DMT un citi triptamīna sintēzes jautājumi....paredzam...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Runājot par šo sintēzi, ņemot vērā, ka produkta gabaliņi kļūst sarkani, vai nebūtu lietderīgi tā vietā, lai tam pievienotu tieši KOH šķīdumu, pievienot to 5-7 % etiķskābes šķīdumam - protonēt DMT, pēc tam attaukot to ar, nu, ar ko vien iespējams, iespējams, ksilolu (heksāns man nederēja) un pēc tam to atdalīt, un TĀDĒĻ pāriet uz bāzi un ekstrahēt ar DCM?
Tad veikt atkārtotu ekstrakciju no heptāna? Tad galu galā - saldētavā, ņemot vērā, ka es nevaru ilgstoši darboties ar negatīvu spiedienu, jo tas ir skaļi!

Eļļa, kas man beigās paliek PĒC atkārtotas izšķīdināšanas, ir ļoti kaitinoša, un tā ir lielākā daļa produkta.

Vai nu iepriekš minētais, VAI es domāju, ka es varētu to atkārtoti izšķīdināt ar kaut ko citu, piemēram, spirtu? Es nezinu, vienkārši šķiet, ka "apstrādē" nav daudz darīts, lai atbrīvotos no jebkura sūdiem, kas dienām ilgi pārvērš manu DMT sarkanu un aizņem fucking ages, lai sacietētu gūzu, kas negrib "nostabilizēties" - ir jābūt vieglākam veidam lol.

Tagad es neesmu eksperts ķīmiķis, bet es daru dažus vienkāršus principus lol

Man ir arī daudz tripamīna, lai vai nu sadedzinātu, vai izdotos, bet nekādu lielāku eksperimentu, kamēr nevarēšu to sakārtot nelielā mērogā tagad. Tas ir bezjēdzīgi... man ir nepieciešams precīzi noskaidrot, cik daudz heptāna cilvēki saka, kad viņi saka LOTS. Es izmantoju, iespējams, 20-40x lielāku daudzumu heptāna, nekā ir eļļas, no kuras reeksistēt.

Turklāt man nav skaidrs, vai es eļļu karsēju kopā ar heptānu no aukstuma, vai arī es verdošu heptānu metu uz eļļas un tad sāku karsēt un maisīt atsevišķā vārglāzē?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ko defatēt? Nav tauku, jo tas nav augu izcelsmes ekstrakts. Vai jūs reakciju veicat netīrā katliņā, kurā palicis nedaudz pārtikas eļļas?

Jūs sakāt, ka tā kļūst sarkana, tas ir normāli, ja to atstājat atklātā gaisā.

Ekstrahē ar DCM, pēc tam DCM pēc iespējas vairāk iztvaicē. Tad tai pašai kolbai pievieno diezgan daudz naftas/heptāna, visu veic maisot, gan DCM iztvaicējot, gan pievienojot pārkristalizēšanas šķīdinātāju.

Tagad karstajā naftā ir kaut kāds sūds, kas negrib izšķīst, tu vai nu filtrē šo sūdu, vai arī uzmanīgi izlej naftu, lai šo sūdu neizlej kopā ar šķidrumu.

Pēc tam, kad esat izvilcis šo vielu un ielicis to glāzē, tad sasaldējot nogulsnējusies visa viela, un apakšā ir palikusi dzeltena vai balta eļļa, varat izmantot hakeru. Izlietoto naftu izlejiet tīrā pudelē. Paņemiet savu trauku, tagad bez naftas, un ļaujiet tam nedaudz nožūt. Noskrāpējiet to un pārnesiet visu jaunā vārglāzē, maisot karsējiet šo vārglāzi, līdz sāk smaržot dmt, lielākā daļa atlikušā šķīdinātāja iztvaikos šajā nelielajā laikā. Šo karsto DMT šķidrumu var pārliet vēl vienā stikla traukā, atdziestot tas pārvērtīsies baltā vai nedaudz dzeltenā vaskā, pēc atdzišanas to var nokasīt un ar asu asmeni no tā izveidot smalku pulveri.

Iepakojiet pulveri hermētiskā maisiņā, lai tas nekļūtu sarkans.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi, jā, tam visam ir jēga.
Es domāju, ka esmu dzirdējis, ka viņi runā par attaukošanu šīs reakcijas apstrādē - man tas likās dīvaini, bet tajā pašā laikā Hamiltons parasti zina, par ko runā - tāpat kā viņa viesi.
Tas ir dīvaini - varbūt viņš (tas pašmācījies ķīmiķis, ar kuru tika intervēts) nav domājis defatēšanu un nepareizi sapratis terminu (tas bija pašmācījies ķīmiķis, bet es apskatīju sintēzes, par kurām viņš runāja, un viņš nebija nekāds bullshitter).

Jebkurā gadījumā, tas ir diezgan ģeniāls hack es nebūtu iedomājies! Tātad, vai šī dzidrā eļļa, kas man palikusi apakšā, ir vienkārši DMT ar heptāna pēdām, ko es nevaru no tās iegūt?

Turklāt es sapratu - kāpēc, pie velna, es to daru tik masveidīgi pārlieku lielajā RB ar daudz vietas, kas atstāta gaisam?... tas nav ideāli, es saprotu.

Es arī NEZINĀJU, ka tas ir nepārtraukti jāsamaisa gandrīz no brīža, kad ar DCM tiek ekstrahēts dzeltenais "gūzma" - iespējams, tas ir ietekmējis situāciju.

Un vēl viena lieta - es patiešām priecājos, ka jūs minējāt ligroīnu/heptānu, jo heptāns šajā valstī ir diezgan dārgs (nezinu, vai tas ir tāpēc, ka es varēju atrast tikai n-heptānu, vai arī tas neko nemaina), bet svaigas, izžāvētas ligroīna masas ir daudz. Es saprotu, ka tas nav viens un tas pats - nemaisiet mani, tomēr ir mierinoši zināt, ka, ja ir nepieciešams, es varu to izmantot.

Labi, tātad ir daudz pie kā strādāt! Paldies par padomiem, nopietni.

MiPT sintēze bija neveiksme - nu, labāk sakot, sagatavošana bija neveiksme, bet es muļķīgi mēģināju to izdarīt vēlu vakarā, kamēr īsti skaidri nedomāju, bet tajā pašā laikā zināju, ka man šodien ieradīsies santehniķis, haha haha.
Domāju, ka paliksim pie vienas lietas uzreiz!

Vai kāds cits saskaras ar šādiem STUPID scenārijiem? Iespējams, tas ir tikai man un manas sliktās plānošanas un fucked up dzīves vadība....
Nesaprotiet mani nepareizi, es nekad nevienam neļautu redzēt nevienu stikla trauku gabalu vai ko citu, ko es nevaru likt kopā ar savām gleznošanas lietām, tā ir tikai nepārtraukta izņemšana, novietošana, izņemšana utt. utt. - es drīzumā pārceļos uz lielāku vietu, tāpēc man varbūt pat būs vieta pastāvīgai laboratorijai!
Jebkurā gadījumā tikai ieskats manas dzīves muļķībās! Tas ir iemesls, kāpēc man ir nepieciešams DMT un citi psihedēliķi, jo katru reizi, kad es tos lietoju, kad benzodiazepīni un opiāti jau ir noņemti no galda, man tas vienkārši nedarbojas.

Man ir bijušas dažas no visbriesmīgākajām abstinencēm, kad es atmetu benzo, un tā ceļojuma daļa, kurā es lietoju psihedēliķus, un tā daļa, kurā es tos nelietoju, ir krasi atšķirīga. Tas ir vairāk saistīts ar sajūtu, ka man liekas, ka tas kaut kādā veidā atiestatās manas smadzenes - īpaši garāki braucieni, šķiet, ka tiem ir daudz ilgāks pēcsvētku laiks, bet ir kaut kas ar DMT un pasaulēm, uz kurām tas mani aizved...

Man droši vien ir palikuši kādi 450 g triptamīna, un es strādāšu daudz mazākā mērogā, kamēr nespēšu to izdomāt labāk... tāpēc ir daudz laika uzlabojumiem! lol!

Patiesībā es gribēju jums kaut ko pajautāt par to, kad jūs lietojat n,n-DMT. Kāds man teica, ak, man nešķiet, ka smēķēšana ir tik lieliska, un aprakstīja sēdēšanu ar atvērtām acīm.
Ikreiz, kad es smēķēju DMT, sliktie ceļojumi ir bijuši tad, kad es aizmirsu aizvērt acis un es vienkārši neredzu vai man šķiet, ka es redzu, kā manas rokas pārvēršas par saknēm, un tas ir dziļi satraucoši, bet es atklāju, ka, tiklīdz es aizveru acis, tas ir daudz mazāk mulsinoši un biedējoši - labāka vārda trūkuma dēļ. Vienkārši gribēju uzzināt par jūsu pieredzi!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es tikko sapratu, ka man vajadzēja teikt, ka es nezinu, kā smaržo DMT ha
🤥
Patiesībā tas bija kaut kas tāds, ko es pirmais pamanīju par triptamīnu - tā ir līdzīga plastmasas smarža.
Vai 5-meo-t vai 5-meo-DMT arī smaržo un garšo kā sūdi? Iv smēķēja 5-MEO-DMT vēl tad, kad mans pirmais RC pārdevējs (kurš būtībā tikai tirgoja šulgina produktus) no Kanādas, bet tas bija droši vien 2005. gadā vai kaut kur? Es to īsti neatceros - es neatceros, ka tas būtu traki vizuāls kā DMT, tas ir 100% droši. Tas bija pirms es zināju, ka to var vienkārši iegūt. lol.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, vēl viena lieta, atvainojiet, puiši...

ja es mēģināšu izsālīt man piederošo brīvbāzes DMT, izmantojot acetonu un fumārskābi, vai tas līdzi ievilks piemaisījumus? Protams, ka nē, vai ne?

Es patiešām vēlos izmēģināt, iespējams, lēnāku zemādas injekcijas sākumu vai pat atšķirību starp to un IM injekciju, bet man pirms tam OBLIGĀTI vajag, lai tas būtu balts un attīrīts daudz...
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Mans cilvēks, nedari tā, vienkārši ņem harmalas vai kādu citu maoi un ēd, ja vēlies lēnāku sākumu, maigāku ceļojumu. Vai arī ēd harmalas un pēc tam lieto nelielas dmt, kas izšķīdināts iztvaicēšanas šķidrumā, tieši no vape.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kāpēc? Personiska aizspriedumainība pret injekciju?
Es negribu apņemties farmhuasca ceļojumam, jo tas ir Looong, bet es esmu vēsturiski pieradis injicēt daudz mazāk tīras narkotikas - ak, un daudz bīstamākas un atkarību izraisošākas.
Tas ir ROA, kas izskatās patiešām interesanti....vai jūs neesat lasījuši Šulgina ziņojumus? Vai citi, kamēr es varu iegūt to pietiekami tīrs... tas būtu mana galvenā problēma, bet atkal sakot, ka iv šāvienu (uz muskuļiem) daži HORRIBLE ielas heroīns manā laikā!
Im nesaku, ka kāds cits to darīt, vai attaisnojot to, bet tas ir mans vēlamais ROA.
Plus nav pievienota papildu molekula - kas galu galā varētu mainīt sajūtu.
Patiesībā es nopirku Sīrijas rudzu ekstraktu eBay un esmu lietojis to pirms smēķēšanas, bet godīgi? Tas neko nedarīja... un, cik man zināms, tas ir ļoti kaitinošs ekstrakts. Acīmredzot daudz tauku (šoreiz tie ir tauki!).
Es teiktu, ka mutvārdu ROA ir mans vismazāk mīļākais.
Tāpēc es gribu atrast veidu, kā sintezēt DET no triptamīna, izmantojot reducējošo aminēšanu.... tas izskatās kā fantastiska narkotika!
Vienubrīd es vēlreiz izmēģināšu MiPT.....

Es arī nemēģināšu to sālīt tieši, bet es sālīšu sarkano sūdu, cerot atbrīvoties no krāsas.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vai mana doma nav pamatota, ka augu ekstrahētais DMT nekad nav ieguvis šādu krāsu, ja tas ir ievietots tieši tajā pašā vannā. Labi, tas nav labākais glabāšanas variants, ja vien tas nav pilnībā iepakots, bet tomēr, protams, ja šis kļūst sarkans, bet ekstrahētais nekad nav kļuvis, tur jābūt kādam piemaisījumam?
Vai arī sintezētais DMT vienkārši reaģē citādi TĀ KĀ tas ir tīrāks un tāpēc varbūt mazāk aizsargāts un saistīts ar tādām lietām kā tauki, kā tas varētu būt ekstrahētajā materiālā?
vienkārši šķiet dīvaini, tas ir viss...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tāpēc man ir vēl viens mēģinājums.....

Es to sāku vakar vakarā ar 10 g triptamīna. Beigu beigās atstāju to ūdens vannā, bet neieslēdzu, un tad aizbēru to un pārklāju ar tējas dvieli (ar nodomu to šorīt nodzēst).

Es gāju gulēt, sāku snaust un "WEEE WEEE WEEE WEEE WEEE WEEE!!!!!". - aizdegās ugunsgrēka signalizācija!!!

Es pieņemu, ka man vajadzēja to uzreiz nodzēst, jo, kad no rīta gāju dzēst, nekas nenotika?
Neesmu īsti pārliecināts par to, kāpēc....ja kāds varētu mani informēt, tas būtu noderīgi.
Pēdējo reizi ugunsgrēka trauksmes signalizācija ieslēdzās, kad tā tika dzēsta 35c temperatūrā - tā kā tas ir siltuma un CO detektors, es neesmu pilnīgi pārliecināts, kāpēc ūdeņraža veidošanās (lai gan tas ir bīstami, ja tas ir slēgts - kas nekad nav), kāpēc tas būtu ieslēdzis manu ugunsgrēka trauksmes signalizāciju VAI tā ir tikai sakritība un manai ugunsgrēka signalizācijai ir jāmaina?
Pēdējo reizi tā nostrādāja, kad tā tika dzēsta ūdens vannā, kamēr es atrados citā istabā un tvaikoju DMT - tāpēc, godīgi sakot, neesmu pārliecināts, vai tas bija plastmasas tipa tvaiks no DMT, kas izdalījās no dūmu detektora salonā, VAI vai ūdeņraža veidošanās iedarbināja virtuves detektoru. Ļoti dīvaini, un ir nobijies dzīvu sūdi no manis pāris reizes tagad!!

Otrkārt - es tikko veicu visu bazifikāciju, pievienoju DCM un ekstrahēju, un pēc bazifikācijas un pievienošanas sep piltuvei es pievienoju nedaudz DCM, un pēc pagriešanas otrādi un atgaisošanas visi DCM (tagad dzeltenas krāsas) pilieni nogrima uz dibena, parādot divus slāņus. Tajā pašā laikā otrā slānī bija daži balti gabaliņi, kas izskatījās pēc maziem kristāliņiem vai emulsijas.
Es turpināju pievienot DCM, un galu galā tas, šķiet, apgāzās otrādi - es nekad agrāk to nebiju redzējis, DCM (kas tagad vairs nebija dzeltens un izskatījās pēc emulsijas) palika augšējā slānī.
Nekad iepriekš to nebiju redzējis, un tas mani samulsināja - es iztukšoju sākotnējo RM, kas bija palicis "atkritumu konteinerā", un tad iztukšoju dīvaino, taukveidīgo DCM tukšā pudelē, lai to destilētu un atkārtoti izmantotu.

Man nav ne jausmas, kas bija tas baltais sūds, kas peldēja maisījumā, kad es pirmo reizi pievienoju bāzi - nebiju pārliecināts, vai tas nebija KOH, kas daļēji izskrējis, un tāpēc negribēju, lai tas nonāktu galīgajā DCM, kas pašlaik maisot un nedaudz karsējot samazinās.

Turklāt, kāpēc DCM sākumā nogrima sep piltuves apakšā, bet pēc tam beigās tas bija virsū?
Vai tas varētu būt tāpēc, ka DMT uztveršana kopā ar visiem atkritumiem, no kuriem mēs atbrīvojamies heptāna reeksā, piešķir tam "svaru", un tāpēc tas nogrimst.
Varbūt pēc tam, kad es biju pievienojis 3x25ml porcijas, DMT nebija ko izvilkt no RM, tāpēc tas vienkārši sēdēja virsū?

Šī tiešām ir pirmā reize, kad es pievēršu lielu uzmanību un rakstu piezīmes, lai viss būtu godīgs.....

Es domāju, ka mana raža līdz šim ir apmēram 1% hahaha

Es tur nokļūšu!

Es joprojām uzskatu, ka tas fucking dīvaini, ka DCM sāka ar to, ka apakšējais slānis un tad vienkārši pārtrauca grimšanu un sēdēja virsū!!!

Jebkurā gadījumā izskatās, ka DCM ir beidzis iztvaikot (izmantojot ventilatoru un maisot), tāpēc es grasos doties atkārtoti uzx
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi, tāpēc es esmu lasījis savus draugus.....
Kāds teica, kādi tauki tur varētu būt, kāpēc pēc paskābināšanas veikt attaukošanas posmu?
To es atradu...


Reducējošās aminācijas reakcijā, kurā piedalās triptamīns, formaldehīds un nātrija borhidrīds, bieži vien veic attaukošanas posmu, lai atdalītu nepolāros piemaisījumus, kas var traucēt reakciju vai piesārņot galaproduktu. Šeit ir sīki aprakstīts, kāpēc šis posms ir nepieciešams un kādi "tauku" (nepolāru savienojumu) veidi var atrasties:

#### Kāpēc jāveic attaukošanas posms:

1. **Nepolāro piemaisījumu atdalīšana:**
- Sintezes laikā var rasties nepolāri piemaisījumi, piemēram, nereaģējis triptamīns, jebkādi organiskie blakusprodukti vai iepriekšējo posmu atlikumi. Šie piemaisījumi var ietekmēt galaprodukta tīrību un iznākumu.

2. **Produkta tīrības uzlabošana:**
- Šo nepolāro vielu atdalīšana nodrošina, ka vēlamais produkts tiek iegūts tīrākā formā. Tas ir īpaši svarīgi analītiskai raksturošanai un turpmākiem lietojumiem, kur augsta tīrība ir ļoti svarīga.

3. **Reakcijas efektivitātes uzlabošana:**
- Noņemot vielas, kas varētu traucēt reakciju, var uzlabot reduktīvās aminācijas procesa efektivitāti un selektivitāti. Nepolārie piemaisījumi dažkārt var darboties kā inhibitori vai reaģēt ar starpproduktiem, izraisot blakusreakcijas.

#### Kādi "tauki" var būt klāt:

1. **Nereaģējis triptamīns:**.
- Triptamīns pats par sevi ir relatīvi nepolārs un var pilnībā nereaģēt ar formaldehīdu. Jebkurš atlikušais triptamīns būtu uzskatāms par nepolāru piemaisījumu.

2. **organiskie blakusprodukti:**
- Reducējošās aminācijas laikā blakusreakcijās var rasties dažādi organiski blakusprodukti. Šie blakusprodukti var būt nepolāri, un tie ir jānoņem, lai attīrītu mērķa amīnu.

3. ** Atlikušie šķīdinātāji:**
- Ja organiskie šķīdinātāji (piemēram, tādi, ko izmanto triptamīna šķīdināšanai vai reakcijas atvieglošanai) netiek pilnībā atdalīti, tie var veicināt nepolāro savienojumu saturu maisījumā.

4. **starpējie savienojumi:**
- Reakcijas laikā radušies starpprodukti, no kuriem tālāk neveidojas vēlamais galaprodukts, arī var būt nepolāri. Piemēram, daļējas reducēšanas vai kondensācijas posmos radušies starpprodukti var būt nepolāri, un tie ir jāizdala.

#### Tipiska defatēšanas procedūra:

- Parasti defatēšanas posmā reakcijas maisījumu mazgā ar nepolāru šķīdinātāju, piemēram, heksānu, petrolēteri vai līdzīgu šķīdinātāju.
- Nepolārais šķīdinātājs selektīvi izšķīdina un ekstrahē nepolāros piemaisījumus no reakcijas maisījuma, atstājot polārāko produktu ūdens vai polārajā organiskajā fāzē.
- Pēc atdalīšanas nepolāro slāni (kas satur piemaisījumus) izmet, bet polāro slāni (kas satur produktu) patur turpmākai apstrādei un attīrīšanai.

Kopumā triptamīna reduktīvās aminācijas ar formaldehīdu un nātrija borhidrīdu defatēšanas posma veikšana ir būtiska nepolāro piemaisījumu atdalīšanai, tādējādi uzlabojot vēlamā produkta tīrību un iznākumu. Šajā kontekstā nepolārie "tauki" galvenokārt ietver nereaģējušās izejvielas, organiskos blakusproduktus, šķīdinātāju atlikumus un reakcijas laikā radušos starpproduktus.

Labi, es nemelošu... es jautāju chatGPT, un, kad tas pirmo reizi izspļāva atbildi, es domāju, ka tas runā muļķības, jo tajā bija runa par taukiem, kas traucē reduktīvai aminācijai, tomēr, kad es lasīju tālāk, tam bija daži punkti... kas bija pamatoti.
Tas ir kaut kas tāds, ko es gribētu izmēģināt, būtu noderīgi nebūt vienīgajam cilvēkam pasaulē ar sarkano DMT! Haha, Lieta ir tā joprojām SPANKS jebkuru ekstrahēto DMT iv jebkad ekstrahē. Šķiet daudz spēcīgāks, bet tomēr - kāpēc tas kļūst sarkans, ja tas nav kaut kas, kas parasti tiek ziņots.
Man ir vairāk uz priekšu, tāpēc tas var būt tikai tas, ka pirmais rxn, bet tomēr chatGPT ir daži punkti...

Es arī dzirdēju to intervijā Hamiltons darīja tbf! Ha
 
Top