Question Zāles, kas izgatavotas no jauna

BettaFoxtrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, BB kopiena,

Kādas zāles ir viegli sintezējamas un salīdzinoši lētas?

GHB un citas lietas
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Organiskajā ķīmijā visu var pārvērst par visu, bet ir viena maza problēma... procesu efektivitāte un cena. Piemēram, jūs varat nopirkt nātrija benzoātu un pēc tam pārvērst šo vielu benzolā ar lielu karstumu un NaOH. Tātad jums ir benzols, ko tagad darīt? Nopērciet acetonu un izveidojiet hlora ģeneratoru, un tad iegūstiet hloracetonu, tad reaģējiet ar benzolu un iegūstat P2P, un, izmantojot reduktīvās aminācijas metodi, jūs varat iegūt metamfetamīnu. Bet yieald ir ļoti zems, apmēram 5-10 procenti.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Nezinu, vai atbildēju uz jūsu jautājumu, bet ceru, ka esmu jums palīdzējis. Tātad absolūts jautājums ir nē, jūs nevarat lēti ražot zāles, bet jūs varat tās izgatavot no nulles, bet tas kaut ko maksā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Augu ekstrakti ir tas, kur tas ir galvenais. Augi lieliski pārzina ķīmiju. Jūs varētu darīt to, ko viņš teica, bet jūs varētu izvilkt ephedra senensis vai Kathus edulus un samazināt to. Tas ir daudz lētāk un vienkāršāk. Augi sintezē efedrīnu un katarīnu jums
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Safrols euginols miristicīns efedrīns kokaīns dmt, harmalīns, psilocīns bufotenīns.....praktiski katra narkotika sākās kā augu ekstrakts.
 

abarrelwithbeeonit

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds zina, kur es varu iegādāties safrolu? Es negribu veikt sintēzi, tikai gribu pašu augu.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Safrols faktiski nav augs. Tas ir organisks savienojums, kas dažādos daudzumos atrodams daudzos augos. Precīza metode, ko izmanto safrola iegūšanai, ir atkarīga no avota.

ASV Sassafrasas koks (Sassafras albidum) dabiski aug apmēram no Teksasas vidus līdz austrumu piekrastei. Sasafrasas eļļas iegūšanai no saknes mizas izmanto tvaika destilāciju, un tās sastāvā ir aptuveni 75-85 % safrola. Es arī lasīju, ka tieši no Sassafras saknes nāk sakņu alus garša. Tagad nosaukums "ROOT beer" ir daudz jēgpilnāks!

Safrolu satur daudzi augi, tostarp muskatrieksts un melnie pipari, bet ne daudzos no tiem tā ir tik daudz, lai tas būtu būtiski. Manuprāt, visbiežāk tiek izmantoti šādi izejas augi:
  1. Cinnamomum Burmannii ir dzimtene Ķīnā, un tā sastāvā ir aptuveni 95 % safrola.
  2. Ocotea odorifera ir dzimtene Brazīlijā, un tā dod aptuveni 90 % safrola.
  3. Sassafras albidum ir dzimtene ASV, un no tās iegūst aptuveni 85 % Safrofila.
Atkarībā no tā, ko vēlaties sasniegt, augu audzēšana un eļļas spiešana, iespējams, nav labākais veids, kā to darīt. Tas ir daudz darba, lai iegūtu kaut ko, ko var iegādāties tiešsaistē. Esmu dzirdējis, ka cilvēki saka, ka Sassafras eļļa ir grūti atrodama, bet tur, kur es dzīvoju, tā ir viegli pieejama veikalos, tostarp Walmart. Esmu redzējusi, ka to pārdod arī Amazon, Ebay un Etsy.

Es neesmu ķīmiķe, man ir problēmas ar saldināšanu, bet esmu redzējusi vismaz pāris veidu, kā tikko iegādāto Sassafras eļļu pārvērst kādā krāšņā safrolē .

Visvienkāršākā metode, kas man šķita visvienkāršākā, bija no Hive arhīviem. Viņu pieeja bija tāda, ka pirms mēģinājuma iegūt safrolu no Sassafrasas eļļas bija jāiztīra piemaisījumi. Pēc tam, kad Sassafrasa eļļa bija "izmazgāta", precīzs ekstrakcijas process ir atkarīgs no tā, kam jūs jautājat, bet būtībā jūs ievietojat eļļu saldētavā un pēc tam izņemat Safrola kristālus, kad tie parādās.

Viljams Dampjērs (William Dampier) ir aprakstījis visu MDMA ražošanas procesu, sākot no Sassafrasas eļļas, un viņa pieeja bija destilēt Sassafrasas eļļu. Detalizēts apraksts ir šeit: Forums>Sintēzes tehnoloģijas un analīze>Amfetamīni (feniletilamīni)>Pilna MDMA sintēze no Sassafras eļļas ar Al/Hg
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Pārlasot šo tēmu un savu tekstu iepriekš, man šķiet, ka es iztērēju daudz laika, mēģinot atbildēt uz jautājumu, ko neviens nav uzdevis. o_O
 
Top