No L-metāna līdz D-metānam

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Vai kāds var man palīdzēt saprast, vai ir iespējams izmantot vispārīgos deguna inhalatorus, kuru sastāvā ir "levmetamfetamīns 50mg", lai nonāktu pie d-metha.
https://bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-vicks-inhaler.4974/#post-46343 Vai šie norādījumi teorētiski darbosies?
Vai arī man ir jāizmanto iepriekš minētā amfībijas sniegtā racēmizācija un izšķiršana? Vai 41Dxflatline utt?
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Lai gan tas darbotos... dažas no šīm ķimikālijām ir grūti iegūt vai var būt bīstamas, piemēram, mans lietotājvārds, tā vietā jums vajadzētu lietot naproksēnu un lietot pope-peachy ar NASID Naproxen. Es esmu ievietojis pilnu rokasgrāmatu zemāk
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Apstrāde ir publicēta jau agrāk, bet atkal

Tas ir ....

N-metilamfetamīna optiskās izšķiršanas mehānisma izpēte, izmantojot diastereoizomēru sāļu veidošanos ar Pope-Peachey izšķiršanas metodi, kā to vēlāk apsprieda retorte.

https://sci-hub.wf/10.1016/s0957-4166(00)86170-4

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0957416600861704


atsauces un piezīmes
I.) Newman,P. Optical Resolution Procedures for Chemical Compounds, vols.l-3, optical Resolution Informztion.
Catre, Manhetenas koledža, Ņujorka, 1978-1984;

2.) Jacques,J.; Collet,A.; Wilen,SH. Enantiomers, Racemates and Resolutions, Wiley and Sons, New York,
1981,378.p.

3.) Fogassy,E.; hs,M.; Faigl,F ; Rohonczy,J, Ecsery,Z. J.Chem.Soc.Perkin Trans.2, 1986, 1881
4.) Pope,W.J.; Peachey,S.J. J.Chem.Soc.,1899,75,1066

5.) 7,84 g (0,0525 mol) racēmiska N-metilamfetamīna un 9,73 g (0,0525 mol) racēmiska N-
metilamfetamīna hidrohlorīds tika izšķīdināts 70 ml abs. etanola un 7,91 g (0,0525 mol) R,R-
tartaksīnskābes 56 ml abs. etanola. Abus izejas šķīdumus sadalīja piecpadsmit tilpuma porcijās ar
bireti un reaģēja 22+1 "C temperatūrā. Maisījumus netraucēti nostādināja 15, 90 minūtes un 5, 24, 1 IS
stundas, pēc tam nogulsnes filtrēja un žāvēja. No 0,4 g katras sāls atbrīvoja bāzi ar ccNaOH
un ekstrahēja no ūdens fāzes ar dikblorometbānu.
6.) Visus eksperimentus veica pie viena un tā paša darba galda 2Ul'C istabas temperatūrā. Pamatnes šķīdumi
racemāta un šķīdinātāja šķīdumus izmantoja, lai izvairītos no masas mērījumu kļūdām. Visas izmantotās kolbas
bija vienāda izmēra un formas
7.) Tartrāta un hidrohlorīda saturu sāļos noteica potenciometriski, izmantojot RADIOMETRU-
85 TTT automātisko titratoru ar 0,1 N NaOH un 0,1 N AgNO,.
8.) Īpatnējo rotāciju mērīja ar Perkin Elmer 241 polarneteri. Īpašās rotācijas
optiski tīrs R-N-metilamfetamīns ir [a]: - -18,90 (c 0,1, IN HCI).
9.) Filtrējot sāļus neizskaloja. Mazais sāls sāļos konstatētais hidrohlorīda daudzums, iespējams, nāk no filtra.
no mātes šķīduma, kas pielipināts un izžāvēts uz sāls virsmas.
10.) Tas saskan ar rezultātiem3 , ka R-l II ir stabilāks sāls nekā S-111.

Ja vēlaties vairāk, varat izlasīt arī turpmāk minēto retortu, visam jābūt https://sci-hub.wf pēc lielākam, lai gan ;)

. Tā vietā šajā pagriezienā izmanto tikai pusi no hirālā amīna ekvivalenta. Tā vietā izmanto pusi ekvivalenta lētākas, optiski neaktīvas amīna bāzes. Tas ne tikai padara procesu lētāku, bet arī rada krasāku šķīdību atšķirību. Vēlamā (d)-(+)-enantiomēra konjugētā bāze ar augstu selektivitāti izkristalizējas kopā ar hirālā amīna konjugēto skābi. Tādējādi šķīdumā paliek šķīdāks (l)-(-)-naproksēna sāls produkts un ahirālais amīns.
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Es nepadarīšu to viegli, jums būs jāaprēķina mols.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Jums būs nepieciešams daudz kristalizāciju tikai tāpēc vien, ka jūsu produktā būs mentols un kampars.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es lasīju šo rezolūciju agrāk, un tā ir vienīgā, kurā teikts, ka, izmantojot RR vīnskābi (d-vīnskābi vai L+vīnskābi), N-metilamfetamīna R enantiomērs paliek cietā viela.
Es to daudzkārt pārlasīju, lai saprastu, kāpēc, un es vēl nesapratu, viņi var teikt, ko vēlas šajā eksperimentā, bet es varu jums apliecināt un pierādīt, ka pēc simtiem veikto izšķiršanas testu, ka N-metilamfetamīna R enantiomērs, izmantojot RR vīnskābi, paliek šķidrumā, kas ir fakts pat šajā eksperimentā.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Jums ir garām "vērpjot" vai retort subprodukcijas naproksēns vietā, manuprāt? Tā vietā, lai lietotu -vīnskābi vai L+vīnskābi, lietojiet naproksēnu.

Tas ne tikai padara procesu lētāku, bet arī rada krasāku šķīdības atšķirību. Vēlamā (d)-(+)-enantiomēra konjugētā bāze ar augstu selektivitāti izkristalizējas kopā ar hirālā amīna konjugēto skābi, tādējādi šķīdumā paliek šķīdāks (l)-(-)-naproksēna sāls produkts un ahirālais amīns.
 
Last edited:
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es runāju tikai par jūsu atsūtītās saites dokumentu, nevis par naproksēna procesu.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Tas viss ir balstīts uz pāvesta peachy... tikai variācijas nd, ka tas var un ir ticis izmantots, lai racemic meth atpakaļ no L
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Manā gadījumā nav par to, ka es daru mest vairāk loģiskā veidā mēs redzēsim, vai es to sasniegšu pilnībā man tas ir daļēji šobrīd.
Jebkurā gadījumā šeit pārbaudītas daudzas skābes, pat naproksēns, un šķiet, ka O,O'-dibenzoilvīnskābe darbojas labāk( es to nelietoju).
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Atvainojiet, man šķiet, ka es to pilnībā nesapratu. Es nemēģinu atrisināt racēmisko sadalīt d- un l- un atdalīt. Es cenšos saprast, vai ir iespējams pārstrādāt l- par racēmisko. Kas man joprojām ir neskaidrs, jo nezinu, vai jūs neesat pieļāvusi pārrakstīšanās kļūdu. Šajā darbā ir runa par uzlādi ar racēmisko metamfetamīnu un vīnskābes aizstāšanu ar 1 daļu HCl un 1 daļu naproksēna, lai atdalītu? Atkal mēģinu saprast, vai bija iespējams l- no deguna inhalatoriem pārvērst par racēmisko, izmantojot AIBN/Thiol aizstājēju. Lūdzu, atvainojiet par manu neskaidrību. Paldies.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Viņš teica, ka tikai karsējot l izomēru maisījums no šīs metodes kļūst racēmisks.
Es strādāju citā variantā
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Tavs komentārs zemāk ir pareizs. Bet jūs vēlaties sub ar atbilstošiem moliem.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Es mēģinu saprast, vai ir iespējams pārstrādāt l- par racēmisko


jā, draugs, mēs to esam teikuši
To sauc par RRR atrisinātu racemātu un reciklēšanu Rezolūcija VAI

Resolution-Racemization-Recycle


Jūs atdalāt ar naproksēnu pret L+vīnskābi.

Siltuma šķidrums L meth Ar naproksēnu, un tas pārvēršas DL meth virsstundās.

Atdaliet vēlreiz ar naproksēnu

atkal uzsildāt, lai iegūtu DL

Nekas vairāk nav vajadzīgs, un viss ir sīki aprakstīts ziņojumā. Tā vietā jūs subproducējat naproksēnu molāros daudzumos, kas norādīti specifikācijā, jums būs jāizlasa gan retorta, gan sākotnējais pāvesta pīrāgs, lai saprastu, kas jādara.


Izšķiršana-Rakemizācija-Recelēšana
Ir diezgan skaidrs, kas jādara. Man žēl, ka jums nav jēgas, jo ir jau diezgan skaidrs, kas jādara.

Šeit bija vairāk nekā pietiekami daudz informācijas, lai jebkurš NEWBEE varētu sākt.
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Varbūt, ja jūs to kopējat un ielīmējat vēl vienu reizi, varbūt es sapratīšu. Varbūt jums vajadzētu piešķirt Nobela miera prēmiju par jūsu pārsteidzošo atklājumu, vai varbūt man vienkārši vajadzētu ietaupīt naudu un netērēt laiku. Paldies.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
7,84 g (0,0525 mol) racēmiska N-metilamfetamīna un 9,73 g (0,0525 mol) racēmiska N-metilamfetamīna.
metilamfetamīna hidrohlorīds tika izšķīdināts 70 ml abs. etanola un 7,91 g (0,0525 mol) R,R-
tartaksīnskābes 56 ml abs. etanola. Abus izejas šķīdumus sadalīja piecpadsmit tilpuma porcijās ar
bireti un reaģēja 22+1 "C temperatūrā. Maisījumus netraucēti nostādināja 15, 90 minūtes un 5, 24, 1 IS
stundas, pēc tam nogulsnes filtrēja un žāvēja. No 0,4 g katras sāls atbrīvoja bāzi ar ccNaOH
un ekstrahēja no ūdens fāzes ar dikblorometbānu.
6.) Visus eksperimentus veica pie viena un tā paša darba galda 2Ul'C istabas temperatūrā. Pamatnes šķīdumi
racemāta un šķīdinātāja šķīdumus izmantoja, lai izvairītos no masas mērījumu kļūdām. Visas izmantotās kolbas
bija vienāda izmēra un formas
7.) Tartrāta un hidrohlorīda saturu sāļos noteica potenciometriski, izmantojot RADIOMETRU-
85 TTT automātisko titratoru ar 0,1 N NaOH un 0,1 N AgNO,.
8.) Īpatnējo rotāciju mērīja ar Perkin Elmer 241 polarneteri. Īpašās rotācijas
optiski tīrs R-N-metilamfetamīns ir [a]: - -18,90 (c 0,1, IN HCI).
9.) Filtrējot sāļus neizskaloja. Mazais sāls sāļos konstatētais hidrohlorīda daudzums, iespējams, nāk no filtra.
no mātes šķīduma, kas pielipināts un izžāvēts uz sāls virsmas.
10.) Tas saskan ar rezultātiem3 , ka R-l II ir stabilāks sāls nekā S-111.

Ja vēlaties vairāk, varat izlasīt arī turpmāk minēto retortu, visam jābūt https://sci-hub.wf pēc lielākam, lai gan ;)

. Tā vietā šajā pagriezienā izmanto tikai pusi hirālā amīna (naproksēna) ekvivalenta. Tā vietā izmanto pusi ekvivalenta lētākas, optiski neaktīvas amīna bāzes. Tas ne tikai padara procesu lētāku, bet arī rada krasāku šķīdības atšķirību. Vēlamā (d)-(+)-enantiomēra konjugētā bāze ar augstu selektivitāti izkristalizējas kopā ar hirālā amīna konjugēto skābi. Tādējādi šķīdumā paliek šķīdāks (l)-(-)-naproksēna sāls produkts un ahirālais amīns.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Tā vietā šis naproksēna pētījums tas bija balstīts uz... nekas jauns tikai vecas lietas, bet salieciet 2 un 2, un bingo bija viņa vārds ideālais pāvests-Pečs. Šai izšķiršanai var būt praktisks pielietojums, jo izšķiršanas efektivitāte ir tādā pašā diapazonā kā ar vīnskābi, bet 1 mol bāzes izšķiršanai ir nepieciešams tikai 0,25 molārais šķīdinātāja ekvivalents. Chirality 11:373-375, 1999. gads. © 1999 Wiley-Liss, Inc.

Vajadzētu izmantot par 0,5 līdz 0,25 moliem mazāk pret vīnskābes šķīdumu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@azides Man šķiet, ka jums ir grūti saprast savu informāciju, manu vai šo tēmu kopumā. Tas ir BS, šis pavediens bija miris jau pirms kāda laika, nezinu, kāpēc tu turpini to klabināt.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Kas ir izdevuma mate.... ? pat ja Šķīdumā mononātrija d-tartrāts tad ar d-amfetamīnu prioritāri veido ūdenī šķīstošu sāli, bet l-amfetamīnu (joprojām palikušo brīvās bāzes formā) var ekstrahēt ar nepolāru šķīdinātāju....

Es domāju, ka jums ir problēmas ar izpratni... tas patiešām ir dzīvotspējīgs.



h ttps:// www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azols
- pirms 6 dienām

Naproksēns būtu interesants reaģents hirālu amīnu izšķiršanai

PsychedStrawberry
- pirms 6 dienām

Kā tas nāk?



SunderedValley
- pirms 6 dienām

Tas jau ir darīts iepriekš IIRC.
Es ātrums lasīt diezgan grūti, bet vienprātība, šķiet, bija "darbojas ļoti labi dažreiz var izdarīt pat lētāk, izmantojot citas metodes". Vajadzētu būt vai nu šeit, drugnerds sub vai Vespiary.


1Azole
- pirms 6 dienām

Pieejams, enantiomēriski tīrs, noderīga karboksilskābes funkcionalitāte, liela pi sistēma, arilmetoksi, visi šie faktori liek domāt, ka tas varētu būt noderīgs kandidāts, un pēdējie divi deskriptori ir iemesli, kāpēc tas varētu būt īpaši interesants.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Labi, es nosūtīšu jums īsziņu, un mēs virzīsimies uz priekšu, labi? Man ir viss nepieciešamais, lai to izdarītu, un man nav nekā labāka darāmā, tāpēc redzēsim, vai arī mani var padarīt par ticīgo.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Pēc sarunām ar soldadoDeDrogas nav jauns bišu. Bet, iespējams, mācību kāpurs. Bez aizvainojuma mēs visi sākām pa lielākai daļai no streikiem TS2 grāmatās. (Tas attiecas uz visiem pārējiem), jo viņš alreadly ieguva padziļinātu sarunu.



Anyways kad runa ir par šo reakciju tas var vērtēt daļēji viegli un saprast no EASY kādam, piemēram, man, kas ir starpposma viegli grūti par jaunu commer



Tas viss steemed no post.2 nedēļas atpakaļ







Notdrugs



Nedaudz atpakaļ dzirdēju, ka dažās laboratorijās izmantoja naproksēnu (kā NPL) kā enantišķīsto skābi. Bet es neesmu varējis atrast nekādu informāciju par šo metodi, tāpēc es tiešām nevaru droši apgalvot.



Es rakstu...





u/Notdrugs



Iespējams, pamatojoties uz šo atreferējumu? Kā jau teicu iepriekš... triks ir atrast lētāko optiski aktīvo skābi, kas saistīsies ar vienu izomēru, bet ne ar otru, un kas mainīs šķīdību pietiekami, lai vienu no produktiem (vai tā būtu nereaģējusī brīvā bāze, vai reaģējušais amīds, sulfonāts vai kas cits) varētu izskalot citā šķīdinātājā (tādā, kas nav sajaucams ar pirmo šķīdinātāju), lai rezultātā viens izomērs izšķīdinātu pirmajā šķīdinātājā, bet otrs izomērs izšķīdinātu otrajā šķīdinātājā. Pamatojoties uz to, kas te teikts, ko jūs domājat.



http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html



Tad ne narkotikas atbilde...





Notdrugs

- pirms 13 dienām - rediģēts pirms 13 dienām



Tas ir patiešām interesanti! Es redzu, kā šie iebildumi padara komerciālo ražošanu daudz vieglāku. Tas nav pārāk bieži, ka mēs saņemam "masveida ražošanas detaļas", kas iezīmētas pamatinstrukcijā, tāpēc paldies par to.



Vēlāk, šonedēļ

pat ja šķīdumā mononātrija d-tartrāts pēc tam ar d-metamfetamīnu priekšroku dod ūdenī šķīstošai sālei, bet l-metamfetamīnu (kas joprojām paliek brīvā formā) var ekstrahēt ar nepolāru šķīdinātāju...



Es domāju, ka jums ir problēmas ar izpratni... tas patiešām ir dzīvotspējīgs.



https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V



https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azole

- Pirms 6 dienām



Naproksēns būtu interesants reaģents hirālu amīnu izšķiršanai.



PsychedStrawberry

- pirms 6 dienām



Kā tas nāk?







SunderedValley

- pirms 6 dienām



Tas jau ir darīts iepriekš IIRC.

Es ātrums lasīt diezgan grūti, bet vienprātība, šķiet, bija "darbojas ļoti labi dažreiz var izdarīt pat lētāk, izmantojot citas metodes". Vajadzētu būt vai nu šeit, drugnerds sub vai Vespiary.





1Azole

- pirms 6 dienām



Pieejams, enantiomēriski tīrs, noderīga karboksilskābes funkcionalitāte, liela pi sistēma, arilmetoksi, visi šie faktori liek domāt, ka tas varētu būt noderīgs kandidāts, un pēdējie divi deskriptori ir iemesli, kāpēc tas varētu būt īpaši interesants.



Tad kāpēc mans ziņojums ir labāks



Nē, es nesniegšu sīkāku informāciju, piemēram, temperatūru un laiku, tas viss ir oriģinālajā pāvesta peachy.



Nē, ja jūs varat iegūt DCM benzolu utt. utt. es jums nepateikšu piemērotu šķīdinātāju, ko izmantot, jo viss ir USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, šeit strops utt... būs visas atbildes.



Un nē, es neaprēķināšu jūsu molus. Un, ja vēl 1 persona, kas jautā man specifisku laiku utt.....



Viņi tiks ignorēti viss ir labi dokumentēts



Vēlreiz visiem vēlreiz 1 reizi



Notdrugs



Pirms neilga laika dzirdēju, ka dažas laboratorijas izmantoja naproksēnu (kā NPL) kā enantišķīsto skābi. Bet man nav izdevies atrast nekādu informāciju par šo metodi, tāpēc es tiešām nevaru droši apgalvot.



Es rakstu...





u/Notdrugs



Notdrugs



- pirms 13 dienām - rediģēts pirms 13 dienām







Tas ir tiešām interesanti! Es redzu, kā šie iebildumi padara komerciālo ražošanu daudz vieglāku. Ne pārāk bieži mēs saņemam "masveida ražošanas detaļas", kas iezīmētas pamatinstrukcijā, tāpēc paldies par to.



atkal teorija L VICKS uz D met . Vai tas ir iespējams, jā. Vai kāds, kurš nav izstrādājis mdma ceļu, kas nav labi dokumentēts, to var izdarīt, jā. Vai kāds, kas jautā, vai var izmantot 40% etanolu , DSMO pret DCM utt. utt. viņi nav gatavi.



Vai jūs varat izgatavot MDA/MDMA no kafijas/kofeīnskābes vai tamlīdzīgi... jā. Vai 12 % raža attiecībā pret izmaksām šķiet dzīvotspējīga, ja piperonāla akatāts vai citi analogi ir centus par $ un var izgatavot piperonālu 1-2 soļos un no tā safrolu vai izosafrolu ... tikai tāpēc, ka jūs varat, nenozīmē, ka 10 g vicks inhalatoru būs "rentabli".

Jums varētu būt rakt ikvienam, kas lasa, bet ikvienam, kam ir izpratne par ts2, lai padarītu savu pašu prekursoru vai preprekursoru, tas ir jēga. Ja jūs sekojāt to kā karti un kompasu, nevis recepti

Lai gan visi vēlas, lai tā būtu A+B + šķidrums + siltums, lai ķīmiskā viela X, un tā darbojas 0-80-95% gadījumu.

Ir laiks, kad jūs mēģināt un padarīt kūku, bet padarīt maizi.

Piemēram, pievienojot 1 uz daudz ogļhidrātiem utt. utt. Pārkristalizēšana un polimorfisma vai atsevišķu entiomēru atdalīšana ir māksla pati par sevi.

Diemžēl mana lieta ir NOVEL MDMA un MDP2P ražošana un mazāk hirālu resultivācija, bet es varu lasīt pāvestu peachy pietiekami stāvēt ar 99% atbalstu un, ja kāds vēlas iekost caurumus, lai tā būtu. Un es runāšu, bet lūdzu ne kādi šķīdinātāja jautājumi vai aprēķini mols viss ir publicēts agrāk un tas ir def dzīvotspējīgs
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Atkal viss ir publicēts viss ir dzīvotspējīgāks nekā AIBN, kas publicēts agrāk mazākā vidē.

Bet atcerieties Tas ir patiešām interesanti! Es redzu, ka šie brīdinājumi ievērojami atvieglo komerciālo ražošanu. Tas nav pārāk bieži, ka mēs saņemam "masveida ražošanas detaļas", kas iezīmētas pamatinstrukcijā, tāpēc paldies par to.

Jums ir nepieciešams masveida mērogs. Ne 1,5 g vicks L. Izmantojot netīru vai vienkārši sasmalcinātu naproksēnu. Vienkārši iegādājieties šo nolādēto sāli
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Fermenti kā šķīdinātāji
Viena enzīmu klase, kurai šajā ziņā ir pievērsta īpaša uzmanība, ir esterāzes,
kas katalizē esteru hidrolīzi (14.1C sadaļa), lai iegūtu spirtu un karboksīdu.
skābes. Mēs ilustrējam šo metodi, aprakstot (R,S)-naproksēna izšķiršanu. Uz
(R)- un (S)-naproksēna etilesteri ir cietas vielas ar ļoti zemu šķīdību ūdenī.
Ķīmiķi izmanto esterāzi sārmainā šķīdumā, lai selektīvi hidrolizētu (S)-esteri,
kas nonāk ūdens šķīdumā kā (S)-karboksilskābes nātrija sāls. .
(R)-esteri šie apstākļi neietekmē. Filtrējot sārmainu šķīdumu, atgūst
(R)-esteru kristāli. Pēc kristālu atdalīšanas sārmainu šķīdumu paskābina.
lai nogulsnētu tīru (S)-naproksēnu. Atgūto (R)-esteri var racēmizēt (pārveidot).
R,S maisījumā) un atkal apstrādāt ar esterāzi. Tādējādi, pārstrādājot (R)-esteri,
visu racēmisko esteri pārvērš par (S)-naproksēnu.

https://pa01000125.schoolwires.net/cms/lib/PA01000125/Centricity/Domain/366/Chap6%20Chirality.pdf


Elfspice nepareizi pieņēma, ka NaOH šķīdumam tika pievienots, lai atbrīvotu pievienoto amīna hidrohlorīdu. Tas tā nav. Brīvbāzes amīns ir jāizmanto, un NaOH mērķis ir izgatavot vīnskābes (kas ir dikarboksilskābe) mononātrija sāli.

Šķīdumā mononātrija d-tartrāts ar d-metamfetamīnu veido ūdenī šķīstošu sāli, bet l-metamfetamīnu (kas joprojām ir brīvbāzes formā) var ekstrahēt ar nepolāru šķīdinātāju.

Tas notiek tāpēc, ka d-vīnskābes molekulas forma ir tāda, ka šķīdumā tā labāk sader kopā ar d-metamfetamīnu nekā ar l-metamfetamīnu (bet brīvi veido sāli ar abām formām, ja ir pietiekami daudz skābes, tāpēc, pievienojot vienu ekvivalentu tof NaOH, tiek "atslēgta" viena karboksilskābes grupa katrā vīnskābes molekulā).

Tā vietā šajā gadījumā tiek izmantots naproksēns, un tam vajadzētu būt cietai vielai, es pieņemu.
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Elfspice nepareizi pieņēma, ka NaOH tika pievienots šķīdumam, lai atbrīvotu pievienoto amīna hidrohlorīdu.
 

Attachments

  • DjhIJ016Pn.png
    DjhIJ016Pn.png
    191.3 KB · Views: 61
Top