Augstākā ražība un kvalitāte NOIDS prekursors (5FADB/5CLADB/ADBB/FUB/JWH/Sgt utt. )un izejvielu piegāde, 100% pozitīvas atsauksmes, 100% droša piegāde.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Dārgie draugi, tagad Ķīnā ir Qingming festivāls (festivāls, lai godinātu senčus), mums ir divas dienas atvaļinājuma, divas dienas pēc parastās piegādes, novēlu jums visu to labāko!
 

Lori0

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 22, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Kanabinoīdu prekursors ir ķīmisks savienojums, kas kalpo kā prekursors vai pamatelements kanabinoīdu ražošanai organismā vai augos, kam ir būtiska loma šo savienojumu biosintēzē.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Draugs, paldies par atbildi, bet, lūdzu, nelietojiet prekursoru tieši cilvēkam vai uz augiem, stingri runājot, prekursors ir pusfabrikāts, izejviela daudziem mērķiem, kas tālāk jāintezē.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Čing Minga svētku lietus ir nomazgājis pavasara putekļus, un atvaļinājuma pēcsvētku mirdzums vēl nav izkliedējies. Draugi, laiks nevienu negaida, izmantojiet tagadni, steidzieties pasūtīt un iepludiniet svaigas asinis radošumam un kvalitātei. Augstas kvalitātes prekursori un komplekti gaida, lai jūs tos paņemtu līdzi uz mājām, lai skaistums nepaliktu tikai atmiņā. 🌟🌿🛍
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Kā profesionāla ārējās tirdzniecības rūpnīca mēs apsolām droši piegādāt jūsu preces uz jebkuru pasaules malu. Mēs aktīvi reaģējam uz jebkādām problēmām ar sūtījumiem; negadījumu gadījumā mūsu neveiksmīga atkārtota sūtījuma politika vienmēr jūs pasargās. Izvēlieties mūs un ļaujiet pasaulei kļūt par jūsu uzticības un profesionalitātes liecinieku! 🌍📦✨
NWyzPkagR5
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
QFcwjWezrB
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
💖🙏 Mēs no sirds novēlam visiem un katram dalībniekam un viņu ģimenēm, lai jūsu dzīve ir piepildīta ar laimi un harmoniju. Mēs vēlamies izteikt sirsnīgu pateicību par uzticību, ko esat uzticējuši mūsu kanālam, un apsolām arī turpmāk nodrošināt augstas kvalitātes un profesionālu pakalpojumu un atbalstu.
Sazinieties ar mums(Lūdzam ievērot mazos un lielos burtus!):
Threema ID:7SBMNZBX
Telegram: @flyrc
Kanāli: https://t.me/FLYRCLAB
Whatsapp: +447562776692
Signāls: +447562776692

Session: 0515cafdafbfbc35ee9bd9d0f6ec1af94c3fada3596d08b91df432a1f9943dfe0e
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Kad mūsu telegram kanālu iestatām kā privātu, tad krāpnieki atkal sāk mēģināt uzdoties par mums, lūdzu, esiet uzmanīgi!

Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu ierakstā norādīto kontaktinformāciju, neļaujiet sevi maldināt, arī lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu kanāls vairs nav publisks un tam var pievienoties tikai ar uzaicinājuma saites palīdzību šeit, jebkurš meklēšanas ceļā atrasts kanāls ir viltots kanāls!

Ja neesat pārliecināts, lūdzu, pirmajā darījumā ar mums izmantojiet Escrow Trading!
https://bbgate.com/threads/highest-...technical-support-100-quality-assurance.9462/
 

Attachments

  • ImWP57slYG.jpg
    ImWP57slYG.jpg
    221.5 KB · Views: 31
  • bxXuA7JTfN.jpg
    bxXuA7JTfN.jpg
    381.9 KB · Views: 32
  • mNqsx0J9iB.jpg
    mNqsx0J9iB.jpg
    193.8 KB · Views: 29
  • qLXB98FUZm.jpg
    qLXB98FUZm.jpg
    232.4 KB · Views: 30

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Dārgie ASV klienti 💌, ilgi gaidīts!
Prekursori ir gatavi nosūtīšanai!
Pašlaik par prekursoriem mēs esam atraduši jaunu dubulto muitošanas kanālu 🏫, jums nav nepieciešams pašiem muitot 🚫, pilna piegāde no durvīm līdz durvīm 🚪. Klientiem, kuri jau ir pasūtījuši pie mums iepriekšējā periodā, mēs tagad varam nekavējoties organizēt atkārtotu sūtījumu 📦, klientiem, kuri ir gatavi pasūtīt pie mums, mēs kā vienmēr garantējam, ka Jūs noteikti varat saņemt mūsu produktus pēc Jūsu maksājuma 👌!

Attiecībā uz sastāvdaļu (DMF, kālija karbonāta un broma) pakām 📦, tās ir pilnīgi legālas ķīmiskās pamatvielas visā pasaulē 🌐, mēs arī tagad varam nosūtīt tās jums, izmantojot jaunos kanālus ⛓ , un gadījumā, ja jums personīgi jāveic muitas formalitātes, mēs palīdzēsim jums ar visiem apliecinošajiem dokumentiem! 📄, lai nodrošinātu, ka muitas formalitātes tiek nokārtotas bez sarežģījumiem 🛃 un ka jūs saņemat šīs sastāvdaļas 🔐 droši.

Sāksim strādāt kopā! 🤝
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
J8d3S7RoyJ

Paziņojums par brīvdienām 🗓️
Cienījamie draugi 👫:
"Starptautiskās darba svētku dienas" dēļ 🌍, Ķīnā, sākot no 1. maija, būs 5 dienu brīvdiena (5/1 - 5/5), kuras laikā starptautiskie sūtījumi būs slēgti 🚫, tāpēc atgādinām, ka jums jau iepriekš jāsagatavo krājumi atbilstoši jūsu situācijai 📦. Tāpēc atgādinām, ka jums iepriekš jāsagatavo daži krājumi atbilstoši jūsu situācijai 📦.
Vislabākie vēlējumi jums un jūsu ģimenei 👨‍👩‍👧‍👦, ļoti pateicīgi par jūsu kompāniju šajā ceļā 🚶! ‍♂️🚶‍♀️, es kā vienmēr palikšu sirsnīgs un nopietns ar jums 💖 un lai mūsu ilgās un stabilās attiecības turpināsies 🕊️, mīlu jūs visus, mieru un mīlestību 🕊 ️❤️.
.

Jūsu labākais brālis FLY 🕊️
 

bCEE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Joprojām nav iespējams nosūtīt uz ASV?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Lūdzu, nosūtiet man privātu ziņu ar šo jautājumu
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Lūdzu, nosūtiet man privātu ziņu ar šo jautājumu
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Silts atgādinājums 🔔:
Kad esat pabeidzis ražošanu, lūdzu, labāk uzglabājiet vakuumā un ievietojiet to ledusskapī ❄️, ilgstoši novietojot ārpusē, var rasties oksidēšanās iemesli ⛔️, kā rezultātā samazinās produkta efektivitāte 📉.
IA4tVFK2eB
 
  • Like
Reactions: pvp

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
GDtqUCghyA

Dārgie draugi 👫.
Pagājis ilgs laiks , garās brīvdienas beidzot ir beigušās , es ceru, ka viss ir kārtībā gan ar jums, gan ar jūsu ģimeni 🙏 Šobrīd mums viss notiek labā virzienā , tostarp piegādes problēma ASV ir pilnībā atrisināta ✅. Tāpēc turpināsim ar nepacietību gaidīt nākamo sadarbību 🤝.

Starp citu, man jāsaka dažas lietas par diskusiju par "spēcīgāko produktu" 🤔, jo pastāv individuālas atšķirības un lielākā daļa no mums nav šī produkta lietotāji. ‍ Es varu sniegt padomu, tikai pamatojoties uz produkta CB1/2 radniecību un EC50 vērtībām un dažām klientu atsauksmēm par produktu. es nedomāju, ka tas ir absolūti, un domāju, ka vissvarīgākais ir tas, kā jūtas klients. domāju, ka vissvarīgākais ir tas, kā jūtas klients. 💖, tāpat kā viena veida čipsu ir dažādas garšas, dažiem cilvēkiem patīk bārbekjū garša 🔥, dažiem - tomātu garša 🍅. Vienmēr pastāv individuālas atšķirības , patiesībā, ja jums patīk tomātu garšas čipsi, jums jebkurš cits specializēts čipss jums nepatiks , šobrīd jūs esat tikai tāds, mēs varam tikai analizēt priekšrocības un trūkumus, izmantojot objektīvus datus 📊, tie neatspoguļo subjektīvas sajūtas 💭. Kas attiecas uz to, kādus produktus vēlas jūsu klienti un kā viņiem patīk justies, manuprāt, ir svarīgi mēģināt noskaidrot, kādi produkti jūsu klientiem patīk visvairāk, darot nepieciešamo 🔎 Es varu jums piedāvāt spēcīgāku risinājumu nekā 5F ⚡️ , bet tomēr daži cilvēki ir pieraduši pie vājākas ADBB 🍃sajūtas, manuprāt, tas ir normāli. tāpat kā dažiem cilvēkiem patīk tikai "gurķu" garšas kartupeļu čipsi 💡 。。。。Bet es nedomāju, ka ieteikumi, kas balstīti uz ķīmiskiem datiem, ir "pārāk slikti". ticēsim ķīmijai.
Beidzot mēs varam jums pielāgot jebkāda veida NOIDS 🔧un palīdzēt atrast spēcīgāko un Labāko NOIDS jūsu klientiem💪 Sadevīsimies rokās un strādāsim kopā, lai radītu mūsu nākotni 🌟, mīlestību un mieru 🕊.
 

bCEE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es esmu gatavs ASV
 
Last edited:

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣🕯
Sveiki, brāļi:
🎆🎆Pēdējā laikā mazliet aizņemts, tāpēc ilgu laiku nav atjauninājumu dinamikas, ļoti līdzīgi kā visiem, par prekursoriem, es zinu, ka Ķīnā ir daudz piegādātāju🧸, bet es varu garantēt, ka mūsu prekursoru kvalitāte gan tīrības, gan izejvielu ziņā ir absolūti augstākā🎇✨. bet, ņemot vērā dažādu izejvielu prekursoru ražošanu un dažādus ražošanas procesus, mūsu produktu cena var būt nedaudz augstāka nekā tiem sliktas kvalitātes prekursoriem➕, bet lūdzu, saprotiet to! 🎇Jo "katrs cents ir svarīgs" 💰mēs nekad neesam un nekad neražosim lētu un neefektīvu produkciju, tāpēc, ja Jums rūp tikai cena, varu izteikt tikai nožēlu, bet attiecībā uz pašu produktu🎉 es domāju, ka mūsu prekursori noteikti ir tā vērti, lai Jūs tos izmēģinātu un salīdzinātu!🍀
🎈🎈Kas attiecas uz prekursora krāsu, to atkarībā no dažādu izejvielu izmantošanas mēs varam pielāgot, bet parasti mūsu prekursors ir balts un dzeltens, cilvēkiem ir grūti atšķirt produkta kvalitāti, izmantojot prekursora krāsu, 🍾bet parasti nekvalitatīviem prekursoriem bieži vien ir spēcīga zivju smarža,🐠 kas ir piemaisījumu garša, savukārt mūsu prekursoram gandrīz nav garšas, ar kuras palīdzību jūs varat viegli atšķirt mūsu prekursoru no zemas kvalitātes prekursora. 💍💐Pēc tā jūs viegli varat atšķirt mūsu prekursorus no zemas kvalitātes prekursoriem.🔝
💌💘Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, mēs vēlam jums un jūsu ģimenei visu to labāko un ceram, ka mums visiem veiksies arvien labāk un labāk💌 biznesā.

Vislabākie vēlējumi no: FLY😘


O7V01pjPle
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
💐Es ne pārāk bieži atjauninu mūsu klientu atsauksmes, pēdējā laikā esmu mazliet aizņemts, bet vienmēr esmu ļoti priecīgs, kad saņemu jūsu atsauksmes, jo īpaši tad, kad uzzinu, ka kāds klients nosūtījis mūsu prekursoru uz laboratoriju augstas izšķirtspējas šķidrumu hromatogrāfijai (HPLC),➕ un izrādījies, ka mūsu prekursors ir pilnīgi pareizs, tāpēc, ja vēlaties saņemt īstus augstas kvalitātes prekursorus, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs vienmēr apsolām jums nodrošināt īstus prekursorus un formulējumus un nekad nemaldināt.
🥰Ceru, ka jums visiem būs lieliska nedēļas nogale visu to labāko!🎇🎇
 

Attachments

  • xLpYEFdOGl.jpg
    xLpYEFdOGl.jpg
    303.9 KB · Views: 26
  • DTQFHPtxSn.jpg
    DTQFHPtxSn.jpg
    301.5 KB · Views: 23
  • rRA1CDOEbF.jpg
    rRA1CDOEbF.jpg
    307.3 KB · Views: 26
  • IPLliwrfEj.jpg
    IPLliwrfEj.jpg
    299.2 KB · Views: 27
  • sDyBE97lML.jpg
    sDyBE97lML.jpg
    309.1 KB · Views: 31
  • TFO5hxnDM1.jpg
    TFO5hxnDM1.jpg
    256.5 KB · Views: 24

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Top