Nāves pilieni vai pasta piegāde?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Bet, ja tuvumā ir mežs, cilvēkiem, kas dzīvo lauku apvidos, kas izskatās perfekti, ļoti viegli atrast vietas, kur paslēpt narkotikas, nav daudz darba.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Man nav daudz iespēju, manā atrašanās vietā nav tirgus tam, ko vēlos ražot. Tātad, ja es gribu no tā nopelnīt naudu, man tas būs jāpārdod W.W., ko es, protams, nevaru atmest, tāpēc, pasta dienestam jādodas.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Tagad uzmanīgi klausieties, ja jums nav organizētas un profesionālas komandas, jūs nevarat pat sapņot par zāļu starptautisku piegādi.
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Hmm, vai varat to sīkāk paskaidrot, lūdzu, un atvainojiet par manu nezināšanu, jo esmu jauna šajā jomā.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Esmu gatavs palīdzēt iesācējiem, cik vien varu, vispirms es turpināšu, pieņemot, ka jums nav organizētas komandas. Ja jums ir daudzums, ko vēlaties pārdot, izmantojiet dropoff, ja dzīvojat pārpildītā pilsētā, dropoff būs vienkāršāk, jūs varat pārdot vismaz 3-4 gramus vienam cilvēkam, bet, ja esat laukos, jums jāpārdod vairumā, jo esat tālu no pircēja un pircējam ir jāzina, ka tas ir tā vērts. ja jums vēl kaut kas ir padomā, es vienmēr varu atbildēt.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Ja jūs joprojām uzstājat uz pasta pakalpojumu izmantošanu, jums vai nu ir jāpazīst kāds, kas strādā, vai arī jums ir jāstrādā (bet, ja jūs arī ražojat zāles, tam nav lielas jēgas, jo tas nozīmē papildu laiku un darbu). starp citu, kurā valstī jūs dzīvojat, katrā valstī sistēma ir nedaudz līdzīga, bet ne visās vienāda.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Paldies par laipno atbildi! Jā, es strādāju viena.
Es dzīvoju diezgan nomaļā laukos. Atvainojiet, ka nevaru atklāt, kurā tieši valstī, jo kopumā esmu ļoti piesardzīgs attiecībā uz anonimitāti.

Kā šajā gadījumā es varētu pārdot vairumā no savas atrašanās vietas? Manā valstī ir diezgan stingra valsts robežas fiskalizācija attiecībā uz civilo transportu, piemēram, autobusiem, automašīnām, velosipēdiem un vilcieniem.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Viena lieta, ko pamanīju, pateicoties jūsu ziņojumam, ir tas, ka man trūkst saiknes ar izplatītājiem... Redziet, manā valstī ir ļoti maz aktīvu Tor/I2P u.c. lietotāju, kas ir narkotiku tirgotāji/kinga/izplatītāji. Ir diezgan grūti nodibināt šādus sakarus, tāpēc man radās ideja par W.W. nosūtīšanu.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Jā, es saprotu, ko jūs domājat. Es nevaru neko droši pateikt, jo jūs nedalāties ar savu valsti. tad jums ir jāizmanto savs radošums. visbeidzot, piemēram, ja jūs pārvadājat narkotikas valsts iekšienē, tas nerada lielas problēmas, jūs pat varat atrast kaut ko sev no video youtube, piemēram, paslēpt ūdens pudelē. stay Safe My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Vēlos arī teikt, ka drop-offs jau tagad lielākoties tiek izmantots starptautiskiem narkotiku pārvadājumiem (automašīnas, kas šķērso robežas, zemūdenes okeānā, planieri u. c.), bet būtu noderīgi, ja arī šeit būtu komanda(pēc izvēles).
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Puiši, aizmirstiet par pēcpiegādes i jums nav complitely profesionālo stāvokli muļķi.
dead drops tā māksla jūs varat mežā izrakt 60 kg mefedrona un nekad netiksiet pieķerts, es domāju, ka fedex neļaus jums darīt to pašu.
arī manā valstī dillers praktizē, vai labāk teikt, jau iesaistīt taksometra vadītājs piegāde)))
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Pārdevējiem, kas veic sūtījumus visā pasaulē
Mēs parasti izmantojam pastu
Nevar noliegt, ka ir daži nekontrolējami faktori.
Bet mēs šo risku samazināsim līdz minimumam
Mums ir nepieciešama visdrošākā piegādes adrese no mūsu klientiem
Jo mums ir globāla sūtīšanas pieredze
Mēs arī maskējam kravu
Piemēram, ja preci aizturēs muita vai tā tiks pazaudēta tranzītā (mēs vienosimies ar klientu), mēs parasti to atkārtoti izsniegsim klientam, lai samazinātu klienta zaudējumus.
Pārdevējiem (Dead drops)
Lai gan tās ir vecākās spiegošanas metodes.
Šo metodi var izmantot tikai vietējā valstī, to nevar izmantot starptautiskā mērogā, un tai ir noteikti ierobežojumi. To var izmantot tikai nelielā teritorijā.
Ja esat pārdevējs Vācijā, jūs nevarat izmantot Dead drops, lai pārdotu citās valstīs, piemēram, ASV.
Fiziskām personām nav iespējama preču muitas apstrāde.
 
Top