Question Fentanila infūzijā iestrādāta nezāle. Vai tā ir īsta lieta?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Šodien DNM sastapos ar kāda nezāļu pārdevēja paziņojumu, kurā viņš apgalvoja, ka ES ļoti liels %gadsvars nezāļu tagad ir ar fent piedevu.

Es pavadīju kādu laiku, lasot UNODC dokumentus, mēģinot noskaidrot, vai tas kaut kur ir minēts, un es atradu NULI pieminējumu sadaļā par marihuānu. Opiātu sadaļā (abi dokumenti ir pievienotajā trešajā bukletā) ir tikai nomināli pieminēta fenta izmantošana dažādu citu ķīmisko vielu piejaukšanai (bez heroīna nosaukuma), un lielākoties tas attiecas galvenokārt uz Ziemeļameriku.

Vai kāds patiešām ir redzējis cilvēkus, kas šādā veidā dīdās ar nezāli? Es gribu teikt, ka hidroponiski audzētās vielas stiprums šodien ir daudz lielāks nekā pirms desmit gadiem, kāpēc jūs liktu fentu nezālē?

Jebkurā gadījumā meklēju kādu ieskatu, ko varētu ietvert jūsu spožie prāti.

Laimīgu Jauno gadu utt. utt.
 

Attachments

  • wWrdqmYDzK.pdf
    14.6 MB · Views: 621

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Mūsdienās marihuānu var mērcēt ar visu, kas ir pa rokai. Neatkarīgi no tā, vai tas ir sintētiskais kanabinoīds vai fentanils.
Tas ir saistīts ar to, ka mūsdienās var legāli un lēti iegādāties CBD marihuānu, kas izskatās lieliski, bet kurā nav THC.
Lai šādai zālītei piešķirtu narkotisku efektu, cilvēki to piesūcina ar fentanilu un citām vielām.
+ fentanils liek klientam atgriezties pēc vēl un vēl.
Protams, tagad ir jauna alternatīva THC - HHC, tās potenciāls ir par 20-25% mazāks nekā THC, un pagaidām tā ir legāla lielākajā daļā Eiropas valstu, taču ne visiem tā ir krājumā un turpina impregnēt CBD zāli jeb lauksaimniecības zāli, kas izskatās kā īsta marihuāna.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Vai esat to redzējuši praksē?

Piekrītu @spanara, ka pieredzējis nezāļu smēķētājs uzreiz sapratīs, vai viņš dedzina kaņepes pret nezāli.

Man ir HHC-O grozs, bet vēl neesmu to izmēģinājis, pataupot to kādai lietainai dienai (pats neesmu liels nezāļu smēķētājs).
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
NVS valstīs vājajai marihuānai tiek pievienota UR-144 vai JWH sērija. Varu droši apgalvot, ka tādi sintētiskie kanaboīdi kā (ur144 / JWH-018) ir gandrīz neatšķirami no dabiskajiem. Vienīgā atšķirība ir ātra ieelpa un ātra izelpa, bet, ja lieto prolongatorus, efekts saglabājas ilgāk.

Runājot par fentanilu, tā nav nepieciešams daudz, pietiek ar 1,2-1,5 mg fentanila uz 1 g marihuānas, lai efekts nebūtu spēcīgi jūtams un cilvēks pierastu pie produkta un iegūtu atkarību.
Jebkurā gadījumā es nedomāju, ka tas ir godīgi, tāpēc neiesaku to darīt.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Man nav nodoma to darīt - vienkārši es jau testēju dažādas vielas fentam, un tagad domāju, ka man ir jāpārbauda arī dēla zāles krājumi. Fent testi man kļūs par dārgu hobiju...
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
ar cbd zālēm ir tā, ka tās smaržo pēc kaņepēm...
tātad tā varētu būt lieta, bet "īsts" smēķētājs to uzreiz atklātu.
 
Top