Viss, kas nepieciešams, lai sāktu gatavot

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Pieņemsim, ka esat nolēmis mēģināt pagatavot kādas zāles. Jūs esat izlasījis instrukciju, esat morāli gatavs. Tagad ir pienācis laiks sagatavot savu darba vietu, savu mājas laboratoriju. Nav svarīgi, vai jūs gatavojat virtuvē, garāžā vai furgonā uz riteņiem. Jums būs nepieciešams īpašs aprīkojums, vai tā būtu kolba vai lakmusa papīrs.
Šajā sadaļā mēs aplūkosim darba vietas sagatavošanas pamatus un izskaidrosim, kādas iekārtas un priekšmeti jums būs nepieciešami.

Protams, jo sarežģītāka ir vielas sintēze, jo specifiskāks ir nepieciešamais aprīkojums. Tomēr ir vērts atcerēties, ka tagad atrodaties sadaļā "Gatavošana virtuvē", kurā mēs iepazīstināsim tikai ar visvienkāršākajiem, elementārajiem gatavošanas veidiem. Un lielākajā daļā šo recepšu metodes vienkāršība izslēdz sarežģītu un dārgu aprīkojumu par labu pieejamākiem priekšmetiem. Visu, kas nepieciešams pamata ēdiena pagatavošanai, var iegādāties gandrīz jebkurā pasaules valstī, neradot lielas aizdomas.

Arī pieredzējušiem pavāriem ir sadaļa Bieži uzdotie jautājumi par laboratoriju, kurā varat detalizēti iepazīties ar darba laboratorijā īpatnībām.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
sintēzēs bk mdma 4/3mmc 3/4cmc un pvp/mdpv tikai dažas stikla pudeles daži plastmasas spaiņi sūknis degvielas pārsūknēšanai. betona maisītājs urbis. vīna filtru komplekts elektriskā plīts.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
bK-MDMA ķīmiskajai sintēzei nav nepieciešams siltums, vai vismaz sintēzei, ko es atradu šajā forumā, ir sintēze, kurai arī nepieciešams siltums
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Arī LSA nav nepieciešams daudz.
- 3x 2 litru PET pudeles (bet, ja varat 3x 1 litra stikla pudeles, pārliecinieties, ka varat tās vismaz cieši aizvērt). Tikai pārliecinieties, ka tās ir kārtīgi iztīrītas.
- Slīpmašīnas asmeni
- Kafijas dzirnaviņas
- Ja jums traucē tērēt laiku un zaudēt daļu ražas, iegādājieties sev maisīšanas plāksni. Tas nav nepieciešams, bet jums nāksies kratīt ar rokām.
- 1 pyrex trauks vai keramikas trauks, nav īsti svarīgi, kurš.

Ir daži papildu, kurus es iesaku un kurus nav tik grūti dabūt.
- PHmetrs (var būt arī papīra).
- Maisīšanas plate ar sildelementu (palīdz iztvaikot, bet nevajag pārāk daudz karsēt!!!).
- Dzintara krāsas stikla pudeles (jo LSA ir jutīga pret UV gaismu).
- Telpā, kurā strādājat, gaisma ar UV filtru, lai nebūtu jāstrādā tumsā.

Par ķimikālijām, tas ir temats diskusijai citā vietā, un es to tālāk neapspriedīšu.
 

nitroisit16835

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, es esmu iesācējs un es gribētu izgatavot savu pirmo narkotiku man ir 24 dolāri skaidrā naudā un es gribu nopirkt vai izgatavot dažas narkotikas es esmu atvērts visiem veidiem.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
sir jums ir nepieciešami vismaz 27 dolāri skaidrā naudā, lai sāktu
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Labāk, lai ir šie 27 dolāri bitcoin, ja vēlaties sākt
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, mani ļoti interesē ķīmija un citas lietas, bet es esmu nedaudz apmulsusi ar visu šo aprīkojumu, jo esmu iesācēja. Tāpēc es gribēju uzzināt, kādi ir būtiskākie priekšmeti, kas jāiegādājas. Man jau ir magnētiskais maisītājs, mērglāzes, laboratorijas pamataprīkojums, piemēram, lāpstiņas un tamlīdzīgi, kā jūs domājat, kādam vajadzētu būt manam nākamajam pirkumam? Es galvenokārt vēlos sintezēt kanabinoīdus vai triptamīnus, bet esmu atvērts visam.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Pārbaudiet procedūru, tad jūs precīzi zināsiet, kādas iekārtas jums būs nepieciešamas, lai veiktu sintēzi.
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
im begginer at this, can i prepare my own psychedelic, like psilocybe, LSD, mdma? thing like this
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Vienkāršākie sintezējamie psihedēliķi ir meskalīns un TMA.
 
View previous replies…

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Man par to būtu jātērē daudz naudas, vai ne? es gribu teikt, ka tas nav tik vienkārši kā sēņu audzēšana.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Šeit runa ir par sintēzi. Sēņu audzēšana nav sintēze. Un jā, ķīmija dažkārt var būt diezgan dārga.
 

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Interesanti, nekad neiedziļinājos meskalīna sintēzē, bet diezgan dīvaini, ka, ņemot vērā to, ka tas ir visvienkāršāk izgatavojamais psihedēlikss, to daudz neredz ielas dīleros.

Es atklāju, meskalīns ir viena no visgrūtāk iegūstamajām molekulām Atklāti sakot, es nevarēju to atrast pirms 10 gadiem, tāpēc sāku audzēt un vākt aktīvos kaktusus toreiz. Man ir diezgan slims kaktusu dārzs, un man ir nebeidzams savu iecienītāko zāļu krājums.

Es pieņemu, ka, tā kā tas ir vienkāršākais psihedēliķis, tad prokuri ir diezgan grūti iegādāties, padarot to par retāk sastopamu vielu?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Kā var aizstāt atgaitas kondensatoru
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Viena spiedtvertne, vara caurulītes, vara skrūves / gultņi / savienotāji, kaut kas noplūdes hermētiskam noslēgumam (piemēram, epoksīdsveķi) un 20 l spainis.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Bez necieņas, bet vai kāds, izņemot mani, ir domājis, ka mums, nūjotājiem, patiešām būtu noderīgi izlasīt dažas organiskās ķīmijas grāmatas? Ja esi tāds pats jaunpienācējs kā es, lasi, lasi, lasi un tad lasi vēl! Es sāku ar ķīmiju manekeniem, tad pārgāju uz mācību grāmatām, tad publicētajiem materiāliem. Nopietni esiet gudri!! Izglītojiet sevi vispirms, tad uzdodiet jautājumus.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Es pieņemu, ka ikviens pavārs lasa grāmatas un skatās ķīmijas videomateriālus.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Es iedomājos, ka ir daudz kratīšanas un cepšanas vai HI pseidoreducētāju, kuriem nebija nekādas izpratnes par to, ko, pie velna, viņi dara, kad no drauga uzzināja: kā "uzsildīt to ar to" vai "iemest visu to sodas pudelē uz 30 min" un pēc tam kā radīt HCl gāzi. Iespējams, ka tikai pēc tam, kad viņiem bija pieredze un oficiālā terminoloģija un zināšanas, viņi saprata, kas īsti notiek, kad viņi šīs lietas saskaita kopā. Ja vēlaties, tas ir sava veida apgrieztā inženierija.

Es jau sen sāku mācīties no mācību grāmatām. Man nebija iespējas praktizēt eksperimentus vai skatīties videomateriālus. Teorētiski to visu var izdarīt uz papīra, bet tas vienkārši nav tas pats, kamēr to nepielieto. Tagad, kad man ir iespēja praktizēt metodes un eksperimentēt ar taustāmiem priekšmetiem un vielām manā priekšā, mācīšanās apvienojumā ar mācīšanos ir viegls process. Tā kā šis pamats ir izveidots jau sen, ir daudz vieglāk atpazīt un atcerēties - "Ak, es atceros, ka par to lasīju". Vai arī spēt iztēloties, ka es varu veikt kādu sintezatoru, ko nekad neesmu izmēģinājis, un spēt pateikt: "Labi, tas ir tas, par ko viņi runāja" utt.

Es nevaru to pietiekami uzsvērt, ikvienam, kurš vēlas kļūt par pavāru, lasīt, mācīties, praktizēties un sākt ar maziem soļiem un SAFELY! Iespējams, jūs varēsiet ieraudzīt kādu metamfetamīna recepti un pagatavot to bez jebkādām zināšanām vai lielas pieredzes, bet tas, visticamāk, ir tik tālu, cik tālu tas aizies, un galu galā jums tas, visticamāk, beigsies slikti. Lūdzu, apzinieties, ka jūs riskējat katru reizi, kad metat visas šīs lietas kopā, ja jums nav izpratnes par to, ar ko tieši jūs nodarbojaties un ko mēģināt darīt. Ja jums nav zināšanu ķīmijā, kā jūs varētu zināt, vai pēc kādas receptes tiek gatavotas narkotikas, inde vai sprāgstvielas? Izglītojiet sevi!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Nospiediet pavāra pogu Push the cook button the push the ANYKEy and BOBS YER UNCLE
 
Top