• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Sveiki, Slovākija

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Sveiki, agrāk bija aktīva slovāku istaba pēc vietējo grupu slēgšanas, bet administratori atnāca pie prāta un atjaunoja to. Vai joprojām ir kādi aktīvi dalībnieki?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Skaidrs, ka tie ir ..... Nazdarek
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Helou helou paradička... ko tu šeit dari, vai esi tikai pasīvs loceklis?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Tas nav mans pirmais forums, bet ideju ziņā tas ir absolūti labākais, un šeit var daudz ko uzzināt ..... Un sefiem nav problēmu paskaidrot, lai palīdzētu ar jebko, ko es saucu Man šeit patīk. Kas par p2p kāds ir mēģinājis ?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
p2p Man ir pieredze, bet ne šeit... par bohēmiju man ir pāris pieredze ar albāņiem super ar amerikāņiem pretēji (ne preces, ne nauda)... bet šeit man vēl nav pieredzes
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim Vas
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Sveiki, Spiritus, laipni lūdzam... neaizmirstiet un iepazīstiniet ar sevi vietnē ...., lai mēs varētu sākt veidot struktūru tēmām, kuras mēs šeit sāksim.
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Protams, šobrīd esmu tikai iesācējs, kurš mēģina izdomāt, kā no Modafēna iegūt pseidoefedrīnu, jo nevaru tikt pie cita metamfetamīna prekursora.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Neizmantojiet modafēnu tas ir dārgs nieks. Jums, puiši, vajag izjokot visu suni nav iespējams. Es varu dot jums padomu vai norādīt, no kurienes nāk cukurs, bet fuck Slovakia......
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Tas būtu lieliski, es būtu ļoti pateicīgs, ja iemācītos ko jaunu. Nekautrējieties un rakstiet man, es būšu ļoti priecīgs.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Nē super @maserkooo lūdzu, sāciet jaunu tēmu, kurā jūs varētu sīkāk izklāstīt, lai citi varētu mācīties.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Mans padoms ir vienmēr nēsāt līdzi lielu mitru dvieli un saglabāt vēsu prātu jebkurā situācijā. Nelaimes gadījumi ir tās sastāvdaļa, tāpēc vienmēr jābūt tiem gataviem, un skaidra galva ir
veids, kā rīkoties.
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ahooj ahoj aj ja ta zdraviim
 

hreskovladoo3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Caute.can anyone get hold of liquid ephedrine ?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Tā kā efedrīns un pseidoefedrīns ir tēma, ko jūs šeit risināt, esmu par to uzsācis atsevišķu diskusiju, lai citiem lietotājiem tā būtu vienuviet.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ja vēlaties pietiekami daudz cukuru par maz € meklēt tiešsaistes aptiekas Spānijā (respidina)un Itālijā (reactine duo) nav problēmu nosūtīt 100 kastes. Vai meklēt kontaktus Polijā (cirrus,sudafed pseidoefedrina espefa) Un ja esat iesācējs visvieglākā ekstrakcija ir sudafed. Tur tu iemācīsies dažādas tehnikas daudz mēģinājumu un kļūdu . Un īpaši vpn maksāt un google bez kāda mācīt jums tas nav grūti vispār, bet es esmu pašmācības un 5 gadus vecs es lasīju un lasīju katru dienu es ņemu piezīmes . Manuprāt, un man vislabāk der kratīt un cept vienu katlu. Es to nedaru biznesa nolūkos, es to daru sev, lai iegūtu kvalitāti, kas ir Slovākijā.
 

hreskovladoo3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Puiši, vai jums ir kāds pārbaudīts, no kā es varu nopirkt metamfetamīnu, un tas nav kāds fuck up? Jo es jau divas reizes pasūtīju caur tumsu un otro reizi caur telegrammu un tas tik un tā bija fuck up. Vai jūs varat man palīdzēt, lūdzu ?un es joprojām meklēju kādu, kas ir uz baltajām kartēm un tiem Paypall un rietumu pārskaitījumiem. Ja jūs varētu man palīdzēt, es būtu pateicīgs
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
:) Sveiki visi, vēlos lūgt padomu, lūdzu, vai jums ir kāda pieredze P2P jomā ? Kāds ir vienkāršākais veids, kā no mūsu vietējām "pieejamām" izejvielām izgatavot fenilacetonu ? Paldies
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
izejvielām es ieteiktu gordon ramsey vai constatylious, constatylious ir piegādātājs no Polijas, viņiem ir viss nepieciešamais metametamīnam visvienkāršākais veids, kā izgatavot P2P, ir izgatavot to no P2NP foruma veidotāji ir izveidojuši video, kā to darīt, tas ir vienkārši, ja precīzi sekojat video, tāpēc nav nekā, kas varētu neizdoties.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Nekādā gadījumā, izmantojot p2np, šī nav nevajadzīgi gara un mazproduktīva metode. Noteikti daudz pētiet, lai atrastu pareizo ceļu. Jūs esat uz pareizā ceļa p2p al/hg amalgan😉
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pēdējo reizi es jau gatavoju amfetamīnu no p2np, tikai nezinu, kā tieši pagatavot amfetamīnu - metamfetamīnu... Es esmu pašmācītājs, mācos no pašiem pamatiem, tāpēc, lūdzu, bez naida.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Diemžēl no mūsu pieejamajām izejvielām daudz ko nevar izgatavot. Tikai Ķīnā. Izpētiet forumu, lai saņemtu visas atbildes...
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Es ar to domāju arī bezrecepšu produktus... Bet p2p vēl ir nākotne, ja drīkstu jautāt, I2, vai jums ir pārbaudīta tinktūra... Es skatījos govju tesmeņus pēc slaukšanas, tur tiek izmantots gandrīz tīrs jods, vai jūs varētu dot vēl kādu padomu, kā iegūt jodu? Paldies.
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ja nekļūdos, jodu parasti var iegādāties jebkur. Es atradu, piemēram: https://t.ly/oNYMh (cena ir tāda, kāda ir, bet tas ir pirmais, ko es atradu).
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Jums ir nepieciešams ūdeņraža peroksīds tinktūrām, un tā jau ir augsta profila lieta...
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Zdravim pievienot mūsu slovāku kopienai, vai esat pamanījuši ievada darba piedāvājumu veidot mirušo pilienu lielajās pilsētās minimālā iemaksa 100 €, ko jūs par to domājat? Manuprāt, tas izklausās interesanti
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Iedomājieties, ka tagad jums vairs nebūs jāgaida, līdz pienāks jūsu sūtījums. Jūs vienkārši nopirksiet to, ko vēlaties, un saņemsiet precīzu adresi, kur tas atrodas. Viss, kas jums jādara, ir jāaizbrauc un jāpaņem pirkums.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Krātuves ir vienmēr un visur. Jūs neko nevarat darīt. Mēs rūpīgi risināsim visas strīdīgās situācijas.
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Manuprāt, tas ir lielisks veids, kā paplašināt šo kopienu un izveidot lielisku tīklu, kas darbosies kā pulksteņa rādītāji. Es jau esmu sarakstījies ar OutLaw(HR vadītājs), un tas izklausās ļoti interesanti un daudzsološi.
 
Top