DIY Pill-Mix

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Izgatavots ar diy rokas spiedi.
 

aryljones215

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
yo fam man ir diy handpress, ar kuru man vajadzīga palīdzība. vai jūs varat palīdzēt?
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
No jūsu ziņojuma šķiet, ka jums ir nepieciešams lielāks blīvēšanas spēks. Pārliecinieties, ka jūsu mašīna var radīt vajadzīgo spēku vai/un ka jūs aizpildāt presformas atveri, cik nepieciešams.
Plūsmas problēmas liks jums skrāpēt galvu, domājot, ka jūsu spiediens nav pietiekams, bet patiesībā nav pietiekami daudz pulvera, lai izveidotu pilnu cietu tableti.
Ja, nospiežot tableti, nejūtat pretestību, tad netiek radīta pietiekama sablīvēšanās, lai izveidotu cietu un spīdīgu tableti.
Pievienojot tādas izejvielas kā kristāliskā mdma, tablešu maisījums kļūst blīvāks, tāpēc tas ir blīvāks un spīdīgāks. Metāliskas krāsas piedevas arī palīdz izveidot cietāku un spīdīgāku tableti, salīdzinot ar parastu baltu maisījumu.
 

ModusVivendi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Labdien,

kādu krāsvielu es varu izmantot? Tam jābūt necaurlaidīgam ūdenī. Man ir grūti kaut ko atrast internetā. Es redzēju, ka hlorofils varētu būt tas, ko es meklēju. Lūdzu, sniedziet man palīdzību.

Iepriekš paldies.

Sveiki,
 
Last edited:

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Veiciet dažus pētījumus par pigmentiem/dūmakmeņiem/lakiem un mikām. Kad esat noskaidrojuši piemērotu veidu, varat viegli atrast un iegādāties no Alibaba vai atrast kādu mazāku piegādātāju jūsu tuvākajā apkārtnē.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Man ir tdp-0 iekārta tablešu izgatavošanai, bet ne tādas palīgvielas kā koloidālais silīcijs, magnija stearāts, mikrokristalīna celuloze un di kalcija fosfāts, tās manā valstī ir grūti iegādāties.
Esmu redzējis, ka cietei un talkam ir daudz palīgvielu funkciju, kādā proporcijā es varētu izmantot cieti un talku, lai aizstātu lielāko daļu jau minēto palīgvielu 200 mg vai 250 mg tablešu pagatavošanai?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ciete un talks, tie nav piemēroti kā saistvielas. Tikai nesen redzēju tēmu par efedrīna tabletēm ar saistvielu povidonu. Varbūt tas ir pieejams jūsu valstī? Ir arī veidi, kā darīt tabletes bez saistvielām, bet tas nav iespējams visām vielām, nepieciešama kontrolēta kristalizācija noteikta lieluma kristāliem.
 
Last edited by a moderator:
Top