kā es varu lietot ketamīnu

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
To var injicēt vai nu intramuskulāri (IM) parasti uz augšstilbiem, vai intravenozi (IV) rokas kaktā.
Jums ir vairāk laika adatas izvilkšanai un sagatavošanai (1-5 minūtes), veicot to IM, kamēr IV uzreiz arī nodrošina tūlītēju pieplūdumu, kamēr IM injekcija būs smalkāka.
Ja šī ir jūsu pirmā reize, es ieteiktu lietot intravenozo injekciju, jo intravenozo injekciju ir vieglāk sabojāt un tā ir arī bīstamāka, ja jūs kļūdāties.
Bioloģiskā pieejamība ir gandrīz tāda pati (varbūt augstāka ar IV, bet tā nav būtiska) Es dodu priekšroku IV, bet būs reizes, kad es pamostos uz krēsla ar adatu, kas joprojām ir manā vēnā, kad es lietoju lielas devas.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Nav arī nepieciešams to karsēt, bet var pievienot sāli, ja tas labi nešķīst (es to neizmantoju).
Es paņemu pudeles vāciņu, kurā ieleju nedaudz sterila ūdens un iegūstu apmēram 0,4 ml ūdens šļircē, tad paņemu ketamīnu (0,1 = melnā 0,07 = vidējā deva) un sasmalcinu to, izmantojot šļirces oranžo vāciņu, stikla petri traukā, tad pievienoju ūdeni no šļirces.
Izšķīdinu ketamīnu un ievada to šļircē.
Tas patiešām man aizņem tikai 2 minūtes.
No aptuveni 0,5 devas noteiks ilgumu un mazāk intensitāti.
IM injekcijām vispirms atrodiet vastus lateralis muskuli, tad notīriet to ar spirtu, pēc tam atslābiniet to un iespiežiet adatu tajā, izmantojot 90 grādu leņķi, aspirējiet šļirci, un, ja atgriežas asinis, tas nozīmē, ka esat trāpījis asinsvadam, tāpēc izņemiet to un izdariet spiedienu. Ja asinis neatgriežas, tad varat vienmērīgā ātrumā nospiest virzuli un ievadīt injekciju, pēc tam dezinficējiet šo vietu un masējiet injekcijas vietu, visbeidzot iekārtojieties ērtā vietā.
IV injekcijām dezinficējiet vietu, kur atrodas vidējā kubitālā vēna, un nospiediet to 45 grādu leņķī (atkarībā no dziļuma).
Pārbaudiet, vai asinis atgriežas, ja tās atgriežas, tad esat vēnā (ja izmantojat žņaugu, atvienojiet to, citādi tas var izraisīt vēnas plīšanu, pārliecinieties, ka pēc žņauga noņemšanas joprojām esat vēnā), injicējiet vienmērīgā tempā, ne pārāk ātri, ne pārāk lēni.
Dezinficējiet vietu.
Dzeriet daudz ūdens, ejiet karstā dušā vai veiciet atlēcienus, lai vēnas būtu redzamākas.
Ja šķiet, ka izlaistās injekcijas dēļ ir izveidojies mezgls, uz injekcijas vietas uzreiz uzklājiet karstu dvieli un turpiniet to darīt visas dienas garumā.
Turpiniet uzklāt karstu dvieli uz injekcijas vietas ik pēc aptuveni 6 stundām, līdz mezgliņš izzūd.
Ja tas joprojām aug un ir karsts arī pēc 3 dienām, Jums ir jādodas uz slimnīcu, lai novērstu abscesu, citādi tas var radīt citas problēmas.
Vienmēr izmantojiet jaunas sterilas adatas un nevajag uzmeklēt devas!
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
es mēdzu izšķīdināt 2 gramus kristālu 50 ml injekciju flakonā, ar fizioloģisko šķīdumu acs bija ūdens, lai to suspendētu. tas man mēdza dot vilkmēnu.
 
Top