Mājas laboratorija: DIY karstās plātnes maisītājs

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Lūk, tas ir atkritums, par kuru es runāju nesen. Vevors pārdod šādu variantu
 

Attachments

  • AdDE6Z5NJ9.jpg
    10.3 MB · Views: 786

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Mans Vevor magnētiskais maisītājs 5L 500w, pārtrauca darboties pirmajā lietošanas dienā. Es kā testu veicu vannas smilšu sildīšanu ūdenim, un tas pārtrauca darboties dažu minūšu laikā. Es meklēju google, kāda varētu būt problēma, un atklāju, ka vienmēr ir nepieciešams šķidrums, lai tas darbotos kā karstās plātnes sildītājs, tāpēc es nevaru veikt vannas smiltis.
Tā kā plīts bija salūzusi, es to atvēru un atklāju, ka tā darbojas, ja atvienoju iekšējās temperatūras zondi, kas ieskrūvēta keramiskajā plātnē. Tagad tā atkal darbojas! Bez temperatūras kontroles no plīts, bet tai ir ārējā temperatūras zonde.
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
DIY karstās/aukstās vannas būvēšana ar maisīšanu šajā nedēļas nogalē...

Posting šeit, lai es atceros atbildēt ar rezultātiem.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Vai plānojat izmantot Peltjē dzesēšanu/sildīšanu? Tas ir smieklīgi, ka tam var izmantot ultraskaņu, kā arī magnētisko maisīšanu un papildu rezistoru efektīvai sildīšanai. Ja izmantojat alumīnija vai bez magnētiskā trauka (maisītājam).
 
View previous replies…

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Termolizes recirkulācijas dzesētājs/sildītājs + 12qt spainis + 2 lodveida vārsti = aukstā/karstā vanna ¯\_(ツ)_/¯

Es izmantoju augšējo maisītāju.

Pārliecinies, ka tev ir daudz kakliņu uz kolbas un daži claisens, jo vēlāk tu izdomāsi, ko vēlēties pievienot.

Nākamajā pirmdienā es publicēšu tēmu ar nosaukumu "The DIY $1,000 $5L Reactor", kurā dokumentēšu savu uzbūvi.
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Ja man nebūtu nepieciešams, lai reakcija būtu -30C, es 800 dolāru vērtā dzesētāja vietā būtu varējis iegādāties 150 dolāru sildītāju, un tas būtu bijis daudz lētāk.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kad pirmo reizi par to domāju, man prātā bija kaut kas daudz mazāks... ne niecīgs, bet spējīgs veikt paralēlu sintēzi, piemēram, izstrādes/optimizācijas vajadzībām. Jūs domājāt sagatavošanas partiju, lai neteiktu izmēģinājuma līdz 5 l mēroga sērijveida reaktoram. Es domāju, ka šis mērogs visproduktīvākais daudziem maniem iepriekšējiem un turpmākajiem preparātiem, tikai tad, kad metode ir pašpārbaudīta un lielā mērā optimizēta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es pārveidoju vienu no tiem. Izveidoju par to ziņu. Tas NAV apstiprināts UL. Nē, nemaz ne
 
Top