Vai jūs domājat, ka tas bija mefedrons?

Sobsin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, es dzīvoju Irānā
Apmēram pirms 2 gadiem kāds dīleris man deva brūnu pulveri, un es domāju, ka man ir daži G kokaīna (šodien Irānā to sauc par OD) , ar dior smaržu smaržu, un tas ir kā labākā pieredze, kas man jebkad ir bijusi (arī katrs, kas to šņauc, iemīlas tajā) Tikai vienu minūti pēc šņaušanas sajūta skaidrības un vairāk spilgtuma. un sirdsdarbības paātrināšanās, baudot visu un būt laipnam pret visiem. Sarunīgums un augsts patēriņš un smēķēšana, un braukšanas režīma palielināšana, un mūzikas klausīšanās. vajadzība pēc seksa. Un vispār viss bija lieliski, un, ja es patērēju vairāk par pāris rindiņām, tas izraisīja bezmiegu. Es esmu pārliecināts, ka tas ir izgatavots ar farmaceitiskām tabletēm, un es domāju, ka tas ir ātruma bumbu veids. Varbūt Ritalīns ar Oxy vai..... Es gribu zināt, ko jūs domājat par to
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Mefedronam ir raksturīga spēcīga eiforija un īss iedarbības periods, aptuveni viena stunda.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Pilnīgi piekrītu, ka tas tiešām ir kā saņemt triecienu ar ķieģeli pa galvu pēkšņais spēcīgais sākums, bet tas ir ļoti īss. Arī es nedomāju, ka māsiņa māsiņa izraisa bezmiegu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Varēja būt arī metilons
 
Top