Question Looking for a vendor Gamma-butirolaktons GBL/GHB

evolutionzzz

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mērķis prātā ir iegūt GBL vai GHB. Ikviens, kurš lasa šo grāmatu, zina visas ar to saistītās problēmas. Tāpēc meklēju palīdzību.
Tātad maniem klientiem nepatīk BDO, kad es saku nepatīk, es domāju, ka viņi to ienīst. Tomēr viņiem, šķiet, patīk GBL un GHB (kas zina).
Katrā ziņā, mēs visi zinām, ka kļūst arvien grūtāk un grūtāk to dabūt rokās, jo īpaši, pirms tam desmitiem reižu nesaņemot scammed. Šajā amatā bija paredzēts jautāt, kā to sintezēt, bet es neesmu ķīmiķis, man nav ZERO zināšanu šajā jomā, un es iedomājos, ka jebkurš mēģinājums, ko es veiktu, beigtos ar ugunsgrēku. Daudz uguns. Es arī negribu/nevarēšu maksāt smieklīgos 1500+ dolāru, par kuriem cilvēki to pārdod lielākajā daļā šo tirgu.
Pirms es saņemu plūdi ar piedāvājumiem no cilvēkiem, kas man saka, lai Western Union / sūtīt Bitcoin / utt.... Netērējiet mūsu abu laiku. Jebkurš darījums, ko es daru, notiks, izmantojot maksājumu platformu, piemēram, breaking bad market. Kaut kas ar escrow pakalpojumu, es neesmu stulbs, un NAV IZLOMU...

Idejas man ir iegūt to:
1) Tikai pērkot to. Protams, tas būtu ideāli, lai atrastu piegādātāju, kurš var pārlūkot un redzēt šo ziņu. Bet es neesmu ļoti optimistisks. ATKAL, NEVIS PĒRKOT BDO.
2) Atrast veidu, kā to pasūtīt no Sigma Aldrich vai kāda viņu mazumtirgotāja. Es mēģināju izveidot kontu, izmantojot legālu uzņēmumu, bet tas nedarbojās. Īpaši par cenu, par kādu viņi to pārdod, tas būtu ideāls ceļš. Biju redzējis, ka kāds citam cilvēkam šeit ieteica doties caur uzņēmumu, kas iepērk no Sigma Aldrich, bet mans mēģinājums neizdevās (viņi to atteica, jo teica, ka nesūta uz ASV, bet es iedomājos, ka viņi būtu atteikuši jebkurā gadījumā juridisko jautājumu dēļ) Varbūt kāds zina kādu personu/uzņēmumu, kam ir iespēja iepirkt no viņiem un kas pārdod darkweb tirgū?
3)Synthesis.... Es gribētu domāt, ka esmu ļoti gudrs un atjautīgs... Kas arī nozīmē, ka es zinu savus ierobežojumus. Vai ir process, ko varētu veikt amatieris bez laboratorijas un ne ar vislielāko budžetu?
4) Atdalīšana no legāla produkta... Es zinu, ka ir legāli produkti, kuros ir GBL. Vai ir kāds produkts, kas satur galvenokārt GBL, ir lēts un ar kuru būtu salīdzinoši viegli strādāt? Ar "viegli" es domāju: atdalīšana, karsējot/saldējot vai izmantojot ķīmisku vielu vai ko citu, lai atdalītu.
5) GHB žāvētā/kristālu veidā: Es redzēju kādu pārdevēju, kuram bija GHB kristāla formā? Šādā veidā nosūtīšana būtu daudz vieglāka, un viņi apgalvo, ka var izmantot destilētu ūdeni un viss. Viņu cenas nav tik sliktas kā GBL tirgū, bet tās joprojām ir pārāk dārgas.

Kopumā es cenšos iegūt GBL vai GHB 5-10L vienlaicīgi par pienācīgu cenu. Un pēdējā reize visiem spameriem - es neesmu ieinteresēts pirkt BDO.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Kas attiecas uz GABA pārvēršanas GHB ceļu, 1,4-BDO dehidrogenēšanu GBL vai GHB sintēzi no tetrahidrofurāna? Es nedomāju, ka tas ir tik sarežģīti.
Paskaties ŠEIT - varbūt tas tev palīdzēs.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Grasījās teikt, ka, iespējams, GHB ir viena no visvieglāk veicamajām sintēzēm, uzreiz pēc ekstrakcijas no augiem!
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
GBL uz GHB ir patiešām ļoti vienkārši. Un GBL joprojām ir legāls daudzviet pasaulē. To var iegādāties kā tīrīšanas līdzekli. (Patiesībā tas ir ļoti labs tīrīšanas līdzeklis.)
PVO apsprieda iespēju aizliegt GBL, bet nolēma to nedarīt.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
eiropā ir lēti un viegli iegūt uz clearnet meklēt indusclean un mājas lapā, piemēram, ka
Vai ir iespējams izmantot arī pārsūtīšanas pakalpojumu dm me if u need more info Is easy
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Lūk, padoms: ir veids, kā iegūt rūpnieciskos tīrīšanas līdzekļus, kas saturēs līdz 80 % GBL. pārējais būs nafta un citi nepolārie šķīdinātāji. GBL ir attaukošanas līdzeklis, un to ir grūti aizstāt. Lai iegūtu GBL, jums ir jāvēršas legālos uzņēmumos un jāpieprasa MSDS un visa drošības dokumentācija. Uz etiķetes nebūs rakstīts "GBL tīrīšanas līdzeklis" vai kaut kas muļķīgs. Tas būs attaukošanas līdzeklis.

Viņi jums nenorādīs precīzu procentuālo daudzumu, bet tas būs diapazonā. Parasti 60-80 %, bet, iespējams, 80 %. Tagad jūs varētu tērēt laiku, veicot frakcionētu destilāciju, apstrādājot ar oglekli un filtrējot caur celītu, bet galu galā, ja jums ir priekšstats par to, cik daudz GBL ir maisījumā, jūs vienkārši pievienojat ūdens daudzumu, kas vajadzīgs gatavam koncentrētam GHB produktam. Man šķiet, ka tas bija 3 X (neatceros no galvas).

Pēc tam virsū uzliek nepolāro slāni. To bija pārsteidzoši viegli atdalīt. Pievienojiet vajadzīgo NaOH cietā veidā, lai pārvērstu GHB. Pārliecinieties, ka neviens no formulas "piemaisījumiem" nevar šķīst ūdenī. Atcerieties, ka ir liela atšķirība starp vārdu "Degreaser" un "GBL" iepakojuma sarakstos. Jebkurā gadījumā jums vienmēr jābūt piesardzīgiem.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Izklausās, ka jums ir nepieciešams Multi Gel Remover®

Tas ir GBL un tikai celuloze.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U ir kāds labs resurss un veids, kā to atdalīt?
Es domāju, ka tad tas ir vienīgais zīmols, ko var iegādāties vairāk tad mazāk viegli/legāli.
Es neesmu atradis labāku alternatīvu..
 
View previous replies…

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U jums ir mācību viela?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mācību grāmata:
1. Ielieciet nedaudz sāls
2. Sakratiet
3. Atkārtojiet, līdz šķidrums
4. Izfiltrējiet izšķīdušo šķidrumu
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ļoti viegli sintezēt. Kāds minēja GABA uz GHB ceļu. To sauc par Sandmeijera reakciju.

SWiM var atbalstīt šo ieteikumu, viņš pats to regulāri gatavo šādā veidā kā nātrija sāli (Na-GHB kristāli).

Mīļie sveicieni,
Ali
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ghb pulveris, devas tā ļoti nezināmas man, šķiet, ka vajag lietot daudz, lai iegūtu efektu, cilvēki mēģina 3gramus, un viņi sūdzas bez efekta, eļļa ar spirtu darbojas ļoti labi.
 
Top