DET sintēze (un analogu DMT, DiPT, MiPT) no indola, izmantojot LiAH. Video rokasgrāmata.

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Et₂O (dietilēteris ) - ir līdzvērtīgs MTBE aizstājējs.

Proporcijas:


Ja tas ir iespējams, mēs veidojam videoierakstus populārākajām ķīmijas reakcijām. Jau drīzumā gaidāmi jauni videoklipi 🎬
 
Last edited:

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Jauki iepazīties 1. Labdien, es gribētu jautāt, vai 16-26 stundu pārkausēšana ir jāuzsilda? Kāda ir karsēšanas temperatūra? Paldies. Lūdzu, atbildiet un paldies. 2. Vai 5-meo-dipta izgatavošanas pavedienā kā šķīdinātāju var izmantot metil-terc-butilēteri? Es vienmēr gaidīšu jūsu atbildi, citādi nevarēšu gulēt. Lūdzu, atbildiet, lai es varētu mierīgi gulēt. Liels paldies. cilvēks, kam vajadzīga palīdzība
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jums ir jāizmanto A/C. Pareiza temperatūra ir būtiski svarīga dažu vielu apstrādei.
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Vai mazgāšanas pēdējā posmā tā vietā var izmantot metil-terc-butilēteri?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nezinu droši, vai tā vietā var izmantot dioksānu vai petrolēteri.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Es redzēju, ka jūs ievietojāt jaunu mācību materiālu, bet mani tas joprojām interesē. Sveiki, vai varu uzdot vēl vienu jautājumu? Vai šajā pavedienā ir iespējams izmantot metil-terc-butilēteri kā šķīdinātāju, gatavojot 5-meo-dipt? 2. Aptuveni līdz kādai temperatūrai ir jāuzkarsē 16-26 stundas?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vēlreiz sveiki. Paldies par laipnajiem vārdiem. Kā jau teicu, es nevaru droši teikt par metil-terc-butilēteri kā šķīdinātāju, domāju, ka tā nebūs pārāk laba ideja. Jūs varat veikt eksperimentu nelielā mērogā.
Kas attiecas uz temperatūru, tad tā ir temperatūra, kad maisījums tiek vārīts (galvenokārt tā ir atkarīga no izmantotā šķīdinātāja viršanas temperatūras).
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Vai jūs zināt saules pastāvēšanas nozīmi? Saules gaismas stars izgaismo cilvēku grupu, kas baidās no tumsas, un jūs esat kā gaismas stars, kas padara pasauli krāsainu. Jūs palīdzat cilvēku grupai, kas vēlas palīdzēt. Tu esi brīvs ilgāk par saviem gadiem uz zemes. Cilvēki atceras, ka bija kāds, kurš viņiem palīdzēja un lika sajust, ka pasaule nav tikai ļaunprātīga un kaitinoša.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tā ir BEAUTIFUL ķīmija, bet tā ir tik tālu no vienkāršas, zemas temperatūras reduktīvās aminācijas no triptamīna, izmantojot attiecīgo aldehīdu.....

Tomēr ir diezgan neticami redzēt, kas bija jāpiedzīvo, ja vēlējāties izmēģināt kādu no šīm reakcijām, pirms šī zemas temperatūras reakcija tika atklāta.

Turklāt ikreiz, kad redzu, ka kāds izmanto rotovapu, man pārņem greizsirdība..... Atgādinu sev, ka es veicu ārkārtīgi maza mēroga eksperimentus - priecājos, ka jūs izmantojat to pašu ekstrakcijas sistēmu, ko es! Tas nozīmē, ka es, iespējams, esmu drošībā!
 
Top