DET sintēze (un analogu DMT, DiPT, MiPT) no indola, izmantojot LiAH. Video rokasgrāmata.

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83

OSvGa10cUY

✅Šī metode ir piemērota populāru triptamīnu sintēzei no TIHKAL. Piemēram, aizstājot dietilamīnu ar dimetilamīnu (3:20), iegūsiet DMT.

⚠️Gaisa temperatūra laboratorijā nedrīkst pārsniegt 10 °C.
☣️Izplūdes ventilācija, elpceļu un acu aizsardzība.

⚙️
  • 1000, 500, 250 un 50 ml spainīši.
  • Filtrēšanas kolba 2000ml
  • Kolba ar plakanu dibenu 29/32 2000ml
  • Atpakaļplūsmas kondensators 29/32
  • Piltuve 500 un 60ml
  • 100 mm stikla piltuve
  • Šota piltuve 60 mm
  • Buknera piltuve 100 mm
  • Laboratorijas termometrs ar garu zondi
  • Magnētiskais maisītājs
  • Laboratorijas atbalsta statīvs
  • Rotācijas iztvaicētājs
  • Karstā plate ar temperatūras kontroli
  • Vienpakāpes vakuumsūknis
  • Filtrpapīrs
  • Smalts un smalcinātājs
  • Ūdeņraža gāzes ģenerators (sauss ūdeņraža hlorīds HCl)
  • Laboratorijas karote lāpstiņa (nerūsējošais tērauds)
  • Stikla maisīšanas stienis
  • Kristalizēšanas trauki 60-200 mm
  • Lakmusa papīrs (pH 0-12)
  • Šļirces 20ml (x4)
🛢️
  • Indols 20g
  • Oksalila hlorīds 22g
  • Dietilamīns 40ml
  • MTBE 1800ml
  • Metanols 750ml
  • LiAH 19g
  • Bezūdens dioksāns 1200ml
  • Mitrs dioksāns ~10-20ml
  • Bezūdens MgSO4 20g
  • Sausais ūdeņraža hlorīds HCl (gāze)
  • Benzols 250ml
  • Dietilēteris 300ml
📑

Posms 1/4

3-indoleglioksilhlorīda pagatavošana

20 g indola + 240 ml MTBE
22g oksalila hlorīda + 240ml MTBE

Posms 2/4

N,N-dietilindol-3-ilglioksilamīda sagatavošana

3-indoleglioksililhlorīds + 1200ml MTBE
Rm + 40ml dietilamīna

Posms 3/4

N,N-dietilindol-3-ilglioksilamīda reduktīvā aminācija uz N, N-dietiltriptamīnu, izmantojot LiAH

19 g LiAH + 350 ml bezūdens dioksāna
19g N,N-dietilindol-3-ilglioksilamīda + 350ml bezūdens dioksāna

Pēc 26 h izmantots 10-20ml mitra dioksāna

Filtrātu žāvē virs 20g bezūdens MgSO4

Posms 4/4

N ,N-dietiltripamīna hidrohlorīda (DET) kristalizācija

Eļļa (brīvā bāze) + 100ml dietilētera
Bxj4qsT1HX

POSMS 1/4

(0:53-1:10) - 20 g malta indola (1 ) izšķīst 240 ml MTBE.
(1:11-1:20) - 22 g oksalila hlorīda (2) izšķīdina 240 ml MTBE.
(1:25-1:50) - Oksalila hlorīda šķīdumu ievieto pilināmajā piltuvē un, intensīvi maisot, 30 minūšu laikā pilienu pa pilienam pievieno indola šķīdumam. Mēģenē parādās dzeltens pulveris (3-indoleglioksililhlorīds) (3 ).
Pēc visa oksalililhlorīda pievienošanas Rm maisīt vēl 10-15 minūtes.
(1:59-2:13)- Pulveris ir nestabils. Ja maisījums iekrāsojas sarkanā krāsā, produkts nav piemērots tālākai izmantošanai. Šādā gadījumā process jāatkārto, samazinot reakcijas laiku.
(2:16-2:49) - 3-indoleglioksilhlorīdu (3) filtrē un divas reizes izmazgā ar 50 ml MTBE.
(2:50-2:57) - ⚠️ Iegūtais produkts nav uzglabāts, un tā saskare ar gaisu jāsamazina līdz minimumam.

POSMS 2/4

(3:11-3:40) - 3-indoleglioksiolilhlorīdu (3 ) suspendē 1200 ml MTBE, intensīvi maisot un dzesējot. Pēc tam 20 minūšu laikā suspensijai pa pilieniem pievieno 40 ml dietilamīna. ⚠️ Maisījuma temperatūrai jābūt zemākai par 5 °C. Temperatūrā virs 5 grādiem iegūtā produkta daudzums ievērojami samazinās.
(3:40-4:02) - N,N-dietilindol-3-ilglioksilamīdu (4) , kas radies procesā, filtrē un mazgā ar 50 ml MTBE.
(4:02-4:37) - N,N-dietilindol-3-ilglioksilamīdu (4) pārkristalizē no verdoša metanola (25 daļas metanola uz 1 daļu amīda). ⚠️ Maisījumu uztur -15 °C temperatūrā. Ja kristalizācija nesākas, Rm atšķaida ar trim tilpumiem ētera un atkal atstāj atdzist.
N,N-dietilindol-3-ilglioksilamīdu (4) filtrē, izmazgā ar ēteri, lai pēc žāvēšanas gaisā iegūtu 38,8 g. Tālāk videomateriālā mēs izmantojām pusi no iegūtā pulvera (19 g).

YDIeKXrxjk

3/4 POSMS

⚠️ Strādājot ar LiAH, jābūt uzmanīgiem. Visiem piederumiem jābūt pilnīgi sausiem. Ūdens piliens var izraisīt ugunsgrēku! ⚠️
(4:52-5:03) - 19 g LiAH suspendē 350 ml bezūdens dioksāna.
(5:04-5:14) - Kolbā lēnām pievieno 19 g N,N-dietilindol-3-ilglioksilamīda (4 ) suspensiju 350 ml bezūdens dioksāna.
(5:19-5:28) - Rm refluksē 16-26 h.
(5:35-5:40) - Rm pārnes uz kausu un atdzesē ledus ūdenī.
(5:41-5:57) - Hidrīda pārpalikumu noārda, pilienveidīgi pievienojot mitru dioksānu (10-20 ml). Maisījumu atstāj, līdz reakcija ir pabeigta.
(6:01-6:08) - Tagad nogulsnes filtrē uz Šota piltuves.
(6:09-6:31) - Nosēdumus mazgā ar karstu dioksānu (400 ml). Atkal filtrē.
(6:36-6:50) - Filtrātu žāvē virs bezūdens MgSO4 15-20 minūtes.
(6:53-7:07) - Pēc 15-20 minūtēm Rm filtrē no sulfāta.
(7:20-7:40) - šķīdinātāju destilē rotācijas iztvaicētājā līdz sausumam.

POSMS/4

(7:55-8:13) - Iegūto eļļu atšķaidīja ar dietilēteri. Pēc tam piesātina ar sausu hlorūdeņražskābi HCl(sausa gāze) līdz 6pH.
💎 Iegūto pulveri (5) pārkristalizēja no vāroša benzola un metanola maisījuma, filtrēja, mazgāja ar dietilēteri un žāvēja līdz nemainīgai masai.
Galīgais iznākums 14,5 g (75 %) N, N-dietiltriptamīna hidrohlorīda (DET) (5).
⚙️ Vairāk par gāzes ģeneratoru var uzzināt šeit.
 
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Lielisks video! Šķiet, ka es no kaut kurienes atpazīstu producēšanas vērtību un stilu ;).
Katrā ziņā MTBE reaģents ir mazliet grūti iegūstams, vai to ir iespējams aizstāt ar kaut ko mazāk neskaidru? Vai arī jums ir kāds padoms par labu bezrecepšu avotu?
 

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
šis ir pārsteidzošs video! ceru, ka redzēsim vairāk :)
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Et₂O (dietilēteris ) - ir līdzvērtīgs MTBE aizstājējs.

Proporcijas:


Ja tas ir iespējams, mēs veidojam videoierakstus populārākajām ķīmijas reakcijām. Jau drīzumā gaidāmi jauni videoklipi 🎬
 
Last edited:

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Jauki iepazīties 1. Labdien, es gribētu jautāt, vai 16-26 stundu pārkausēšana ir jāuzsilda? Kāda ir karsēšanas temperatūra? Paldies. Lūdzu, atbildiet un paldies. 2. Vai 5-meo-dipta izgatavošanas pavedienā kā šķīdinātāju var izmantot metil-terc-butilēteri? Es vienmēr gaidīšu jūsu atbildi, citādi nevarēšu gulēt. Lūdzu, atbildiet, lai es varētu mierīgi gulēt. Liels paldies. cilvēks, kam vajadzīga palīdzība
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Lielisks video lieliski!
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Šādi pamācības būtu pārsteidzošas, ja būtu daudz
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
tātad, ja manā garāžā temperatūra nav zem 10°, es nevaru sākt sintēzi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jums ir jāizmanto A/C. Pareiza temperatūra ir būtiski svarīga dažu vielu apstrādei.
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Labdien, eksperts. Vai es varu pajautāt, kādus šķīdinātājus izmanto ētera vietā mazgāšanai pēdējā posmā? Paldies. Es ceru, ka jūs varēsiet man atbildēt.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Vai mazgāšanas pēdējā posmā tā vietā var izmantot metil-terc-butilēteri?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nezinu droši, vai tā vietā var izmantot dioksānu vai petrolēteri.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Es redzēju, ka jūs ievietojāt jaunu mācību materiālu, bet mani tas joprojām interesē. Sveiki, vai varu uzdot vēl vienu jautājumu? Vai šajā pavedienā ir iespējams izmantot metil-terc-butilēteri kā šķīdinātāju, gatavojot 5-meo-dipt? 2. Aptuveni līdz kādai temperatūrai ir jāuzkarsē 16-26 stundas?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vēlreiz sveiki. Paldies par laipnajiem vārdiem. Kā jau teicu, es nevaru droši teikt par metil-terc-butilēteri kā šķīdinātāju, domāju, ka tā nebūs pārāk laba ideja. Jūs varat veikt eksperimentu nelielā mērogā.
Kas attiecas uz temperatūru, tad tā ir temperatūra, kad maisījums tiek vārīts (galvenokārt tā ir atkarīga no izmantotā šķīdinātāja viršanas temperatūras).
 

Whatnowtodowhen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Vai kāds zina kādas kārtīgas akācijas tasmānijā, kuras būtu vērts novākt?
 

Blacky

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Labdien. Internetā es atradu daudz sintēžu no triptofāna uz tripamīnu un no tripamīna uz triptamīnu būtībā uz visu. Lai triptamīnu pārvērstu dmt, ir vajadzīgs nātrija ciānbromhidrīds, kas ir dārgs. Vai ir kāds veids, kā to izdarīt ar lētāku reducētāju? Un, ja jā, tad kā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. Vai esat redzējuši šo videoklipu un lasījuši tēmu? Jūs varat darīt, ja no ind.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
skaists visās nozīmēs, jo tas mani mudina nebaidīties no bisindola blakusprodukta, kas, manuprāt, varētu veidoties nejauši... ja, teiksim, mans vēlamais galaprodukts ir MIPT, tad amīns ir diezgan dārgs... vai ceļš, sākot no triptamīna un pēc tam acetona imīna/redukcijas, kam seko formaldehīda metilimīns un vēl viena reducēšana, būtu rentablāks? (DIPT nav vēlams)
 

efanefan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vai šajā procesā es varu aizstāt indolu ar 4-aco indolu, lai iegūtu 4-aco dmt??
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jūsu pieņēmums ir pilnīgi pareizs, un atbilde ir "jā". Fakts, ka jums bija jājautā, liecina par to, ka, visticamāk, pirmie 2-3 mēģinājumi beigsies ar glikēm, tāpēc turiet to visu zemākā skalā, nekas nepārsniedz 0,1 g. Sagatavošana ir saistīta ar zināmām grūtībām, tāpēc jums ir nepieciešama praktiska pieredze vai kāda attīstība, ko es varu sniegt, un tad rīkojieties, kā es jums saku. Man pašam nav paveicies, ka man apkārt ir 4AcO-indols. Es zinu, kā iegūt oksalila hlorīdu ES, kā arī LAH. Ņemiet vērā, ka oksalila hlorīds ir diacilhlorīds, tāpēc tam ir divi biznesa gali, kas var reaģēt ar indolu (jau tas vien liek jums saprast, kāpēc nav ieteicams būt nepietiekami sagatavotam). Uz veselību!
 

Mya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Vai 5-meoindola vietā varētu izmantot 5-meoindolu, lai izveidotu 5-meo variantus?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Pilnīgi noteikti, vienkārši pārbaudiet TIHKAL.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jums ir jāizprot reaģentu stehiometrija un to uzvedība attiecībā pret šķīdinātājiem un tādiem fizikāliem faktoriem kā sildīšana, dzesēšana, šķīdība u. c. Tas viss ir jāiekļauj laika rāmjos.
 
Top