nenozīmē salīdzinājumā ar pašreizējo nosūtīšanas metodi, pasta pakalpojumi ir pārāk ērti, lai izmantotu ko citu.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
haha, vai jūs tiešām esat pārliecināts, ka neviena valsts to neizmanto, tad pārdevēji austrumeiropā nekad nav pastāvējuši.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tas ir tas, par ko es runāju - manuprāt, jau iepriekš ir apspriests, ka "mirušo pilienu" gadījumi ir izplatīti tādās vietās kā Polija un Serbija, bet es nezinu, kur tas izplatās...
Es gribu teikt, ka man patīk šī ideja, un veikt pilienus ir riskantāk pārdevējam un, manuprāt, mazāk riskanti klientam, bet ir jābūt izveidotam pilienu tīklam...
Es domāju, ka es labprāt izmetīšu cilvēkiem šajā jomā, bet kā produkts nonāk pie manis, vai ir pietiekami daudz pircēju? Jo es nevēlos būt daļa no piegādes tīkla, es tikai gribu būt loģistikas pēdējā jūdzes piegādes haha.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Dead drops ir, piemēram, paslēpt zāles zem koka, maisiņā, kas izskatās kā atkritumi? Tas izskatās tik daudz darba.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Bet, ja tuvumā ir mežs, cilvēkiem, kas dzīvo lauku apvidos, kas izskatās perfekti, ļoti viegli atrast vietas, kur paslēpt narkotikas, nav daudz darba.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Man nav daudz iespēju, manā atrašanās vietā nav tirgus tam, ko vēlos ražot. Tātad, ja es gribu no tā nopelnīt naudu, man tas būs jāpārdod W.W., ko es, protams, nevaru atmest, tāpēc, pasta dienestam jādodas.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Tagad uzmanīgi klausieties, ja jums nav organizētas un profesionālas komandas, jūs nevarat pat sapņot par zāļu starptautisku piegādi.
 
View previous replies…

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Jā, es saprotu, ko jūs domājat. Es nevaru neko droši pateikt, jo jūs nedalāties ar savu valsti. tad jums ir jāizmanto savs radošums. visbeidzot, piemēram, ja jūs pārvadājat narkotikas valsts iekšienē, tas nerada lielas problēmas, jūs pat varat atrast kaut ko sev no video youtube, piemēram, paslēpt ūdens pudelē. stay Safe My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Vēlos arī teikt, ka drop-offs jau tagad lielākoties tiek izmantots starptautiskiem narkotiku pārvadājumiem (automašīnas, kas šķērso robežas, zemūdenes okeānā, planieri u. c.), bet būtu noderīgi, ja arī šeit būtu komanda(pēc izvēles).
 
Top