DMT un citi triptamīna sintēzes jautājumi....paredzam...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi, man ir divas n,n-DMT sintēzes un aptuvena ideja arī par DET sintēzi.
Man ir pāris jautājumu, uz kuriem man ļoti vajadzīgas atbildes. Es negatavojos uzskaitīt soļus vai kaut ko tamlīdzīgu, tikai vispārīgu būtību par to, kas tajos notiek vai kā tie atšķiras un kāpēc tas mani mulsina.
Esmu veicis MHRB ekstrakciju - daudzas reizes iepriekš, un tas ir tas, kas mani ieinteresēja par organisko ķīmiju kā hobiju.
Es zinu par divām sintēzēm, kā triptamīna brīvbāzi pārvērst n,n-DMT un, iespējams, DET, tikai nedaudz pielāgojot.
Labi, tātad, es šīs divas dažādās metodes saucu par hamiltona trakā trīs acu bālgalvja puiša sintēzi jeb Reddit sintēzi.
Esmu redzējis saites uz abiem šajā forumā, tāpēc nav tā, ka es nāku klajā ar kaut ko jaunu, bet es esmu noraizējies par Hamiltona trako puišu maršrutu, jo dzirdēju mumbles par to, ka viņš saka, ka viņi patiesībā darīja kaut ko citu nekā sintēze, ko viņš dod, bet godīgi tas man šķiet labi - lieta, ko es īsti nesaprotu, ir tā, ka Hamiltona video beigās viņš saka - "pēc tam, kad rxn maisījums ir sēdējis līdz galam, jūs izmantojat PH manipulācijas anagolous, kad jūs to darāt no augu vielas.
Tā kā tiek izmantots STAB, kas tiek gatavots uz vietas tieši pirms rxn, nevis standarta NaBH4, tad, manuprāt, tas jau būs skābs (jo STAB gatavošanai tiek izmantota ledus etiķskābe), bet, ja ne, vai es burtiski izmantoju tieši tās pašas skābes un sārmus, ko izmantotu MHRB ekstrakcijā (5% baltais etiķis + NaOH)?
Otrkārt, es pieņemu, ka jūs to neekstrahētu, izmantojot ligroīnu, jo tā ir zemas kvalitātes naftas produkts, nevis kaut ko tādu kā hloroformu vai DCM? Man ir pieejams arī dietilēteris, bet es neesmu pārliecināts, vai tas ir pareizās polaritātes. Ak, jā, vēl viens jautājums par šo sintēzi - kāpēc DMT "izvilkšanai" no šī RM ir jāizmanto PH manipulācijas, bet otrajā sintēzes reizē nav teikts, ka tas jādara? - Šķiet, ka šī sintēze atvieglo x'stalīzi nekā otrā sintēze.
Es noteikti esmu dzirdējis, ka cilvēki kristalizējas no vāroša heksāna, kā minēts otrajā sintēzē, ko es atradu.

Labi, tāpēc par šo vienu - jā, es zinu, ka tas nāca no Reddit un nav labākais avots - es saku, ka tāpat kā lielākā daļa Reddit sīkumi ir reālistiski un, visticamāk, strādās, kas, kad jūs iedziļināties šajā jautājumā, dažas lietas, šķiet, ir rakstījuši cilvēki, kas patiešām saprot šo tēmu, un citi vienkārši raksta bullshit. Šis šķiet ok un nav tik ļoti atšķirīgs no pirmā, tas viss ir jāveic pie <= 0 grādiem c - tas pats, kas otrā.
Tajā izmanto arī daudzus no tiem pašiem reaģentiem; triptamīns, formaldehīds un nātrija borhidrīds ir trīs standarta molekulas, ko cilvēki izmanto, lai iegūtu terciāros triptamīnus.
Atšķirība ir tāda, ka es pieņemu, ka NaBH4 nav tik "spēcīgs" reducētājs kā STAB, jo ir jāveic divas atsevišķas reducēšanas, pievienojot vairāk bora, lai otrajā sintēzē no NMT pārietu uz DMT. Viņš arī neizmanto PH manipulācijas, lai mēģinātu to kristalizēt, un tā vietā vispirms attīra to kā eļļu, un tad viņš/viņa to kristalizē no vāroša heksāna.
Es domāju, ka cilvēkiem ir grūti čīkstēt, ja viņi nav redzējuši nevienu no šiem sintaktiem , tāpēc šeit ir saite uz Hamiltona (es devos uz iestatījumiem pootube un palēnināju to līdz pusei ātruma, manuprāt) Hamiltona veidā.
Tad jums ir nepieciešama saite uz otro sintēzi, kas ir šeit: Reddit's Way.
Es patiešām ceru, ka jūs varat man palīdzēt, lai būtu godīgi, jo es esmu mazliet apmulsis.....
Oh un arī - iv redzēju, ka, ja jūs aizstāt formaldehīdu ar acetaldehīdu, ka tas būtībā veidotu DET... lai gan es esmu diezgan pārliecināts, ka viņš vienkārši rakstīja, lai izmantotu NaBH4 tam - viņš arī izmanto tikai NaBH4 viņa 5-meo-DMT sintēzei, kā arī, kas liek man domāt, ka tas ir viņa vēlamo ķīmisko vielu izmantot, nevis STAB, bet tad atkal, traks ķīmiķis saka stab ir labāk karboniliem ir.
Man netrūkst triptamīna VISS, redzot, ka tu esi diezgan spiests pirkt en-mass no Ķīnas - vai dekarbonizēt to pats no triptofāna, bet tas ir briesmīgs rxn, ko darīt, un to labāk veikt inertā atmosfērā vai vakuumā, lai pazeminātu viršanas punktu. Katrā ziņā es atteicos no šī projekta - tas nav ideāls pirmais rxn, ko pabeigt!
Otrā RXN metode man patīk ar to, ka tā neizmanto manas ļoti ierobežotās DCE un ledus etiķskābes rezerves. Acīmredzot triptamīns ir diezgan smaga molekula, un tāpēc tas nozīmē, ka galu galā tiek izmantots vairāk šķīdinātāju un skābju - vai, manuprāt, man vajadzētu teikt, ka tiek izmantoti grūtāk iegūstami šķīdinātāji un skābes nekā otrajā metodē.
Godīgi sakot, es domāju, ka vispirms izmēģināšu otro metodi. Iespējams, ka es atkal apmeklēšu Rhodium un redzēšu, ko par to saka sintētiķi, jo es jau sen neesmu tur pārbaudījis - protams, kopš man bija tryptamīns.

Ja kāds var noskaidrot burtiski jebkuru no šiem jautājumiem, es būtu neticami pateicīgs. Es gaidu, ka rīt saņemšu samaksu, lai varētu nopirkt vairāk bezūdens metanola, un, visticamāk, nopirku sauso ledu (man ir daudz acetona), kam vajadzētu saglabāt to skaistu un aukstu.

Man tikai šķiet loģiski, ka jūs mainītu PH, lai manipulētu ar produktu, nedaudz to attīrītu un ļautu tam nostabilizēties. Pēc tam atkal rex....un, iespējams, atkal rex, ņemot vērā, ka es, visticamāk, darīšu vai nu zemādas injekcijas, vai arī, ja man izdosies dabūt pilienu mašīnu / zāļu infūzijas aparātu, es varēšu braukt pa viļņiem un mazliet labāk izpētīt DMT ainavu un varbūt spēt atcerēties mazliet vairāk.....

Tāpat es zinu, ka šajā ierakstā ir daudz - ja jūs esat personīgi veikuši šo RXN, vai jūs, iespējams, varētu man pastāstīt, ar kādu metodi jūs to darījāt? Es nemeklēju slaukt naudas govi šeit - tas ir burtiski manai mācībām, kā arī, iespējams, manai personīgajai lietošanai. Es dzirdēju vakar par hamiltons podkāstu ir uzņēmums Spānijā, kas pārbaudīs alkaloīdu saturu organiskās vielas, kā arī veicot GCMS par jebkuru paraugu, ko jūs nosūtāt....pretty aizraujošu stuff - iespējams, WAY ārpus mana budžeta, bet mēs redzēsim!
Tas ir smieklīgi, ka triptamīns smaržo kā DMT. Tāda kā plastmasas tipa smarža - es gan neesmu gatavs pārbaudīt, vai tas garšo tāpat, ieelpojot!!!
Nopietnākā piezīmē - lai gan es, iespējams, nesaņemšu to pārbaudīt profesionāli, es darīšu TLC, lai pārliecinātos, ka RXN ir pilnīgs - problēma ir mana stikla plāksnes ir MASSIVE. Vai es varētu dabūt stikla griezēju un sagriezt silikona izsmidzinātās plāksnes no 20cmx10cm uz 10cmx5cm. Tad man būtu 5 daudz mazākas plāksnītes, kas patiesībā ietilptu man piederošajā spainītī, nevis man būtu jāpērk milzīgs spainītis, lai veiktu TLC...
Arī; skatoties hamiltons 5-meo-DMT sintēzi, ko viņš dara Meksikā; Es pamanīju, ka viņš izmantoja papīra TLC tā paša iemesla dēļ, un viņa papīra gabaliņi ir apmēram tāda paša izmēra, kā es gūtu punktus un nolauztu stiklu. Es tikai brīnos, kā viņš var iztikt bez soda, izmantojot papīru TLC, ja visi pārējie, ar kuriem esmu runājis, saka, ka vajadzētu izmantot stikla plāksnes, kas izsmidzinātas ar silikonu - es vienkārši neskatījos uz izmēru! Man ir melnā gaisma minētajai lietošanai, bet, ja es varu iztikt ar kāda veida papīra TLC izmantošanu, tas būs vieglāk.
Iepriekš paldies - atvainojos, ka šī ziņa ir mazliet ir haosa izkaisīta!
Ceru, ka jūs varat palīdzēt ar vismaz kaut ko!
RR
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Atvainojiet, vēl viena lieta, man ir sūdi tonnu no materiāla (triptamīns), ka Tas bija finansiāli saprātīgi iegādāties - redzot, ka lielākā daļa vietu, kur pārdod mazāk, bija līdzīga cena.
Es esmu arī aizrautīgs fotogrāfs/kinematogrāfs, tāpēc, tiklīdz es saņemšu pareizu sintēzi, esmu vairāk nekā priecīgs uzņemt video par DMT un arī DET sintēzi, ja tas palīdzētu cilvēkiem nākotnē.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
"Reddit kungs" ir viņa, Norolinda. Vienkārši dariet to tieši tā, kā viņa, un jums izdosies. Iespējams, starp pievienošanu var nogaidīt īsāku laiku, atkārtojiet uzreiz, kad temperatūra pietiekami pazeminās. Es nezinu, cik zems ir pietiekami zems. 0C vai nedaudz zemāka temperatūrai vajadzētu būt ok, vari pamēģināt -5C vai -10C un ziņot par iegūto ražu. Varat arī veikt 6 vai 8 pievienošanas, nevis 4, bet ar mazāku daudzumu, tātad to pašu kopējo daudzumu, bet vairākās daļās. Bet, pat ja neko nemaināt, procedūra ir pareiza.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, tas ir satriecoši! Beidzot kāds, kurš patiešām ir nodarbojies ar sintēzi no pirmavota!
Man ir vai nu grūti atrast konkrētu informāciju, jo tas ir veids, kā viņi pelna iztiku, un tā VISPĀRĪGI pretēji ķīmijas garam, sēž uz savām zināšanām un šķīrās no tām tikai par naudu, vai arī, ja jūs viņus Tiešām pazīstat.
Vai es varu pajautāt, kur parasti cilvēki atrod savas sintēzes, jo kauns ir tas, ka parasti nākas (ja vien tas nav kaut kur šajā tīmekļa vietnē) YouTube, patenti vai vienkārši google meklēšana un blēdīšanās.... parasti bez lieliem panākumiem. Ak vai Reddit! Es cenšos noskaidrot, vai vairāki cilvēki izmanto vienu un to pašu metodi (piemēram, YouTube es pārliecināšos, ka vairāki cilvēki dara to pašu - piemēram, nesen man bija jāizgatavo nātrija etilsulfāts, un tur bija lielisks video, bet man nācās trīskārt pārbaudīt, vai to izmanto vairāki cilvēki.
Forši, labi, es noskaidroju savus daudzumus (g) no minētā DMT sintēzes un ķeros pie darba... Man būs jāaizstāj ūdens vanna ar mantiju (tā ir tāda ar temperatūras zondi, kas aizsargāta ar PTFE) un rotovap ar destilāciju - droši vien tik lielā vakuumā, cik vien es varu iegūt no aspiratora, ko es gatavojos nopirkt. Un sausais ledus un heksāns - es ceru, ka heksāns šeit ir salīdzinoši viegli nopērkams.
Es pieņemu, ka tas būs labi, tikai vairāk darba? Es domāju, es domāju, ka es varētu izveidot ūdens vannu, bet tas būtu tikai katls ar ūdeni uz plīts lol šī atbilde ir pārāk gara, atvainojiet! Es ziņošu par saviem atklājumiem, bez šaubām, es to kādu reizi vai divas izkrāpšu, bet cerams, ka ne - es esmu pa vidu, lai to pierakstītu un rakstītu piezīmes, vienkāršotu rakstīšanu un pēc iespējas vairāk sadalītu pa soļiem. Es priecājos, ka tas darbojas, tomēr - vai jūs kādreiz esat izmēģinājuši pirmo metodi?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, labi, es tikko nopirku ūdens vannu, jo tā bija super lēta no Ķīnas. Tas tikai nozīmē, ka es varu to iebāzt un aizmirst - jā, es esmu slinks!
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Nē, STAB ceļu neesmu izmēģinājis, jo tas it kā nedarbojas ar mexamine.

Daži cilvēki ir devuši priekšroku cianoborohidrīdam, piemēram, šis cilvēks: https: //www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15189.

Šeit ir labākais DMT pavediens The Vespiary: https: //www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=16470.0.

Sīkāka informācija par Hamiltona sintēzi: https://1lib.sk/book/18611424/2746f...lic-toad-of-the-sonoran-desert-synthesis.html.

Ir arī daži triptamīnu ķīmijas arī krievu mājas lapā Hyperlab.

Jums nav nepieciešams rotovap, pietiek ar vienkāršu destilāciju. Vakuums nav vajadzīgs. Sausais ledus nav vajadzīgs, pietiks ar parastu sasmalcinātu ledu un sālsūdeni, kas uzkapots virs tā. Jums nav vajadzīgs heksāns, patiesībā jums nav vajadzīgs heksāns, jo tas ir neirotoksisks tādā veidā, kā, piemēram, heptāns nav. Var izmantot heptānu, heksānu vai jebkuru to maisījumu jebkurā proporcijā. Pēc izvēles pievienojot dietilēteri 1:9.

Es gribētu jums palīdzēt vairāk, bet jūs daudz rakstāt, un es neesmu pārliecināts, par ko tieši jūs jautājat.

Kādu ūdens vannu jūs iegādājāties un kāpēc?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, tas ir labi, man tik un tā ir dietilēteris, tāpēc tas ir lieliski, es gaidīju, kad to varēs izmantot lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vienkārša ūdens vanna ar taimeri un PID silda. Tā maksāja 40 dolārus, tāpēc es izdomāju, kāpēc gan ne - tā nav obligāti tam paredzēta. Es to būšu izmēģinājis vairākas reizes, līdz tas pienāks, es to apzinos. Es arī nopirku vakuuma aspiratoru, kamēr es biju pie tā, un vēl dažas boro maisīšanas nūjiņas - fuck Es vienmēr izklausos tik neprofesionāli, jo es nevaru atcerēties, kā sauc vienkāršas lietas. Iepriekš man bija prātā tukšs prāts, jo man vajadzēja mērglāzi, un es turpināju meklēt dažādas kolbas! Pagāja gadsimts, līdz sapratu, ka tas, protams, ir spainītis. Vienkārši prātā paliek tukšas vietas, jo es atkritu no divdesmit gadus ilgušā benzo lietošanas ieraduma. Tātad manas galvas fucked un viss iemesls, kāpēc man bija pārliecība, lai sāktu šo ļoti dārgu centienu, jo es nevēlos tikai, lai padarītu DMT. Patiesībā es patiesībā vēlos koncentrēties uz fenetilamīniem, bet šobrīd man nav saites uz nitrometānu un nitrometānu, kas man ir nepieciešams.
Vai pirmo var atdalīt no šīs RC degvielas? Daži cilvēki saka, ka jā daži nē
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
To pārlasīt tagad ir diezgan interesanti.
Tāpēc es esmu izmēģinājis sinhronizāciju. Būtībā es esmu ieguvis tumši dzeltenu/līdz dzeltenu eļļu, un man ir ļoti grūti reeksistēt, izmantojot vārošu heptānu - tas vienkārši nesajaucas.
Es to izdarīju vakar - lai gan jāatzīst, ka eļļa, kas man sanāca sintēzes laikā, ir nostrādājusi apmēram nedēļu, jo man nebija heptāna, un tās sagatavošana aizņēma vairāk laika, nekā bija paredzēts.

Vai jums ir kāds padoms par galīgo re-x?

Pēc tam es mēģināju izmantot sasaldēšanas nogulsnes, jo tur nebija īsti norādīts, kā reeksistēt no heptāna, un es pamanīju, ka, uzņemot ar aukstu pipeti, tā kļuva duļķaina.
Es ieguvu ļoti maz kristālu, bet tas man atgādināja daudzās ekstrakcijas, ko iv veica no MHRB.
Es mēģināšu pievienot dietilēteri un redzēšu, vai man būs labāki rezultāti, un, ja nē, tad man būs jāiztvaicē heptāns..
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Iespējams, ka es ļāvu tam pārāk sasilt, jo muļķīgi pievienoju visu formaldehīdu (katrai piedevai) uzreiz, un, godīgi sakot, es varēju palēnināt arī NaBH4 pievienošanu.
Domāju, ka tagad, kad man ir viss (kaitinoši, izņemot vakuuma desikatoru), es vēlreiz izmēģināšu sintēzi.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Tas nesasilst, pievienojot formaldehīdu. Kļūda ir jau agrāk, vienkārši jūs neesat sākuši pietiekami vēsā temperatūrā. Tad arī pārliecinieties, ka esat ļoti labi samaisījis un pievienojis borohidrīdu tā, lai jūs pievienotu borohidrīda pulveri, nevis lielus tā gabalus/akmeņus. Uzlieciet to uz papīra uz kaut kā un ar lāpstiņu to sasmalciniet, lai ieplūstu tikai pulveris un maisījums būtu spēcīgs. Vienīgā kļūda ir tā, ka pirms formaldehīda pievienošanas tas nav pietiekami auksts. Ieteicamā temperatūra -20C. -10C līdz -5C vēl ir labi, ja daudzums nav liels. 50% iznākums garantēts pat tad, ja ir slikts sagatavošanas process. Noteikti iztvaicējiet tik daudz metanola, cik vien varat, pirms sākat apstrādi. Es arī sāku domāt, ka etilacetāts ir piemērotāks sagatavošanai nekā DCM.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Dzeltenīgi oranži sarkanīga eļļa ir laba. Jā, šis sūds ir grūti izšķīdināms, izmantojiet vairāk heptāna un pēc tam to atdzesējiet, nav nepieciešams iztvaicēt.
Nav problēmu pievienot visu formaldehīdu uzreiz. Vienkārši atkārtojiet to, nekavējoties ekstrahējiet, izmantojot vairāk heptāna, un, manuprāt, viss ir kārtībā.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Jo jūs to esat ieguvuši no reakcijas maisījuma, izmantojot ko? DCM? Hloroformu? Etil acetātu?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
No DCM pēc DCM destilēšanas eļļa iegūst nedaudz oranžā krāsā.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Vai kāds jau ir gatavs veidot video?
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
sintēze no https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15189.new#new

Hei, puiši, pāris cilvēku ir interesējušies, kā RP izgatavoja savu sintētisko DMT, tāpēc lūk, šeit. Izbaudiet!

Tas attiecas uz 50 g reakciju, mērogo pēc vajadzības.

1) Izšķīdina 50 g triptamīna apmēram 1 L metanola 2 L apaļdibena kolbā un maisot, līdz materiāls ir izšķīdis. Var izmantot augšējo maisītāju vai maisīšanas plati/maisīšanas stieni. Augšējais maisītājs ir labāks variants, bet maisīšanas plate ar maisīšanas stieni darbojas labi. Atkarībā no tā, cik smalks ir triptamīna pulveris, var būt nepieciešams kādu laiku sonikot vai maisīt.
2) Uzliek piltuvi uz 2 L kolbas ar apaļo dibenu un, maisot, ar lāpstiņu lēnām pievieno 42 g nātrija ciānbirohidrīda.
3) Ievietojiet apaļā dibena kolbu koncentrētā sāls/ledus ūdens vannā ar lielu daudzumu ledus (noteikti nevēlaties, lai ledus izkustu priekšlaicīgi).
4) Lēnām pievieno 90 ml etiķskābes (ledusskābes). Pievienojiet lēni manuāli vai arī pievienošanas piltuvi/atdalīšanas piltuvi novietojiet virs tās (ar gredzenveida skavu vai kādu citu MakGyver izgudrojumu), lai pievienotu. Pievienošanai vajadzētu aizņemt apmēram 10 minūtes.
5) Tagad, pārliecinoties, ka viss ir šķīdumā un šķīdums ir auksts, un ļoti labi maisot (nevēlamies karstus punktus), pievienojiet 65 ml metanola 65 ml 37% formaldehīda, samaisiet un pēc tam pievienojiet maisīšanas šķīdumam pa pilieniem. Pārliecinieties, ka veicat lēni, lēni, lēni. Pievienošanai vajadzētu ilgt vismaz aptuveni stundu. Tas noteikti jādara ar pievienošanas piltuvi vai atdalīšanas piltuvi. Tās ir lētas un to vērts.
a. Šajā posmā parādās piemaisījumi, ja viss netiek atdzesēts un kontrolēts.
6) Formaldehīda pievienošanas laikā vērojiet ledus vanniņu un, kad tajā sāk kļūt vairāk ūdens un mazāk ledus (ar pienācīgu rezervi), nomainiet to un pārtaisiet. Ir ērti, ja pa rokai vienkārši ir 4 l pudele ar piesātinātu NaCl šķīdumu (ūdens+sāls, līdz apakšā atrodas neizšķīdināta sāls). Paņemiet dažas no tām lielajām Morton sāls lietām vietējā pārtikas veikalā par 1 dolāru gabalā.
7) Kad viss formaldehīds ir pievienots, turpiniet maisīšanu ledus vannā vēl 1 stundu, tad ļaujiet reakcijai sasilt līdz istabas temperatūrai.
8)
Maisiet istabas temperatūrā 5 stundas.
9) Reakcija būs pabeigta, tagad ir pienācis laiks izstrādāt.
10) Izmantojot rotējošo tvaicētāju vai kādu MakGyvera tipa iztvaicēšanas iekārtu (tai jābūt vakuumā, 40C vai zemākā temperatūrā, rotējoša ir laba iespēja), iztvaicējiet apmēram 600-800 ml metanola. Jāiegūst šī soļa izjūta, jo nevēlaties, lai viss nogulsnējas, pievienojot bāzi, citādi tas potenciāli aizsprostos atdalīšanas piltuves aizbīdņa aizbīdni.
11) Sagatavojiet 50% kālija karbonāta šķīdumu (ūdenī) un atdzesējiet to uz ledus vannas. Lēnām pievienojiet to šķīdumam dalāmajā piltuvē (2 L dalāmā piltuve). Iespējams, apmēram 200-400 ml. Pievieno 200-300 ml hloroforma (var izmantot dihlormetānu, bet pastāv ciklizācijas risks). Izmantojiet pH papīru, lai pārliecinātos, ka šķīdums ir bāzisks, ja joprojām ir skābs vai neitrāls, pievienojiet vairāk kālija karbonāta šķīduma.
12) Sakratiet, bet jāuzmanās no gāzes uzkrāšanās, pārliecinieties, ka atdalītājpiltuve ir izgaisināta, ventilējot. Pievienojiet nedaudz sālsūdens (50 ml), lai paātrinātu atdalīšanu.
13)Saglabājiet organiskā slāņa apakšējo slāni, hloroformu (produktu), pēc tam vēlreiz ekstrahējiet ūdeni (augšējo slāni) ar vēl 200-300 ml hloroforma. Pievienojiet citai hloroforma porcijai un turiet malā.
14) Atkārtojiet vēlreiz, kopā iegūstot apmēram 1 l hloroforma ekstrakta.
15)Apvienot hloroforma ekstraktus un vienu reizi izskalot ar 200 ml koncentrēta kālija karbonāta (pirms pievienošanas atdzesēt ledus vannā).
16) Tagad 3x izmazgājiet hloroforma ekstraktu ar koncentrētu sālsūdens šķīdumu.
17) Iztvaicējiet hloroformu, līdz vairs nekas neiztvaiko. Šajā solī uzkarsē ūdens vannu līdz aptuveni 60 vai 70, kad hloroforms gandrīz vairs neizdalās, un ļauj nostāvēt pilnīgā vakuumā stundu vai divas.
18) Noņemiet apaļā dibena kolbu no rotovapes un ļaujiet atdzist līdz istabas temperatūrai.
19) Šajā posmā ir viena forša lieta - jūs varat maisīt gaiši dzintara eļļu apmēram 2-5 minūtes, un tā pēkšņi pārvērtīsies cietā vielā. Ja to atstāsiet mierā, tā lēnām kristalizēsies pati, bet ir jautri to pabaust un vērot, kā tā uzreiz kristalizējas.
20) Attīrīšana: Ir vairāki veidi, kā materiālu attīrīt tālāk, izmantojot atkārtotu kristalizāciju vai kolonnu hromatogrāfiju, vai abus. Ja jums ir pieejama HPLC, pārbaudiet materiāla tīrību un izlemiet, ko vēlaties darīt.
21) Tas ir viss, draugi. Iet to dabūt!


Kad esat to apguvuši, visu reakciju no izejvielas līdz produktam varat veikt aptuveni 8 stundās, ar 5 stundu dīkstāves laiku. Ja jums ir HPLC, tad vēl ātrāk, jo jūs varat kontrolēt reakcijas norisi...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi, es esmu atpakaļ, puiši. Atvainojos par pazušanu. Ikviens, kas ir runājis ar mani, zina, ka es esmu pārdzīvojis SAVIĻU abstinenci!!!
Labi, tāpēc es uzminēju, ka galīgais dzeltenā eļļa ir labs, un man izdevās iesaldēt nogulsnes daži kristāli no tā vienreiz un pat žāvēt re-x'd skaidru eļļu, ka es galu galā ar apakšā žāvētas vakuuma eksikatorā vienreiz, un tas ir ACTIVE! Haha
Es aizmirsu, cik intensīvs var būt DMT! Es to mīlu!
Katrā ziņā tas, kas teikts - tā no gaiši dzidras eļļas pāriet no baltas uz dzeltenu un tagad tā ir kā sarkana krāsa vai vismaz tās daļas. Tas ir dīvaini.
Iespējams, es to vēlreiz izmainīšu ar kaut ko citu, varbūt ar vienkāršu etanolu? vai pat mēģināšu to vienkārši mazgāt ar aukstu šķīdinātāju?
Jautājums ir tāds, ka, ja es pāršķiroju no heptāna, vai tad, ja es pāršķiroju no heptāna, tur joprojām būs tas pats sūds?
Tāpēc es domāju par spirtu...
Vai vienkārši labi izsmidzināt ar aukstu heptānu?
Es jūtu, ka tas bija tik grūti pārvērst cieto, es nevēlos, lai sajaukt ar to!!!

Es domāju, ka varbūt ir vajadzīgs A/B un defat.
Es reiz mēģināju to darīt ar 7 % etiķskābi, izmantojot heksānu kā defatu, bet šķita, ka defats neko daudz nedara.

Patlaban sekoju līdzi MiPT reduktīvai aminēšanai, izmantojot acetonu un formaldehīdu, pēc tam reducējot ar NaBH4 saskaņā ar DMT sintēzi, un tas ir diezgan gudri, kā viņi to apstrādā, viņi sālī tieši no galīgās acetona ekstrakcijas pēc defatēšanas ar ksilolu.
Es domāju, ka varbūt es vienkārši izvēlējos nepareizu attaukošanas līdzekli.....

Es to izdomāšu un mācos ārkārtīgi daudz!!!
Es esmu nedaudz apjucis, iegādājoties 40 % nitrometāna un DCM maisījumu, lai to varētu atdalīt un izmantot kā vienu vai otru dažādiem mērķiem.
Es nevaru atrast 100% nitrometānu, kur es dzīvoju, un, ņemot vērā tā transportēšanu, tas nevar būt vairāk par 40% nitrometāna, bet es VARU kontrolēt šķīdinātāju, kurā tas ir izšķīdināts, un ir pilnīgi loģiski izmantot DCM!
Es zinu, ka man vajadzēs vairāk, nekā šobrīd esmu pasūtījis, bet es vismaz zinu, ka tas ir tikai DCM un nitrom. Esmu mēģinājis atdalīt to sarkano nitro degvielu, un fū. Tā smird un slikti atdalās.
Jūs saņemat PLENTY 9% nitro/metanolu, bet gandrīz vai nav nitro, bet par laimi es atradu vismaz nedaudz labāku variantu!
Beigu beigās es dabūju 2,5-dimetoksibenzaldehīdu, tāpēc jā. Negribu to izšķiest!

Es pateicos jums par visiem komentāriem - es to paveikšu. Es zinu, ka man tagad nav vajadzīgs rotējošais iztvaicētājs, bet DAM būtu jauki!!

Vai es varu pajautāt, vai kādam ir diafragmas sūknis rotovapam? Cik skaļi tie ir salīdzinājumā ar vienpakāpes rotācijas lāpstiņu sūkni?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, un man ir pieredze filmu veidošanā....

Es vēlos to darīt, bet tajā pašā laikā - es gribu, lai tas būtu pareizs....tā lieta, ko es saņēmu, kā jau teicu, ir ar visiem sarkanajiem gabaliņiem, jo tā ir novecojusi (vairāk nekā pāris dienu, nevis nedēļu laikā), es arī gribu, lai tā būtu pieejama - tātad bez rotovap vai kaut kā, kas kristalizētos istabas temperatūrā...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Runājot par šo sintēzi, ņemot vērā, ka produkta gabaliņi kļūst sarkani, vai nebūtu lietderīgi tā vietā, lai tam pievienotu tieši KOH šķīdumu, pievienot to 5-7 % etiķskābes šķīdumam - protonēt DMT, pēc tam attaukot to ar, nu, ar ko vien iespējams, iespējams, ksilolu (heksāns man nederēja) un pēc tam to atdalīt, un TĀDĒĻ pāriet uz bāzi un ekstrahēt ar DCM?
Tad veikt atkārtotu ekstrakciju no heptāna? Tad galu galā - saldētavā, ņemot vērā, ka es nevaru ilgstoši darboties ar negatīvu spiedienu, jo tas ir skaļi!

Eļļa, kas man beigās paliek PĒC atkārtotas izšķīdināšanas, ir ļoti kaitinoša, un tā ir lielākā daļa produkta.

Vai nu iepriekš minētais, VAI es domāju, ka es varētu to atkārtoti izšķīdināt ar kaut ko citu, piemēram, spirtu? Es nezinu, vienkārši šķiet, ka "apstrādē" nav daudz darīts, lai atbrīvotos no jebkura sūdiem, kas dienām ilgi pārvērš manu DMT sarkanu un aizņem fucking ages, lai sacietētu gūzu, kas negrib "nostabilizēties" - ir jābūt vieglākam veidam lol.

Tagad es neesmu eksperts ķīmiķis, bet es daru dažus vienkāršus principus lol

Man ir arī daudz tripamīna, lai vai nu sadedzinātu, vai izdotos, bet nekādu lielāku eksperimentu, kamēr nevarēšu to sakārtot nelielā mērogā tagad. Tas ir bezjēdzīgi... man ir nepieciešams precīzi noskaidrot, cik daudz heptāna cilvēki saka, kad viņi saka LOTS. Es izmantoju, iespējams, 20-40x lielāku daudzumu heptāna, nekā ir eļļas, no kuras reeksistēt.

Turklāt man nav skaidrs, vai es eļļu karsēju kopā ar heptānu no aukstuma, vai arī es verdošu heptānu metu uz eļļas un tad sāku karsēt un maisīt atsevišķā vārglāzē?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ko defatēt? Nav tauku, jo tas nav augu izcelsmes ekstrakts. Vai jūs reakciju veicat netīrā katliņā, kurā palicis nedaudz pārtikas eļļas?

Jūs sakāt, ka tā kļūst sarkana, tas ir normāli, ja to atstājat atklātā gaisā.

Ekstrahē ar DCM, pēc tam DCM pēc iespējas vairāk iztvaicē. Tad tai pašai kolbai pievieno diezgan daudz naftas/heptāna, visu veic maisot, gan DCM iztvaicējot, gan pievienojot pārkristalizēšanas šķīdinātāju.

Tagad karstajā naftā ir kaut kāds sūds, kas negrib izšķīst, tu vai nu filtrē šo sūdu, vai arī uzmanīgi izlej naftu, lai šo sūdu neizlej kopā ar šķidrumu.

Pēc tam, kad esat izvilcis šo vielu un ielicis to glāzē, tad sasaldējot nogulsnējusies visa viela, un apakšā ir palikusi dzeltena vai balta eļļa, varat izmantot hakeru. Izlietoto naftu izlejiet tīrā pudelē. Paņemiet savu trauku, tagad bez naftas, un ļaujiet tam nedaudz nožūt. Noskrāpējiet to un pārnesiet visu jaunā vārglāzē, maisot karsējiet šo vārglāzi, līdz sāk smaržot dmt, lielākā daļa atlikušā šķīdinātāja iztvaikos šajā nelielajā laikā. Šo karsto DMT šķidrumu var pārliet vēl vienā stikla traukā, atdziestot tas pārvērtīsies baltā vai nedaudz dzeltenā vaskā, pēc atdzišanas to var nokasīt un ar asu asmeni no tā izveidot smalku pulveri.

Iepakojiet pulveri hermētiskā maisiņā, lai tas nekļūtu sarkans.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi, jā, tam visam ir jēga.
Es domāju, ka esmu dzirdējis, ka viņi runā par attaukošanu šīs reakcijas apstrādē - man tas likās dīvaini, bet tajā pašā laikā Hamiltons parasti zina, par ko runā - tāpat kā viņa viesi.
Tas ir dīvaini - varbūt viņš (tas pašmācījies ķīmiķis, ar kuru tika intervēts) nav domājis defatēšanu un nepareizi sapratis terminu (tas bija pašmācījies ķīmiķis, bet es apskatīju sintēzes, par kurām viņš runāja, un viņš nebija nekāds bullshitter).

Jebkurā gadījumā, tas ir diezgan ģeniāls hack es nebūtu iedomājies! Tātad, vai šī dzidrā eļļa, kas man palikusi apakšā, ir vienkārši DMT ar heptāna pēdām, ko es nevaru no tās iegūt?

Turklāt es sapratu - kāpēc, pie velna, es to daru tik masveidīgi pārlieku lielajā RB ar daudz vietas, kas atstāta gaisam?... tas nav ideāli, es saprotu.

Es arī NEZINĀJU, ka tas ir nepārtraukti jāsamaisa gandrīz no brīža, kad ar DCM tiek ekstrahēts dzeltenais "gūzma" - iespējams, tas ir ietekmējis situāciju.

Un vēl viena lieta - es patiešām priecājos, ka jūs minējāt ligroīnu/heptānu, jo heptāns šajā valstī ir diezgan dārgs (nezinu, vai tas ir tāpēc, ka es varēju atrast tikai n-heptānu, vai arī tas neko nemaina), bet svaigas, izžāvētas ligroīna masas ir daudz. Es saprotu, ka tas nav viens un tas pats - nemaisiet mani, tomēr ir mierinoši zināt, ka, ja ir nepieciešams, es varu to izmantot.

Labi, tātad ir daudz pie kā strādāt! Paldies par padomiem, nopietni.

MiPT sintēze bija neveiksme - nu, labāk sakot, sagatavošana bija neveiksme, bet es muļķīgi mēģināju to izdarīt vēlu vakarā, kamēr īsti skaidri nedomāju, bet tajā pašā laikā zināju, ka man šodien ieradīsies santehniķis, haha haha.
Domāju, ka paliksim pie vienas lietas uzreiz!

Vai kāds cits saskaras ar šādiem STUPID scenārijiem? Iespējams, tas ir tikai man un manas sliktās plānošanas un fucked up dzīves vadība....
Nesaprotiet mani nepareizi, es nekad nevienam neļautu redzēt nevienu stikla trauku gabalu vai ko citu, ko es nevaru likt kopā ar savām gleznošanas lietām, tā ir tikai nepārtraukta izņemšana, novietošana, izņemšana utt. utt. - es drīzumā pārceļos uz lielāku vietu, tāpēc man varbūt pat būs vieta pastāvīgai laboratorijai!
Jebkurā gadījumā tikai ieskats manas dzīves muļķībās! Tas ir iemesls, kāpēc man ir nepieciešams DMT un citi psihedēliķi, jo katru reizi, kad es tos lietoju, kad benzodiazepīni un opiāti jau ir noņemti no galda, man tas vienkārši nedarbojas.

Man ir bijušas dažas no visbriesmīgākajām abstinencēm, kad es atmetu benzo, un tā ceļojuma daļa, kurā es lietoju psihedēliķus, un tā daļa, kurā es tos nelietoju, ir krasi atšķirīga. Tas ir vairāk saistīts ar sajūtu, ka man liekas, ka tas kaut kādā veidā atiestatās manas smadzenes - īpaši garāki braucieni, šķiet, ka tiem ir daudz ilgāks pēcsvētku laiks, bet ir kaut kas ar DMT un pasaulēm, uz kurām tas mani aizved...

Man droši vien ir palikuši kādi 450 g triptamīna, un es strādāšu daudz mazākā mērogā, kamēr nespēšu to izdomāt labāk... tāpēc ir daudz laika uzlabojumiem! lol!

Patiesībā es gribēju jums kaut ko pajautāt par to, kad jūs lietojat n,n-DMT. Kāds man teica, ak, man nešķiet, ka smēķēšana ir tik lieliska, un aprakstīja sēdēšanu ar atvērtām acīm.
Ikreiz, kad es smēķēju DMT, sliktie ceļojumi ir bijuši tad, kad es aizmirsu aizvērt acis un es vienkārši neredzu vai man šķiet, ka es redzu, kā manas rokas pārvēršas par saknēm, un tas ir dziļi satraucoši, bet es atklāju, ka, tiklīdz es aizveru acis, tas ir daudz mazāk mulsinoši un biedējoši - labāka vārda trūkuma dēļ. Vienkārši gribēju uzzināt par jūsu pieredzi!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es tikko sapratu, ka man vajadzēja teikt, ka es nezinu, kā smaržo DMT ha
🤥
Patiesībā tas bija kaut kas tāds, ko es pirmais pamanīju par triptamīnu - tā ir līdzīga plastmasas smarža.
Vai 5-meo-t vai 5-meo-DMT arī smaržo un garšo kā sūdi? Iv smēķēja 5-MEO-DMT vēl tad, kad mans pirmais RC pārdevējs (kurš būtībā tikai tirgoja šulgina produktus) no Kanādas, bet tas bija droši vien 2005. gadā vai kaut kur? Es to īsti neatceros - es neatceros, ka tas būtu traki vizuāls kā DMT, tas ir 100% droši. Tas bija pirms es zināju, ka to var vienkārši iegūt. lol.
 
Top