Viss, kas nepieciešams, lai sāktu gatavot

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
im begginer at this, can i prepare my own psychedelic, like psilocybe, LSD, mdma? thing like this
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Vienkāršākie sintezējamie psihedēliķi ir meskalīns un TMA.
 
View previous replies…

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Interesanti, nekad neiedziļinājos meskalīna sintēzē, bet diezgan dīvaini, ka, ņemot vērā to, ka tas ir visvienkāršāk izgatavojamais psihedēlikss, to daudz neredz ielas dīleros.

Es atklāju, meskalīns ir viena no visgrūtāk iegūstamajām molekulām Atklāti sakot, es nevarēju to atrast pirms 10 gadiem, tāpēc sāku audzēt un vākt aktīvos kaktusus toreiz. Man ir diezgan slims kaktusu dārzs, un man ir nebeidzams savu iecienītāko zāļu krājums.

Es pieņemu, ka, tā kā tas ir vienkāršākais psihedēliķis, tad prokuri ir diezgan grūti iegādāties, padarot to par retāk sastopamu vielu?
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Bez necieņas, bet vai kāds, izņemot mani, ir domājis, ka mums, nūjotājiem, patiešām būtu noderīgi izlasīt dažas organiskās ķīmijas grāmatas? Ja esi tāds pats jaunpienācējs kā es, lasi, lasi, lasi un tad lasi vēl! Es sāku ar ķīmiju manekeniem, tad pārgāju uz mācību grāmatām, tad publicētajiem materiāliem. Nopietni esiet gudri!! Izglītojiet sevi vispirms, tad uzdodiet jautājumus.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Es pieņemu, ka ikviens pavārs lasa grāmatas un skatās ķīmijas videomateriālus.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Es iedomājos, ka ir daudz kratīšanas un cepšanas vai HI pseidoreducētāju, kuriem nebija nekādas izpratnes par to, ko, pie velna, viņi dara, kad no drauga uzzināja: kā "uzsildīt to ar to" vai "iemest visu to sodas pudelē uz 30 min" un pēc tam kā radīt HCl gāzi. Iespējams, ka tikai pēc tam, kad viņiem bija pieredze un oficiālā terminoloģija un zināšanas, viņi saprata, kas īsti notiek, kad viņi šīs lietas saskaita kopā. Ja vēlaties, tas ir sava veida apgrieztā inženierija.

Es jau sen sāku mācīties no mācību grāmatām. Man nebija iespējas praktizēt eksperimentus vai skatīties videomateriālus. Teorētiski to visu var izdarīt uz papīra, bet tas vienkārši nav tas pats, kamēr to nepielieto. Tagad, kad man ir iespēja praktizēt metodes un eksperimentēt ar taustāmiem priekšmetiem un vielām manā priekšā, mācīšanās apvienojumā ar mācīšanos ir viegls process. Tā kā šis pamats ir izveidots jau sen, ir daudz vieglāk atpazīt un atcerēties - "Ak, es atceros, ka par to lasīju". Vai arī spēt iztēloties, ka es varu veikt kādu sintezatoru, ko nekad neesmu izmēģinājis, un spēt pateikt: "Labi, tas ir tas, par ko viņi runāja" utt.

Es nevaru to pietiekami uzsvērt, ikvienam, kurš vēlas kļūt par pavāru, lasīt, mācīties, praktizēties un sākt ar maziem soļiem un SAFELY! Iespējams, jūs varēsiet ieraudzīt kādu metamfetamīna recepti un pagatavot to bez jebkādām zināšanām vai lielas pieredzes, bet tas, visticamāk, ir tik tālu, cik tālu tas aizies, un galu galā jums tas, visticamāk, beigsies slikti. Lūdzu, apzinieties, ka jūs riskējat katru reizi, kad metat visas šīs lietas kopā, ja jums nav izpratnes par to, ar ko tieši jūs nodarbojaties un ko mēģināt darīt. Ja jums nav zināšanu ķīmijā, kā jūs varētu zināt, vai pēc kādas receptes tiek gatavotas narkotikas, inde vai sprāgstvielas? Izglītojiet sevi!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Nospiediet pavāra pogu Push the cook button the push the ANYKEy and BOBS YER UNCLE
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Mani ļoti interesē stimulanti, es nopirku stikla traukus un iekārtas un mēģināju izgatavot amfetamīnu, bet, lasot sintēzi par P2NP, es redzēju, ka P2NP ir superdārgs, tāpēc nolēmu izgatavot savu, bet man vajag nitroetānu, nu, ziniet ko ? nācās izgatavot savu, bet atkal, BET viens no reaģentiem, lai to izgatavotu, bija pārāk dārgs, sapratu, ka tas izmaksās pārāk dārgi, tāpēc jebkura alternatīva vai citi viegli/ļoti viegli izgatavojami stimulanti vai pat jebkāda palīdzība būs lieliska, paldies.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
P2NP labāk ir iegādāties tieši. Jūs nevarat to izdarīt lētāk patstāvīgi, nekā pērkot tieši no Ķīnas.
 
View previous replies…

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Aptaujāts pāris pārdevēju vietnēs, viņi to pārdod par 260-300$, tāpēc idk
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Vislētākā cena forumā ir no @Mona857, 100 USD par kg. Bet viss ir atkarīgs no tā, cik daudz jūs ņemat, ja jūs ņemat no 100 kg, cena būs zema visiem pārdevējiem.
Pārbaudiet
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Saprotu, paldies, ka veltījāt laiku, atbildot noteikti palīdz !
 
Top