Kā es varu piekļūt RC sadaļai?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Lai iegūtu piekļuvi, jums jābūt aktīvam foruma dalībniekam. RC sadaļā mēs publicējam vērtīgākos darbus. Piemēram, legāla kanabinoīda sintēze (WoW!).
Aktīvākajiem foruma lietotājiem būs tiesības izdot uzaicinājumu kādam citam.
Pieteikumus ielūguma saņemšanai rakstiet šeit.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Sveiki!

ļoti interesētu RC'S apgabala pieteikums, vai tas ir iespējams?
tnx
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Piekļuves RC iegūšanas nosacījumi ir jau vairākkārt aprakstīti iepriekš.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Es izlasīju norādījumus par piekļuves iegūšanu rc sadaļai, bet es gribēju pajautāt par apgalvojumu par pieteikuma atstāšanu šeit, (pieteikums?) Un man šeit ir jānoliek, lai iegūtu piekļuvi? Es esmu pārdevējs, bet es esmu tikai he's stent par vending dalībniekiem viņi ir jauni.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jūs neesat pārdevējs mūsu forumā. Bet palieciet ar ziņu, jūs esat tuvu tam, lai saņemtu piekļuvi bez maksas.
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Es tikai gribu teikt, ka, atrodot šo forumu, es iedegos, jo jau gadiem ilgi meklēju uz ķīmiju balstītu forumu par aktīvajām vielām. No stropa un rodija līdz šim bija milzīga plaisa. Papildus tam, ka mācos visu, ko varu, par aktīvo vielu sintēzi un dodu savu ieguldījumu, kur un kad vien varu, manas patiesās intereses ir ķīmisko vielu pētniecība. Man ir pieredze ar vairākām pētnieciskajām ķimikālijām, un katru dienu es pavadu kādu laiku, pārlūkojot pieejamos veikalus un atzīmējot, kuriem pārdevējiem vēl var uzticēties un kuri ir sākuši krāpties. Teikšu, ka pēdējos divos gados visa šī joma ir piedzīvojusi lielu kritumu. Šķiet, ka krāpnieku un īsto pārdevēju attiecība katru dienu palielinās, un, ņemot vērā to, ka salīdzinoši nesen tika likvidēti daži no ievērojamākajiem atlikušajiem Ķīnas pārdevējiem, situācija ir mainīga. Ja piedevām reddit aizliedz vairākus subreditus, kas saistīti ar avotiem, vai rarechems pārņem hakeri, es esmu priecīgs, ka man ir jauna mājvieta attiecībā uz manu hobiju.
Gribas iemācīties visu, ko es varu, nopelnīt savu uzturēt, un dot savu ieguldījumu.
 

awesomesteaks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visiem, id vēlētos tikt uzaicināts uz RC sadaļu, im a newie but I will try to stay active and study a lot! im extremly interested in learning chemistry and ways to make prekursori prekursori, paldies par šo forumu un vērtīgu informāciju.
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Vēl nesen man šķita, ka mūsdienās zināšanām vairs nav pat stingras definīcijas, redzot, ka internetā var iegūt gandrīz jebkuru informāciju. Taču, kopš sāku interesēties par narkotikām, esmu pārliecinājies, ka ir daudz slēptu sintēžu un narkotiku ražošanas metožu (ne tikai šajā forumā), ko nevar iegūt internetā. Sākumā es par to nebiju priecīgs, jo tas nozīmēja, ka es nevaru vienkārši sameklēt jebkuru narkotiku un iegūt labāko metodi tās pagatavošanai. Bet tad es sapratu, ka tā varētu būt laba lieta. Izņemot to, ka daudz cilvēku gatavo zemas kvalitātes potenciāli bīstamas narkotikas, jo ikviens var būt visinformētākais par visu, sabiedrība bieži vien kļūst ļoti polarizēta, un tas mani diezgan demoralizēja, kad es gribēju veikt pētījumu par kādu tēmu, zinot, ka visa informācija jau ir pieejama. Tas, ka ir informācija par narkotikām, kas paredzēta tikai ģeniālākajiem ķīmiķiem, dod man cerību. Turklāt tas piešķir ķīmijai ļoti mistisku aspektu, kas, manuprāt, ir diezgan jautri.
 

matbuhahah202

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Kur ir šī RC sadaļa, meklēju to visur. vai tā ir paslēpta dalībniekiem, kas nav uzaicināti?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Kas ir RC sadaļā? Es vēlētos redzēt.
Es redzēju gandrīz jebkuru zāļu struktūru, kopš parādījās pētnieciskās ķimikālijas, domāju, ka redzēšu kaut ko tādu, ko redzēju iepriekš.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Sveiki, HEISENBERG
Vai es jau varu piekļūt RC sadaļai?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Sveicieni. Nē, pagaidām nevarat, es neredzu, ka jūs esat sniedzis pietiekamu ieguldījumu forumā, lai to darītu.
 
Top