Vai fentalogi joprojām pastāv 2022. gadā?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Sveiki. es ceru, ka šis ir īstais forums, bet man radās jautājums, vai fentaloģijas patiešām joprojām pastāv? Visi Reddit un Dread saka, ka nekādā gadījumā, bet es nevaru noticēt, ka kāds ķīmiķis patiesībā nebūtu pelnījis naudu par to, ja godīgi.

Un, tā kā es tikko palaidis garām šo zelta laikmetu, es mirtu, lai izmēģinātu kaut ko tādu kā FuF vai AcytylFentanyl, ja tas ir pieejams tumšajā tīklā, lūdzu, dodiet man zināt! Ak, un tiem, kas uzreiz ienīst Fent, lūdzu, izkāpiet. Tas ir briesmīgi tikai tad, kad scumbag dīleri to pārdod kā heroīnu vai liek to citās nesaistītās narkotikās.

Ja jūs fuck ar Fentanilu apzināti, jums vajadzētu zināt, ko jūs saņemat atpakaļ imo. Un paldies par palīdzību :)
 

Dopey4

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1

Sveicieni,
Es biju klāt Zelta laikmetā, un man ir žēl, ka federālās aģentūras draudēja tirgus moderatoriem, būtībā sakot, ka, ja Fent vai Fentaloģi tiks atklāti pārdoti, tās būs vairāk tendētas uz to, ka tie dosies pēc tirgus. Tāpēc tagad viss ir uzskaitīts kā Ķīnas baltais vai sintētiskie opiāti.

Zelta laikmeta laikā mans mīļākais bija MAF. Lai atbildētu uz jūsu jautājumu, meklējiet paraugus drugdata.org. Jūs redzēsiet tonnu dažādu fent šķirņu. Vienīgā vieta, kur es esmu šķiet uzskaitītas ir Ķīnas tīmekļa vietnes & es atsakos pirkt kaut ko nav eskortas. Arī es varētu pateikt, ka cenas ir izslēgtas. Pirms vairākiem gadiem man bija carf pārdevējs. Toreiz tā cena bija 550 USD/g un pārdevējs atzina, ka tā ir ievērojami samazināta. Pārdevējs arī ieteica pircējiem atvērt ar cimdiem un masku un griezt tālāk, jo citādi jūs riskējat ar dzīvību. Viņi arī ļoti ieteica izmantot Vmixer. Nesen es sastapos ar ķīniešu pārdevēju, kurš apgalvoja, ka pārdod 5 g tīra karfīna par 850 ASV dolāriem. Es saucu bullshit. Bet, iespējams, tas ir Carf ar sūdiem sagriezts!

Iemesls, kāpēc es zinu, ka fentaloģi joprojām pastāv, ir tikai un vienīgi bc no drugdata.org. Jūs redzat visdažādākos fent un fentalogus. Tomēr vairumam pārdevēju tomēr nav ne jausmas, ko tieši viņi pārdod. Personīgi es domāju, ka zelta laikmets bija drošāks. Toreiz ppl apsprieda, cik daudz griezuma viņi pievieno uz gramu, lai pārvērstu būtībā indi par kaut ko lietojamu. Turklāt, pateicoties savai pieredzei, es uzzināju, kuras šķirnes man patīk un kuras ne, kā arī kuras ir pārāk spēcīgas, lai ar tām nodarbotos. Pārbaudiet drugdata.org un redzēsiet, kādas šķirnes ir pieejamas.

Žēl, ka ķīniešu tīmekļa vietnes jau no paša sākuma pieprasa pirkt vairumā, un tās nav eskravas. Es iemācījos savu mācību, pasūtot viltotas cigaretes. Protams, tās nekad nenāca, un ekrānvārds vienkārši piecēlās un pazuda. Ja es nevaru paļauties uz to, ka ieradīsies 30 ASV dolāru vērta cigarešu kārba, es Def neriskēšu ar 10 g fentaloga vai metakalona.
 
Last edited:

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Paldies par atbildi. Iespējams, esmu atradis legālu vietni, kur var vismaz iegādāties zenes un dažus fentalogus. Viņi darbojas no Honkongas, nevis Ķīnas, tāpēc tas varētu pārbaudīt. Tīmekļa vietne bija arī ļoti grūti atrast, izmantojot meklētājprogrammas, ko es uzskatu par labu lietu, jo google jūs saņemsiet tikai vēža nesaistītu un scamming sūdus.

Tas ir smieklīgi, jo es saņēmu āķis uz opis dēļ vēža un ķīmijterapijas. Sāku ar Oxy, tad Heroīns, tad rc, un tagad mana tolerance ir tik augsta, ka fent hcl didnt pat darīt sūdi man. (Man kādu laiku bija likumīgs piegādātājs no Indijas, un viņš nosūtīja savu preci un saņēma šeit 5 dienās(!!), kamēr parasti Indijas prece pat nenonāk cauri muitai un prasa nedēļas, jo es esmu ES rietumos. Bet viņš kļuva par atpalicēju, un tagad viņš diemžēl ir pazudis. Viņš arī varēja veikt karfenta sintēzi, jo strādāja aptiekā/fabrikā, kur laiku pa laikam šo produktu nozog.
Viņš apgalvoja, ka 1g carf būs 1000usd, par ko es biju gatavs, bet man pietrūka naudas, jo tik bieži tiku scammed. Viņa fent bija legit tho, un es vienmēr to dabūju, un viņam bija laboratorijas testi, lai pierādītu tīrību, kas bija 98%. Žēl, ka es zaudēju šo dude. Ja kāds vēlas zināt viņa e-pastu vienkārši dm mani, varbūt jūs arī zināja vai zināt viņu. Es tikai gribu zināt, kāpēc viņš kļuva par retard un faktiski scammed mani no 200 $ pēdējo reizi, un par citu puisis viņš nozaga vēl 300 vai tā... jo viņš meklēja fent un carf Austrālijā un bija līdz pērk līdz 10k legit farmācijas opioīdu legit mēnesī....

Es droši vien esmu zaudējis 3k šiem krāpniekiem. Ja kāds kaut ko zina vai var palīdzēt, lūdzu, nekautrējieties pm. 😭
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Daudzus gadus esmu nodarbojies ar dažādu psihoaktīvo vielu ražošanu.
Fentanilu un tā analogus ir ļoti viegli izgatavot.
Labākie analogi ir 3-metilfentanils un karfentanils.
NPP ir ļoti viegli izgatavot.
No benzilcianīda viegli iegūst 2-feniletilamīnu.
Kondensējot ar akrilātiem, iegūst nesubstituētu NPP, pievienojot papildu akrilātus, var iegūt aizvietotu NPP.
Lai iegūtu neaizvietotu fentanilu, ņemam parasto NPP un pievienojam analino grupu.
Pēc tam ANPP šķīdinātājā samaisa un pievieno propionilhlorīdu, maisot 8 stundas. Šķīdinātāju ņem gaistošu. Dienu vēlāk viņš pats izšķīst un paliek fentanila hidrohlorīda nogulsnes, kam ir augsta tīrība. (ANPP sākotnēji ir jāattīra).
Kā es saprotu, forumā ir aizliegts pārdot fentanilu un tā analogus.

Šādā gadījumā varu piedāvāt ANPP vai jebkuru citu aizvietotāju, kuru vienā posmā var pārvērst vajadzīgajā produktā, neiegūstot ķīmijas zināšanas.
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Es varu jums palīdzēt ar 4-anilino-N-fenetilpiperidīnu.
Cena
1 g kopā ar acilējošo aģentu maksās 600 eiro.
10 g kopā ar acilējošo aģentu maksās 5000 eiro.

No 1 g mana produkta jūs iegūsiet 1,3-1,33 g fentanila hidrohlorīda.
Balta krāsa ar tīrības pakāpi virs 95-98 % hidrohlorīda.

Augstas kvalitātes fentanila hidrohlorīds satur aptuveni 2500-3000 vienreizēju devu vidējam patērētājam.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Kādas iekārtas un stikla traukus izmantojat fentanila un analogu sintēzei ?
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Jā, tur ir daudz fennylogues tur.. Around here in Canada tho we've been getting some good blue color fent, tas ir sagriezts, bet joprojām super spēcīga un ir pārbaudīta augstas kvalitātes, labi smēķēt labi šaut (es domāju, ka tas ir sagriezts ar kādu inertu stuff, nav citu psihoaktīvo vielu).
 
Top