Question Viss, ko šajās dienās uzzināju par metamfetamīnu (izlabojiet mani, ja esmu kļūdījies, es joprojām mācos)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Atšķaidīta sālsskābe-> To var iegādāties datortehnikas veikalā. To pārdod kā bloku un ietvju tīrīšanas līdzekli. To sauc par sērskābi sērskābi.

Nātrija hidroksīds-> Šī, iespējams, jums jau ir. Lielākajā daļā vietu to sauc par "sodas" kodīgo šķīdumu vai balinātāju; tas ir izlietņu un drenāžas tīrīšanas līdzeklis.

Etilēteris-> Jums, iespējams, tas būs jāizgatavo. Neuztraucieties, tas ir mīksts. Vienkārši aizbrauciet uz vietējo pārtikas preču veikalu vai auto rezerves daļu veikalu un paņemiet bundžiņu šī "iedarbināšanas šķidruma", kas ir aerosola veidā. To izmanto benzīna dzinēju aukstajai iedarbināšanai.


deguna inhalators "VICK"-> nekas cits nedarbosies, kamēr es zinu. Tie ir jebkurā aptiekā vai pārtikas preču veikalā utt. Tev vajadzēs apmēram 12, bet nepērc tādu duci, ja vien tā nav ziema, lai varēsi teikt, ka tas ir paredzēts lazaretei, kas krājumus veido pacientiem. Pretējā gadījumā, ja iespējams, pērciet pa divām vienreiz. Zvaniet draugam, lai jums palīdz. Aptiekas farmaceiti viņi parasti zinās, kas notiek, ja pērkat lielu daudzumu.



Aprīkojuma sarakstu es publicēšu vēlāk, labojiet man jebkādas kļūdas šajā ierakstā, lūdzu, es daudz mācos no jums, man ļoti patika forums, @Berlin777 man ļoti palīdzēja, laipni uzņēma mani, es šeit jutos ērti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Etilacetāts ir pieejams datortehnikā kā krāsas atšķaidītāja aizstājējs. Sērskābes notekūdeņu tīrīšanas līdzeklis ir 95 % tīrības pakāpes datortehnikā. Vm&p ligroīns ir universāls nepolārs šķīdinātājs. Tīrs acetons ir pieejams praktiski jebkur kā nagu lakas noņēmējs. Hlorēts karburatoru tīrīšanas līdzeklis ir dcm, metilēnhlorīds. Aptuveni 75 %. Dzinēja palaišanas šķidrumā bieži ir etilēteris un hekāra vai heksadecimāls. Epsoma sāls ir labs žāvējošs līdzeklis, kad tā ir sagatavota. 91% izopropilspirtu var sālīt ar galda sāli līdz gandrīz bezūdens stāvoklim. 🤔 Pyrex pīrāgu pannas ir 3 dolārus maksājošas un labi noder pīrāgiem un arī pārkristalizācijai.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Dzinēja iedarbināšanas šķidrumā ir dietilēteris un heksāns vai heptāns. Ir pieejami videomateriāli par to, kā no etanola pagatavot dietileteri. Devil Springs un Everclear ir augsts etanola saturs. Tīmeklī varētu atrast laboratorijas etanolu. Dibutilēteri varētu izmantot Grignarda reakcijai, kurā etilmagnija hlorīds reaģē ar acetonitrilu un sālsskābi, lai iegūtu P2P (fenil-2-propanonu).
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hektāns un hektāns ir tas, ko Google sauc par heptānu un heksānu 😅Amazon un ebay noteikti ir laboratorijas etanols. Etilmagnija hlorīds izklausās grūti iegūstams, bet es nesen lasīju dokumentu, kurā aprakstīta cfc, piemēram, R-11 un citu trihlor savienojumu izmantošana invitro grignardi tās pārsteidzošs, ko mūsdienās var nopirkt tiešsaistē. Sākotnēji biju nobažījies par populāra balzamēšanas līdzekļa iegādi no kāda liela tiešsaistes tirdzniecības uzņēmuma, taču izlasīju, ka pagājušajā mēnesī tika nopirkti 200, kas man ļāva justies nedaudz labāk.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Es domāju benzilmagnija hlorīdu, nevis etilmagnija hlorīdu. Kļūdaina kļūda. Jūs pievienojat magnija virpuļus dietilēterī (vai dibutilēterī) un lēnām pievienojat benzilhlorīdu, lai veidotos benzilmagnija hlorīds. Tad pievieno acetonitrilu. Joda kristāls var palīdzēt izveidot grignarda reaģentu. Ja magnija vijumi nav svaigi, palīdz skrāpēšana ar brillo spilventiņu tērauda skrāpējumiem. Arī ultraskaņa var palīdzēt grignardu reakcijām.
 

Attachments

  • iFwoBfNLGS.jpg
    iFwoBfNLGS.jpg
    13.7 KB · Views: 88

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
....un es pieņemu, ka ar argonu vai slāpekli? Es lasīju, ka inertā atmosfēra ir priekšnoteikums, lai izgatavotu grignardu, un tas ir tas, kas ir atturējis lielāko daļu no mēģinājumiem to darīt.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Dietilēteris ir ļoti gaistošs un nelaiž skābekli. Dažkārt ir nepieciešama augstāka temperatūra, tāpēc var izmantot dibutilēteri, tas joprojām ir pietiekami gaistošs, lai neielaistu skābekli.
 

Attachments

  • bRfK0265oD.png
    bRfK0265oD.png
    188.5 KB · Views: 132

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Iespējams, ka tieši dažām grignardu reakcijām, kurām nepieciešama ilgstoša karsēšana, ir nepieciešama inerta atmosfēra, un ar ēteri nepietiek.
 

Attachments

  • 6eMpzIoBqf.png
    6eMpzIoBqf.png
    198.8 KB · Views: 103

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Benzilmagnija hlorīds un acetonitrils Es pieņemu, vai jums trūkst aromātiskā gredzena. Lai gan, ja jums tas izdodas, pastāstiet man, kā, tad es jums pastāstīšu, kā izgatavot amfetamīnu no starpprodukta tieši, neizmantojot P2P. ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Vēlu rediģēt, es tikai tagad ieraudzīju, ka jūs to jau izlabojāt.

THF ko PVC cementā/līmi parasti izmanto Grignardā kā šķīdinātāju, paldies par to, ka pieminējāt di-N-butileteri, kas man ir jauns un šķiet pietiekami viegli pagatavojams, ļoti noderīgs, es domāju, ka es zinu sūdu reakciju, kas vienkārši labāk norit ēteros, kā Al/Hg.

Ultraskaņa un pievienots joda kristāls palīdz vairāk nekā visa pasaules žāvēšana un gaisa izslēgšana, kad Grignardam ir jānotiek.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Ja skatāties šo videoklipu,
, jūs varat burtiski izgatavot savu dietilēteri.
Problēma ir iegūt sērskābi.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Hei, cilvēk, es labprāt iesaistītos šajā darbā. Es esmu par to, lai pa labi no pamata sarakstu, kas nepieciešams. Kā vai kur es varu iegūt nepieciešamās zināšanas, lai sāktu? labam pacietīgam , mentoram labprāt ziedošu %BTC. Es esmu izlemt, vai es esmu gatavojas iegādāties nepieciešamos stikla traukus šovakar uz vietas
Paldies puiši,būšu pateicīgs,ja laipni varētu mācīties kopā ar jums.
 
Top