Question Cik sarežģīti ir importēt koka bāzes pastu vai kokaīna hidrohlorīdu no Latīņamerikas uz Eiropu?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Cik grūti ir izvairīties no muitas kontroles un atrast nopietnu un likumīgu kontaktu (bez krāpšanas) izcelsmes valstī, kas vēlas eksportēt uz Eiropu?
paldies visiem!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kā par koka tēju mate de coca vai hoja? Cik grūti to ir nosūtīt pārpakotu kā cita veida "tēju"?

Mani tas interesētu, ja kāds var norādīt uz vietni, kas nav krāpniecība, vai palīdzēt man šeit.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pārvadāšanas metožu ir pārāk daudz, un manā valstī tās zina gandrīz visi. Jums ir jānoskaidro, vai kokas lapu eksports ir likumīgs vai nelikumīgs gan manā, gan jūsu valstī. Ja tas ir, lai ražotu produktu, ko daudzi vēlas, to būtu neiespējami transportēt, jo tiktu izmantots liels daudzums koka lapu, un, tā kā tās ir augu izcelsmes, jums ir jāatbilst pārāk daudzām prasībām un jābūt uzņēmumam, kas deklarē izmantošanu un nodokļus, bet, cik es saprotu, to eksportēt ir nelegāli.
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Paldies @auc par visu šo informāciju. Man gribētos veikt nelielu personisku summu. 1 kg lapu būtu pietiekami. Es neiesaistos pārdošanas biznesā, mani ļoti interesē tikai ķīmija. Manā valstī viss, kas saistīts ar koka, ja vien tas nav "dekokanizēts", ir nelikumīgs.

Tāpēc es jautāju, ka, manuprāt, samaltas lapas tiktu daudz mazāk pārbaudītas nekā pats kokaīns. Būtu viegli to nosaukt par "zaļo tēju" un riskēt ar muitu. Manuprāt, tāpat kā pasūtot jebkuru citu narkotiku iepakojumu, vienmēr pastāv risks, bet galvenais ir tas, ko mēs darām, lai to samazinātu.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Dzīvē viss ir iespējams, jums vajadzētu to izmēģināt. Es tikai iesaku nesniegt informāciju par savu dzīvesvietu. 1k lapu nav nekas, lai ražotu koku, ja tas ir mērķis, lai iegūtu aptuveni 1kl koka, jums vajag vairāk nekā 36 arus lapu, ka katrs ars ir 25kl es ceru, ka jūs mani sapratāt.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Jā, es zinu, ka no 1 līdz 1,5 kg lapu saražo aptuveni 10 g +-, ja attiecība ir pareiza.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Es domāju, ka tas ierodas, muita neapskata visus iepakojumus un mazāk izcelsmes valstī.

Es meklēju, lai kāds man atsūta 7 gramus
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Tie ir skeneri, sekundes laikā viņi zina, ka organiskais produkts iet pa krāsainām mugurām, un viņi to pārskata, to ir ļoti viegli noteikt. Jums ir jāredz, kurš ir drosmīgākais, kurš var nosūtīt jums 7g, tas nav izdevīgi tik daudz drudža
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
visas paketes nav skenētas tas nav iespējams, izņemot burtus
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
39
Reaction score
21
Points
8
Viņiem nav pietiekami daudz darbinieku, lai pārbaudītu iepakojumu pēc iepakojuma, iedomājieties, cik daudz pasūtījumu dienā iziet cauri muitai. Dažas pakas tiek konfiscētas, bet lielākā daļa iziet cauri. Es domāju.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Nu, ja jūs domājat, ka tas ir tik vienkārši, jums vajadzētu pamēģināt 😉. Kas attiecas uz mani, mēs esam noguruši, darot daudzas lietas, un mēs zinām, kā šie jautājumi risinās mūsu valstī, tāpēc es varu iebilst ikvienam, kurš domā, ka tas ir tik vienkārši. Es aicinu jūs to darīt, jo es tā nedaru. Es to darītu, un ka man ir viss vieglāk un pieejamāk
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Nu, ja jūs domājat, ka tas ir tik vienkārši, jums vajadzētu pamēģināt 😉. Kas attiecas uz mani, mēs esam noguruši, darot daudzas lietas, un mēs zinām, kā šie jautājumi risinās mūsu valstī, tāpēc es varu iebilst ikvienam, kurš domā, ka tas ir tik vienkārši. Es aicinu jūs to darīt, jo es tā nedaru. Es to darītu, un ka man ir viss vieglāk un pieejamāk
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
pilnīgi nepareizi
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Es maksāju par piegādi un materiāliem un norādīju adresi, kur to saņemt Eiropā, bet es nevaru darīt

ja tas ierodas labi, ja nē, tad nekas hahaha es turu muti ciet, bet es šaubos, vai VISAS vēstules un pakas ir reģistrētas.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Es maksāju par piegādi un materiāliem un norādīju adresi, kur to saņemt Eiropā, bet es nevaru darīt

ja tas ierodas labi, ja nē, tad nekas hahaha es turu muti ciet, bet es šaubos, vai VISAS vēstules un pakas ir reģistrētas.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Bulksplit kuģis aploksnes?,to usa iespējams?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Darbības, kas tiek veiktas, ir šādas: tas ierodas muitā, tas iziet cauri skenerim, ja tas rāda, ka tas ir kaut kas putekļains, un tas dod signālu skeneros uz ekrāniem tas tiek pārbaudīts, ka vienkārši nesabojājot etiķetes maisiņus viņi ieliek vairākus modalitātes starp tiem šo mašīnu, kas ir precīzāka, un pretnarkotiku suņi pastāvīgi pārbauda smakas, šeit ir vēl viens pārbaudes līmenis, tāpēc mēs zinām, ka praktiski viss iekrīt
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Izsekošanas skeneri, pirmais posms un pēdējais, nav vajadzīgi suņi.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
suņi ir vajadzīgi pēkšņi savā valstī, kas neapstrādā šo jautājumu. jo mūsu valstī ir visdažādākās kontroles
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Vai jums ir [Pārpakošanas] uzņēmumi] Kolumbijā, lai veiktu starptautiskus sūtījumus uz Eiropu?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Vai jums ir iespēja nodot sūtījumu kurjeram?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Man ir daudz iespēju, bet es atkārtoju, ka tas mums nav izdevīgi
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Vai ir iespējams konvertēt uz atšķirīgu CAS produktu?un nosūtīt uz Ķīnu, un no Ķīnas uz Eiropu?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Fantāzijas forma,,,,Pārvērst bāzes formā un sajaukt ar, acetona epoksīda līmi, nopirkt divas, zilas gaismas ekrāna aizsargi datoriem,rūdīts stikls, un savienot kopā, lai padarītu caurspīdīgu. uz 4corners attiecas īsta epoksīda līme, nevis sajaukta ar bāzes formu, tās eksotika nav lēta.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Koksa laboratoriju skaita pieaugums Eiropā liecina par kontrabandas kokaīna ķieģeļu "nāvi

Jaunā rakstā no vice, tajā teikts, ka kokaīns plastmasā ir gandrīz nenosakāms, un, ja persona, kas saņem kokaīnu Eiropā, tiek noķerta, ir grūti pierādīt, ka viņa zināja, ka produkts ir piesūcināts ar kokaīnu.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Gumijās tas ir maskēts, bet šī modalitāte jau ir veca, un šoruden ir kritušas gandrīz visu veidu nosūtīšanas formas, jo šeit viņi ir ļoti labi sagatavoti šim jautājumam. Un, ja jūs domājat, ka tas ir viegli, tad tiem, kam šis nosūtīšanas jautājums šķiet ļoti viegls, vajadzētu to izmēģināt. Labu veiksmi.
 
Solution
Top