Question Looking for a vendor Sveiki visi, es iepazīstinu ar sevi

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Sveiki visi, es iepazīstinu ar sevi un ievietoju savu pirmo ziņu. Nezinu, kur to vajadzētu ievietot, un es to ievietos šajā kategorijā.
Esmu uzskrējusi uz šo vietni, un tas ir bijis kā atrast zeltu, vairāku gadu laikā esmu pārlūkojusi, lasījusi un pētījusi gan par narkotikām, gan arī par ķīmiju. Šī vietne man ir bijis lielisks atradums. Esmu lasījis par BB kvalitātes iniciatīvu un uzskatu, ka tā ir lieliska. Par to es jau sen esmu intriģējis gan savas mīlestības pret ķīmiju, gan arī cieņas pret tirgu dēļ.
Manā valstī zāļu kvalitāte ir briesmīga. Izņemot marihuānu, visas pārējās narkotikas ir ļoti zemas kvalitātes. Piemēram, pirms dažiem mēnešiem ziņās parādījās ziņa, ka kāda sieviete tika arestēta par kokaīna glabāšanu, bet, analizējot paraugu, kokaīna procentuālais daudzums tajā bija tik zems, ka beigās viņu atbrīvoja bez apsūdzībām.
Lai nu kā, es esmu šeit, esmu atradis šo brīnišķīgo vietni, kas man ļoti palīdzēs īstenot to, ko esmu plānojis jau labu laiku, proti, nodrošināt kvalitatīvu produktu bez griešanas.
Es pabeidzu savu laboratoriju un drīzumā sākšu ražot kokaīna HCl, nelielos daudzumos, ņemot vērā lielo nepieciešamo lapu apjomu, un, tā kā tas būs mans pirmais process, es centīšos saražot aptuveni 15 g, liekot uzsvaru uz ražību un tīrību.
Šaubos, vai man būs izdevīgi ražot un pārdot, jo manā apkārtnē būs grūti atrast pircējus, kas par 1 g tīra kokaīna maksātu 50,60,70usd, lai gan 1 g "kokaīna", kas ir apritē, parasti pārdod par 10 līdz 15usd. Tāpēc es arī esmu domājis par uzticamu piegādātāju meklēšanu ne pārāk tālā nākotnē, lai nodrošinātu mani ar kvalitatīvu kokaīnu un LSD, vēl vienu vielu, kas manā valstī ir deficīts. Mazās kartona kārbiņas, kas cirkulē, ir NBOMe un amfetamīni.
Katrā ziņā tas ir viss, ceru, ka mani labi uzņems, centīšos pēc iespējas vairāk dot ieguldījumu šajā lieliskajā vietnē.
Starp citu, es esmu no Dienvidamerikas, un teksts tika veidots ar tulkotāju, atvainojiet, ja tas ir puslīdz saprotams. Ar vislabākajiem sveicieniem
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Laipni lūgti kopienā :) Btw, es meklēju Dienvidamerikas savienot Coca Tea par labām cenām.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ei, atceries mani, es lasu kādu PMK usA kādas idejas?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vai Medeljina nav galvenā kokaīna pilsēta pasaulē? Es domāju, ka kokaīns tiek ievests no Kolumbijas, no tur esošā karteļa.
Nu, man šeit ir pieejama labākā marihuāna pasaulē jebkurā kvalitātē un daudzumā, kāds jums patīk. Man būtu interesanti redzēt, cik sarežģīta ir lietu ievešana Kolumbijā.
 
Top