kā es varu lietot ketamīnu

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Man tas ir no aptiekas, tā ir IM/IV injekcija, kā es to varu lietot, lūdzu, atbildiet ātri, man tas ir nepieciešams.
 

Attachments

  • t2oXzYwqZA.jpg
    t2oXzYwqZA.jpg
    2.3 MB · Views: 928

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Jums šķidrums ir jāizžāvē dabīgā veidā vai ar ārēju sildīšanu, ir daudz dažādu metožu. Kad tas būs izžāvēts, jūs iegūsiet baltu K HCL pulveri.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Vai es to nevaru vienkārši injicēt?
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
un vai man vajadzētu lietot visu 500 mg?

un vai u var man pastāstīt par k hcl pulvera ražošanas procesu?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jā, jūs varat.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es jums teicu, ka šķidrums no flakona ir jāizžāvē.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Sveiki, jūs varat to injicēt, tas, iespējams, ir visvienkāršākais veids, un tas jau ir sagatavots injekcijai. Eksperimentos par ketamīna antidepresīvo iedarbību parastā intravenozi ievadītā ketamīna deva ir aptuveni 50 mg, tāpēc es ieteiktu sākt ar šo devu, pēc tam, ja nepieciešams, to palielināt. Pamatojoties uz to un ketamīna perorālo biopieejamību (kas ir tikai aptuveni 25 %), es reiz izmēģināju 200 mg rektāli. Iespējams, rektāli bioloģiskā pieejamība ir daudz augstāka nekā perorāli, jo es nonācu tā sauktajā K-caurumā, nespējot kustēties apmēram 20-25 minūtes. Tā bija pilnīga disociācija. Sāciet ar zemu un palieliniet atkarībā no atbildes reakcijas atkarībā no tā, kādam nolūkam vēlaties to lietot. Vēl viena lieta. Pirms lietošanas neēdiet! Iepriekš minētajā pieredzē es izgāju no disociācijas ar briesmīgu sliktu dūšu un vemšanu. Es ceru, ka tas palīdzēs.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Vai jūs interesē tikai atpūtas deva, vai arī kaut kas cits?
 
Last edited by a moderator:

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Ketamīnam kā narkotikai ir spēcīgāka iedarbība un mazāka aktīvā deva nekā tā ielas formām. Nevajadzētu pārsniegt 40-50 mg vienreizēju devu atkarībā no ķermeņa masas, intravenozi lietojot šo narkotiku. Lielākas devas var nosūtīt jūs tieši uz K-caurumu. Intravenozi ketamīnu labāk lietot sargeņģa drauga kontrolē.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Jā, šo devu es atradu arī IV ceļam. IM ir tāda pati, tikai tā lēnāk iedarbojas. Iespējams, jūs varat to dzert iekšķīgi (šādā veidā), bet, kā jau iepriekš minēju, bioloģiskā pieejamība iekšķīgi ir diezgan slikta, tāpēc šādā veidā jūs zaudētu lielāko daļu. Nav daudz pētījumu par perorālu lietošanu kā antidepresantu (lai gan tas būtu noderīgi), to pārdod tikai kā deguna aerosolu.

Es ieteiktu to nedžāvēt un nesmarkt, jo pH ir nedaudz skābs - 3,5-5,5, un tas dedzinātu kā ellē.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Kas šajā tēmā cilvēkiem nav kārtībā? Protams, ka jums nevajadzētu to injicēt. Ketamīns ir spēcīgs disociatīvs anestēzijas līdzeklis, un, ja jūs precīzi nezināt, kāda ir jūsu deva, jūs varat viegli zaudēt samaņu, ja lietojat to intravenozā veidā. Tas nav bīstami, jo ketamīns neapspiež elpošanu, pulsu vai asinsspiedienu kā vairums citu anestēzijas līdzekļu (tieši tāpēc tas ir NEDZĪVS medikaments, ko izmantot ķirurģisku operāciju gadījumā katastrofu scenārijos), bet tas var būt ļoti nepatīkams.

Vienkārši izlejiet flakona saturu uz glss cepeškrāsns formas, ievietojiet mikroviļņu krāsnī un uzvāriet ūdeni. Izskalojiet balto sāli un ievietojiet to piemērotā traukā. Paņemiet nelielu nazi un uzberiet ar naža malu pulvera, nopūstiet to. Jūs sajutīsiet efektu pēc pāris minūtēm. Nedariet pārāk daudz uzreiz, citādi nonāksiet K-hole, kas ir diezgan nepatīkams, ļoti halucinējošs pusapziņas stāvoklis.

Es patiešām ļoti ceru, ka jūs neesat beidzis lietot visus 500 mg. Ja tā, es nedomāju, ka jūs drīzumā atbildēsiet...
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Vau, šis pavediens ir haoss. Jums visiem patiešām patīk ballēties, huh?

Nopietni. Šis flakons nav veidots intravenozai ievadīšanai. Neviens flakons nav veidots, jo tas būtu veidots titrēšanai I v bolusā.

Tagad. Visticamāk, var, bet tas būs biezs, sīrupains un degs kā metadona sula...

50 mg IM ir pietiekami daudz, lai caurums bez lielas tolerances. Pretējā gadījumā izžāvējiet to un strādājiet pie tā, to šņaucot. Tas trāpa ārkārtīgi ātri insufflating. Jūs varat viegli trāpīt šo caurumu.
:)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
OMG šis pavediens puiši nopietni .

ja viņš nošāva 500mg nekā tas bija pēdējais, ko viņš darīja
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Protams, bet ieteikums bija 50 mg, nevis 500 mg, kas joprojām nav atbildīgs, nezinot par viņa ķermeņa svaru, izmēru un vairāk faktoru.

Es joprojām ceru, ka šis puisis vēl ir dzīvs, būdams tik bezatbildīgs ar narkotiku lietošanu
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
IV ir vienīgais veids, kā ;) IM otrais, iespraužot 3.

500 mg IV jūs nenogalinās, ja vien jūs neatrodaties vannā. Pilnīga izšķērdība, jo jūs vienkārši būsiet pilnīgā anestēzijas stāvoklī, un pēc tam ļoti apjuksiet, iznākot ārā.

Vietnamā karavīriem lauka operācijām deva 1000 mg. Cilvēki to pilienveida injekcijas veic ar tauriņa šļirci.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8

Tas nav heroīns, tas nesamazina jūsu CNS reakciju. IE sirds un elpošana turpina darboties, bet viss pārējais apstājas. Lielākais risks un lielākā daļa nāves gadījumu ir no noslīkšanas, jūs varat salikt divas un divas kopā.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Sveiki

man ir izžāvēts pulveris Buti vēlētos to injicēt Es esmu vai SC

kāds ir drošākais veids, kā sagatavot pulveri?

es nopirku sterilizētas ampulas no Amazon ar membrānām

es izmantoju 0,9% NaCl šķīdumu (nopirkts sterilizēts) pārāk izšķīdināt pulveri proporcijā 0,5ml/50mg un injicēt to ampulā ar mikrofiltru (sice? 45 vai mazāk?) Un pēc tam drošības apsvērumu dēļ es autoklāvētu ampulas virtuvē 30min 121C temperatūrā un ieliktu mazā šļircē ar mikroporu lentu, lai tvaiks var sterilizēt iekšpusē?

kādas problēmas vai ieteikumus, lai tas būtu drošāk?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Sveicieni. Jūsu pieeja izskatās saprātīga. Šļircēm un adatām nebojātā iepakojumā jābūt sterilizētām, un tās var uzskatīt par tīrām. Man arī šķiet, ka 30 minūšu autoklāvēšana ir pārmērīga. Pietiek ar dažām minūtēm, lai noārdītu visu, kas var noārdīties viršanas temperatūrā. Neaizmirstiet izmantot tīru telpu, instrumentus un tīras rokas sagatavošanas un ievadīšanas laikā.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
To var injicēt vai nu intramuskulāri (IM) parasti uz augšstilbiem, vai intravenozi (IV) rokas kaktā.
Jums ir vairāk laika adatas izvilkšanai un sagatavošanai (1-5 minūtes), veicot to IM, kamēr IV uzreiz arī nodrošina tūlītēju pieplūdumu, kamēr IM injekcija būs smalkāka.
Ja šī ir jūsu pirmā reize, es ieteiktu lietot intravenozo injekciju, jo intravenozo injekciju ir vieglāk sabojāt un tā ir arī bīstamāka, ja jūs kļūdāties.
Bioloģiskā pieejamība ir gandrīz tāda pati (varbūt augstāka ar IV, bet tā nav būtiska) Es dodu priekšroku IV, bet būs reizes, kad es pamostos uz krēsla ar adatu, kas joprojām ir manā vēnā, kad es lietoju lielas devas.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Nav arī nepieciešams to karsēt, bet var pievienot sāli, ja tas labi nešķīst (es to neizmantoju).
Es paņemu pudeles vāciņu, kurā ieleju nedaudz sterila ūdens un iegūstu apmēram 0,4 ml ūdens šļircē, tad paņemu ketamīnu (0,1 = melnā 0,07 = vidējā deva) un sasmalcinu to, izmantojot šļirces oranžo vāciņu, stikla petri traukā, tad pievienoju ūdeni no šļirces.
Izšķīdinu ketamīnu un ievada to šļircē.
Tas patiešām man aizņem tikai 2 minūtes.
No aptuveni 0,5 devas noteiks ilgumu un mazāk intensitāti.
IM injekcijām vispirms atrodiet vastus lateralis muskuli, tad notīriet to ar spirtu, pēc tam atslābiniet to un iespiežiet adatu tajā, izmantojot 90 grādu leņķi, aspirējiet šļirci, un, ja atgriežas asinis, tas nozīmē, ka esat trāpījis asinsvadam, tāpēc izņemiet to un izdariet spiedienu. Ja asinis neatgriežas, tad varat vienmērīgā ātrumā nospiest virzuli un ievadīt injekciju, pēc tam dezinficējiet šo vietu un masējiet injekcijas vietu, visbeidzot iekārtojieties ērtā vietā.
IV injekcijām dezinficējiet vietu, kur atrodas vidējā kubitālā vēna, un nospiediet to 45 grādu leņķī (atkarībā no dziļuma).
Pārbaudiet, vai asinis atgriežas, ja tās atgriežas, tad esat vēnā (ja izmantojat žņaugu, atvienojiet to, citādi tas var izraisīt vēnas plīšanu, pārliecinieties, ka pēc žņauga noņemšanas joprojām esat vēnā), injicējiet vienmērīgā tempā, ne pārāk ātri, ne pārāk lēni.
Dezinficējiet vietu.
Dzeriet daudz ūdens, ejiet karstā dušā vai veiciet atlēcienus, lai vēnas būtu redzamākas.
Ja šķiet, ka izlaistās injekcijas dēļ ir izveidojies mezgls, uz injekcijas vietas uzreiz uzklājiet karstu dvieli un turpiniet to darīt visas dienas garumā.
Turpiniet uzklāt karstu dvieli uz injekcijas vietas ik pēc aptuveni 6 stundām, līdz mezgliņš izzūd.
Ja tas joprojām aug un ir karsts arī pēc 3 dienām, Jums ir jādodas uz slimnīcu, lai novērstu abscesu, citādi tas var radīt citas problēmas.
Vienmēr izmantojiet jaunas sterilas adatas un nevajag uzmeklēt devas!
 
Top