Question Vai vannas sāļu krāsa to kristāliskajā formā (bk-MDMA, 4-MMC,MDPV...) nosaka to tīrību?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Piemēram, ja tai ir brūna, oranža krāsa... (tas ir, tumšas krāsas), vai tas nozīmē, ka tā ir nešķīsta, un ja kristāli ir caurspīdīgi, vai tas nozīmē, ka tie ir tīri, vai arī krāsa nenosaka zāļu tīrību?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Smieklīgi, es arī vienmēr domāju par šo tīrības tēmu.

Man tikko rokās nonāca ziņojums. Tas ir par mdma hcl paraugu, kas iegūts trīskāršā pārkristalizācijā: ūdens, ipa, atkal ūdens. Bet bāzes ekstrakcija šim paraugam netika veikta.

Izskats ir labs.

Bet testa rezultāts ir tikai 87 %. Es nezinu, vai tā ir patiesā tīrība, vai arī ir kāda problēma ar testu. Kurva zina.

U1erXipNM5
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Jauki kristāli, Vai jūs sintezējat MDMA no MDP2P, sākot ar PMK glicidātu?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
ja tas ir bezkrāsains savienojums un tam ir krāsa, tā nav tīra, kas pāriet no gaiši dzeltenas uz tumši brūnu galvenokārt, ja tā ir melna, piemēram, melnā mdma, tad tie ir pārgatavoti, kam ir nāvējoši smagie metāli

vienkārši pārkristalizēt tās viegli ekstrēmi viegli
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
L1cwLyerBJ
RFw1aYK736
Aplūkojiet manas pēdējās metilona kristālu partijas krāsu pēc metilona HCl pārkristalizēšanas ar dejonizētu ūdeni un atstāšanas uz vairākām dienām brīvā dabā ar caurspīdīgu plastmasas tupperware.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
mdma un tikai pārkristalizēt tās jauko iznākumu jums ir jāpielāgo šķīdinātājs ar pk noteikumu vai frakcionētu destilāciju zem pazemināta spiediena vai kolonnu hromotogrāfija ir galvenais, lai iegūtu lielāku iznākumu.
 
Top