Vai kāds šeit ir izmēģinājis IV 4-MMC mefedronu?

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
IV noteikti ir mazāk izplatīts 4-MMC mefedrona RoA, jo daudz populārāki ir šņaušanas un iekšķīgas lietošanas veidi. Vai kāds ir izmēģinājis mefedronu IV? Vai ir kādas priekšrocības, kuru dēļ ir vērts to darīt? Īpaši, ja paraugam, ko saņēmu no BioHackers, bija tik patīkams aromāts (nesaprotu, no kurienes nāk stāsts par to, ka smaržo kā kaķu čurkas) un kūpošs uz deguna, kas padara to par kaut ko, ko gribas šņaukt, nevis izvairīties kā dažas citas vielas.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Pirms daudziem gadiem es to izmēģināju vairākas reizes, kad man vienkārši šķita, ka man viss ir jāpiedzīvo. Mans parastais RoA ir bufings, kam seko mutisks. Es nevaru salīdzināt ar daudzām lietām, jo es pārtraucu injicēšanu, tiklīdz man sāka griezties vēnas, lai izvairītos no adatas, un medmāsa to komentēja.

Steiga ir... wow. Tas ir liels uztraukums. Šī spēcīgā sajūta ilgst dažas minūtes, un tad viegli izkliedējas līdz normālai 4MMC pieredzei. Ja iepriekš neesat ievadījusi intravenozo tableti, pārliecinieties, ka esat veikusi izpēti par to, kā to darīt droši. Ja izlaidīsiet injekciju, liels apgabals ap vietu, kurā ievadījāt, būs nejutīgs, un būs nepieciešamas vairākas nedēļas, lai atgūtos, tāpēc esiet uzmanīgi.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jā, IV Cat ... ir ... kaķa māsiņa ... tā teikt. Es teiktu, ka tas, iespējams, ir daudz izplatītāks un populārāks, nekā jūs domājat. Es vienmēr ienīdu šņaukt kaķus. Es ienīdu smaržu un garšu, un tas, ko es lietoju, dedzināja kā ellē. Lielākā daļa cilvēku, kurus es pazīstu, labprātāk to IV, salīdzinot ar citiem ceļiem. Iespējams, visintensīvākā skriešanās/pieredze, ko es varu iedomāties, stāvot atsevišķi. Tas ir līdzās IV kokaīnam, ciktāl tas ir intensitātes ziņā, bet, manuprāt, daudz vairāk, turklāt tas ilgst mazliet ilgāk, tāpēc vēl labāk... jūs varat tajā iekārtoties un izbaudīt to. Tas ir labs diviem šāvieniem, pirms "burvība" pazūd, un tas ir tikai stimulējošs. Citiem vārdiem sakot, tolerance ātri rodas. Apmēram 30 minūtes pēc šāviena jūs būsiet paaugstināts kā mofo, lielākās devās (,25 g un vairāk) jums būs redzes traucējumi. 3 - 3,4 ir patiešām laba deva, jebkura lielāka, un jūs patiešām esat tajā, lai to uzvarētu. Iespējams, tuvumā ir auksts ūdens dzeršanai un šļakstīšanai uz galvas (man patīk to darīt) - man kļūst tik karsti, ka ūdens no manis sāk iztvaikot, un no galvas nāk tvaiks.

Lai nu kā, pēc aptuveni 30 minūtēm sāksiet nolaisties, un, ja varat, droši vien aptuveni tad vēlēsieties no jauna iedzert devu. Pēc sākotnējā uzplūduma vēl kādu stundu vai divas būsiet reibumā, bet tas mazināsies, un, cerams, ne pārāk ilgi pēc tam varēsiet aizmigt. Nogurums nav pārāk slikts, ne tik slikts kā no koksa. Ļoti palīdz, ja ir kāda piezemēšanās iekārta. Opiāts, benzo, varbūt pat kāds nomierinošs līdzeklis - serokvels (kvetiapīns) un zipreksa (olanzipīns) dara brīnumus, lai nomierinātu triecienu un trauksmi, un sniedz lielisku pieredzi.

Agrāk esmu novērojis, ka, ja dažas dienas pirms kaķa lietošanas lietoju kokaīnu, īpaši intravenozi, pieredze ievērojami samazinājās. Daži varētu pat domāt, ka viņiem ir pārdotas divstāvu narkotikas vai ka tas vienkārši nebija tik labi. Es IV'ed cat vienu vai divas reizes, pirms es saņēmu REAL pilnvērtīgu pieredzi, un tā bija liela atšķirība. Tāpēc, ja varat, dodiet sev pauzi pirms kaķu lietošanas, ja varat, un nododiet šo padomu ikvienam, kas domā par kaķu lietošanu. Tas ir gandrīz kā MDMA pieredze. Jūs vēlaties būt pārliecināti, ka jūsu smadzenes ir svaigas, uzlādētas un gatavas applūst ar maģiju. Pretējā gadījumā tā pilnībā neizmanto savu potenciālu, un tas ir tikai sava veida izšķiešana.

Ja jūs gatavojaties IV, jūs to "nesūtiet mājās", kamēr nezināt, ka esat šajā vēnā labi. Iegādājieties jauku karodziņu/reģistratoru un pārbaudiet to, ievelkot asinis, ja tās ieplūst... tad slampājiet šo sūdu un turieties kā par dzīvību! Tas nav kaut kas tāds, kam vēlaties veltīt laiku un darīt to lēni. Pēdējā lieta, ko jūs vēlaties darīt, ir trāpīt pusi no tā, un pēc tam jums atkal jāķeras, mēģinot iegūt reģistru. Ziniet savu devu, atrodiet to un vienkārši nosūtiet šo mutha fucka. Katru reizi izmantojiet jaunu adatu un labi sasieniet. Izmantojiet pietiekami daudz ūdens, lai kaķis nesāk kristalizēties, arī ne pārāk daudz, lai apgrūtinātu šļirces lietošanu. 0,05 g uz 0,1 ml, manuprāt, ir laba attiecība. Tātad 0,5 mg ietilptu 1 cm3 šļircē. Tātad .3-.4 būs apmēram 60-80 centu. Kopumā ļoti palīdz šķīduma uzsildīšana pirms iepildīšanas šļircē un, protams, vates izmantošana, lai to filtrētu, bet bez tās šķīdumam vajadzētu būt labam. Tas ir viss, kas jums jāzina.

Palieciet drošībā un baudiet o7
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
kaķu čurumu smaka nav saistīta ar vielas smaržu, tā ir saistīta ar to, kā smaržo jūsu sviedri un urīns pēc tās lietošanas.

un es uzskatu, ka šis apgalvojums ir 100 % patiess, lietotājs absolūti smird pēc kaķu čurkām.

man ir kaķis, man ir bijuši apmēram pieci kaķi, tāpēc es precīzi zinu, kā tas smaržo. bet kaķu čurāšanas teorija nebūt nenozīmē, ka tas smaržo kā kaķu čurāšana, ziniet?

tā nav tieši tāda pati smaka, bet gan tas, kā šis sūds smird. tā intensitāte un tas, ka tu VĒLOTIES no tā atbrīvoties.

jūs varat mazgāt drēbes un gultas veļu, bet smaka joprojām ir. tāpat kā kaķu čurāšana, no tās ir grūti atbrīvoties, bet arī tā smird līdzīgi.

iedomājieties, ko šis sūds dara ar jūsu orgāniem lol

pati viela smaržo kā marinēti gurķi vai vaniļa, vai abas. tai vajadzētu būt bez smaržas, bet es garantēju, ka jūs neatradīsiet 4mmc bez smaržas.

tā ir viena no meph īpašībām, un tā ir atslēga, lai to atpazītu.

Atvainojiet mana angļu valoda ir fucked idk kāpēc, im zaudēt vārdus un nevar atrast pareizos..
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Jūs runājāt vienkārši labi, cilvēk. Es esmu amerikānis
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
haha jā, es zinu, man vienkārši dažreiz ir grūti atrast atbilstošus vārdus, un man nākas likt tādus, kas ne gluži atbilst manai domai.

vienreiz kāds komentāros teica, ka viņš ir pārsteigts par manu angļu valodu, un teica, ka es runāju perfekti, bez kļūdām zem ļoti gara komentāra, ko es uzrakstīju, un es beigās ierakstīju "sorry for my english its its not my first language" hahahah
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Tas, ka mefedrons vienmēr smaržoja pēc kaķa čurkām, agrāk bija taisnība. Taču tagad cilvēki ir izdomājuši citus veidus, kā to sintezēt, kas neizdala nekādu smaku. Tagad tas var būt un tagad ir pieejams ļoti viegla, tīra, balta, pūkaina pulvera veidā bez smaržas, un tas neatstāj nekādu smaržu. FTIR testos joprojām ir tīrs.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
hmm interesanti, es to pirmo reizi pamēģināju šogad, un kopš tā laika es izdarīju apmēram 50gs varbūt.

es pilnīgi neapzinājos, KĀ MĒRĶI es smaržoju.
es domāju, es zināju, ka es smirdēju, bet es neapzinājos, ka cilvēki to var sajust no 3 m attāluma.

bet kā tas, ka atšķirīgs sintēzes veids novērš smaku, ja pati viela ir tāda pati?

Es zinu, ka tas var būt HCl un kristālu formā, bet es domāju, ka HCl arī atstāj smaku. es par to daudz lasīju.

varbūt tad tas nav mefedrons?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Paturiet prātā arī citus analogus - mefedronu, metilonu, etilonu utt. Esmu pamanījis, ka metilons patiešām smirdēja, bija rūsgani oranžā krāsā un sagādāja labu pieredzi. Etilons bija bāli dzeltens, tas nemaz īpaši nesmirdēja, un pieredze, iespējams, bija apmēram tikpat ilga, bet nebija tik eiforiska vai intensīva kā metilonam.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nezinu, kāpēc toreiz pievienoju šo anekdoti, retrospektīvi tā ir nebūtiska. Tas bija apmēram pirms 10 gadiem, un, godīgi sakot, neesmu īsti pārliecināts, kas man bija, viss, kas man tolaik bija, bija pārdevēju pasaule. Tolaik viss bija "molly" vai "m1", dažādas krāsas, dažādas smaržas. Vairāk vai mazāk vienāda iedarbība, ilgums, potence utt. dažādās pakāpēs. Pilnīgi iespējams, ka tas, ko viņi sauca par m1 vai metilonu, patiesībā bija mefedrons. Gandrīz identiska smarža, cik atceros, kā 4mmc paraugam, ko saņēmu no Glitchy.

Es tolaik lietoju šo vielu vismaz divas reizes dienā 2/3 mēnešus, nekādas ilgtermiņa veselības problēmas neiegūstu. Ja neskaita to, ka esmu cilvēka skelets, un to, ka pati šļirce bojā vēnas. Es neko neesmu pamanījis. Man bija draugs, kurš mēdza šļaukt 0,5 - 0,6 šāvienus (fucking insane) ... iznāca no vannas istabas mierīgs kā hinduistu govs, brīdi papļāpāja ar kompāniju, pirms aizgāja uz savu kajīti, lai darītu Dievs zina ko ar sevi. .3 man bija sajūta, it kā es tikko būtu pabeidzis skriešanu ar rokassprādzi - man pilnīgi pietika. Lai nu kā, pēc laba konsekventas lietošanas perioda, vismaz pēc pāris nedēļām, pārtraucot lietošanu, mēs pamanījām abstinences simptomu. Reizi pa reizei, nejauši, bez brīdinājuma, jūsu smadzenes it kā atpaliek, un tām bija jāpaspēj panākt. Tas bija gandrīz kā smadzeņu šķaudīšana - vai "smadzeņu pīpēšana"... pat stostīšanās. Gandrīz kā elektrības trieciens. Jūs it kā redzat mirkšķi savā redzeslokā, un jūsu redzeslaiks varbūt it kā slīd atpakaļ vai uz priekšu, vai uz sāniem, kas nav līdzīgs reibonim... Es nezinu, kas notika ar "poļu puisi", kas minēts dažus ziņojumus zemāk, varbūt slikta partija? Varu droši apgalvot, ka tas nav raksturīgi pašai(-ām) vielai(-ām).

Es nekad neesmu iecienījis šīs vielas smaržošanu, esmu to darījis tikai dažas reizes. Es ienīstu smaržu un garšu, un tas dedzināja kā ellē. Vienreiz izkāpu ar izpletni. Nekad neesmu to izsmēķējis. IV ir gandrīz vienīgais ceļš, ko esmu izmantojis šo vielu lietošanai. Tam es dodu priekšroku. Tomēr es neiesaku nevienam pierast pie IV lietošanas, padarīt to par ieradumu vai pat mēģināt ... sūdi. Saka, ka pati šļirce kļūst par atkarību. Tas ir diezgan pretīgs ieradums.
 
Last edited:

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Šie satricinājumi ir smadzeņu triecieni, normāla lieta pēc spēcīgu serotonīna atbrīvotāju ļaunprātīgas lietošanas.

Man, piemēram, nekad nav gadījies pēc 3cmc, t.i., nesen gadījās, bet pēc meph ļaunprātīgas lietošanas 3 mēnešus.

tas notiek serotonīna lejupslīdes dēļ.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jā, jūs savā ziņā varat secināt, ka tās ir jūsu smadzenes, kas mēģina pārradīt sevi pēc tam, kad visas sinapses ir izžuvušas ;].
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
@TheMapleSyrup Mefedrons nav bez smaržas. Ja atvērsiet aizzīmogotu iepakojumu, tam būs smaka. Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, vai būs arī citas smakas.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Es lietoju mefedronu jau kopš pirms aizlieguma ieviešanas. Es arī katru saņemto partiju profesionāli pārbaudīju ar FTIR testēšanu, kas šeit, Vankūverā, ir bezmaksas. Es neesmu organiskās ķīmijas speciālists, bet zinu vairākus dažādus veidus, kā sintezēt 4MMC. 4MMC varētu būt dzeltenīgi kristāli. Tas bija sākotnējais sintētiskais savienojums, kas izdalīja kaķu čurumu smaku. Tas var būt arī tīri baltu lausku veidā. Tam ir neliela smaka, bet daudz mazāka nekā dzeltenbrūnajam. Ja esat Kanādā un pasūtāt no laboratorijas, kas to ražo šeit, jūs vienmēr saņemsiet ļoti vieglu, pūkainu, baltu pulveri. Tam nav nekādas smaržas. Efekts ir identisks neatkarīgi no izmantotā sintezatora. Acīmredzams, ka smaržu rada procesā izmantotais reaģents, kas nav pilnībā izskalots dzeltenīgu kristālu gadījumā. Ņemot vērā, ka oriģinālmateriāli visi nāk no Ķīnas, tas nav pārsteidzoši. Laboratorija, kas to ražo Kanādā, ir ļoti profesionāls uzņēmums, kas darbojas jau ilgu laiku un ražo garu sarakstu ar dažādiem savienojumiem. Un meph ir tik tīrs, cik vien tas var būt. Arī daudz dārgāks nekā Eiropā.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Mefedrons var izskatīties kā jebkas, tas atkarīgs no tā, ko jūs izmantojat tā kristalizēšanai.

un smarža vienmēr ir klātesoša, es nomazgāju savu mefiju, un tajā joprojām bija vaniļas marinētu gurķu smarža
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Pirms visa pārliecinieties, ka jums ir tīrs un tīrs produkts, jūs nevēlaties, lai jebkādi citi netīri griešanas līdzekļi nonāktu tieši jūsu asinsritē.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Es nevaru sniegt avotu, bet mmc/cmc nevajadzētu lietot, izmantojot intravenozo intravenozu, jo tas ir ļoti destruktīvs vēnām, nav svarīgi, vai tas ir tīrs vai ne.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
CMC intravenozā ievadīšana ir pašsakropļošanās un tieša nāves vēlme, kas robežojas ar atpalicību.

ikviens, kas to dara, būtu jāaizver izolatorā.
 
View previous replies…

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Tas ir (īpaši) graujoši vēnām. Domāju, ka medicīnas profesionālis varētu apgalvot, ka visas neatļautās vielas, kas tiek ievadītas intravenozi, ir destruktīvas vēnām, tāpēc man interesanti, vai mmc/cmc šajā ziņā izceļas.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Labi, padomāsim mazliet, vai ne?

stimulanti
ir vispostošākās un kaitīgākās vielas, tas ir fakts.

nav tāda orgāna, nav tādas ķermeņa daļas, kuru tie neietekmētu un nekaitētu.

daži no tiem ir diezgan kodīgi, nonākot saskarē ar ādu, īpaši ar degunu.
loģiski, ka vēnās tās būs vēl kaitīgākas. esmu pārliecināts, ka tas tā nav ar visām, bet CMC gadījumā tas tā noteikti ir.

šī viela izdara caurumus degunā, vai esat to kādreiz šņaucis? pēc tam, kad izmēģinājāt 3cmc, 4mmc ir kā elpot pūkainus mākoņus, patiesībā to šņaukt ir pat diezgan patīkami. tāpēc loģiski, ka tas būs neticami postošs jūsu sirds un asinsvadu sistēmas iekšienē.

3cmc, kad šķidrā veidā nokrīt no deguna, apdedzina nāsis, absolūti sadedzina lūpas līdz tumši sarkanai krāsai, ceļā uz lūpām tas apdedzina vietu starp degunu un muti un atstāj sarkanīgas apdeguma pēdas.

Es to bieži daru jau divus gadus , kādā brīdī pamanīju, ka manā degunā nav neviena matiņa, un brūces, ko sūdi atstāj degunā vai ap deguniem, dzīst diezgan lēni.

MMC neizēdina ne ādu, ne deguna dobumu, tāpēc es pieņemu, ka tie ir daudz mazāk skarbi vēnām, bet noteikti tomēr ir kaitīgi, vairums katinonu ir tādi, vairums stimulatoru ir tādi.

turklāt, man šķiet, es atceros, ka lasīju par IV'ing cmc'c un kāds bija brīdinājums par to, un teica, ka nekad to darīt, es nevēlos izplatīt misinfo, jo es īsti neatceros, bet īsi, viņš jutās ļoti slikti.

Es mēģināšu atrast kaut ko par to, tomēr paturiet prātā, ka jums tas būs jātulko no poļu valodas.
 
Top