Question Sveiki, es nopirku metamfetamīnu#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Tā kā Ice nebija absolūti nekāda efekta, es jutos aizmidzis pēc 5 minūtēm labi es nosūtīju paraugu testēt@Energy Control Spānijā vienīgā laboratorija, kas sadalīja dextro & levo pusi Meth visi zina, ka Levo Meth ir tikai Vicks inhalatoram, nevis kā narkotika izskatās rezultāti, ko es saņēmu

Paldies#Btcboss2022 tu esi Master ķīmiķis.....

Tu esi patiešām Boss.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 65
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 38

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Esmu ar viņu veikusi divus darījumus, un, manuprāt, viņš ir ļoti labs. Turklāt esmu redzējis sintēzes metodes un risinājumus, ar kuriem viņš dalījās daudzos tehniskajos ziņojumos. Esmu ļoti pateicīgs par viņa ieguldījumu forumā. Iespējams, ka pēdējā laikā viņš ir saskāries ar problēmām. Es arī nevaru ar viņu sazināties.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Un viņa tehniskās spējas ir tiešs pierādījums tam, ka viņš precīzi zināja, ko dara, un tas bija apzināts triks.
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Kāda nešķīsta kristālu lieta rada slepenu perfektu iespaidu. Acīmredzot viņš ir darījis labu narc efektus vēl kā poeple pirkt no viņa, piemēram, un tad pēkšņi saņemt izeja scammed. Factoryys ir tīra tīra tīra farmācija, lai gan ar saviem datorizētajiem laboratorijās. Kas var uzticēties.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Viena cilvēka izo atkritumi ir cita cilvēka dārgums
 
Top