Kā jūs uzzinājāt par mums? Mums tas ir svarīgi.

LilyPods

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Redzēja DET sintēzes videoklipu un strādāja atpakaļgaitā, lai atrastu vietni. Ļoti priecājos, ka esmu šeit. Sāks sniegt savu ieguldījumu, kur vien varēšu. Paldies par šīs telpas izveidi.
 

simogne

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Es pārlūkoju Ahmia.onion vietni un meklēju dažus vārdus, piemēram, "zāļu sintēze", jo mani interesēja šis process, un tas mani atveda šeit. Kopš tā laika es iemīlēju šo forumu un tikai šodien izveidoju kontu! :)
 

789gfdsfghfgj

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es šeit nokļuvu, izmantojot facebook reklāmu :/ tas mani nedaudz uztrauc un liek man justies, ka tas varētu būt medus ņemšanas vieta.
Es gribētu man daži RC ket analogi tho
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Uzmanīgs lietotājs pamanīs, ka mums ir daudz reklāmu, vairāk nekā jebkuram citam. Tas ļauj mums uzrunāt mūsu mērķauditoriju. Patiesībā tas nav ļoti viegli, ņemot vērā foruma fokusu. Daudzi cilvēki vienkārši nereģistrējas forumā, viņi to vienkārši pēta. Mums viss saturs, izņemot RC sadaļu, ir publiski pieejams. Mēs plānojam pievienot vairāk funkcionalitātes, lai motivētu cilvēkus reģistrēties un aktīvi piedalīties foruma dzīvē. Lai ko jūs domājat, jūs varat vienkārši izpētīt gandrīz visu informāciju, izmantojot tor pārlūkprogrammu bez JS un pat bez reģistrācijas.
 

benzylben

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Atradu to, izmantojot bailīgu sludinājumu. Šim forumam varētu būt kāds reāls potenciāls, jo nav daudz aktīvu forumu šādām lietām. Ir divi subreddīti, kurus nedrīkst nosaukt, bet tas ir reddit, tāpēc tā nav gluži labākā vieta, kur apspriest zāļu ķīmiju.
 

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Es meklēju saites un sastapos ar sarakstu, un nosaukums man lika atcerēties laiku, kad mēs ar brāļiem cepām kūkas. Man nācās pievienoties un mēģināt apgūt mērķtiecīgu rīcību. Kvalitāte ir ļoti svarīga
 
Top