Question Vai elektriskā urbjmašīna ar maisīšanas uzgalīti veic to pašu darbu, ko virszemes maisītājs?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mani interesē, vai elektriskā urbjmašīna ar maisīšanas uzgalīti veic tādu pašu sajaukšanas funkciju kā virszemes maisītājs, es zinu, ka elektriskā urbjmašīna ir manuāla, automātiska un tai nav taimera, atšķirībā no virszemes maisītāja, kas ir autonoms, automātisks un ar taimeri.
bet ir arī liela atšķirība starp šo divu ierīču cenām, elektriskā urbjmašīna ir ļoti lēta, salīdzinot ar virszemes maisītāju, kā arī ir jaudīgāka.
Es gaidu atbildi no eksperta šajā jautājumā.
Paldies visiem!! ;)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
darīs savu darbu, bet jums nāksies to turēt. kamēr maisītājs var sajaukt, un jums būs prom nav nepieciešams baudīt jebkādu metilamīna gāzi
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Daudz trokšņa un augšējie maisītāji gandrīz nerada troksni
Nav izturīgi, tie drīz pārstās darboties, ja motors nav bezsuku motors
Tie rada dzirksteles, tāpēc dažu reakciju gadījumā tie var izraisīt ugunsgrēku vai sprādzienu
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Cits jautājums, kas man ir par maisītājiem, ir šāds:
Kāda ir atšķirība starp lēto 100 W mikseri no Vevor, ko mēs varam iegādāties aliexpress par 65 eiro, un 500 vai 1000 eiro mikseriem?
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
U var veikt to stikla bottel krata un u iegūt tādu pašu efektu
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18

urbt ir slikta ideja. tā nebūs ilgi lietojama, jo nav paredzēta nepārtrauktai darbībai.
bet ventilators paveiks savu darbu. lētu ventilatoru var pārveidot par virszemes maisītāju. ventilatori ir lēti , bez sukas un ar regulējamu ātrumu.
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3

Jā, kāds to saprata pirms manis ventilatori griestu ventilators ir lieliski izmantojams kā alternatīva konsekventam stūres mehānismam Es šīs zināšanas esmu ieguvis no slepenām laboratorijas grāmatām Galvenais ir tas, ka maisījumam jābūt elastīgam un pietiekami garam, lai tas varētu izturēt griestu ventilatora motora rotācijas.
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Noteikti daži galvenie punkti, kas minēti šajā tēmā urbjmašīna ir briesmīga, jo īpaši, ja jūs esat ap dūmiem, kas ir viegli uzliesmojoši vai sprādzienbīstami vai uzliesmojoši, es domāju, jo tur ir dzirkstele urbjmašīnas motora iekšpusē arī nav pastāvīgs enerģijas avots un turklāt jums arī būtu jāstāv virs jūsu novārījuma visu laiku, lai maisītu, un tas ir tikai atkritumi a daudz produktivitātes un arī ir dažas lietas, kas jums ir maisīt visu nakti vai 24 stundas vai 48 stundas nav iespējams, ka jūs varat veikt urbi ilgst pat 10 minūtes 20 minūtes taisni un nejust vēlmi atmest griestu ventilatoru un virs galvas pārliecināts, ka ir labākais koncepcija, lai izmantotu es centīšos iegūt ilustrāciju jums pēc iespējas ātrāk.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
elektriskais urbis tiek plaši izmantots slepenajā ķīmijā, to zinātu ikviens, kas kaut nedaudz pārzina pazemes sintēzi... vienkārši izmanto urbi un piestiprina to pie reakcijas kuba vāka, lai izvairītos no tādām bailēm kā samirkšana vai elektriskās dzirksteles pārlēciens... bet katrs ir brīva izvēle...
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Kā jau tas notiek ar visu, lai to varētu padarīt par labu rīku, tas prasīs un būs nepieciešami daži pielāgojumi, taču ar nelielu izdomu tas lieliski darbojas daudzām sintēzēm un pielāgojas jūsu vajadzībām, loģiski, būs arī izņēmumi.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Es to jautāju, jo jūsu bk-MDMA sintēze.
 
Top