Fentanila jautājums

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Man ir šķidrais fentanils (citrāts 50mcg), interesē, kā to var piejaukt nezālēm. Es zinu, ka fentāns šķīst ūdenī/metanolā, bet neesmu 100% pārliecināts, ka, ja samaisīšu citrātu ar ūdeni/metanolu, vai, to šņorējot, būs efekts. Vai man vispirms ir jāsaņem tīrs fentanila HCL (pulveris) no šķidrās versijas, vai es varu to izmantot šādā veidā?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Labākais risinājums būtu atbrīvoties no fentanila. Ar to nav vērts pat eksperimentēt.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Šeit, manā valstī , daudzi cilvēki smēķē sintētisko nezāli ! Pirms Nīderlandes RC aizlieguma es lietoju 15g mdmb-4en-pinaca uz 60g zāles, un cilvēki to negrib, jo viņi man teica, ka tā ir vāja . Rc vienkārši nedod viņiem to uzmundrinājumu pirmajā dūmā, ko viņiem dod fentanils, un tāpēc es lietoju fentanilu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Tas neatceļ manu ieteikumu.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Kāpēc fent ir tik ļoti ienīsts? Tāpēc, ka to pārdod kā heroīnu, kas izraisa nāves gadījumus?

Ja es pareizi zinu, tad fents jau aizstāj heroīnu.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Jā, tas ir taisnība, ASV cilvēki nezina savas robežas un pārdozē, un par to ir tik daudz naida pret Fentanilu.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Vienkārši cilvēki ir sašutuši, ka karteļi uz visām narkotikām liek fentu
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Klausieties, jūs arī nezināt savas robežas. Ne es. Fentanils ir tik spēcīgs, ka pārdozēšana notiek viegli ikvienam. Pēc pirmā trieciena, vai ja esat iedzēris vēl kaut ko citu, vai ja esat iereibis... Neviens ne vienmēr ir uz savas ādas. Un muļķoties ar fentanilu ir tas pats, kas gulēt ar grauzēju savā gultā. Jūs nevarat atslābināties un vienkārši ar to sadzīvot. Un tas kļūst vēl neparedzamāks, ja to smēķē.
Vienkārši ieklausieties saprātīgā padomā un izskalojiet fentānu.
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Pilnīgi noteikti!!! Es nupat zaudēju ļoti ļoti labu draugu šī ŠĪDA dēļ, un mani tik ļoti sadusmo, ka cilvēki vienkārši spēlējas ar šiem atkritumiem, it kā tā būtu kāda nekaitīga rotaļlieta! Šņorēt džontu ar fucking FENTANYL????. Tagad es to visu esmu dzirdējis! Vienkārši netraucē, cilvēk! Izmetiet šo sūdu pēc iespējas ātrāk. Un, ja tu galu galā esi pašnāvnieks, pārliecinies, ka nav izgatavoti citi "pašnāvnieku džoti", kas kaut kādā veidā varētu nonākt kāda nabaga puiša rokās, kuram nav ne jausmas, ko viņš gatavojas smēķēt! Vai tas tikai nesabojātu jūsu dienu! Tavs brālītis nozog vienu no taviem džoniem un nākamajā dienā tiek atrasts miris. Tikai mani 2 centi. IZSKALOJIET TO!
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Varbūt tam ir kāds sakars ar to, ka pāris sāls graudiņa lieluma gabaliņi ir atšķirība starp lielisku kāpienu un zārku! Fentanils ir ņurdošs GRĀMATAS! Ir velnišķīgi labs iemesls, kāpēc ir tik daudz naida pret šo SŪDU! Varbūt tas tiek ienīsts tāpēc, ka tas viens pats ir atbildīgs par vairāk nekā 80000 nāves gadījumiem 18-45 gadus vecu cilvēku vidū ASV viena gada laikā! Tam tiešām nav nekāda sakara ar savu robežu apzināšanos! Nav nekādas iespējas uzzināt, cik daudz indes jūs saņemat katrā no tām viltotajām OXI tabletēm, ko viņi pārdod, vai cik daudz sasmalcināts un cik labi samaisīts ir pulveris tajā flakonā, ko jūs nupat iegādājāties. Ja jūs mielojaties ar fentanilu, jūsu dienas ir saskaitītas, un tas ir FAKTS. Pat jaukšanās ar farmaceitiskās kvalitātes produktu ir ārkārtīgi bīstama, un iemesls tam ir iedarbība. Vienkārši turieties tālāk no Fentanila, un ar jums viss būs kārtībā.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Es domāju, ka šis ir forums, kurā tiek sniegta informācija par zāļu ražošanu un sintēzi. Kāpēc jūs visi sakāt cilvēkam, lai atstāj Fentanilu mierā? Viņš uzdeva jautājumu, ja jums nav atbildes, paturiet savu viedokli pie sevis. Ja jūs vēlaties diskutēt par to, kuras narkotikas ir ļaunums un kuras nav, tad kāpēc jūs nesākat savu tēmu? Vai metamfetamīns ir labāks par fentanilu, jo tas nenogalina tik daudz cilvēku? Es esmu pārliecināts, ka arī par to varētu diskutēt. Bet šeit nav īstā vieta. Kā par to, ka jūs sniedzat savu ieguldījumu, ja jums ir zināšanas, un klusējat, ja jums nav.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Jā, tas ir taisnība , neviens nevēlas kādu nogalināt, tāpēc es meklēju informāciju, lai visu izdarītu droši. :)
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Lai gan jums ir visas tiesības ar to riskēt, manuprāt, Beavinator ir pamatots viedoklis. Pieņemsim, ka jūs uzsmēķējat savu džontu, izsmēķējat to un nomirstat. Tagad jūsu draugi/ģimene ierodas iztīrīt jūsu mājokli un atrod jūsu slēptuvi. Cilvēks, es esmu pārliecināts, ka skumji un savienojums palīdzētu atvieglot garastāvokli. Ak, izskatās, ļauj smēķēt madmaximus stash. Tagad jūsu homies ir miruši. Visas narkotikas var izmantot ļaunprātīgi un ļaunprātīgi, bet fent ir pārāk spēcīgs un gandrīz neiespējams atklāt.

Ir stāsts par pavāru, kurš kaut ko pagatavoja un eksperimentēja ar sevi. Viņš nomira mokošā nāvē, šķita apsēsts, visticamāk, saindējies ar melno graudu. Pēc viņa nāves ģimene ieradās uzkopt māju, un tēvs no ledusskapja izdzēra aukstu ūdeni. Ūdens nebija tikai ūdens, un tētis 3 dienas nevarēja funkcionēt. Tagad tētis ne tikai zaudēja dēlu, bet arī ir neatgriezeniski mainījies. Sēras ģimenē ir vēl lielākas sēras. Esiet atbildīgi, izmetiet to prom!

Tas nav izdomājums, es pazīstu šo ģimeni.
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Fentanils ir principiāls jautājums. Ir vērtīgas lietas, un ir atkritumi. Mana fentanila pieredze ir liela, bet mana izvēle ir klusēt.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Kāpēc ? Gandrīz ikviens, kurš vēlas, var atļauties vai ražot Fentanilu , šeit ir svarīgi, lai būtu pareiza informācija, lai neradītu pārdozēšanu pār sevi, ja kāds to lieto vai cilvēkiem, kuri būs pārdevēji !
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Man ir plāns tiem, kas interesējas par fentanilu, un man vienkārši ir stingrs viedoklis šajā jautājumā. Bet ne šajā forumā, ne šodien. Es ar prieku iešāvīšu jums pirmo mefedrona injekciju, bet ne fentanila.
 
Last edited by a moderator:

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Kā jau teicu, piedalieties, ja jums ir zināšanas. Ja ne, tad kāda jēga jūsu ziņām? Vai šī anonīmā lielīšanās ir domāta, lai uz kādu izdarītu iespaidu? "Haha, es zinu, kā to darīt, bet es jums to neteikšu?" Domāju, ka, tā kā ir piekļuve clearnet, mēs šeit sastopam daudz bērnu un troļļu. Dažās nedēļas nogalēs es lietoju fentanilu. Katru dienu lietoju arī 100 mg metadona. Kā vienmēr savā narkotiku lietošanas vēsturē, man ir apnicis maksāt mazumtirdzniecībā un es meklēju lētāku veidu. Bet tas ir mans iemesls. Un tikai mans. Problēma nav zināšanās, bet gan tas, ko cilvēki ar tām dara. Ieroči nenogalina cilvēkus, cilvēki nogalina cilvēkus.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Jā, Luphozi ir taisnība , ja jūs noskatījāties intervijas ar Meksikas karteļu koklētājiem, viņi teica, ka deva, ko viņi iepilda, piemēram, M30 tabletē, nenogalina cilvēkus, bet ielu narkotiku tirgotāji ASV to sagriež ar citām narkotikām, un tāpēc ir tik daudz nāves gadījumu ASV!
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Jauki sakot, es pats katru nedēļu pērku fentanilu, lai atbalstītu savu ieradumu, un man nav bijušas problēmas visus 3 gadus, kopš to lietoju. Būtu jauki iemācīties, kā droši manu fetty, un es biju it kā sajūsmā, kad pievienojos šim forumam, tikai uzzināju, ka tas ir viedokļu forums, nevis pētniecība.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
FguB3Me21a
 
Top