Atsevišķi

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
atklāta kļūda.
1. es gribu iemaksāt summu XMR, kas ir apstiprināta.
2. ejiet uz ***/konts/portfelis/ un izvēlieties xmr --> depozīts
3. tad izvēlos summu EUR vai USD. šī summa kaut kādā veidā tiek konvertēta uz xmr un tiek ģenerēta adrese.
4. bet, ja es uz šo adresi pārskaitīšu lielāku summu, nekā es ieguvu 3. solī, tad tikai 3. solī iegūtā summa tiks ieskaitīta: pārējā summa pazudīs.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mēs strādājam pie tā, lai varētu papildināt brīvu daudzumu, neradot konkrētu daudzumu.

Ja jums ir šāda situācija, sazinieties ar mani, un mēs to novērsīsim.
 
View previous replies…

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
problēma nav tikai šajā apjomā.
pēc tam, kad es pārskaitīju maksājumu no sava xmr maka uz jūsu adresi, no mana maka nevarēja veikt nevienu citu darījumu.
Katrs mēģinājums pieteikties ar sēklu iet uz sinhronizāciju uz visiem laikiem.
tehniski es varu ieiet savā kontā, bet es nevaru sinhronizēt savu summu un veikt nekādas darbības. tāpēc tas izskatās vai nu kā "gaida", vai "bloķēts".
Nezinu, kāds ir iemesls, bet pieļauju, ka šī problēma ir saistīta ar šo maksājumu, jo tā parādījās uzreiz.

NZ3pQDbJai
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kāpēc jūs rakstāt man privātās ziņās un šeit? Ļaujiet man jums atbildēt rīt, un jūs vingrinieties pacietībā.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Jūs atbildējāt man PM, ka nezināt iemeslu, tāpēc es izvirzīju šo jautājumu kopīgai diskusijai: Varbūt arī citi lietotāji saskārās ar to pašu problēmu????

Es uzskatu, ka tā ir nopietna problēma, ja es nevaru piekļūt savam makam dažas dienas kopš veiktā pārskaitījuma uz nejaušu adresi.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tā nav problēma mūsu pusē, bet gan tajā, ka jūsu maks nespēj sinhronizēties.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
jā, es saprotu, ka tas ir "vispārīgs jautājums". bet tagad tas turpinās jau vairāk nekā 48 stundas, kopš maksājums tika veiksmīgi veikts uz jūsu maku.
sakritība? neesmu pārliecināts.
Es nesaku, ka tā ir problēma, kas radīta no jūsu puses tīši... ahahah...
bet es uzskatu, ka tas varētu būt saistīts ar jūsu adrešu ģenerēšanas algoritmu vai kaut ko līdzīgu.

cerēsim, ka 2-3 dienu laikā tas tiks atbloķēts: monētas ir iesaldētas, es pat nevaru veikt jaunu pasūtījumu, lai nopirktu savu fckng nezāli(((((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kāda veida maku jūs izmantojat?
Jums nav jāatbild, vienkārši importējiet atslēgas citā makā un sinhronizējiet tur.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Sākotnēji tas tika izveidots vietnē xmrwallet.com

Nu, es veicu vairākus mēģinājumus importēt savas atslēgas uz kādu citu maku: tika izmantota mymonero lietotne un tīmeklis ar tādu pašu rezultātu: sinhronizācijas problēma.
Izskatās, ka mans pēdējais darījums netika apstrādāts pareizi vai kaut kas līdzīgs, es precīzi nezinu.
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
UPD: beidzot es ieguvu piekļuvi saviem līdzekļiem ar dīvainu maku "monerujo". Līdzās šim tagad varēja sinhronizēt visus datus.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Es neko nezinu par monero , kā pirkt , kā maksāt , kā atvērt maku , kāds šeit var man paskaidrot pls un kā veikt darījumu?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Nopirkt Monero Kraken > izveidot maku, MyMonero ir labs maks > gaidīt dienas, parasti nedēļu, lai līdzekļus Kraken varētu izņemt > izņemt tos jaunajā makā > papildu anonimitātei es pievienoju otru maku savam MyMonero un XMR atkal pārnesu no šī pirmā maka uz jauno >. Nāciet uz vietni, augšpusē noklikšķiniet uz sava maka > plus zīme pie "XMR" > vietne parādīs jums depozīta saiti > ar to atgriezieties pie sava maka, ievadiet šo kodu lodziņā "sūtīt" > atsvaidziniet vietni kā traks, līdz redzēsiet to savā kontā.

Ja jūs nevarat sekot līdzi, jums, iespējams, vajadzētu veikt "mazliet" vairāk izpētes, pirms mēģināt kaut ko no tā.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Mēģināšu, paldies
 

Lucy12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Sveiki! I´d like to know if there is a possibility to delate all past transactions and escrows?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, tie tiks automātiski dzēsti 90 dienu laikā.
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, jauns pārdevējs, ja saņemat jaunu apmaksātu pasūtījumu, kur pilnībā izpildīt pasūtījumu? kāda poga? vai vienkārši publicēt izsekošanas numuru sarunā?
--Es tikai izlasīju, ka:
Kad pircējs saņem savu pasūtījumu, viņam ir jānoklikšķina uz pogas "Pabeigt darījumu". Šī darbība ļauj pārdevējam saņemt maksājumu par pasūtījumu.
Vai pārdevējam ir kāda poga?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Katram ir poga "uzaicināt administratoru".
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
tātad katru pasūtījumu man ir jāuzaicina administrators sarunā? un pēc tam tur publicēt izsekošanas numuru?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Es jums jau atbildēju uz šo jautājumu, kāpēc jūs atkārtojaties?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jums ir jāgaida, līdz klients apstiprinās sūtījuma saņemšanu. Pēc tam jūs saņemsiet savu naudu. Gadījumā, ja klients ilgstoši nav pieejams vai ignorē jūs no klienta puses, var uzaicināt Adminu, lai atrisinātu jūsu problēmu.
 
Last edited:
Top