Mājas laboratorija: DIY karstās plātnes maisītājs

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Nesaprotu, kāpēc man būtu jāmaksā aptuveni 1000$ par karstumkārbu/magnētisko maisītāju, ja tehnika ir tik vienkārša.

Vai ir iespējams vienkārši pārmest karstumplati pāri maisīšanas platei (ja maisīšanas plate ir pietiekami spēcīga, lai uzturētu rotāciju, piemēram, 5 cm attālumā). Neesmu pārliecināts, vai magnētiskais lauks kaut kādā veidā neietekmē karsto plati.

Es redzēju youtube DIY video, kā daži ppl izmanto datora ventilatorus ar pielīmētiem magnētiem, lai izraisītu maisīšanu. Vai ir iespējams šos ventilatorus izmantot sānos, nevis apakšā?



Vai ir kādi citi veidi, kā izraisīt šķīduma kustību?

Iedvesma:

 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18

Hmm, man šķiet, ka tie darbojas? Es arī izmantoju TOR.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Dayum son!? Kur jūs tos meklējat? Jums tiešām nav vajadzīga laboratorijā apstiprināta karstumkārba/magnētiskais maisītājs, kas izvaro skolu un slimnīcu budžetus.
Pārbaudiet arī virtuves restorānu aprīkojumu. Viņiem ir tieši tas pats, bez foršās programmatūras un vadiem, kas ir laboratorijas maisītājiem. Tiem joprojām ir mērītājs, kas norāda temperatūru, rotācijas apgriezienus utt. Kas galu galā ir tas, kas jums ir vajadzīgs. Tad jūs varat iegādāties arī dažādas granulas, maisītāju būtībā, dažādos svaros, izmēros, protams, dažādām situācijām. Uzskatiet, ka ķīmija un gatavošana ir tāda pati, bet atšķirīga. Daži rīki ir pieejami par lētu cenu vietās, kur jūs nekad neesat domājis, ka esat meklējis, jo tie nav reklamēti noteiktam tirgum tas pats. No visām vietām eBay par 100 ASV dolāriem es dabūju CorninWare rīku. Darbojas lieliski.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jums vajadzētu ielūkoties manā ķīniešu maisītāju karstumplāksnē, ko es nopirku jau sen atpakaļ. Tur nekas nav, pat domājot, ka tā ir masīva izmēra un smaga, jo ir izgatavota no tērauda plāksnes, viss ir nekvalitatīvi pielodēts ar rokām, un jūs nevarat izvēlēties temperatūru. Šķiet, ka viņi joprojām ražo tās variācijas, dažas ar faktisku digitālu temperatūras kontroli. Domāju, ka to pārbūvēšu par kaut ko noderīgāku.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jūs varat iegādāties Vevor. Viņi piegādā preces no ES, tāpēc nav nepieciešama muita, un jūs neradīsiet aizdomas. Diezgan lēti.
 

senseiFreu

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Patiesībā to varētu veikt ikviens, kam ir nelielas zināšanas elektronikā. Šķiet, ka to ir diezgan vienkārši uzbūvēt. Varbūt kādu dienu man izdosies uzņemt kaut ko labāku par šiem atkritumu video un augšupielādēt to šeit. Iespējams, es sagatavošu sistēmu, ar kuru visu varētu kontrolēt no interfeisa, un dalīšos ar uzrakstītajiem kodiem bez maksas. Varbūt kādu dienu...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jā, vevors un citi ražo 5 l ietilpības par aptuveni 300 usd dolāriem, un par šo cenu varētu viegli uzbūvēt tādu, kas patiešām varētu būt jaudīgs.
Gabals metāla loksnes, pāris reostati, reāla pilna izmēra plīts degļa elements... Ziniet, es nopirktu jauku plītiņu par aptuveni 150 USD, pievienotu vēl vienu reostatu, gaisa kondicioniera motoru un stieni ar magnētiem tieši pa vidu ( vai varbūt 2 trīšus un piedziņas siksnu. Pipe to lokšņu metāla vāciņu no elementa vidus, un būtu tāds, kas varētu samaisīt 10 galonus diferenciālā smērvielu par 309/0$.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Man nāksies izgatavot sildīšanas kameru, jo es nevaru anonīmi nopirkt 20 l kameru. Kad biju gatavs to iegādāties, konstatēju, ka svars ir vairāk nekā 25 kg un ka kastīte ir 70 cm liela, pārāk liela skapīšiem.
Būtu ideāli diy magnētisko maisītāju ievietot liela alumīnija pannas apakšā, bet es domāju, ka datora ventilators no diy pamācības nav pietiekami spēcīgs, ir nepieciešams iegādāties 12v motoru. Tas ir pārāk sarežģīti to izdarīt. Varbūt kāds kādu dienu uztaisīs pamācību, lai izgatavotu lielus magnētiskos maisītājus. Ar spēcīgu magnētisko maisītāju nav nepieciešams izmantot mehānisko maisītāju... būtu daudz vieglāk strādāt laboratorijā.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
12 V līdzstrāvas motorus ir viegli regulēt ar potenciometru. es uzbūvēju prototipu virs galvas tikai tāpēc, lai redzētu, vai varu, un nākotnē to pilnveidošu. domāju par 3D drukātu korpusu, bezsuku motoru un citiem papildinājumiem.
 

Attachments

  • vST8giWFUj.MOV
    9.8 MB · Views: 0
View previous replies…

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
un ka sildīšanas mantiju arī esi izgatavojis tu?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Meklē arī mantojumu. Cik tas maksā? Vai tas ir regulējams?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Lūk, tas ir atkritums, par kuru es runāju nesen. Vevors pārdod šādu variantu
 

Attachments

  • AdDE6Z5NJ9.jpg
    10.3 MB · Views: 786

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Mans Vevor magnētiskais maisītājs 5L 500w, pārtrauca darboties pirmajā lietošanas dienā. Es kā testu veicu vannas smilšu sildīšanu ūdenim, un tas pārtrauca darboties dažu minūšu laikā. Es meklēju google, kāda varētu būt problēma, un atklāju, ka vienmēr ir nepieciešams šķidrums, lai tas darbotos kā karstās plātnes sildītājs, tāpēc es nevaru veikt vannas smiltis.
Tā kā plīts bija salūzusi, es to atvēru un atklāju, ka tā darbojas, ja atvienoju iekšējās temperatūras zondi, kas ieskrūvēta keramiskajā plātnē. Tagad tā atkal darbojas! Bez temperatūras kontroles no plīts, bet tai ir ārējā temperatūras zonde.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Šis puisis izgatavo diy magnētisko maisītāju ar spēcīgāku 12 V motoru, nekā mazais motors no pc ventilatoriem. Viņš kaut ko pielīmē pie motora, bet es nevaru saprast, kas tas ir.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Es tikai pārlaidu videoklipu, bet es neredzu neko, izņemot 2x kvadrātveida plāksnes paplāksnes, epoksīdsveķu špakteles un magnētu?
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
41Dxflatline Ak, ka kvadrātveida lietas ir plāksnes paplāksnes, noslēpums atrisināts, tikai atbalsts magnētam. Paldies!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Uzbūvēti vairāki maisītāji no datora ventilatoriem, un vienīgā problēma ir tā, ka tie ieslēdzas lielā ātrumā un to nevar samazināt līdz optimāliem apgriezieniem minūtē.
 
Top