Question GammaGoblin/Pushing Taboo phish?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sveiki visi,

Ar GammaGoblin mani iepazīstināja kāds pārdevējs tirgū - man tika iedota šī saite:
Es pārbaudīju šo saiti dažādās DNM saraksta vietnēs, un viss bija kārtībā, tāpēc es reģistrējos.

Gatavojos veikt pirkumu, un es nolēmu iet un vēlreiz pārbaudīt un atradu vietni (meklēšanas rezultātu augšdaļā) ar nosaukumu gammagoblinstore.com, kurā viņi publicē šādu saiti:

Tāpēc es devos pārbaudīt jauno saiti - izskatās legit, daudz atsauču uz šo saiti DNM sarakstos, un tas izskatās gandrīz tāpat.

Pirmajā saitē ir paziņojums, kas jālasa, kurā ir runa par DDOS un uzbrukumiem, un DB ir jāatjauno, tāpēc lūdzu, izveidojiet jaunus kontus un tamlīdzīgi, otrajā saitē šī paziņojuma nav, un mans lietotājs (izveidots pirmajā saitē) otrajā saitē nepiesakās.

Tātad viens no tiem ir phish... Es nevaru noteikt, kurš no tiem, kādi viedokļi?

(mans konts tika izveidots šim, un es esmu atmetis kontu/pwd/pgp par to, jo es mēģināju pieteikties abos)

Kā mēs varam pārbaudīt jaunu tirgu derīgumu... Es domāju, ka man tika dota saite no uzticama pārdevēja, tāpēc es pieņemu, ka tas ir pareizi, bet tagad es visu apšaubu
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tas liek man justies labāk attiecībā uz manām uzticības attiecībām ar pārdevēju, paldies - tomēr - uzticību ir grūti iegūt un vēl grūtāk pārbaudīt, kamēr nav par vēlu...
Es brīnos, ko var darīt, lai apstiprinātu vietnes autentiskumu, ja tās ir tik viegli falsificēt ar .onion nosaukumiem...
 
Top